Integrum Management Sp. z o.o. Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Integrum Management Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Integrum Management Sp. z o.o.

O specjaliście

Szanowni Państwo,

Integrum Management jest wiodącym dostawcą usług w zakresie zarządzania
i administrowania nieruchomościami na polskim rynku. Zakres oferowanych usług adresujemy głównie do Wspólnot Mieszkaniowych oraz do administracji publicznej. Misją spółki jest dostarczanie kompleksowej usługi w zakresie zarządzania obiektami, serwisu technicznego, utrzymania czystości i pielęgnacji zieleni, ochrony oraz innych.
Jako profesjonalna firma zawsze podchodzimy do każdej Wspólnoty Mieszkaniowej indywidualnie, tak aby przedstawiona oferta była rzetelna i dopasowana do Państwa oczekiwań. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i zasoby organizacyjne.
Firma Integrum Management powstała w 2004 roku. W ciągu 10 lat zbudowaliśmy strukturę, która odnosi sukcesy w branży zarządzania nieruchomościami na terenie
5 największych aglomeracji w Polsce: wrocławskiej, warszawskiej, trójmiejskiej, poznańskiej, krakowskiej.
Obecnie łączna powierzchnia użytkowa wszystkich nieruchomości zarządzanych przez Integrum Management to przeszło 1 milion metrów kwadratowych – oznacza to w praktyce ponad 210 budynków.
Korzystamy z zaplecza i doświadczenia naszych udziałowców:
1) redNet Property Group – wiodącego dostawcy usług na polskim rynku nieruchomości od 2001 roku w zakresie zarządzania nieruchomościami, consultingu i marketingu, wykończenia wnętrz oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
2) Impel S.A.– największej w Polsce grupie spółek specjalizującej się w outsourcingu usług w zakresie facility management: utrzymania czystości, serwisu technicznego, dozoru i ochrony, innych.

Wierzymy, że nasze doświadczenie oraz potencjał zaprocentuje we współpracy z Państwem.

Branża

Administracja domów

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 9 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Agnieszka P., 27 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry zarządca. Dba o porządek, wszystkie prace wykonane w terminie. Problemy rozwiązywane na bieżąco. Polecam.

Karolina N., 19 marca 2020
Pozytywna opinia

Zarządca na medal! Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Problemy rozwiązywane na bieżąco. Profesjonalne podejście do klienta. Dbanie o czystość dopracowane w każdym szczególe. Polecam.

Anna G., 25 października 2019
Pozytywna opinia

Porządny zarządca, dba o porządek. Gdy jest jakiś problem szybko reagują.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Integrum Management Sp. z o.o.
Jakie usługi Cię interesują?

Powiązane produkty i usługi: Gumtree nieruchomości,  Allegro nieruchomości, Utylizacja eternituSzlamowanie kominaGumtree nieruchomości Wrocław,  Allegro nieruchomości Wrocław, Utylizacja eternitu WrocławSzlamowanie komina Wrocław,  Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi, Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Włodkowica 21/2, Wrocław

NIP

632-187-96-19

Telefon

501****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Mateusz Ostrowski