Układanie kostki granitowej Żory - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Układanie Kostki Granitowej w Żorach, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Układanie Kostki Granitowej

Układanie kostki granitowej Żory
Piotr B.

Powierzone zadanie firma wykonała dokładnie i terminowo. Posiada potrzebny sprzęt i narzędzia oraz doświadczonych pracowników, którzy z jednej strony błyskawicznie i skutecznie rozwiązywali powstałe problemy, a z drugiej strony sugerowali pewne rozwiązania, które sprawiły, że efekt końcowy jest bardziej estetyczny i praktyczny. Jestem z ich pracy bardzo zadowolony i polecam ich usługi.

Ewa B.

Polecam wszystko na najwyższym poziomie, solidna firma.

Marcin S.

Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Nasza specjalność to BRUKARSTWO,PODBUDOWY,KANALIZACJA,WYKOPY POD FUNDAMENTY,WYBURZENIA,NIWELACJE TERENU,USŁUGI SPRZĘTEM CIĘŻKIM,ITP., na terenie miejscowości ŻORY,RYBNIK,WODZISŁAW,PSZCZYNA I OKOLICE.

Elżbieta B.

Firma działa od 2017r na rynku posiadamy uprawnienia drogowe i sanitarne z 25 letnim stażem. Posiadamy certyfikat badań gruntu. Posiadamy brukarzy z długoletnim stażem. Obsługujemy klientów prywatnych, urzędy miast, gminy i firmy prywatne. Działamy na terenie śląska. Wynajmujemy sprzęt typu koparko-ładowarkę CAT i koparkę Liebherr obsługiwane rejony Żory, Rybnik, Jastrzębie, Katowice i okolice. Samochody ciężarowe do 10 ton do przewozu materiałów sypkich.

Eko-Bruk

 • Żory

Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę projektów budowlanych. Nasza firma oferuje materiały budowlane najwyższej jakości, prace geodezyjne, kompleksowe usługi w każdej kategorii inżynierii budowlanej. Zakres usług budowlanych obejmuje między innymi: - Kompleksowe wykonywanie parkingów, dróg dojazdowych, chodników, obejść wokół obiektów z kostki brukowej, granitowej, asfaltu, szutru. - Wykopy pod budynki mieszkalne, biurowce, apartamentowce - Usługi sprzętem ciężkim - Roboty ziemne - Roboty wodno-kanalizacyjne ( przyłącza, sieci, przepinki) - Budowa ciepłociągów, wymienników ciepła, kotłowni, systemy solarne - Instalacje WOD - KAN, CO, GAZ - Przeglądy instalacji gazowych oraz konserwacja -

Dołącz do naszych Specjalistów od Układania Kostki Granitowej w Żorach

Działasz na rynku jako Specjalista od Układania Kostki Granitowej i szukasz nowych Klientów z Żor lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

PPB AP BUD

 • Żory

W branży stolarki okiennej działam od 1990 roku. Zaczynałem pracę w AP Żory jako mistrz produkcji a od 1994 roku kierowałem ekipami montażowymi AP Żory. Od roku 2010 również pełniłem obowiązki szefa produkcji i członka zarządu. Z dniem 1-01-2012 rozpocząłem prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Znam jak mało kto w naszym regionie, technologię montażu i produkcji okien pvc i al. Potrafię mierzyć nie tylko okna ale również fasady, ogrody zimowe itp. Jestem w stanie dobrać klientowi okna takie jakie potrzebuje ponieważ znam doskonale rynek i produkty jakie na nim występują. Moje ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie i potrafią montować zgodnie z technologią oraz znają nowoczesne technologie montaży(ciepły montaż). Moje

Świadczone przez nas usługi to korepetycje języka angielskiego, tłumaczenia ang-pol, pol-ang. Wykonujemy prace od 2008. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Oświęcim, Kęty, Zator, Tychy. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Specjalizacją naszej firmy są usługi brukarskie, kanalizacyjne oraz projektowanie, wyrównywanie i utwardzanie terenu. Firma Handlowo Usługowa PROJEKT działa prężnie, od początku zajmując się sprzedażą materiałów kanalizacyjnych oraz szamb betonowych na terenie całego kraju. Działamy na terenie województwa śląskiego. Współpracujemy z większością składów fabrycznych, producentów oraz hurtowni, a co najważniejsze posiadamy własne materiały budowlane i transport, co pozwala na kompleksową i terminową realizację projektów oraz zadowolenie naszych klientów. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, gwaranujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz kompleksowe i terminowe realizacje zlecanych projektów.

