Układanie kostki granitowej Łosice - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Układanie Kostki Granitowej w Łosicach, 2020

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Układanie Kostki Granitowej

M-BRUK

Olszanka

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu układanie kostki brukowej. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2001. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Siedlce, Łosice. Zachęcamy do kontaktu.

Aleksandra

Łosice

Bruk

Korczówka, 9 km od Łosice

Wykonujemy zlecenia od 2017. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Łosice. Nasza firma wykonuje brukarstwo. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

M-Bruk

Olszanka

Dołącz do naszych Specjalistów od Układania Kostki Granitowej w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Układania Kostki Granitowej i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Brukarstwo Artystyczne Krzysztof Siemieniuk

Platerów, 12 km od Łosice

Mariusz

Łosice

Grzegorz Chalimoniuk

Leśna Podlaska, 22 km od Łosice

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to układanie kostki brukowej, na terenie Biała Podlaska i okolice do 30 km.

wak-bud

Starczewice, 21 km od Łosice

Porównanie cen układania kostki granitowej w Łosicach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu ułożenia kostki granitowej? A może interesuje Cię najtańsza oferta na układanie kostki granitowej w Łosicach? Złóż zapytanie, a firmy od układania kostki granitowej z Łosic same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Układanie kostki granitowej Łosice

DROHBRUK usługi budowlane roboty drogowe Michaluk Zbigniew

Drohiczyn, 21 km od Łosice
Weronika K.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej pracy. Miło mi się współpracowało z firma Drohbruk. Polecam !

DROHBRUK usługi budowlane roboty drogowe Michaluk Zbigniew

Drohiczyn, 21 km od Łosice
Jarosław H.

Firma Drohbruk jest bardzo solidna. Pracownicy i szef bardzo kompetentni i mili. Firma ułożyła u mnie kostkę brukową na terenie mojej firmy. Brygadzista doradził mi w wielu kwestiach i dzięki niemu efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałem. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Jak najbardzoej polecam !

Rafal rafal

Siemiatycze, 25 km od Łosice

Usługi Rolnicze

Siemiatycze, 25 km od Łosice

KAMON BRUK

Giełczew

pezet-bud

wysokie

MAG-Bruk

Czartajew, 28 km od Łosice

Jesteśmy wykonawcą usług typu układanie kostki. usługi koparko-ładowarką. Wykonujemy zlecenia od 2013r. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Siemiatycze i okolice. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

P. H. U. Adam Skorupski

Kurów, 23 km od Łosice

Układanie kostki brukowej, niwelacje terenu, wyburzenia,

P.H.U.Adam Skorupski

Szumów

Zajmuję się budową domów w stanie surowym, układaniem kostki brukowej, wykopy, wynajem sprzętu budowlanego, sprzedaż i dostawa piasku, ziemi itp. Działam na terenie woj. Lubelskiego i część Mazowieckiego. Adres strony firmy: www.budownictwokurow.pl

BESTBUD

Kurów, 23 km od Łosice

Opinie i porady najlepszych firm od układania kostki granitowej

Jeśli interesują Cię opinie na temat układania kostki granitowej, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z brukarzami z Łosic. Dodatkowo możesz tanio kupić kostkę lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się układaniem kostki granitowej w Łosicach, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Andrzej Korycki

Kurów, 23 km od Łosice

Witam. Wykonujemy prace brukarskie kompleksowo jak i z materiałów inwestora. CENA KOMPLEKSOWEJ USŁUGI ZAWIERA: -wykorytowanie (koparką) -podbudowa betonowa lub kruszywo -ustawienie krawężników i obrzeży -podsypka -kostka wraz z ułożeniem CENY ZA 1m² od 120zł kompleksowo Układamy: -posesje -parkingi -chodniki -opaski -odwodnienia. Oferujemy również montaż ogrodzeń panelowych, systemowych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

BUDKAM Kamil Muszyński

Międzyrzec Podlaski, 27 km od Łosice

Firma BUDKAM działa na rynku budowlanym już od ponad 8 lat, w ciągu których zdobyła ogromne doświadczenie i rozbudowała park maszynowy. Ilość wykonanych zleceń przekłada się bezpośrednio na jakość i szybkość świadczonych usług oraz efektywność i profesjonalizm kadry pracowniczej. W zakresie naszej działalności świadczymy usługi: Maszynowe oraz tradycyjne układanie kostki brukowej na dużych powierzchniach przemysłowych, jak również układanie wyszukanych wzorów na przydomowych posesjach.

