Wysyłka i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Kompleksową Obsługą Dokumentów w Bydgoszczy, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Wysyłka i archiwizacja dokumentów

Wysyłka i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz
Bogdan K.

Usługi wykonane przez waszą firmę zostały wykonane wzorowo nie mam żadnych zastrzeżeń i z chęcią polecę je innym.

Extracom

 • Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od 2006 roku. Nasza specjalność to archiwizacja dokumentów, na terenie Kujawsko-Pomorskie.

RRB INVEST Sp. z o.o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w skład, których wchodzą: - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - podatkowej księgi przychodów i rozchodów - ewidencja ryczałtu, - prowadzenie rejestrów VAT oraz przesyłanie JPK - sporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia - sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS - prowadzenie kadr,sporządzanie list wynagrodzeń, PPK - sporządzanie deklaracji do ZUS, - sporządzanie czasu pracy - sporządzanie deklaracji PFRON KILKA SŁÓW O NAS: Biuro rachunkowe RRB INVEST SP. Z O.O.pow­stało w 2013 roku z myślą o kompleksowej obsłudze firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Działamy zdalnie . Zapraszamy do naszego Biura Rachunkowego. Posiadamy Certyfikat

RESPEKT PERSONAL - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz

RESPEKT PERSONAL

 • Bydgoszcz

Jesteśmy Agencją Pracy (certyfikat nr. 19438) o zasięgu ogólnopolskim z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników ze wschodu : wykwalifikowanych oraz niewykwalifikowanych. Naszą mocną stroną jest szybka rekrutacja pracowników . Czas realizacji rekrutacji nawet do 48 godzin, przy zamówieniu nawet na 50 osób (należy doliczyć załatwienia spraw formalnych dla pracowników, obecnie około 2- 3 tygodnie - w zależności gdzie znajdują się przyszli kandydaci do pracy ). Mamy swoje biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Lublinie, i Wrocławiu. Posiadamy agencje rekrutacyjne w liczbie 30 na Ukrainie i Mołdawii. W celu uzyskania szczegółów współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do naszych Specjalistów od Wysyłki i Archiwizacja Dokumentów w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Wysyłki i Archiwizacji Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DKS Sp. z o.o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz

DKS Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Firma DKS Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w Polsce w branży poligraficznej. Wysoką pozycję udało nam się zdobyć dzięki starannie skonstruowanej i uczciwej ofercie, która znalazła uznanie wśród wielu Klientów na terenie całego kraju. Rozbudowana sieć oddziałów i przemyślane rozwiązania online pozwalają nam budować dobre i trwałe relacje z Klientami. Zadbaliśmy o stworzenie atrakcyjnej oferty. Proponujemy kompleksowe rozwiązania do biura. Prowadzimy sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych do skanowania, kopiowania, drukowania. Na profesjonalny sprzęt składają się między innymi drukarki i skanery wielkoformatowe, maszyny produkcyjne, plotery laserowe, kserokopiarki, itp. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki

Monika Weinert

 • Bydgoszcz

Rizoma sp. z o.o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Przysiek

Rizoma sp. z o.o.

 • Przysiek
 • 33 km od Bydgoszcz

Rizoma sp. z o.o. to polska firma, łącząca w sobie nowoczesność wytwarzania z tradycją kulinarną Polski. Produkujemy dodatki do żywności oraz naturalne mieszanki przyprawowe. Lata pracy i nabyte doświadczenie sprawiły, że nasze wyroby znamionuje wyjątkowa nuta smakowa charakterystyczna dla tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Nasze specjalności to: zaopatrzenie przemysłu mięsnego zaopatrzenie przemysłu rybnego zaopatrzenie restauracji, hoteli, firm gastronomicznych naturalne mieszanki przyprawowe przyprawy dla klienta detalicznego usługi mieszania i pakowania. Pozdrawiamy Zespół Rizoma!

OLTOM-KARTON

 • Wąwelno
 • 31 km od Bydgoszcz

MW Archiwa

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Ada K.

Firma porządkowała dokumenty mojej firmy w 2018 roku. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu archiwizacji i niszczenia. Wykonali kawał dobrej roboty, dzieląc się też cennymi wskazówkami jak usprawnić pracę z dokumentami.

ADA PLUS - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Toruń

ADA PLUS

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Firma ADA PLUS specjalizuje się w rozlewaniu cieczy (rozlew usługowy), konfekcjonowaniu kosmetyków, etykietowania butelek, słoików. Dostarczamy również opakowania pod chemię gospodarczą, kosmetyki oraz produkty spożywcze.

Visaron Global Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Archivist Business Partner

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Aleksander D.

Polecam za wysoką jakość świadczonych usług. Rzetelnie i terminowo.

