Your Personal Trainer - Treningi & Terapia Manualna - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Your Personal Trainer - Treningi & Terapia Manualna nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Your Personal Trainer - Treningi & Terapia Manualna

O specjaliście

Siemano, Cześć i czołem!!
Zacznę jakże standardowo, nazywam się Kuba i jestem trenerem osobistym.
Jestem absolwentem AWFiS w Gdańsku, studia zakończyłem specjalizując się w profilu ćwiczeń siłowych. Przeszedłem kurs trenera personalnego pod zwierzchnictwem Roberta Jażdżewskiego, jak również posiadam certyfikowane przeszkolenie trenera Crossfit Level-1. Z powodzeniem ukończyłem kurs masażu klasycznego I i II stopnia, jak również brałem udział w licznych warsztatach na temat poprawy mobilności i terapii manualnej.

Specjalizuje się w ćwiczeniach siłowych i w budowaniu zdrowej sylwetki oraz wydolności. Podczas prowadzonych treningów niezwykle dużą uwagę poświęcam na doskonalenie mobilności, wzmacnianie kręgosłupa i poszczególnych partii mięśniowych. Mocny nacisk kładę także na profilaktykę urazów sportowych, jak również na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Należy podkreślić, że poza wiedzą książkową i kilkuletnią praktyką zawodową, posiadam również długoletnią relację ze sportem, ponieważ sam z uporem maniaka trenuję od 8 lat. Wystartowałem od siatkówki, później przerzuciłem się na sporty wydolnościowe aż w końcu znalazłem swoje (odpowiednie) miejsce pod sztangą i dużymi ciężarami. Jak widzisz, mam niewyczerpalne pokłady pozytywnej energii i sporo zapału, którymi Cię osaczę, bo do wykonywania mojej pracy skierowała mnie pasja oraz chęć aktywnego i zdrowego stylu życia. Mogę Ci zagwarantować, że ciężka praca ze mną, wylane litry potu i czas spędzany na siłowni staną się jednym z Twoich ulubionych zajęć.

Odpowiednio dopasowana dieta jak i dobrze dobrany trening dadzą nam długofalowe rezultaty! Zapraszam!

Branża

Trener personalny

Obszar działania

Pomorskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Your Personal Trainer - Treningi & Terapia Manualna
Ile osób ma być trenowanych?

Powiązane produkty i usługi: MasażeTerapia manualnaSzukam trenera personalnegoCentr nurkowychMasaże GdyniaSzukam trenera personalnego GdyniaCentr nurkowych GdyniaTreningi personalne,  Masaże lecznicze, Konsultacje żywieniowe

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lukrecjowa 53D, Gdynia

Telefon

Telefon