BRUK-DOM

Międzyrzec Podlaski, 27 km od Łosice

Witam serdecznie. Mam na imię Wojtek i od 3 lat jestem właścicielem firmy brukarskiej. Posiadam niezbędny park maszynowy do jej wykonywania w tym: miniładowarka bobcat z możliwością kopania i inne.Swoje doświadczenie w robotach ziemnych opieram na doświadczeniu zdobytym w czasie wieloletniej pracy przy budowaniu dróg,obwodnic itp. Działanie moje polega też na współpracy z brygadą od spraw WOD-KAN-(przyłącza wod-kan) oraz budowlaną (kop.fundamentów i ich obsypywanie, niwelacja terenu, odwodnienia,wywóz gruzu, i innych odpadów budowlanych),odśnieżanie oraz różne prace ziemne.Moja firma działa przeważnie na obszarze województwa lubelskiego.W firmie ilość osób uzależniona jest od ilości wykonywanych zleceń. Firma charakteryzuje się przede

Jacek Stańczyk Usługi Brukarskie

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Witam zajmuje się układaniem kostki brukowej podwórka tarasy schody I także usługami gminnymi takimi jak chodniki ścieżki rowerowe W ofercie też mam odwodnienia oczyszczalnie przydomowe zapraszam do kontaktu osoby prywatne jak i firmy

IMPETRO Jacek Chmielewski

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

F.H.U. FRESHBRUK PIOTR BEŃ

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Brukarstwo, Ogrodzenia, Ogrody

PRO-FIL

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Wykonujemy prace od 2015. Nasze usługi świadczymy w Białej Podlaskiej, Miedzyrzecuu Podlaskim i okolicach . Firma prowadzona przez doswiadczonych brukarzy oferuje , kompleksowe uslugi . Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Remontex

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to ogólnopolski budowlane, na terenie Cała polska.

Drogi i Mosty

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Rosnące natężenie ruchu pojazdów, zmienne warunki atmosferyczne oraz naturalne procesy powodują, że drogi i obiekty mostowe nie pozostają samoczynnie w idealnym stanie. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarządców i użytkowników dróg przygotowaliśmy szeroką gamę usług związanych z utrzymaniem dróg i obiektów mostowych, w skład których wchodzą m.in.: budowa dróg, chodników, parkingów i placów; układanie kostki brukowej; remonty generalne mostów; zabezpieczenia antykorozyjne elementów stalowych, w tym poręczy mostowych, dźwigarów stalowych itp.; naprawa i zabezpiecznie antykorozyjne elementów betonowych w konstrukcjach mostowych i innych; ustawianie i remont barier energochłonnych; budowa i czyszczenie przepustów; poprawa odwodnienia dróg, w

F.H.U."LAZURek" Krzysztof Jurkitewicz

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

R-BUD

Biała Podlaska, 34 km od Łosice
Monika Ć.

Profesjonalna firma, bardzo dobra jakość wykonanej usługi, terminowość, profesjonalne doradztwo, firma godna polecania.

Mateusz

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to brukarstwo, na terenie Biała Podlaska i okolice + 40 km.

TAG

Rakowiska, 30 km od Łosice
Kazimierz P.

Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Nasza specjalizacja to usługi typu prace ziemne, brukarstwo. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Biala Podlaska, powiat bialski. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

USŁUGI I POŚREDNICTWO KAZIMIERZ SEMENIUK

RAKOWISKA, 30 km od Łosice

-odśnieżanie biała podlaska i okolice w bardzo atrakcyjnych cenach. -sprzedaż kostki brukowej łupanej z kamienia kolnego. -usługi brukarskie w najlepszych cenach -wynajem koparko-ładowarek ciężarówek www.uslugiiposr.onuse.pl !!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!

Łuk-Bruk Usługi Brukarskie

Cicibór Duży, 31 km od Łosice

Usługi minikoparką

Nurzec-Stacja, 37 km od Łosice

usługi minikoparką i układanie kostki brukowej

Szybko tanio

Skibice

Edbruk- krzysztof

Siedlce, 30 km od Łosice

lukasz siwiec

Siedlce, 30 km od Łosice

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ZBIGNIEW ŁUGOWSKI

Siedlce, 30 km od Łosice
Elżbieta Ś.

Polecam firmę p. Zbigniewa Ługowskiego. Profesjonalna, fachowa i bardzo szybko wykonana usługa. Gorąco polecam.