Firma działa od 2017r na rynku posiadamy uprawnienia drogowe i sanitarne z 25 letnim stażem. Posiadamy certyfikat badań gruntu. Posiadamy brukarzy z długoletnim stażem. Obsługujemy klientów prywatnych, urzędy miast, gminy i firmy prywatne. Działamy na terenie śląska. Wynajmujemy sprzęt typu koparko-ładowarkę CAT i koparkę Liebherr obsługiwane rejony Żory, Rybnik, Jastrzębie, Katowice i okolice. Samochody ciężarowe do 10 ton do przewozu materiałów sypkich.

Porównanie cen układania kostki granitowej w Żorach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu ułożenia kostki granitowej? A może interesuje Cię najtańsza oferta na układanie kostki granitowej w Żorach? Złóż zapytanie, a firmy od układania kostki granitowej z Żor same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?
Inne pobliskie usługi: Piaskowanie Żory Malarz Żory Murarz Żory

PHU WEKTOR MIROSŁAW BRYCH

 • Żory

PHU GREGOR

 • Żory

Łukasz Sienkowski

 • Żory

DROBUMEX

 • Żory

Bruk-mistrz

 • Żory

Bruk

 • Żory

Paweł Isztok

 • Suszec
 • 7 km od Żory

Działamy w branży od 2007 roku. Nasza specjalność to brukarstwo, na terenie Śląsk.

P.K- BUD

 • Rudziczka
 • 4 km od Żory

Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to wykopy pod fundamenty, utwardzenia podjazdów, odwodnienia, brukarstwo, transport kruszywa, usługi koparkami od 2 ton do 15 ton, wywóz ziemi, gruzu i wiele innych prac ziemnych. Działamy na terenie miast Żory, Pawłowice, Pszczyna, Katowice, Bielsko. Zapraszamy do kontaktu.

Ogrody

 • Suszec
 • 7 km od Żory
Barbara C.

Z racji budowy nowego domu mieliśmy styczność z wieloma firmami i zdecydowanie możemy polecić tą ekipę. Pracują bardzo rzetelnie, z wszystkim można się dogadać, dokładnie sprzątają po pracy :) POLECAM

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "AREX"

 • Warszowice
 • 5 km od Żory

Naszą ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, ale nie tylko. Z naszych usług korzysta wiele firm brukarskich, przy wykonywaniu "korytowania", podbudowy, drenaży. Prowadzimy nasze prace przy prywatnych posesjach, przy urzędach, przy parkingach Hipermarketów. Dowozimy materiał bezpośrednio na plac budowy naszych klientów, niezależnie od tego, czy jest to kruszywo, czy kostka brukowa. W naszej firmie ważny jest sprzęt, dlatego też dysponujemy koparko ładowarką firmy CAT, małą koparką Kamatsu (szczególnie przydatną przy pracach na prywatnych posesjach), kilkoma samochodami do transportu kruszyw i kostki brukowej. Usługi brukarskie świadczymy głównie na terenie woj. śląskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej

Opinie i porady najlepszych firm od układania kostki granitowej

Jeśli interesują Cię opinie na temat układania kostki granitowej, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z brukarzami z Żor. Dodatkowo możesz tanio kupić kostkę lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się układaniem kostki granitowej w Żorach, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Handel Art. i Materiałami oraz Opałem

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Wykonujemy prace od 2003. Nasz obszar działania to Jastrzębie-Zdrój i okolice. Wachlarz usług firmy obejmuje sprzedaż kruszyw i opału, kompleksowe usługi brukarskie, wykop fundamentów, zasypywanie, usługi koparko-ładowarką. Zapraszamy do współpracy.

F.H.U. ZIBI-BUD

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Dambruk

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to usługi brukarksie, na terenie Rybnik.

