Work Well

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Work Well, to sztab specjalistów z zakresu fizjoterapii, psychologii i ergonomii pracy, mających wieloletni staż. Zrzeszamy ludzi z pasją i chęcią do nieustannego zwiększania swoich kompetencji. Swoje doświadczenie zbieraliśmy i zbieramy podczas pracy w przychodniach, szpitalach, a także podczas wielu wydarzeń sportowych, w tym Igrzysk Olimpijskich.

Każda nasza usługa wykonywana jest na nawyższym poziomie, a działania które wykonujemy są zgodne z najnowszą wiedzą medyczną.

Możesz być pewien, że jesteś otoczony najlepszą opieką.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

8 opinii

5 5
(8)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Ewa M. 6 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma konkretna, punktualna, tak jak lubię. Korzystałam kilkukrotnie z wizyt ich fizjoterapeutów, za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektów terapii. Polecam.

Janusz M. 5 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług rehabilitacji po zerwaniu ścięgna achillesa. Fizjoterapia przebiegła szybko i chciałbym napisać bezboleśnie, ale tak się nie da. Natomiast jestem bardzo zadowolony, bo wróciłem do gry w tenisa. Polecam.

Magdalena S. 4 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetni specjaliści! Zgłosiłam się po operacji ręki żeby wrócić do pełnej sprawności, rehabilitacja przeprowadzona profesjonalnie, dodatkowo w miłej atmosferze, ponadto pozytywnie zaskoczyła mnie duża dawka wiedzy. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie, które mnie nurtowało, dzięki czemu łatwiej mi było podczas rekonwalescencji. Bardzo polecam!

Dominik K. 3 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firm Work Well z dnia ma dzień rozwija się coraz bardziej i tym samym prężnie działa. Swoje ukłony chcę poczynić w kierunku Pani Izy, która wykazała się pełnym profesjonalizmem. Nie mówię tylko o stronie fizjoterapeutyczej, w której kolokwialnie mówiąc wymiata, ale również o stronie psychologicznej. Dzięki temu sama terapia manualna była jeszcze bardziej przyjemna. Polecam firmę w stu procentach i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę!!!

Krzysztof J. 3 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Specjaliści z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Zorganizowalismy dla naszej firmy dzień szkoleniowy z zakresu ergonomii pracy w biurze oraz warsztatow praktycznych. Na koniec byl mily akcent w postaci masażu na takim śmiesznym krzesełku. Wszyscy byli zachwyceni, szczegolnie Panią Izą.

Artur D. 3 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i schorzenia, terapia, zabiegi i ćwiczenia dopasowane do konkretnej choroby. Polecam zarówno pacjentom po operacjach jak i tym którzy chcą wzmocnić swoje ciało i popracować nad jego wydolnością.

Przemysław Ł. 3 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wizyta odbyła się u mnie w domu, po pracy. Borykałem się dłuższy czas z bólem ramienia. Podczas terapii ból prawie zupełnie ustąpił, a ja staram się stosować do zaleceń i póki co nie powraca. Gorąco polecam! Żona też się odezwie do Państwa :)

Ewa S. 3 września 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Fizjoterapeuta miał szeroką wiedzę medyczną dotyczącą mojej dolegliwości. Bardzo polecam

Work Well, 12 stycznia 2021

Serdecznie dziękujemy za opinię i zapraszamy do korzystania z ciągle rozwijającej się naszej oferty!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Work Well
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Rehabilitacja z darmowym dojazdem do domu

Polska - Warszawa

Fizjoterapia domowa skierowana jest do klientów ceniących sobie oszczędność czasu, a także pacjentów, którzy ze względu na brak możliwości poruszania się, nie mogą samodzielnie dostać się do gabinetu fizjoterapeuty. W czasach pandemii jest to także najbezpieczniejsza forma rehabilitacji. Nasi specjaliści świadczą usługi z zakresu rehabilitacji orto...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul Jerzego Michałowicza 69, 00-605 Warszawa

WWW

www.work-well.pl

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

510 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PIOTR MALISZEWSKI
Imię (pierwsze) PIOTR
Nazwisko MALISZEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2019-03-05
NIP 5223152755
Regon 382759890

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-03-06
Data powstania 2019-03-05
Data rozpoczęcia działalności 2019-03-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8690A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA
Przeważające PKD
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
8690D DZIAŁALNOŚĆ PARAMEDYCZNA
8690E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.