Magiz

Siedlce, 30 km od Łosice

Usługi Transportowe Roboty Ziemne

Siedlce, 30 km od Łosice

Rozpoczęliśmy działalność od 1991. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie wykopów, wyburzeń, transportu materiałów sypkich. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Siedlec. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Michał Wrzosek

Siedlce, 30 km od Łosice
Grzegorz M.

Z przyjemnością chciałbym polecić Pana Michała, który, wraz ze swoją ekipą, ułożył mi kostkę w sposób profesjonalny, szybki i co ważne, całościowy, załatwiając we własnym zakresie wszystko, co do wykonania pracy było niezbędne. O taką usługę mi chodziło. Niezależnie od powyższego, Pan Michał jest osobą sympatyczną, komunikatywną, operatywną, otwartą na ludzi i wyzwania, co z pewnością pomaga w pracy i osiąganiu w niej sukcesów, czego oczywiście Mu życzę, rekomendując tym samym godnego polecenia fachowca.

Eko Bruk Kamil Kempisty

Suchożebry, 32 km od Łosice

Dartech

Podnieśno, 34 km od Łosice

Układanie kostki brukowej typu opaski wjazdy chodniki parkingi schody tarasy poprawka starej kostki.uslugi ładowarka i kop-ładowarka 666244284

KORUND

Suchożebry, 32 km od Łosice

Firma KORUND Maciej Maliszewski specjalizuję się w brukarstwie jak i w wykonywaniu projektów.

MAR-BRUK

Kopcie, 36 km od Łosice
Agnieszka M.

Bardzo konkretny, pomocny, sympatyczny i kontaktowy człowiek oraz świetny fachowiec. Pracę wykonuje starannie i z rozmysłem, bez zbędnego pośpiechu, dbając o końcowy efekt i zadowolenie klienta. W przypadku wystąpienia nieoczekiwanych problemów, stara się znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki czemu klient nie musi się o nic martwić, polecam. :)

Kesad

Biłgorajd

Profesionalne usługi brukarskie,odwodnienia metodą drendżu

PHU Agma-kop

Szczygły Górne, 38 km od Łosice

MASTER-BRUK Usługi brukarskie

Zalesie, 38 km od Łosice

,, MASTER-BRUK" Kompleksowe usługi brukarskie , prace wykonywane są z największą starannością przez fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie przy układaniu kostki brukowej. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dlatego do wyceny konieczna jest nasza wizyta na miejscu planowanych prac, w celu pomiaru i zapoznania się z terenem. (Wycena i pomiary darmowa). Doradzimy w wyborze rodzaju i grubości podbudowy, w wyborze producenta i rodzaju kostki brukowej. Prace wykonywane sa na terenie 21-400 Łuków i okolice. Zachecam do współpracy 537700887 POZDRAWIAM

Mak-Mar Mariusz Makal

Kruszyniany

Realizujemy zlecenia od 2017. Nasza specjalność to układanie kostki brukowej, granitowej, wstawianie obrzeży i krawężników. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Białystok i okolice. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Z&M Bruk-Bud

Łuków, 40 km od Łosice

Tanio i solidnie układamy kostkę brukową...Wolne terminy już od 25zł/m system polski lub niemiecki projekt gratis Witam Państwa.Zajmujemy się układaniem kostki brukowej,palisad,piaskowca itp.wykonujemy układanie chodników,podjazdów,placów prywatnych jak i przemysłowych,parkingów,tarasów,schodów,ustawianie krawężników,obrzeży,palisad itd.pracę wykonujemy naprawdę bardzo solidnie,zgrana ekipa.Nasze usługi wykonujemy także kompleksowo.Kostkę jak i materiał pod nią kupujemy tylko od sprawdzonych producentów więc nasze prace są naprawdę trwałe.Dodatkowo wykonujemy elewacje, ocieplenia , płyty karton-gips i inne prace ogólno budowlane jak i wykończeniowe. Prace i zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju.Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

STĘPIEŃ

Łuków, 40 km od Łosice

Roboty Drogowe - Radosław Świderski

Łuków, 40 km od Łosice

Układanie kostki brukowej

Łuków, 40 km od Łosice

Kambruk

Łuków, 40 km od Łosice

RS Projekt

Łuków, 40 km od Łosice

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to układanie kostki brukowej, utwardzenia placów, posadzki przemysłowe oraz wykonywanie stóp fundamentowych pod konstrukcje stalowe.

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Popularne frazy: układanie kostki granitowej cena Łosice

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.