DANPOL

 • RYBNIK
 • 13 km od Żory

D-2 s.c. Remonty, Brukarstwo

 • Szczejkowice
 • 6 km od Żory

Smyczek Aleksander

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

BestBruk

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to brukarstwo, na terenie Sląsk.

USŁUGI BRUKARSKIE-OGÓLNOBUDOWLANE KOCZY MIROSŁAW

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Usługi Brukarskie Leonard Wyra

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Usługi Brukarskie Wyra Leonard to firma działająca na terenie śląska. Nasze doświadczenia w branży sięgają 1992 roku. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ofertą cenową. Cechuje nas terminowość i dbałość o detale oraz zadowolenie klienta. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi, przekraczającej okres rękojmi!!! Dobrze ułożona nawierzchnia to inwestycja na długie lata - z nami nie spotka Cię rozczarowanie. Firma Usługi Brukarskie Wyra Leonard oferuje kompleksowe wykonanie prac brukarskich związanych z układaniem kostki betonowej, granitowej, utwardzaniem nawierzchni, a także kanalizacją deszczową. Zagospodarujemy każdy parking, wjazd, plac, chodnik, taras, obejście, drogę dojazdową czy skarpę. Wykonujemy

Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane

 • Pawłowice
 • 8 km od Żory
Mirosław K.

Kontakt od samego początku szybki i profesjonalny .Materiał wybraliśmy -firma wykonała resztę od początku do końca (brukowanie) . Wykonawca wykonał wszystkie prace związane z umową .Dodatkowo zrealizował jeszcze przy okazji parę mniejszych prac .Firma solidna i godna polecenia

M Silnice

 • Pniówek
 • 8 km od Żory
Paweł J.

Jako osoba prywatna współpracowałem z firmą Jardin Architektura Krajobrazu i Brukarstwo Michał Szrajda. Najważniejsze były dla mnie wypłacalność właściciela oraz jego komunikatywność dzięki której współpraca przebiegała bardzo sprawnie.

D-2 S.C.

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Firma D-2 s.c. specjalizuje się w usługach brukarskich. Dzięki odpowiedniemu podejściu oraz wykwalifikowanej kadrze, nieustannie pozyskujemy nowych Klientów oraz poszerzamy grono zadowolonych z naszych usług. Podejmując każde kolejne zlecenie, staramy się podnieść poziom naszych kwalifikacji, kładąc nacisk na estetykę, dokładność oraz profesjonalizm wykonywanych prac. Dysponując doświadczeniem zdobytym na przemysłowych oraz indywidualnych budowach, a także odpowiednim sprzętem, jesteśmy w stanie podjąć każde skomplikowane zlecenie. Autoryzowany wykonawca Libet S. A. Usługi: - układanie kostki brukowej, - układanie kostki granitowej, - kompleksowe projekty oraz aranżacje terenu, - Ogrodzenia systemowe WD SYSTEM, -

P.P.H.U Mirosław Więcek

 • Orzesze
 • 12 km od Żory
Marcin P.

Wykonywany plac 200m2, bez zastrzeżeń. Właściciel wraz z kierownikiem służyli radami. Miła i zgrana ekipa.

Z.U.H. "MK-BRUK"

 • Orzesze
 • 12 km od Żory

Usługi wykonywane przez naszą firmę mają dwudziestopięcioletnią tradycję, głównie to usługi brukarskie, wykonywanie podjazdów, parkingów, placów, jaki i również obejść wokół domków jednorodzinnych, basenów, oczek wodnych i ogrodów. Moje większe realizacje to place przy obiektach sakralnych, np. plac kościelny Orzesze-Woszczyce, Łaziska Górne, zabytkowe cmentarze w Katowicach (ul. Francuska i Sienkiewicza). Jedna z większych robót to wykonanie dróg i parkingów na osiedlu "Zielone Wzgórze" w Ornontowicach. Podwykonawstwo deptaka na ulicy Powstańców Śląskich w Rybniku. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonania wyżej wymienionych usług(auto ciężarowe, koparka itp.)

Samtrak Deweloper sp. z o.o.

