Warmińsko-mazurskie

Opinie o fachowcach z Warmińsko-mazurskiego

Tell MeHow Michał Gerczak

Dominika

Michał odezwał się do mnie w tym samym dniu w którym napisałam zgłoszenie. Podczas pierwszej rozmowy (na którą nie szczędził czasu) dowiedział się dokładnie czego szukam i potrzebuję, zaproponował metody nauki i zaimponował swoim poziomem językowym (na moją prośbę prowadziliśmy tę pierwszą rozmowę od razu po angielsku, czego niektórzy lektorzy nie chcieli zrobić). Polecam.

Tell MeHow Michał Gerczak

Agnieszka K.

Poznałam Michała w sierpniu 2021. Już nie wstydzę się używać tego języka wśród znajomych i czerpię ogromną radość z tego faktu. Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze. Michał jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Forma nauki różni się od dotychczasowo poznanych, ale jest niezwykle efektywna. Uczymy się słówek, które są nam potrzebne, a nie narzucone przez podręcznik, dzięki konwersacjom prowadzonym podczas zajęć uwierzyłam w siebie i przełamałam "barierę mówienia". Mogę śmiało polecić Michała na korepetytora języka angielskiego.

Tell MeHow Michał Gerczak

Katarzyna K.

Powiedzieć, że Pan Michał jest profesjonalistą to nie powiedzieć niczego. Człowiek ogromnej wiedzy i kultury, zdolny bez wahania przytoczyć informacje z wielu dziedzin. Z pasją i entuzjazmem dokłada wszelkich starań, by przybliżyć trudne kwestie i rozwiać wątpliwości. Gdy mam chwile zniechęcenia, umie temu zaradzić, taktownie zachęcając do pokonania trudności. Serdeczność i wspaniałe poczucie humoru powodują, że zapomina się o swoich brakach, a lekcje są czystą przyjemnością, na które się czeka z niecierpliwością. Jestem wdzięczna za prowadzone z pasją zajęcia i za zaraźliwy entuzjazm Pana Michała. Gdybym od samego początku uczyła się języka angielskiego z Panem Michałem, na pewno teraz byłabym na poziomie C2.

Tell MeHow Michał Gerczak

Łukasz K.

Pan Michał super osoba, podchodzi do nauki bardzo praktycznie, duże zaangażowanie, po kilku zajęciach zrozumiałem aspekty, których nie mogłem pojąć przez kilka ostatnich lat.

Tell MeHow Michał Gerczak

Aleksandra N.

Michał bardzo mi pomógł przełamać barierę mówienia. Długa przerwa w obcowaniu z językiem sprawiła, że całkiem zapomniałam jak się nim posługiwać. Michał w bardzo rzeczowy sposób pomógł mi wrócić na właściwe tory i dał wiele cennych uwag.

Tell MeHow Michał Gerczak

Wiktoria K.

Miałam wielu korepetytorów przed Michałem, którzy kazali mi uczyć się listy słówek, które nieużywane szybko wypadały mi z głowy. Zawsze myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, że pomimo chęci do nauki języka angielskiego, ona nie szła zbyt dobrze. Ciągłe "luki" w pamięci spowodowane nieutrwalaniem tych słówek były dla mnie demotywujące do takiego stopnia, że w końcu się poddawałam. Za co najbardziej cenię Michała? Za to, że wyrobił we mnie NAWYK. Michał posługuję się w nauce języków bardzo przydatnym programem "anki" który pomaga mi nie zapominać starych słówek, i uczyć się w ciekawy sposób nowych, przez co poranne ćwiczenia z językiem angielskim stały się dla mnie przyjemną rutyną. :) Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze przez co nawet jeżeli na początku boisz się powiedzieć cokolwiek do Michała, żeby się nie ośmieszyć, później i tak zaczniesz mówić :D

Tell MeHow Michał Gerczak

Robert G.

Dzięki zajęciom z Michałem uwierzyłem, że mogę przełamać swoje bariery i zacząć porozumiewać się w języku angielskim. W trakcie zajęć nie można się nudzić, panuje na nich luźna atmosfera która sprawia, że nauka języka jest przyjemna. Na zajęciach nie skupiamy się na gramatyce, ale głównie na konwersacji, przez co zagadnienia z gramatyki nie są tak trudne a Michał w umiejętny sposób potrafi je wyjaśnić podczas nauki. Zdecydowanie polecam zajęcia z Michałem!

Tell MeHow Michał Gerczak

Alicja G.

Zacznę od tego, że angielski towarzyszy mi praktycznie przez całe życie, ale nie opanowałam go na tyle na ile bym chciała. Obecnie uczęszczam na zajęcia do Michała i jestem w trakcie nauki, ale po paru miesiącach jestem bardzo zadowolona. Zadowolona, ponieważ bardzo podoba mi się sposób w jaki Michał prowadzi lekcje oraz jego metoda nauki mówienia i przełamywania barier językowych która jest świetna i zarazem bardzo logiczna! Czuję, że dzięki ćwiczeniom (Michał bardzo dobrze je objaśnia) w mojej głowie angielski "się układa" i zaczynam te obce struktury sobie lepiej przyswajać a przez to lepiej mi się mówi. Ponadto Michał jest super człowiekiem i daje dużo wsparcia i wiary, że warto i można pokonywać swoje słabości w porozumiewaniu się. Polecam!

