Warmińsko-mazurskie

Opinie o fachowcach z Warmińsko-mazurskiego

Vectra S.A

Ewa W.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ogromne zaangażowanie! Jestem bardzo miłe zaskoczona, że są jeszcze ludzie tak życzliwi i chętni do pomocy! Polecam i zarazem pozdrawiam.

Usługi Stolarskie i Parkieciarskie Przemysław Bonus

Barbara S.

Jestem bardzo zadowolona z usługi, która została wykonana zgodnie z umową. Brak zastrzeżeń z mojej strony zarówno, co do terminu, jak również jakości i pozostawionego porządku po jej wykonaniu. Polecam.

www.elgorelektryk.pl

nie podano

Mili ludzie.Sprawnie wykonana praca.Co do jakości-czas pokaże.Wybrane przez firmę panele pracują.Nie mam porównania z efektywnością innych.Za wcześnie na podsumowanie.Kontakt ok.

Joko remont

Radosław G.

Terminowo i solidnie jestem pod wrażeniem Pan Piotr nawet był ze mną w sklepie pomógł w doborze materiałów Zdecydowanie polecam to świetny fachowiec

LOG-IN

nie podano

Pan Grzegorz wykonywał w naszym nowo wybudowanym domu instalacje elektryczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Jego pracy, warto wymienić kilka cech, które określają Pana Grzegorza jako bardzo dobrego fachowca godnego zaufania i polecenia. Pan Grzegorz przesympatyczny i bardzo dokładny oraz zaangażowany jego praca to jego pasja ma ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się, podpowiadając ciekawe rozwiązania. Według mnie jest specjalistą wysokiej klasy, a robota wykonana została perfekcyjnie. Szczerze polecamy tak dobrego fachowca.

wykladowca + przewodnik turystyczny (MAZURY & SUDETY)

Ala M.

Bardzo ciekawe oprowadzanie po Pradze mimo małej ilości czasu. Przewodnik podzielił się ciekawostkami oraz własnymi doświadczeniami z miasta i wskazówkami.

Explorer&Security

Irena W.

Bardzo polecam firmę Explorer &Security za profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność. Dziękuję Panu Wojtkowi za życiowa mądrość, ludzkie wykonywanie swojego zawodu i życzliwość dla mnie jako klienta bo wiem że często byłem upierdliwy. Z czystego serca polecam .

Explorer&Security

Anna G.

Bardzo dziękuję za ogrom Pana empatii. Bardzo dziękuję za ogromne kompetencje Pana jako detektywa, kompetencje prawne, psychologiczne i kompetencje Pana jako człowieka. Bardzo polecam.

Usługi ogólnobudowlane Daniel Zieliński

Jadwiga M.

Polecam super wykonawca, dokładne wykonanie według moich ustaleń ułożona kostka oraz taras granitowy. Palisada pod linijke idealnie równo polecam wszystkim.

wykladowca + przewodnik turystyczny (MAZURY & SUDETY)

Stanisław L.

Mój przewodnik po Pradze był niesamowity! Był bardzo przyjazny, miał wiedzę na temat historii miasta i był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, jakie mu zadawałam. Był to najlepszy przewodnik, z jakim kiedykolwiek miałam okazję podróżować. Dobry przewodnik to osoba, która zna historię i kulturę miejsca, które oprowadza. Powinien być przyjazny i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Mój przewodnik spełniał te kryteria.

Tell MeHow Michał Gerczak

Dominika

Michał odezwał się do mnie w tym samym dniu w którym napisałam zgłoszenie. Podczas pierwszej rozmowy (na którą nie szczędził czasu) dowiedział się dokładnie czego szukam i potrzebuję, zaproponował metody nauki i zaimponował swoim poziomem językowym (na moją prośbę prowadziliśmy tę pierwszą rozmowę od razu po angielsku, czego niektórzy lektorzy nie chcieli zrobić). Polecam.

Tell MeHow Michał Gerczak

Agnieszka K.

Poznałam Michała w sierpniu 2021. Już nie wstydzę się używać tego języka wśród znajomych i czerpię ogromną radość z tego faktu. Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze. Michał jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Forma nauki różni się od dotychczasowo poznanych, ale jest niezwykle efektywna. Uczymy się słówek, które są nam potrzebne, a nie narzucone przez podręcznik, dzięki konwersacjom prowadzonym podczas zajęć uwierzyłam w siebie i przełamałam "barierę mówienia". Mogę śmiało polecić Michała na korepetytora języka angielskiego.

Tell MeHow Michał Gerczak

Katarzyna K.

