Powiedz jak możemy Ci pomóc

Zarządca Sp. z o.o.

Warszawa

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Założona w 1999 r. firma Zarządca Sp. z o.o. świadczy kompleksową obsługę nieruchomości dla klientów w obiektach mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych na najwyższym poziomie. Spółka została założona przez Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości posiadających wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami mieszkaniowymi, biurowymi oraz handlowymi. Zadania, których podejmujemy się w imieniu naszych klientów to: przejęcie wszystkich działań zarządczo-administracyjnych mających na celu utrzymanie nieruchomości w stanie nie pogorszonym, zapewnienie ciągłości właściwego i bezpiecznego jej funkcjonowania oraz generowanie możliwych do osiągnięcia dodatkowych zysków. Przejmujemy również prowadzenie rozliczeń finansowych z tytułu czynszu, opłat eksploatacyjnych i usług zewnętrznych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, rozszerzyliśmy zakres naszych usług i stworzyliśmy serwis techniczny, zajmujący się konserwacją hydrauliczno-gazową i elektryczną. W 2007 roku firma Zarzadca Sp. z o.o.została laureatem konkursu MAZOWIECKA FIRMA ROKU, oraz otrzymała wyróżnienie w konkursie ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

9 opinii

Pozytywna (9)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Konrad  17 października 2023
Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 101-150m², Kobyłka
Pozytywna opinia

Bardzo solidna i rzetelna firma, super kontakt i komunikacja. Bardzo szybki termin realizacji. Z pewnością skorzystam ponownie z usług tej firmy.

Paweł W. PawełW, 9 kwietnia 2023
Dam zlecenie na pomiary elektryczne w w domu, 160m², Warszawa
Pozytywna opinia

Firma robiła dla mnie pomiary instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym na potrzeby odbioru budynku do PINBUD. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja bez jakiejś zbędnej paplaniny że co to za czynności są w zakresie i jakie to odpowiedzialne i trudne (a nasłuchałem się od innych którzy odpowiadali na moją ofertę takich bajek żę jakie to oni specjalistyczne czynności wykonują i jakie to krytyczne). Elektryk który u mnie był, bardzo miły, kulturalny, nie nabrudził mi w domu. Widać że facet ma bardzo dużą wiedzę i chętnie odpowiadał na pytania w trakcie pracy. Sumiennie zmierzył mi wszystkie gniazda i porobił testy, podpowiedział jak prawidłowo dbać o instalację aby służyła długo. Jeden z najlepszych fachowców jaki przewinął się przez moją budowę, a było ich sporo. Ja bardzo zwracam uwagę na kontakt, a tu była pełna kulturka. Na koniec faktura, a nie lewizna jak u większości. W urzędzie dokument zaakceptowany bez uwag, także gorąco polecam.

Ewa K. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Solidność. Terminowosć.Kulturalna obsługa klientów

Marzena K. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta z pełnym zaangazowaniem, bardzo dobry kontakt z pracownikami, wywiązanie się z zawartej umowy, polecam, 5 gwiazdek.

Edyta M. 7 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę Zarządca Sp. z o.o. Klient i jego dobro zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Firma stawia na pracowników doświadczonych i dysponuje kadrą pracowniczą, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, co powoduje iż jakość świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie.

Andrzej M. 30 listopada 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm i zaangażowanie w działaniu. Owocna i długofalowa współpraca.

Tomasz K. 30 listopada 2021
Pozytywna opinia

Otwartość, kreatywność, dzielenie się know how. Zawsze można było liczyć na zaangażowanie także władz spółki. Mogę polecić i liczę na dalsza współpracę z nasza wspólnotą mieszkaniową w Warszawie.

Jolanta M. 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z firmą Zarządca Sp. z o.o. Profesjonale podejście do klienta, rozliczenia na czas, wspaniały kontakt z Administratorem, zawsze serdeczni i pomocni. Barwo!

Joanna P. 19 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam firmę. Zaangażowanie w sprawy wspólnoty, szybkość działania, czytelna kartoteka, właściciele powiadomieni o wszystkich sprawach związanych z remontami czy planowanymi wydatkami. Bardzo sympatyczne osoby, które obsługują naszą nieruchomość.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Zarządca Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Trembowelska 11C, 04-304 Warszawa

NIP

521-298-46-76

WWW

www.zarzadca.biz

Telefon

608 ••• ••• Pokaż numer

Fax

22 ••• ••• Pokaż numer