Tell MeHow Michał Gerczak

Kamila K.

Lekcje z Michałem przypominają cotygodniowe spotkanie ze znajomym, a przy okazji rzeczowo i ciekawie przekazuje nam wiedzę, często w zupełnie inny sposób niż do tej pory nauczyliśmy się w szkole/na studiach. Fajnie, że proponuje zadać sobie pytanie dlaczego czegoś używamy i jaki jest tego skutek. Nam zależało na otworzeniu się, przypominaniu sobie już zdobytej wiedzy i zapomnieniu o paraliżu jak słyszy się obcy język Zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze. Dużym atutem jest rzetelność, indywidualne podejście, sukcesywne powtarzanie i możliwość odbycia lekcji z każdego miejsca online. Nasza przygoda jeszcze się nie skończyła i mamy ochotę na więcej.

Tell MeHow Michał Gerczak

Martyna P.

Zdecydowanie polecam korepetycje z języka angielskiego z Michałem! W ciągu swojej edukacji nie trafiłam na osobę, która potrafiłaby w jakikolwiek sposób przedstawić mi ciekawie język obcy. Dlatego na samym początku bardzo dziękuję za pokazanie, że angielski nie jest tak straszny jak myślałam przez wiele, wiele lat! Choć przede mną jeszcze wiele pracy, to po każdych zajęciach, które są dostosowane do moich potrzeb, jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Bardzo cenię sobie zaangażowanie Michała podczas każdego naszego spotkania. Nie tylko zwrócenie uwagi na błędy, ale również logiczne, inne niż wszystkich typowych nauczycieli/wykładowców wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje. Nie można również nie wspomnieć o atmosferze towarzyszącej nauce. Michał już od progu wita każdego z uśmiechem, a zajęcia prowadzone są bezstresowo, dzięki temu mówienie bez skrępowania jest naprawdę możliwe! Podsumowując: M- Mało stresu. I- Indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby. C- Cierpliwość H- Happy person A- Atrakcyjne zajęcia. Ł- Łatwe wytłumaczenie rzeczy kosmicznych.

Perspective

Kasia R.

Współpraca od samego początku przebiega rewelacyjnie, nie martwię się o nic. Dla mnie "język" którym posługuje się Urząd Skarbowy jest po prostu niezrozumiały, ale dzięki Perspective - Patrycja Falkowska rozumiem wszystko :) Zdecydowanie moja działalność jest w dobrych rękach księgowych. Jest to osoba która profesjonalnie podchodzi do swoich zadań. Rozliczenie zawsze jest na czas, a nawet przed czasem. Polecam gorąco.

Perspective

Johny Marcin Płóciennik

Chciałbym gorąco polecić firmę Perspective Patrycja Falkowska. Pani Patrycja Falkowska to prawdziwy profesjonalista w dziedzinie księgowości, a jej firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Firma traktuje każdego klienta indywidualnie, dostosowując swoje usługi do specyficznych potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pełne zaangażowanie. Zdecydowanie polecam firmę Perspective Patrycja Falkowska - każdemu, kto szuka rzetelnego i profesjonalnego partnera do prowadzenia księgowości. Dzięki nim mogę skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, mając pewność, że moje finanse są w najlepszych rękach.

Perspective

M.N

Polecam skorzystanie z usług świadczonych przez Perspective. Bardzo dobry kontakt, szybki czas działania, wszystko dokładnie wyjaśnione i w przystępnych cenach.

BUILDMEB Paweł Włodarczyk

M.O.

Zanim polecę usługi Pana Pawła Włodarczyka opiszę moją współpracę z firmą. Od pierwszego telefonu i pierwszych informacji o zamówieniu wykonania mebli kuchennych i kapitalnego remontu kuchni z przeróbką instalacji elektrycznej i hydraulicznej, współpraca układała się znakomicie. Otrzymałam pełne doradztwo w zakresie doboru materiałów, rozwiązań technicznych ułatwiających pracę w kuchni. Montaż kuchni przebiegł bezproblemowo, a wykonanie mebli jest na najwyższym poziomie. Zestaw mebli kuchennych jest efektowny i bardzo funkcjonalny. Pan Paweł jest wysokiej klasy specjalistą. Geniusz w swojej profesji. W swoim działaniu wykazuje się ogromną rzetelnością, sumiennością, terminowością. Meble na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż w projekcie. Jest bardzo dokładny, skrupulatny, pomocny ma bardzo dobry sprzęt co przekłada się na jakość i wygląd mebli. Na pewno będę jeszcze korzystać z usług Pana Pawła. Naprawdę PROFESJONALISTA. Doskonały kontakt. Polecam z czystym sumieniem.

KAMBUD

Justyna

Firma godna zaufania i polecenia. Świetny wykonawca w każdym detalu . Zlecone prace remontowe zostały wykonane w terminie i zgodnie z ustaleniami , bardzo dobra współpraca . Polecam wszystkim , którzy szukają zaufanej ekipy remontowej .

