Układanie kostki granitowej Opole Lubelskie - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Układanie Kostki Granitowej w Opolu Lubelskim, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Układanie Kostki Granitowej

Układanie kostki granitowej Opole Lubelskie

Drąg Sebastian SD BRUK

 • Opole Lubelskie

Witam nasza firma zajmuje się układaniem kostki brukowej, ustawianiem krawężników, obrzeży, palisad, układaniem płyt ażurowych, utwardzanie posesji kruszywem, izolacją fundamentów. Montaż ogrodzeń z siatki powlekanej, ocynkowanej, panela ogrodzeniowego malowanego lub w ocynku z deską betonową lub obrzeżami. Jesteśmy 4-tero lub 5-cio osobową ekipą z doświadczeniem, obsługujemy prywatne zlecenia.

Mariusz Kurek Twoja Przestrzeń

 • Chodel
 • 12 km od Opole Lubelskie

Dostępne w naszej firmie usługi to kostka brukowa, montaż małej architektury, place zabaw. Wykonujemy prace od 2011. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo Lubelskie, Kraków, Warszawa. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

BRUK SERVIS Cezary Czopek

 • Karczmiska Pierwsze
 • 9 km od Opole Lubelskie

Oferuję usługi brukarskie: układanie wszelkiego rodzaju kostki brukowej, a także granitowej, roboty ziemne. Moje doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju działalności sięga dziesięciu lat. Obsługuję Klientów na terenie województwa lubelskiego. Zapraszam do kontaktu.

Brukarstwo Edward Walos

 • Piotrawin-Kolonia
 • 11 km od Opole Lubelskie

Dołącz do naszych Specjalistów od Układania Kostki Granitowej w Opolu Lubelskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Układania Kostki Granitowej i szukasz nowych Klientów z Opola Lubelskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Rafał Proczka

 • Poniatowa
 • 8 km od Opole Lubelskie

Ewa Swiszcz

 • Wilków

Usługi remonoto-budowlane

 • Łaziska
 • 6 km od Opole Lubelskie

Nasz firma oferuje: -układanie kamienia; -układanie kostki brukowej; -remonty mieszkań -odśnieżanie dachów. Działamy na rynku od 10 lat. Nasza firma składa się z kilku solidnych i rzetelnych osób.

BRUKART

 • Opole Lubelskie

Układanie kostki granitowej i brukowej z materiałów własnych lub powierzonych izolacje fundammentow wykopy i wywoz ziemi zapewniamy szybka fachowa realizacje oraz trzy letnia gwarancje

Krzysiekbruk

 • Wilków

Usługi brukarskie: układanie kostki brukowej, palisad, ażurów, obrzeży i krawężników. Usługi remontowe: wykończenia wnętrz Województwo lubelskie

Porównanie cen układania kostki granitowej w Opolu Lubelskim

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu ułożenia kostki granitowej? A może interesuje Cię najtańsza oferta na układanie kostki granitowej w Opolu Lubelskim? Złóż zapytanie, a firmy od układania kostki granitowej z Opola Lubelskiego same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?

Piotr

 • Budzyń
 • 9 km od Opole Lubelskie

MATER Mateusz Błaszczyk

 • Majdan moniacki
 • 13 km od Opole Lubelskie

Sfera działań firmy to prace ziemne, instalacje sanitarne, wodociągowe, kanalizacyjne, spawalnictwo, usługi tokarskie. Działamy w naszej branży od 2016. Nasze usługi świadczymy w takiej lokalizacji jak Krańnik, Majdan, Moniacki. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Acer Kostka Brukowa Sławomir Mazik

 • Urzędów
 • 21 km od Opole Lubelskie

EKO-DROGPOL

 • Urzędów
 • 21 km od Opole Lubelskie

Oferujemy usługi budowlane z zakresu: brukarstwo, zagospodarowanie terenu, mała architektura, ogrodzenia, wyburzenia, korytowanie, skarpowanie, wykopy, niwelacje terenu, odwodnienie, podbudowy. Na rynku istniejemy od ponad 20 lat (rok założenia 1992), wykonujemy prace zarówno dla instytucji publicznych, samorządowych, jak i klientów indywidualnych; zlecenia wykonujemy zarówno z materiałów własnych, jak i powierzonych. Na wykonane prace udzielamy gwarancji; posiadamy własną bazę sprzętową i transportową. Prace wykonujemy szybko, schludnie i starannie; zapraszamy do kontaktu i konsultacji!