Powiedzieć, że Pan Michał jest profesjonalistą to nie powiedzieć niczego. Człowiek ogromnej wiedzy i kultury, zdolny bez wahania przytoczyć informacje z wielu dziedzin. Z pasją i entuzjazmem dokłada wszelkich starań, by przybliżyć trudne kwestie i rozwiać wątpliwości. Gdy mam chwile zniechęcenia, umie temu zaradzić, taktownie zachęcając do pokonania trudności. Serdeczność i wspaniałe poczucie humoru powodują, że zapomina się o swoich brakach, a lekcje są czystą przyjemnością, na które się czeka z niecierpliwością. Jestem wdzięczna za prowadzone z pasją zajęcia i za zaraźliwy entuzjazm Pana Michała. Gdybym od samego początku uczyła się języka angielskiego z Panem Michałem, na pewno teraz byłabym na poziomie C2.

Tell MeHow Michał Gerczak

Łukasz K.

Pan Michał super osoba, podchodzi do nauki bardzo praktycznie, duże zaangażowanie, po kilku zajęciach zrozumiałem aspekty, których nie mogłem pojąć przez kilka ostatnich lat.

Tell MeHow Michał Gerczak

Aleksandra N.

Michał bardzo mi pomógł przełamać barierę mówienia. Długa przerwa w obcowaniu z językiem sprawiła, że całkiem zapomniałam jak się nim posługiwać. Michał w bardzo rzeczowy sposób pomógł mi wrócić na właściwe tory i dał wiele cennych uwag.

Tell MeHow Michał Gerczak

Wiktoria K.

Miałam wielu korepetytorów przed Michałem, którzy kazali mi uczyć się listy słówek, które nieużywane szybko wypadały mi z głowy. Zawsze myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, że pomimo chęci do nauki języka angielskiego, ona nie szła zbyt dobrze. Ciągłe "luki" w pamięci spowodowane nieutrwalaniem tych słówek były dla mnie demotywujące do takiego stopnia, że w końcu się poddawałam. Za co najbardziej cenię Michała? Za to, że wyrobił we mnie NAWYK. Michał posługuję się w nauce języków bardzo przydatnym programem "anki" który pomaga mi nie zapominać starych słówek, i uczyć się w ciekawy sposób nowych, przez co poranne ćwiczenia z językiem angielskim stały się dla mnie przyjemną rutyną. :) Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze przez co nawet jeżeli na początku boisz się powiedzieć cokolwiek do Michała, żeby się nie ośmieszyć, później i tak zaczniesz mówić :D

Tell MeHow Michał Gerczak

Robert G.

Dzięki zajęciom z Michałem uwierzyłem, że mogę przełamać swoje bariery i zacząć porozumiewać się w języku angielskim. W trakcie zajęć nie można się nudzić, panuje na nich luźna atmosfera która sprawia, że nauka języka jest przyjemna. Na zajęciach nie skupiamy się na gramatyce, ale głównie na konwersacji, przez co zagadnienia z gramatyki nie są tak trudne a Michał w umiejętny sposób potrafi je wyjaśnić podczas nauki. Zdecydowanie polecam zajęcia z Michałem!

Tell MeHow Michał Gerczak

Alicja G.

Zacznę od tego, że angielski towarzyszy mi praktycznie przez całe życie, ale nie opanowałam go na tyle na ile bym chciała. Obecnie uczęszczam na zajęcia do Michała i jestem w trakcie nauki, ale po paru miesiącach jestem bardzo zadowolona. Zadowolona, ponieważ bardzo podoba mi się sposób w jaki Michał prowadzi lekcje oraz jego metoda nauki mówienia i przełamywania barier językowych która jest świetna i zarazem bardzo logiczna! Czuję, że dzięki ćwiczeniom (Michał bardzo dobrze je objaśnia) w mojej głowie angielski "się układa" i zaczynam te obce struktury sobie lepiej przyswajać a przez to lepiej mi się mówi. Ponadto Michał jest super człowiekiem i daje dużo wsparcia i wiary, że warto i można pokonywać swoje słabości w porozumiewaniu się. Polecam!

Tell MeHow Michał Gerczak

Kamila K.

Lekcje z Michałem przypominają cotygodniowe spotkanie ze znajomym, a przy okazji rzeczowo i ciekawie przekazuje nam wiedzę, często w zupełnie inny sposób niż do tej pory nauczyliśmy się w szkole/na studiach. Fajnie, że proponuje zadać sobie pytanie dlaczego czegoś używamy i jaki jest tego skutek. Nam zależało na otworzeniu się, przypominaniu sobie już zdobytej wiedzy i zapomnieniu o paraliżu jak słyszy się obcy język Zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze. Dużym atutem jest rzetelność, indywidualne podejście, sukcesywne powtarzanie i możliwość odbycia lekcji z każdego miejsca online. Nasza przygoda jeszcze się nie skończyła i mamy ochotę na więcej.

