Ząbkowice Śląskie

Nie wiesz jak to zrobić, by prosto zestawić oferty wielu firm z Ząbkowic Śląskich i dolnośląskiego? Potrzebny jest Ci cennik usług w Twoim rejonie? Serwis Oferteo od dawna zaprasza do współpracy dobrych fachowców z całej Polski i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy poszukują różnych usług czy towarów. Cieszymy się, że w Ząbkowicach Śląskich swoją działalność w Oferteo posiada już 1 039 fachowców najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Liczba kategorii jest w tym regionie bardzo imponująca. Nasze firmy prowadzą działalność już w 692 branżach, w szerokim zakresie np. dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, remonty balkonów, leasing inny do 49 tys. zł, organizacja imprez, leasing. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 021 osób, które w sumie otrzymały 2 512 ofert od specjalistów. Przekonaj się, kliknij w jedną z branż poniżej, napisz nam czego szukasz i daj nam znaleźć dopasowanego specjalistę z Ząbkowic Śląskich za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Ząbkowice Śląskie

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Ząbkowic Śląskich

MULTIS Mariusz Stawowy

Anna S., Ciepłowody

Firma Pana Mariusza stawia na profesjonalne podejście do klienta. Zero problemów podczas remontu a był to stary dom i różne rzeczy wychodziły. Pan Mariusz jest słowny i dotrzymuje terminów, a prace wykonuje z należytą starannością. A co najważniejsze cena nagle nie skacze w górę podczas trwania prac. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego fachowca, a przerobiłem już 5 ekip remontowych o niby dobrej renomie. Jestem super zadowolona i polecam wszystkim :)

Bal-Spaw Zdzisław Gazda

Anna H., Bobolice

Z firmą "Bal-Spaw Zdzisław Gazda" niejednokrotnie współpracowaliśmy przy różnego rodzaju inwestycjach. Wszystkie prace zawsze wykonywane były w sposób kompleksowy, fachowy z należytą starannością przy wysokiej jakości i umiejętnościach fachowo organizacyjnych. Dotychczasowa współpraca upoważnia nas do stwierdzenia, iż firma "Bal-Spaw Zdzisław Gazda" jest partnerem rzetelnym, kompetentnym, godnym zaufania i polecenia.

Miracle Izolacje Natryskowe Kamila Słupczyńska

Katarzyna H., Bardo

Gorąco polecam firmę Miracle. W październiku wykonywali u nas docieplenie poddasza pianą PUR. Czas pracy błyskawiczny. Jeden dzień i gotowe :-) Do tego profesjonalnie i z atestowanych produktów. W pomieszczeniach nie było czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów. Piana nałożona idealnie. Panowie bardzo sympatyczni, rzeczowi i służący pomocą na każdym etapie prac.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Ząbkowic Śląskich

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach 201-300m², Ząbkowice Śląskie

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy, zachodni. Powierzchnia dachu: 201-300m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Magdalena R., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam ekipy na wykonanie parkingu, placu, 101-200m2, Ząbkowice Śląskie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Rafał M., brukarstwo.

Zamówię ekogroszek, 3 tony, Rososznica

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: parametry ekogroszku oraz producent. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy

Marian S., węgiel ekogroszek.

Poszukuję okien, 16-30 sztuk, aluminiowe, Ząbkowice Śląskie

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 16-30. Rodzaj okien: aluminiowe. Informacje dodatkowe: rolety zewnętrzne. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient szuka również ofert na: wykonanie parapetów

Małgorzata B., okna.

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza lub dachu styropianem, do 100m², Ząbkowice Śląskie

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Zakres prac: ocieplenie poddasza lub dachu. Powierzchnia prac: do 100m². Rodzaj materiału: styropian. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Piotr S., elewacje, ocieplanie, izolacje.