HYDRO - BRUK Dominik Figura

 • Kazimierz Dolny
 • 19 km od Opole Lubelskie

Firma Handlowo-Usługowa

 • Kazimierz Dolny
 • 19 km od Opole Lubelskie
Krzysztof B.

PERFEKTBUD Gwarancja Najwyższej Jakości Zapraszamy do zapoznania z poniższą lekturą, dzięki której dowiedzą się Państwo DLACZEGO PERFEKTBUD JEST NAJLEPSZĄ EKIPĘ BRUKARSKĄ. Kostkę brukową kładzie się „na lata”. Nie na rok, dwa… Będą Państwo użytkowali nawierzchnię przez najbliższe 15-20 lat lub dłużej. Warto zatem zastanowić się, czy wolą Państwo skorzystać z usług doświadczonej, sprawdzonej ekipy, która wykona nawierzchnię solidnie ? Czy może zaryzykują Państwo ufając niedoświadczonej i taniej pseudo-firmie, która nie daje żadnej gwarancji, a dodatkowo dopłacą Państwo za wszelkie poprawki, które na 100% będą konieczne. Często zastanawiacie się Państwo, co tak naprawdę zawiera „kompleksowa usługa brukarska” ? Oprócz samego ułożenia nawierzchni, cena kompleksowej usługi brukarskiej zawiera: - koszty materiałów głównych – kostki brukowej, obrzeży, krawężników, palisad itd., - zniwelowanie podłoża i wyznaczenie niezbędnych spadków zapewniających odpływ wody, - roboty ziemne - korytowanie tj. usuwanie warstwy gruntu rodzimego, humusu, - wykonanie podbudowy z uwzględnieniem wyznaczonych spadków, - wykonanie podsypki piaskowo – cementowej, - transport niezbędnych materiałów na plac budowy tj. kostki brukowej, kruszywa, piasku, cementu, - zaszczelinowanie piaskiem oraz końcowe zagęszczenie, - sprzątanie po wykonanej usłudze, - GWARANCJĘ na wszystkie wykonane prace, oraz gwarancję producenta na użyty materiał. Warto też dopytać, czy obsadzenie obrzeży, krawężników, palisad itp., zawiera się w cenie ułożenia m2, czy jest liczone oddzielnie – ekipy praktykują obie opcje i przez to mogą też wynikać drobne różnice w cenie. Wybierając naszą ekipę maja państwo pewność: - że uwzględnione zostały w kosztorysie inwestycji wszystkie z powyższych punktów - że posiadamy odpowiednie maszyny i narzędzia – choć wydaje się to oczywiste, bardzo często tańsze ekipy nie posiadają nawet własnych taczek, łopat czy młotków brukarskich…, - że doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej kostki, wytłumaczymy jaki materiał (i dlaczego) będzie najbardziej odpowiedni na podjazd, ścieżkę czy taras. I tu nasuwa się zasadnicze pytanie – skąd DUŻE różnice w cenie, skoro KAŻDA z ekip wykonuje taką samą pracę i używa takich samych materiałów w takiej samej ilości? No właśnie… Czy są Państwo pewni że tańszą ekipa zapewni materiały dobrej jakości? Czy zostanie użyta odpowiednia ilość podbudowy? Czy zapłacą Państwo za faktycznie użyty materiał? Wybierając PERFEKTBUD płacą Państwo za materiał użyty do wykonania inwestycji a nie za materiał przywieziony na budowę. SPRAWDŹ NAS !!! Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE mgr inż. PIOTR JABŁOŃSKI

 • Wąwolnica
 • 20 km od Opole Lubelskie
Michał S.

