Integrum Management Sp. z o.o. 50-304 Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Integrum Management Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Integrum Management Sp. z o.o.

19

O specjaliście

Szanowni Państwo,

Integrum Management jest wiodącym dostawcą usług w zakresie zarządzania
i administrowania nieruchomościami na polskim rynku. Zakres oferowanych usług adresujemy głównie do Wspólnot Mieszkaniowych oraz do administracji publicznej. Misją spółki jest dostarczanie kompleksowej usługi w zakresie zarządzania obiektami, serwisu technicznego, utrzymania czystości i pielęgnacji zieleni, ochrony oraz innych.
Jako profesjonalna firma zawsze podchodzimy do każdej Wspólnoty Mieszkaniowej indywidualnie, tak aby przedstawiona oferta była rzetelna i dopasowana do Państwa oczekiwań. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i zasoby organizacyjne.
Firma Integrum Management powstała w 2004 roku. W ciągu 17 lat zbudowaliśmy strukturę, która odnosi sukcesy w branży zarządzania nieruchomościami na terenie
5 największych aglomeracji w Polsce: wrocławskiej, warszawskiej, trójmiejskiej, poznańskiej, krakowskiej.
Obecnie łączna powierzchnia użytkowa wszystkich nieruchomości zarządzanych przez Integrum Management to przeszło 2 miliony metrów kwadratowych – oznacza to w praktyce ponad 210 wspólnot.
Korzystamy z zaplecza i doświadczenia naszych udziałowców:
1) redNet Property Group – wiodącego dostawcy usług na polskim rynku nieruchomości od 2001 roku w zakresie zarządzania nieruchomościami, consultingu i marketingu, wykończenia wnętrz oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
2) Impel S.A.– największej w Polsce grupie spółek specjalizującej się w outsourcingu usług w zakresie facility management: utrzymania czystości, serwisu technicznego, dozoru i ochrony, innych.

Wierzymy, że nasze doświadczenie oraz potencjał zaprocentuje we współpracy z Państwem.

Branża

Administracja domów

Obszar działania

Małopolskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Lubelskie, Pomorskie, Łódzkie, Podkarpackie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Darek K. 7 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze zarządza, prace wykonane w terminie. Szybki i łatwy kontakt z firmą. Polecam.

Adrian M. 2 listopada 2020
Pozytywna opinia

Firma świetnie zarządza naszą wspólnotą. Na czas wykonują wszelkie remonty czy naprawy. Stały kontakt z firmą, dzięki czemu mieszkańcy są zadowoleni. Polecam.

Agnieszka P. 27 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry zarządca. Dba o porządek, wszystkie prace wykonane w terminie. Problemy rozwiązywane na bieżąco. Polecam.

Karolina N. 19 marca 2020
Pozytywna opinia

Zarządca na medal! Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Problemy rozwiązywane na bieżąco. Profesjonalne podejście do klienta. Dbanie o czystość dopracowane w każdym szczególe. Polecam.

Anna G. 25 października 2019
Pozytywna opinia

Porządny zarządca, dba o porządek. Gdy jest jakiś problem szybko reagują.

Natalia W. 24 października 2019
Pozytywna opinia

Solidna firma, która szybko reaguje i wyjaśnia problemy. Dbają o porządek, i by mieszkańcom się dobrze mieszkało.

Amelia K. 16 września 2019
Pozytywna opinia

Jesteśmy zadowoleni. Oceniając całokształt, firma może nie jest perfekcyjna i trochę jej do tego brakuje, ale takich na rynku zwyczajnie nie ma. Swoje obowiązki wypełnia należycie i nie mamy większych uwag.

Joanna W. 26 marca 2019
Pozytywna opinia

Może nie ma się tu co rozwodzić, że to jakiś cudowny zarządca, ale trzeba przyznać, że praca jest zrobiona. Zazwyczaj szybko rozwiązują problemu, nie trzeba chodzić i przypominać po 100 razy. Szanują ludzi i ich zdanie.

Karol M. 8 lutego 2019
Pozytywna opinia

Jedna z lepszych firm świadczących tego typu usługi. Ale bez znaczenia były tu pewnie też doświadczenie i wiedza bo jednak nie jest to firma krzak funkcjonująca od wczoraj. Znajomi mieszkają na osiedlu, gdzie są administratorem i mówią, że ogółem ich usługi są wysokiej jakości.

Anna S. 27 czerwca 2017
Pozytywna opinia

Naszym zdaniem to naprawdę bardzo dobra, wiarygodna, niezawodna firma. W mojej opinii od lat na osiedlu nie działo się tyle, co przez ostatni rok, a wiem, że można trafić fatalnie. Mieszkałem już na osiedlach gdzie nic się nie działo i po prostu nie poprawiano niczego.

Marcel K. 25 kwietnia 2017
Pozytywna opinia

Może i czasami trzeba było poczekać, aż ktoś odbierze telefon, ale za każdym razem wszystkie sprawy były załatwiane na poziomie. Nie było odwal się, odkładania tematu, tylko faktycznie jak powiedzieli, tak robili. A to, że na osiedlu w końcu zapanował porządek, to zauważyli chyba wszyscy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Integrum Management Sp. z o.o.
Jakie usługi Cię interesują?

Powiązane produkty i usługi: Gumtree nieruchomościGumtree nieruchomości Wrocław,  Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi, Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

A. Słonimskiego 6, 50-304 Wrocław

NIP

632-187-96-19

Telefon

501****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Integrum-Management-316053022441184

Osoba kontaktowa

Mateusz Ostrowski