Home Link s.c.

Michał

Pan Darek Jakubczyk to profesjonalista w swoim fachu. To się dzisiaj ceni u ludzi. Mogę powiedzieć, że zakup gruntu budowlanego, jego otwartość jak też pomoc w organizacji wymaganych dokumentów pokazały klasę zawodowca.

Home Link s.c.

Zofia .

Firma Home Link z Olsztyna -pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości w pełni profesjonalna, skuteczna w pozyskiwaniu zainteresowanych kupnem nieruchomości. Rzetelnie, uczciwie , z pełnym zaangażowaniem świadczy obsługę związaną z załatwianiem wszystkich dokumentów niezbędnych do sfinalizowania transakcji sprzedaży. Pan Darek - pracownik Tej Firmy - zajmujący się sprzedażą mojej nieruchomości to osoba komunikatywna, otwarta , sympatyczna , chętna do pomocy. Dokłada wszelkich starań , aby osiągnąć zamierzony cel , nie biorąc pod uwagę, że często wymaga to bardzo dużych nakładów pracy. Polecam szczerze skorzystanie z usług Firmy HOME Link. Jestem pewna, że każdy będzie z tych usług zadowolony.

wykladowca + przewodnik turystyczny (MAZURY & SUDETY)

Klaudia K.

Przesympatyczna i mądra osoba! Napewno drugim razem zdecydowałabym się na niego jako na przewodnika , zna się na rzeczy , już słuchając można poznać że jest to osoba z pasją i wiedzą! Polecam!

PHU TechSolutions Radosław Kwiatkowski

Mikita

Radosław Kwiatkowski zawsze szybko reaguje na wszelkie problemy, rozwiązuje je szybko i sprawnie. Jego dogłębna wiedza na temat IT, a także umiejętność znajdowania rozwiązań w najtrudniejszych sytuacjach, dają mi i całemu naszemu zespołowi ogromny szacunek.

ITCAM Rafał Iwańczyk

Mariusz

Profesjonalna, solidna firma, mili i kulturalni Panowie. Cena za usługę, sprzęt elektroniczny i materialy bardzo przystępna, prace wykonane fachowo i szybko. Jak najbardziej polecam firmę.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Warmińsko-mazurskiego

Zapytanie o ocieplenie pianą PUR dachu, 71-100m², Gronowo Elbląskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Miejsca do ocieplenia: dach Zakres usługi: nowa izolacja lub ocieplenie Powierzchnia prac: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Daniel, Ocieplanie i izolacja pianką PUR

Szukam ogrodzenia z siatki, 51-100mb, Braniewo

Typ ogrodzenia: siatka ogrodzeniowa Wysokość ogrodzenia: do 100cm Długość ogrodzenia: 51-100mb Dodatkowe usługi: montaż bramy wjazdowej Zakres zlecenia: zakup i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy

Ryszard P., Ogrodzenia z siatki

Zapytanie o montaż ogrodzenia, 51-100mb, Braniewo

Rodzaj ogrodzenia: z siatki Wysokość ogrodzenia: do 100cm Długość ogrodzenia: 51-100mb Dodatkowe usługi: montaż bramy wjazdowej Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy

Ryszard P., Montaż ogrodzeń

Zapytanie o naprawę wideodomofonu, 2 wejścia, Gołdap

Zakres zlecenia: naprawa Urządzenie: wideodomofon Liczba wejść, które ma obsługiwać urządzenie: 2 Typ nieruchomości: dom wolnostojący Zlecenie od: osoby prywatnej Termin realizacji: jak najszybciej

Beata, Instalacja domofonów i wideodomofonów

Zlecenie na poradę prawną, przyjęcie spadku, Nowe Miasto Lubawskie

Rodzaj usługi: tylko porada, konsultacja Przedmiot sprawy: przyjęcie spadku Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej

Dorota, Prawo spadkowe

Zapotrzebowanie na transport auta osobowego, 751-1500kg, Westdorpe NL - Orzysz PL

Rodzaj ładunku: auto osobowe Ilość pojazdów: 1 Stan pojazdów: sprawne Czas realizacji: termin dostarczenia do uzgodnienia Charakter zlecenia: jednorazowe zlecenie

Oli, Transport lawetą międzynarodowy

Zlecę ocieplenie elewacji, 36-70m², Morąg

Rodzaj budynku: Holenderka Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia zabudowy budynku: 36-70m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: Pianka Pur Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Janusz, Ocieplanie elewacji

Zlecę remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Elbląg

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Edyta, Remonty łazienek

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Elbląg

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, montaż sufitu podwieszanego, remont instalacji elektrycznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Edyta, Remonty łazienek

Zlecenie na założenie instalacji, Audi, silnik 1800cm³, Olsztyn

Zakres prac: założenie instalacji Klient posiada już instalację: nie Marka samochodu: Audi Pojemność silnika: 1800cm³ Model samochodu: A4 b6 Termin zakupu: jak najszybciej Informacje dodatkowe: 2001r. 150km

Krystian, Instalacje gazowe LPG