Firma godna polecenia, ekipa zgrana, wszelkie prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną co potwierdzał niezależny kierownik budowy, na każdym z etapów budowy. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane, ściany równe, strop ładnie spoziomowany. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dokładność wykonania i czas.

LukBruk

 • Wilkołaz
 • 29 km od Opole Lubelskie

Firma Lukbruk świadczy usługi w zakresie ukladania kostki brukowej i granitowej. Mamy wieloletnie doświadczenie. Na życzenie klienta dostarczamy wszelkich niezbędnych materiałów.

Marcin Maciag

 • Piotrowice
 • 26 km od Opole Lubelskie

Opinie i porady najlepszych firm od układania kostki granitowej

Jeśli interesują Cię opinie na temat układania kostki granitowej, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z brukarzami z Opola Lubelskiego. Dodatkowo możesz tanio kupić kostkę lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się układaniem kostki granitowej w Opolu Lubelskim, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

STONES

 • Lipsko
 • 22 km od Opole Lubelskie

Firma brukarska STONES świadczy swoje usługi na terenie Lipska i okolic (woj.Mazowieckie , woj.Lubelskie , woj.Świętokrzyskie). Nasza firma od początku istnienia zajmuje się układaniem nawierzchni z kostki brukowej czy kamiennej, a także profesjonalnym przygotowaniem nawierzchni pod kostkę betonową. Dysponujemy niezbędnym i profesjonalnym sprzętem budowlanym, oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewniając najwyższy poziom usług brukarskich. Prace firmy odznaczają się fachowością i starannością wykonania. Oferujemy kompleksową usługę zawierającą wszelkie niezbędne materiały, doradztwo techniczne oraz wykonanie prac brukarskich. Dlaczego nasza Firma? - posiadamy własny sprzęt: nie wynajmujemy koparek, wywrotek, zagęszczarek oraz żadnego

PawKon-Bruk

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie
Stanisław S.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym układaniem kostki brukowej. Wykonujemy: -Podjazdy -Tarasy -Chodniki -Odwodnienia Wszystkie nasze prace wykonujemy z największą starannością i solidnością. Wykonujemy projekty graficzne, przy zleceniu powyżej 100m2 PROJEKT GRATIS.

Zakład Robót Budowlano-Brukarskich PALBRUK Krzysztof Paluch

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Nasza specjalność to układanie kostki brukowej i kostki granitowej. Obszar działania obejmuje województwo lubelskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

BUMEX PAWEŁ BAUM

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie
Beata E.

Usługa wykonana w jakości Premium. Ekipa posiada wszystkie cechy dobrego wykonawcy. Wysoka jakość wykonania, terminowość, świetna organizacja pracy. Bardzo sympatyczni i kontaktowi. Ułożona kostka znakomicie wypełniła przestrzeń na posesji i pozwoliła wyeksponować wcześniej założony ogród. Dziękuję i z pewnością do zobaczenia!

Es brukarz

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie

Deery

 • Bełżyce
 • 22 km od Opole Lubelskie

Brukarstwo,kostka betonowa oraz granitowa,odwodnienia,kanalizacja deszczowa. www.deery.pl

SpecBruk

 • Bełżyce
 • 22 km od Opole Lubelskie
Dorota G.