Tell MeHow Michał Gerczak

Martyna P.

Zdecydowanie polecam korepetycje z języka angielskiego z Michałem! W ciągu swojej edukacji nie trafiłam na osobę, która potrafiłaby w jakikolwiek sposób przedstawić mi ciekawie język obcy. Dlatego na samym początku bardzo dziękuję za pokazanie, że angielski nie jest tak straszny jak myślałam przez wiele, wiele lat! Choć przede mną jeszcze wiele pracy, to po każdych zajęciach, które są dostosowane do moich potrzeb, jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Bardzo cenię sobie zaangażowanie Michała podczas każdego naszego spotkania. Nie tylko zwrócenie uwagi na błędy, ale również logiczne, inne niż wszystkich typowych nauczycieli/wykładowców wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje. Nie można również nie wspomnieć o atmosferze towarzyszącej nauce. Michał już od progu wita każdego z uśmiechem, a zajęcia prowadzone są bezstresowo, dzięki temu mówienie bez skrępowania jest naprawdę możliwe! Podsumowując: M- Mało stresu. I- Indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby. C- Cierpliwość H- Happy person A- Atrakcyjne zajęcia. Ł- Łatwe wytłumaczenie rzeczy kosmicznych.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Warmińsko-mazurskiego

Poszukuję gastrologa, pacjent 31-40 lat, Ostróda

Powód wizyty: diagnostyka układu pokarmowego Objawy: zaparcia Schorzenie, na które cierpi pacjent: zespół jelita drażliwego Badanie: USG jamy brzusznej, kolonoskopia, RTG jamy brzusznej, gastroskopia Wiek pacjenta: 31-40 lat Termin wizyty: w ciągu miesiąca

Ewelina, Gastrolodzy

Szukam firmy do klimatyzacji mieszkania, 21-40m², Pisz

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz

Marcin, Klimatyzacja do domu

Drewno opałowe, 2-3m³, Zyndaki

Ilość: 2-3m³ Dostawa: tak Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup Termin zakupu: jak najszybciej

Jakub, Drewno, drewno kominkowe

Zapotrzebowanie na ziemię ogrodową na nawierzchnię, 1000m³, Biskupiec

Rodzaj ziemi: ziemia ogrodowa Wielkość zakupu: 1000m³ Zapotrzebowanie na materiały: na nawierzchnię Transport: po stronie dostawcy Częstotliwość zakupu: zakup jednorazowy Termin zakupu: możliwy do zaraz

Anna, Ziemia ogrodowa

Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan pod klucz, 71-100m², Pieniężno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Zgłoszenie budowy: nie zgłoszono, ale Klient posiada działkę Termin rozpoczęcia budowy: do uzgodnienia w rozmowie

Krystyna, Budynki szkieletowe

Zapytanie o remont w mieszkaniu, 51-80m², Elbląg

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, położenie gładzi Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Marianna, Remonty mieszkań lub domów

Potrzebuję endokrynologa, zapalenie tarczycy, wole guzowate, niedoczynność tarczycy, Olsztyn

Potrzebne usługi: konsultacja lekarska Schorzenie pacjenta: zapalenie tarczycy, wole guzowate, niedoczynność tarczycy Wiek pacjenta: ponad 60 lat Termin realizacji: w ciągu 6 miesięcy

Elżbieta, Endokrynolodzy

Zakupię węgiel kamienny, do 2t, Iłowo-Osada

Ilość: do 2 ton Dostawa: nie Charakter zlecenia: jednorazowy zakup Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Tadeusz, Węgiel kamienny, miał, koks

Zapytanie o wykonanie schodów i balustrad, drewniane, 20 stopni, Pisz

Zakres prac: wykonanie schodów i balustrad Obiekt: dom jednorodzinny Rodzaj schodów: wewnętrzne Rodzaj schodów: drewniane Typ schodów: do uzgodnienia w rozmowie Ilość stopni: 20 Długość balustrady: nie dotyczy Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie

Bartek, Schody drewniane

Usługa tapicerowania, 1szt., Ełk

Przedmiot zlecenia: tapicerowanie mebli Typ usługi: naprawa fotela, wymiana poduszek Liczba przedmiotów: 1 Przedmioty: fotel Materiał obicia: tkanina Zapewnienie materiału: po stronie tapicera Wycena szukanej usługi: standardowa Transport mebli: po stronie tapicera Termin realizacji: jak najszybciej

Wiktoria, Tapicerstwo i renowacja mebli