MW Archiwa - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Toruń

MW Archiwa

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

ADA STORAGE - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Toruń

ADA STORAGE

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Od 2012 roku zajmujemy się przechowywaniem i niszczeniem dokumentów (segrgatorów, dokumentów księgowych, pracowniczych, osobowych, niejawnych, archiwalnych itd.) Wszystkie procedury przeprowadzane są zgodnie z przepisami ustawy o swobodzie działalności gospodarczej w zakresie przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców (tekst jedn. Dz. U z 2010 r. nr 220, poz. 1447 ze zm.) i wymogami rozporządzenie ministra kultury z 15 lutego 2005 w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców (Dz. U z 2005 r. nr 32, poz. 284).

Vital Trading Sp. z o. o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Toruń

Vital Trading Sp. z o. o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

W naszej firmie wyznajemy jedną zasadę: pomóc firmom w uporządkowaniu dokumentacji. W czasach szerzących się regulacji, rosnącej liczby papierów, nie lada wyzwaniem jest utrzymanie porządku. Naszą rolą jest zrealizowanie tego celu. Nasza kadra to wykształceni i doświadczeni archiwiści, którzy na codzień obsługują dokumentacje od małych firm po korporacje. Patrzymy na archiwizacje przez pryzmat biznesu, aby przedsiębiorcy i ich dokumentacja była odpowiednio chroniona. Co nas wyróżnia? DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU ARCHIWUM FIRM WYTWARZAJĄCYCH TONY AKT NOWOCZESNY MAGAZYN PRZYSTOSOWANY DO PRZECHOWYWANIA DOKUMENTÓW TERMINOWOŚĆ & PROFESJONALIZM ELASTYCZNOŚĆ I DOSTOSOWANIE FUNKCJONALNOŚCI DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB FIRM

ARCHIVALL - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Grudziądz

ARCHIVALL

 • Grudziądz

HerbaSfero

 • Grudziądz

Usługi, które świadczymy to sprzedaż produktów konopnych, konfekcja. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019r. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Surimet

 • Grudziądz

Sylwia Szczęsna

 • Gniezno

12Makers Patryk Mikołajczak

 • Folwark

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Obszar naszej dostępności to Gniezno, Poznań, Wielkopolska. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to aplikacje wspomagające produkcję. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

POLDER

 • Bobrowo

Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Nasza specjalność to produkcja spożywcza mas cukierniczych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży z nowoczesną linią technologiczną. Możemy świadczyć pomoc w produkcji produktów spożywczych, wsparciem technologicznym oraz wykonywać usługi w zakresie pakowania i konfekcjonowania produktów spożywczych sypkich, półpłynnych itd. Nasz zakład znajduje się w powiecie brodnickim, woj. kujawsko -pomorskie. Posiadamy własne magazyny oraz możliwości spedycyjne.

Dortech Leszek Urbaniak

 • Pobiedziska

AWITTA - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Budziszewko

AWITTA

 • Budziszewko
Krystyna S.

Pragnę serdecznie podziękować firmie AVITTA szczególnie P. Szymonowi Witt za życzliwe podejście do klienta Moje zlecenie, zupełnie nieopłacalne, gdyż nakład to zaledwie 1 szt., nie zostało odrzucone lecz szybko i solidnie wykonane. Ponadto nieodpłatnie przesłane na prywatny adres. Polecam AVITTĘ

Patrycja Mrozińska

 • Pińczata

Inwest

 • Morzeszczyn

FILMAR LOGISTIC Filip Ośmiałowski

 • Kwidzyn

Taste Creators s.c.

 • Murowana Goślina

Firma Taste Creators s.c. oferuje usługi związane z mieszaniem komponentów spożywczych na nowoczesnym mieszalniku ( dokładność mieszania 1:50 000), wraz z możliwością pakowania w opakowania o różnej gramaturze. Świadczymy również usługi konfekcjonowania.

bartosz czajkq

 • Brodnica

Meble Krajewski - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Brodnica

Meble Krajewski

 • Brodnica
Katarzyna W.

Bardzo kompetentna i rzetelna osoba, zależy na klientach i dbają o najmniejsze szczegóły. Jestem zachwycona, dzwonią sami i proponują najlepsze i najciekawsze rozwiązania z korzyścią dla klienta. polecam w 100000%.

SOLGER sp.jawna Solarz i wspólnicy - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Kazimierz Biskupi

SOLGER sp.jawna Solarz i wspólnicy

 • Kazimierz Biskupi

Firma SOLGER istnieje na rynku ponad 20 lat. Posiadamy system kontroli HACCP. Około 8-lat zajmujemy się usługowym konfekcjonowaniem artykułów spożywczych sypkich, pylistych, granulowanych, suplementów diety itp. Wykonujemy usługi przepakowywania produktów w opakowywania zbiorcze, detaliczne, naklejanie etykiet, naklejek, kodów, hologramów, itp. Tworzenie zestawów promocyjnych, co-packing oraz różne nietypowe prace manualne.