Firma SpecBruk oferuje usługi w zakresie brukarstwa, układanie kostki brukowej, przemysłowej jak i dekoracyjnej, ustawianie obrzeży, krawężników, palisad, palinei. Robimy schody, podjazdy, tarasy, chodniki, wszystko co można wymyślić z galanterii brukowej, my jesteśmy w stanie to wykonać. Dodatkowo firma SpecBruk oferuje usługi koparko ładowarką: niwelacje terenu, nasypy, korytowanie, wyburzenia, załadunki, rozładunki, wyrywanie drzew i inne. Montujemy również instalacje wodno kanalizacyjne, przyłącza domowe, przyłącza do szamba, odwodnienie mieszkania, przydomowe oczyszczalnie. Obszarem działań jest rynek lubelski, głównie powiat lubelski i opolski bo te są nam najbliższe. Swoje usługi oferujemy klientom indywidualnym, osobom prywatnym, oraz firmom. W firmie nie zatrudniam ludzi którzy mają problem z nałogami, za swoich ludzi wstydzić się nie muszę, co jest rzadkie wśród ekip budowlanych. Prace wykonujemy starannie, tak właśnie chce zdobyć rynek.

P.P.H.U. Stan-Lub S.C. S.Maliborski L.Bujała

 • Bełżyce
 • 22 km od Opole Lubelskie

Firma Stan-Lub od 1995 roku zajmuje się sprzedażą i transportem towarów takich jak: cementy, nawozy wapniowe, kruszywa granitowe, bazaltowe i dolomitowe oraz wydobyciem i transportem piachu. Obecnie w ofercie można znaleźć: kruszywa ozdobne, mieszanki kamienne, tłucznie kamienne, grysy i piach. Firma świadczy także usługi budowy i remontu dróg oraz placów, budowy kanalizacji deszczowych i wynajmu maszyn budowlanych (koparki, walce, ładowarki i inne).

Sad-bruk

 • Bełżyce
 • 22 km od Opole Lubelskie

Ukladanie kostki brukowej wszystko zwiazane w tym zakresie prace ziemne i drogowe nowo powstala firma mloda kadra pracownicza z dozym doswiadczeniem firme wyroznia precyzja i dokladnosc wykonania zlecenia

Brzust-bruk

 • Kraśnik
 • 30 km od Opole Lubelskie

Oferujemy Państwu profesjonalne układanie kostki brukowej, w tym brukarstwo artystyczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju podjazdy, chodniki, schody, tarasy, alejki, bramy, opaski, niwelacja terenu itp. Jesteśmy firma posiadająca ogromne doświadczenie. Konkurencyjne ceny!!! Więcej informacji pod numerem telefonu 790-612-098.

ALANPOL

 • Suchynia
 • 28 km od Opole Lubelskie

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie takim jak wyburzenia, rozbiórki, prace ziemne, wykopy. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2000. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów. Zapraszamy.

FHU Dix Bruk Łukasz Łuba

 • Dąbrowa-Bór
 • 29 km od Opole Lubelskie

Usługi Budowlane Konrad Skrok

 • Kraśnik
 • 30 km od Opole Lubelskie

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to kostka brukowa, na terenie Lubelskie podkarpackie.

Firma usługowo-handlowa

 • Kraśnik
 • 30 km od Opole Lubelskie

KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE

Telbor

 • Annopol
 • 29 km od Opole Lubelskie

Usługi, które zapewniamy to brukarstwo, telekomunikacja. Realizujemy zlecenia od 1990. Teren działania firmy to woj. lubelskie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hubert usługi brukarskie

 • Borów
 • 39 km od Opole Lubelskie

Granbet

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie
Cezary B.

Firma godna polecenia, szybka wycena, realizacja zadania kilka dni, materiały - wcześniej uzgodnione-sami dostarczyli i zapłaciłem tylko za wykorzystane na budowie a te co zostały firma zabrała na swój koszt. Prace solidnie wykonane, nawet te, które wcześniej nie były uzgodnione (rozrzucenie 20 ton ziemi za pomocą ich sprzętu) ekipa spisała się znakomicie, kontakt bardzo dobry, na pewno skorzystam z usług Pana Jacka w przyszłości przy kolejnych pracach. Tak powinna działać każda firma budowlana. Polecam!