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Rafi rafi

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

F.H.U. M&M

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Nasza firma oferuje: -układanie kostki brukowej i granitowej, -usługi transportowe wywrotką do 3,5 t, -wynajem zagęszczarek od 100 do 500 kg wraz z operatorem, -remonty domów i mieszkań, -ocieplenia budynków. Bezpłatny pomiar i wycena. Konkurencyjne ceny.

Brukarstwo PALMEX Marcin Pala

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory
Agnieszka K.

Pan Marcin wykonał prace zgodnie z przekazanym projektem. Prace trochę się opóźniły ale to i tak nie wpłynęło na moją końcową ocenę.

Nie Podano

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Granit

 • Jastrzębie Zdrój

Jak mogę ci pomóc? Możemy dla Ciebie wykonać np. *układanie kostki granitowej *podjazd na posesji prywatnej, *podjazd na placu przemysłowym, *brukowany taras, *brukowany parking, *podjazd do garażu. Solidne wykonanie kom.796243211

Firma Handlowo- Uslugowa DROMET II

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 6 km od Żory

WLK Brukarstwo

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Oferujemy usługi brukarskie w zakresie układania kostki brukowej betonowej oraz granitowej, a także prace ziemne. Powierzone nam prace wykonujemy sumiennie, starannie oraz terminowo. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie. Pozdrawiam.

Elo

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Tomi-Piaskowanie ,Brukowanie ,Transport

 • Marklowice
 • 12 km od Żory

Piaskowanie elementów stalowych i metali kolorowych (ramy, felgi, ogrodzenia, maszyny rolnicze itp) Brukowanie kostka brukowa i granitowa , kominki ogrodowe. Transport lekki do 3,5 tomy .

FHU Florka-Bud

 • Pielgrzymowice
 • 8 km od Żory

dawid

 • Pawłowice
 • 8 km od Żory

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to usługi brukarskie opaski wokół domu osadzenie obrzeży montaż płotów usługi spawalnicze, na terenie Jastrzebie żory pawłowice.

Pro-bruk

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 11 km od Żory

Kompleksowe Usługi Brukarskie, www.probruk.com Pro-Bruk specjalizuje się w małych projektach brukarskich, jak i w dużych przemysłowych zleceniach – od małego tarasu w ogrodzie po duże parkingi. Wykonanie projektu zawsze podporządkowujemy wymaganiom klienta. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze maszynowe jak i bazę pracowniczą. Zwracamy uwagę na wysoki standard naszych prac oraz wykonujemy je zgodnie z wiedzą i prawem budowlanym. Zrobimy wszystko by zrozumieć potrzeby klienta. Oferujemy także doradztwo w wyborze materiałów oferowanych na rynku oraz w wykonaniu projektu.

Bruk-Artmi

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Grzegorz Zima

 • Rybnik
 • 13 km od Żory

Dominik

 • Czerwionka-Leszczyny
 • 12 km od Żory

Rembud. Brukowanie, ogrodzenia klinkierowe

 • Łaziska Górne
 • 14 km od Żory

Ranking Specjalistów od Układania Kostki Granitowej obejmuje również takie miejscowości jak: Żory. więcej...
Popularne frazy: układanie kostki granitowej cena Żory

Poradniki o układaniu kostki granitowej

Jak ułożyć kostkę brukową? Instrukcja krok po kroku

Jak ułożyć kostkę brukową? Proces może wydawać się skomplikowany. Jeśli jednak montujesz bruk krok po kroku, z pewnością zadbasz o każdy szczegół. Jak położyć kostkę brukową bez zagęszczarki? Czy można układać kostkę bez obrzeży? Jak ułożyć z kostki brukowej koło? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w naszym artykule!

Jak zrobić schody z kostki brukowej i jaka jest ich cena?

Schody z kostki brukowej to popularne, ale przede wszystkim trwałe i stabilne rozwiązanie. Jak ułożyć schody z kostki brukowej? Jaka jest ich cena? Przeczytaj nasz poradnik i znajdź inspiracje na schody brukowane z kostki betonowej lub kamiennej.

Układanie kostki granitowej w innych miejscowościach

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?