Bogusław Staszewski

 • Września

P.T.H. PESTAR Eugeniusz Piechowski - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Starogard Gdański

P.T.H. PESTAR Eugeniusz Piechowski

 • Starogard Gdański

DE Logistics - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Owińska

DE Logistics

 • Owińska

DE LOGISTICS to wspólne przedsięwzięcie kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy u różnego rodzaju operatorów logistycznych. Opierając się na zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętnościach, nabytych podczas obsługi wielu klientów, chcemy zaproponować naszym kontrahentom takie rozwiązania w zakresie logistyki, które będą zapewniały im najlepszą możliwą obsługę przy jednoczesnym optymalnym poziomie ponoszonych kosztów. Usługi jakie świadczymy dla naszych klientów w zakresie obsługi sprzedaży wysyłkowej, magazynowania, wysyłki towarów, obsługi sklepów internetowych, kolportażu, konfekcjonowania, pozwalają naszym kontrahentom skoncentrować się na tych obszarach, które stanowią podstawę ich działań i w których osiągają przewagę

Spółdzielnia Socjalna ETAT - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Konin

Spółdzielnia Socjalna ETAT

 • Konin

Nasza specjalność to pakowanie, Specjalizujemy się w kompletacji ręcznej tzn. robimy to czego maszyna nie potrafi : - pakowanie produktów z opakowań zbiorczych w detaliczne - przepakowanie produktów z opakowań zniszczonych do nowych - zmiana opakowania, gramatury produktu itp. - koniec lub start promocji Konfekcjonowanie i dekompletowanie ręczne, m.in.: - kompletacja produktów z poszczególnych części, półfabrykatów i singielpacków do gotowego wyrobu detalicznego - demontaż gotowych produktów do wybranego etapu wraz z segregacją i odzyskiem Etykietowanie ręczne i maszynowe, m.in.: - naklejanie etykiet, naklejek, kodów kreskowych - ręczne przeklejanie korekcyjne Kompletowanie boxów produktowych., m.in.: - zestawów

Mareks - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Czerwonak

Mareks

 • Czerwonak

MAR-PIO Piotr Banaś - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Koziegłowy

MAR-PIO Piotr Banaś

 • Koziegłowy
Krzysztof W.

Z Panem Piotrem współpracujemy od prawie roku, a od miesiąca - w ramach jego własnej firmy. Pan Piotr wspomaga nas w okresach szczytów sprzedaży w kompletowaniu i pakowaniu przesyłek z produktami kosmetycznymi. Jak dotąd przez jego ręce "przeszło" ponad 2000 przesyłek z ponad 6000 produktów z asortymentu około 1000 SKU. Nie zanotowaliśmy w tym czasie żadnych pomyłek ani problemów z terminowością. Opinie naszych Klientów końcowych potwierdzają, że przesyłki są kompletne, profesjonalnie zabezpieczone i bez uszkodzeń docierają do adresatów. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Piotra do współpracy w wymienionym zakresie.

ESOD DIGITAL Sp. z o.o. Sp. K.

 • Suchy Las

Firma ESOD zajmuje się kompleksowo procesami obiegu oraz archiwizacji dokumentów zarówno elektronicznych jak i papierowych. Optymalizacja zadań i dostosowanie się do Państwa potrzeb to nasze główne cele. Oferujemy usługi z zakresu digitalizacji dokumentów (skanowanie), systemów DMS oraz tradycyjnej archiwizacji (przechowywanie i niszczenie dokumentów). Nasze działanie gwarantują : - szybkie i efektywne przetwarzanie dokumentów i informacji - kontrolę procesu obiegów dokumentów wewnątrz firmy - natychmiastową dostępność skanu każdego pisma i grafiki - bezpieczne przechowywanie oryginału papierowego Umiejętności naszych specjalistów oraz doświadczenia zdobyte podczas współpracy z klientami, gwarantują profesjonalizm działań. Zadowolenie

ITC METAL

 • Skarszewy

Wigor

 • Górzno

Firma Usługowo-Archiwizacyjna "ROBSON" - Robert Gąsiorek - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Szczecinek

Firma Usługowo-Archiwizacyjna "ROBSON" - Robert Gąsiorek

 • Szczecinek

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to archiwiacja dokumentów, na terenie Zachodniopomorskie.