Zakład Robót Budowlano Brukarskich Palbruk Krzysztof Paluch

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie

Zakład Robót Budowlano Brukarskich Qubruk Przemysław Rola

 • Niedrzwica Duża
 • 29 km od Opole Lubelskie

Piach-Bruk

 • Marianki
 • 35 km od Opole Lubelskie

Piach-bruk

 • Marianki
 • 35 km od Opole Lubelskie

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to brukarstwo, na terenie lubelskie mazowieckie swietokrzyskie.

Erwinbud

 • Lucimia
 • 17 km od Opole Lubelskie

Wykonuje pracę Ciesielskie-zbrojarskie (ławy stopy fundamenty stropy schody itd. ) Usługi brukarskie wjazdy opaski chodniki. Tarasy drewniane betonowe. Pracę ogrodnicze . Wyburzeniowe ścian. Malowanie elewacji.Mój. Nr.tel. 607 323 158.

Usługi Brukarskie Jacak Adam

 • Stróża-Kolonia
 • 9 km od Opole Lubelskie

Usługi brukarskie

 • Karolin
 • 34 km od Opole Lubelskie

AgroPulawy nowoczesny system nawadniania

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

PHU Jan Zagozdon

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

Jesteśmy na rynku od zago roku. Nasza specjalność to Układanie kostki brukowej, granitowej, prace ziemne ,wykopy, na terenie Lubelskie

P.H.U. "AGRO-LUX"

 • PUŁAWY
 • 30 km od Opole Lubelskie

bruk-bet

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

Działamy na rynku od 2011. Nasz obszar działania to Puławy, Lublin, Kurów. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na wjazdy, opaski przy domu, chodniki. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Danbruk

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

Marek Marek

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

SEKWOJA

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie
Anna R.

Projektowanie i aranżacje ogrodów, prace brukarskie. Usługi ogrodnicze: -zakładanie ogrodów od podstaw w dowolnie wybranym stylu -rewitalizacja istniejących ogrodów -zakładanie systemów nawadniania ogrodów -zakładanie trawników -projektowanie i wykonywanie altan, grillów, sauny, oczek wodnych, stawów kąpielowych, drewutni, piwniczek na wino i przetwory. Prace brukarskie -wykonywanie podjazdów, -wykonywanie opasek wokół budynków, -rozprowadzanie alejek itp. Inne usługi -mycie elewacji dachów kostki brukowej, -szlifowanie i impregnacja kamienia, -układanie schodów i tarasów z kamienia. renowacjaa@wp.pl

Prywatnie

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to Kompleksowe układanie kostki, na terenie Puławy/Lublin.

Perfect Vision Gardens

 • Puławy
 • 30 km od Opole Lubelskie
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nejbert

Polecam każdemu. Solidny fachowiec, miły i bezproblemowy kontakt. Pięknie wykonana kostka i patio.

Homebruk

 • Końskowola
 • 29 km od Opole Lubelskie

ZIELONO

 • Końskowola
 • 29 km od Opole Lubelskie
Mirosław W.

Polecam firmę Zielono każdemu, kto potrzebuje założyć trawnik. Pan Jerzy wykonał dla mnie taką pracę w sposób fachowy i terminowy. Sam Pan Jerzy jest bardzo przyjemnym człowiekiem, z którym miło się pracuje.

Marcin

 • Zakrzówek-Wieś
 • 36 km od Opole Lubelskie

Rafał Wąsowski

 • Glina

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to budowa dróg, chodników, potworek, na terenie Mazowieckie, glina +20.

Ranking Specjalistów od Układania Kostki Granitowej obejmuje również takie miejscowości jak: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Wilków, Karczmiska Pierwsze, Wrzelowiec, Józefów, Łaziska, Dobre, Granice, Wandalin, Piotrawin, Kosiorów, Niezdów, Braciejowice, Chruślina, Mazanów, Osiny, Radlin, Trzciniec. więcej...
Popularne frazy: układanie kostki granitowej cena Opole Lubelskie

Poradniki o układaniu kostki granitowej

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?