Zamość - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Przy wyborze właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie lubelskim, Klienci zwykle zapoznają się z cenami oraz poleceniami poprzednich Klientów. Poszukują porównywarek i rankingu firm z Zamościa i regionu. Oferteo umożliwia znalezienie wykonawcy, upraszcza weryfikację cen oraz pozwala zweryfikować punkt widzenia osób, które już znają tych specjalistów. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla wszystkich, którzy rozpoczynają zlecenie, nie ważne czy jest to usługa zaprojektowania instalacji sanitarnej czy zakup okien i drzwi. Na dzień dzisiejszy w Zamościu swoją działalność w Oferteo prowadzi już 1 739 specjalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.6 w skali od 1 do 5. Szybko i sprawnie, dzięki licznym ofertom w 532 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w trakcie naszej działalności dopasowaliśmy 475 kupujących i zlecających z właściwymi profesjonalistami, dzięki Oferteo przesłano aż 1 483 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 1 483 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to lustra, tapicerstwo, tynkowanie maszynowe, adwokaci, usługi ślusarskie Z nami w łatwy sposób uda Ci się znaleźć swojego wykonawcę z Zamościa. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Opinie o fachowcach z Zamościa

BULAK WALDEMAR

  • Opinia pozytywna
  • Anna R., Dunaj 25

Witam. Przez ostatnie 3 miesiące staraliśmy się o kredyt, ale nasze starania zawsze kończyły się odmową, dopiero open finanse za pośrednictwem Pana Pawła pomogło nam w kilka dni dostać kredyt, którego my nie mogliśmy załatwić w 3 miesiące. Pan Paweł znalazł dla nas bank który udzielił nam kredytu na dobrych warunkach, umowę podpisaliśmy w banku wszystko odbyło się legalnie i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy każdemu. A Panu Pawłowi serdecznie dziękujemy za pomoc.

INTERDACH Łukasz Kosiba

  • Opinia pozytywna
  • Konrad N., Biłgoraj

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę INTERDACH jako wykonawców docieplenia poddasza pinką poliuretanową. Miły kontakt zarówno z przedstawicielem firmy jak i z wykonawcami. Jestem pozytywnie zaskoczony wiedzą pracowników, ich zaangażowaniem w uświadomienie mnie co do docieplenia pinką oraz terminowością i starannym wykonaniem. Po przyjeździe na budowę wszystko pozabezpieczali (okna, drzwi, gniazdka itd.) a później posprzątali po swojej pracy. Polecam w 100%.

RICO-TRANS

  • Opinia pozytywna
  • Ewelina S., Lublin

A wiec z ta firma spotkałam sie juz 2 razy i nie mam zadnych zastzerzen firma dotrzymujaca terminow, godna zaufania, mily i dobry kontakt z firma, firma dotrzymuje slowa, coz wiecej moge mowic szyka dostawa dowarow. same superlatywy. goroca polecam innym pozdrawiam

Przykładowe zlecenia mieszkańców Zamościa

Zapytanie o dotację unijną, 50000zł, Zamość

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe: Klient nie jest zainteresowany poży...

Mateusz B., fundusze i dotacje unijne.

Kupię 400 szt. butelek piwa, 70 butelek wódki, 20 butelek wina

Rodzaj alkoholu: piwo (400 sztuk), wino (20 butelek), wódka (70 butelek). Informacje dodatkowe: Biała Żubrówka, Żołądkowa Luksusowa, Stock, Tyskie, Lech Perła Miodowa. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy od dn. 16.07.2015r.

Emilia L., wina, alkohole.

Kupię belki, 31szt. i pustaki, 690szt. do stropu Teriva, Zamość

Materiały budowlane: strop Teriva 4.0.1. - belka 550cm - 25 szt., - belka 430cm - 6 szt., - pustak - 600szt., - deklowany - 90 szt. Dostawa: tak. Termin zakupu: możliwy od zaraz

Jacek S., materiały budowlane.

Zlecenie transportu samochodu, 1450kg, Coccaglio I - Zamość PL

Dodatkowe informacje od Klienta: potrzebne CMR, samochód o masie 1450kg. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Sergii K., transport samochodów.

Transport towarów na paletach, do 8t, Łaziska PL - Zamość PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. Jabłka w skrzynkach na paletach, 14 sztuk, 8 ton. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Rafal N., transport krajowy powyżej 3,5t.