CrossCut - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Kościerzyna

CrossCut

 • Kościerzyna

CrossCut jest częścią firmy DWS, która świadczy usługi w branży biuro serwisowej. Każdego roku obsługujemy około 4 tysięcy podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych i samorządowych. CrossCut zajume się profesjonalnym i bezpiecznym niszczeniem dokumentów. Jest odpowiedzią na duże zainteresowanie tego rodzajem usług. Nasze 15 letnie doświadczenie w branży biurowej pozwoliło nam na wskazanie nowych kierunków działalności. Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów którzy zapewnią naszym Klientom profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Od konkurencji odróżnia nas szybki czas realizacji zlecenia, wysoka jakość oferowanych usług jak i bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem dokumentacji.

ESline sp. z o.o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Poznań

ESline sp. z o.o.

 • Poznań

ESline to nie tylko miejsce pracy. Jako spółka non profit realizujemy zadaniaw zakresie ekonomii społecznej, która jest szczególną formą przedsiębiorczości, nastawioną nie tylko na cel gospodarczy co przede wszystkim na misję społeczną. Stawiamy na reintegrację oraz spełnienie się zawodowe osób tutaj pracujących, tworzymy środowisko, w którym mogą odnaleźć się i otrzymać wsparcie osoby z niepełnosprawnościami. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, a naszą działalność opieramy na wartościach takich jak: wrażliwość, koleżeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. Wypracowana przez nas nadwyżka bilansowa przeznaczana jest na działalność statutową Stowarzyszenia ETAP, które jest 100% udziałowcem Spółki. ETAP to organizacja pozarządowa,

WK

 • Poznań

adAkta - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Poznań

adAkta

 • Poznań

adAKTA zajmuje się profesjonalnym porządkowaniem,archiwizowaniem,brakowaniem oraz digitalizacją dokumentacji. Tworzymy również normatywy kancelaryjne oraz przeprowadzamy szkolenia z zakresu archiwizacji. Prawidłowa archiwizacja to znaczna oszczędność pieniędzy, miejsca i czasu. Roczny przyrost dokumentacji jest znaczny jednak co roku można jej część zlikwidować przez co gromadzone są jedynie niezbędne dokumenty, do których przechowywania zobowiązują przepisy prawa. Zlecenie mi archiwizacji jest tańszym rozwiązaniem niż zatrudnienie pracownika na pełny etat. Optymalizacja pracy ułatwi pracę z dokumentami oraz pozwoli skupić się na wykonywanym zadaniu. Mam 15 letnie doświadczenie w pracy archiwisty w sektorze publicznym poparte

Bafi Sebastian Marcinkowski

 • Poznań

Supekt Kamil Nowak

 • Poznań

Agots Piotr Stoga

 • Poznań

TROPPO CENTER

 • Poznań

Prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji, odbiór dokumentów, skany i wysyłka pod wskazany w Polsce i na świecie adres korespondencji, archiwizacja dokumentów, zachowanie poufności.

Esbud Niszczenie Dokumentów Poznań - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Chyby

Esbud Niszczenie Dokumentów Poznań

 • Chyby

Bezpieczne niszczenie firmowych dokumentów zgodne z przepisami RODO i normą DIN 66399 Zakres usługi Dopilnujemy wszystkich formalności. Wystarczy, że zamówisz usługę. Do naszych zadań należy: • zapakowanie dokumentów, • zważenie na wadze elektronicznej, • załadunek i wyniesienie papierów z budynku, • transport do zakładu, • zniszczenie dokumentów przy pomocy niszczarki EBA Tranator • sporządzenie protokołu zniszczenia, • wystawienie Karty Przekazania Odpadów. Co nas wyróżnia? Mamy 12-letnie doświadczenie na rynku. Oferujemy rabaty przy większych ilościach dokumentów i szybkie terminy realizacji.

ESSI

 • Poznań

Świadczymy kompleksowe usługi niszczenia dokumentów, bez względu na ich lokalizację czy rodzaj nośnika. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumentację papierową i jej podobną ( archiwa, kartoteki, faktury, raporty, folie, klisze, rysunki itp.) a także magnetyczne i optyczne nośniki danych jak płyty CD/DVD, dyskietyki, kasety VHS...

ABRA PACK - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Poznań

ABRA PACK

 • Poznań

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to pakowanie i konfekcjonowanie produktów płynnych i sypkich oraz dystrybucja maszyn pakujących, na terenie Poznania.

ALRAM Sp. z o.o. - Wysyłka i archiwizacja dokumentów Poznań

ALRAM Sp. z o.o.

 • Poznań

Realizujemy instalacje systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, sieci strukturalnych dla firm oraz osób prywatnych. Jako spółka działamy od 2016 r. Działalność oparta jest jednak na pasji trzeciego już pokolenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odbieramy telefony 24/7 i nie zamykamy się w sztywnych ramach czasowych.

Agnieszka Dolata

 • Września

TS-towarowanie sklepow Lukasz Strzelecki

 • Poznań

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.