Zamość

Wciąż myślisz jak łatwo zestawić oferty kilku firm z Zamościa i województwa lubelskiego? Chcesz otrzymać cennik konkretnych usług lub towarów w Zamościu? Serwis Oferteo już od 2008 roku zrzesza świetnych profesjonalistów z całej Polski i łączy ich z chętnymi Klientami, którzy potrzebują przeróżnych usług czy produktów. Na terenie Zamościa swoją działalność w Oferteo oferuje już 1 376 profesjonalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.7 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy prowadzą działalność już w 742 branżach, w tym transport, leasing maszyn i urządzeń, styliści, projektanci, pozostałe, roboty żelbetowe. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 345 osób, które do tej pory otrzymały 2 829 ofert od specjalistów. Korzystając z Oferteo w łatwy sposób uda Ci się znaleźć swojego specjalistę z Zamościa. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Zamość

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Zamościa

Dachexpert Piotr Jagiełło

Artur R., Zamość

Według mnie DachExpert to solidna firma. Bardzo miły właściciel, który potrafi dopasować ofertę do potrzeb klienta. Jego największą zaletą jest słuchanie klienta. Wymiana dachu została wykonana z należytą dokładnością we wrześniu 2017. Ekipa (Pan Sebastian, Mirek i Krzysztof) szanowała blachę starając się stawać na nią jedynie w razie konieczności, tzn. obróbka komina i końcówka dachu. Panowie ze spokojem przyjmowali i reagowali na moje uwagi - zmiany koncepcji. :) Blacha jaką zakupiłem u Pana Pi...

INTERDACH Łukasz Kosiba

Konrad N., Biłgoraj

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę INTERDACH jako wykonawców docieplenia poddasza pinką poliuretanową. Miły kontakt zarówno z przedstawicielem firmy jak i z wykonawcami. Jestem pozytywnie zaskoczony wiedzą pracowników, ich zaangażowaniem w uświadomienie mnie co do docieplenia pinką oraz terminowością i starannym wykonaniem. Po przyjeździe na budowę wszystko pozabezpieczali (okna, drzwi, gniazdka itd.) a później posprzątali po swojej pracy. Polecam w 100%.

INTERDACH Łukasz Kosiba

Henryk N., Zamość

Wszystko tak jak być powinno: dokładnie, szybko i konkretnie. Po pomiarze i sporządzeniu oferty przystąpiliśmy do negocjacji które przebiegły w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy empatyczni i bardzo kulturalni co się dzisiaj bardzo rzadko zdarza. Dokładnie ocieplili i posprzątali po swojej pracy co również było pozytywnym zaskoczeniem ponieważ wcześniejsze ekipy budowlane miały z tym problem. Cóż mogę napisać - POLECAM.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Zamościa

Poszukuję dotacji UE, 40000zł, Zamość

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 40000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 0. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe: Kli...

Michał D., fundusze i dotacje unijne.

Zapytanie o adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, prawo cywilne, Zamość

Przedmiot sprawy: prawo cywilne. Rodzaj usługi: przygotowanie pisma / wniosku. Dodatkowe informacje: postepowanie administracyjne w sprawie wymeldowania. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Jacek T., adwokaci.

Wykonanie stylizacji włosów dla 1 osoby na bal, Zamość

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bal. Rodzaj usługi: stylizacja włosów. Rodzaj stylizacji: prostowanie. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: u fryzjera lub u Klienta. Termin realizacji usługi: 2018-01-20.

Paulina M., usługi fryzjerskie.

Potrzebuję firmy do brukowania ok. 210m2, Zamość

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac:. - ułożenie krawężników oraz obrzeży, - kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: ok. 210m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Mariusz S., brukarstwo.

Szukam okien PCV 12szt. i drzwi 2szt., Zamość

Zakres oferty: zakup okien i drzwi (bez montażu). Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Liczba okien: 12. Rodzaj drzwi: balkonowe. Łączna ilość drzwi: 2. Informacje dodatkowe: bardzo dobra jakość kolor 2 strony złoty dąb 7 komorowe 3 szyby wzmacniane szyby. Termin skorzystania z oferty: od czerwca 2017r.

Ewelina L., okna.