Układanie kostki brukowej Koszalin - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Układanie Kostki Brukowej w Koszalinie, 2021

119 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Układanie kostki brukowej Koszalin
Promowany

Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową

 • Koszalin
 • BAUTRA Sp. z o.o.

BAUTRA Sp. z o.o. jest firmą lokalną działającą na terenie Koszalina i okolic. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów budowlanych zarówno komercyjnych jak i użyteczności publicznej. Z powodzeniem świadczymy usługi pełniąc funkcję generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Specjalizujemy się w usługach z zakresu budownictwa inżynierii lądowej w szczególności: • szeroko pojętym budownictwem drogowym • kompleksowym uzbrajaniem terenów miast i gmin w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną Realizujemy również projekty indywidualne, takie jak: • wykonywanie nawierzchni z galanterii betonowej i kamienia: place magazynowe, parkingi, jezdnie, chodniki, ciągi pieszo- rowerowe, drogi dojazdowe, tereny rekreacyjne. • zagospodarowanie przestrzeni przy hotelach, obiektach sportowych oraz prywatnych posesjach. • budowa podziemnej infrastruktury sieciowej. Zajmujemy się przebudową instalacji istniejących oraz budową nowych sieci wodociągowych, sanitarnych, deszczowych oraz przyłączy. • roboty ziemne: niwelacja terenu, nasypy, wykopy. • prace związane z fundamentowaniem. Współpracujemy przy budowie budynków takich jak obiekty magazynowe, hale produkcyjne, hotele i budynki mieszkalne. Dysponujemy sprzętem do układania kostki brukowej w technologii maszynowej co pozwala osiągnąć wydajność do 700m2 dziennie.

EcoAx - Układanie kostki brukowej Koszalin

1. EcoAx

Decolovin

Bardzo dobrze oceniamy współpracę z firmą EcoAx i zdecydowanie możemy ją polecić również innym klientom. W 2016 roku firma wykonała dla nas pomieszczenia socjalne w hali. Wykonana część hali ma powierzchnię około 60 m2. Prace zostały zakończone przed wyznaczonym terminem. Firma okazała się dla nas dużą pomocą również w obszarze wychodzącym poza zakres zlecenia. Udzieliła nam bardzo wielu porad przydatnych przy wyborze rozwiązań, pomagając przy instalacji hydraulicznej, elektrycznej czy wentylacji. Firma EcoAx świetnie wywiązała się z realizacji zlecenia, dlatego w przypadku pojawienia się kolejnych zapotrzebowań z pewnością ponownie podejmiemy współpracę.

Usługi Budowlano Drogowe Mirosław Rosiak - Układanie kostki brukowej Białogard
Anna S.

Polecam wszystkim Usługi Budowlano Drogowe Mirosław Rosiak. Poza zgłoszeniem się do realizacji oferty na Oferteo, właściciel firmy skontaktował się telefonicznie oraz w umówionym terminie przyjechał z pracownikiem obejrzeć zakres pracy do wykonania. Jestem zadowolona z wykonanej pracy co zaowocuje dalszą współpracą w przyszłym roku. Dziękuje.

ROYAL-STONE Brukarstwo - Układanie kostki brukowej Koszalin
Wiktor P.

Wraz z małżonką długo szukaliśmy kogoś kto wykona swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie, po wielu porażkach w końcu dostaliśmy kontakt do pana Filipa. Jeżeli nie jesteś zdecydowany do końca, ten człowiek swoją kreatywnością stworzy coś indywidualnego oraz pięknego, a od szczegółów nie można odciągnąć wzroku gorąco zachęcam do podjęcia współpracy!

Usługi ogólnobudowlane

Profesjonalne podejście do zlecenia. Polecam firmę EDMAR.

Firma Maks

Wykonawca solidny, słowny i rzetelny. Usługa została dobrze wyceniona przed wykonaniem. Dbałość wykonawcy, aby nasze koszty zakupu materiałów były niskie, fachowe porady w zakresie doboru materiałów i technologii. Polecam zdecydowanie.

Kom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Koman Filip - Układanie kostki brukowej Białogard
Marek M.

Polecam. Szybko i solidnie - tego oczekiwałem.

INSTAL-BRUK TOMASZ FIL - Układanie kostki brukowej Biesiekierz
Paweł W.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych , gazowych , elektrycznych i telekomunikacyjnych . Świadczymy usługi brukarskie począwszy od zleceń klientów indywidualnych przez firmy aż do zleceń publicznych związanych z budową dróg. Przyjmujemy zlecenia na prace ziemne związane z niwelacją terenu, odwodnieniami , kopanie fundamentów itp. Firma Instal-Bruk to połączenie doświadczenia , dbałości o szczegóły i atrakcyjnych cen czyli wszystko co najważniejsze i to w jednej firmie . Świadczymy usługi : - Minikoparką case cx26 o wadze 2,7t - Koparka obrotową CAT M313D rototillt z przyczepą - Koparką obrotową Liebherr A311 - Ładowarką Komatsu WA70 - Mini Ładowarka Multione wraz z układarką kostki i krawężników Hunklinger

Więcej profesjonalistów

KUBIX - Układanie kostki brukowej Koszalin

KUBIX

 • Koszalin

Podekscytuje Cię sprawne działanie KUBIX w okolicach Koszalina. Ta firma brukarska ma wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że brukowanie zostanie zakończone szybko. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

P.W."IM-BUD" - Układanie kostki brukowej Koszalin

Doskonałe Brukowanie

 • Koszalin
 • P.W."IM-BUD"
Cezary S.

Firma istnieje od 1984 roku. Zatrudniamy kadrę 12-15 pracowników produkcyjnych we wszystkich niezbędnych zawodach oraz pracowników nadzoru nad realizacją powierzanych nam inwestycji. Realizujemy kompleksowe wykonawstwo obiektów mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych wraz z wykończeniem "pod klucz"- na życzenie klienta, oraz roboty remontowo-budowlane w pełnym zakresie tj. wraz z robotami instalacyjnymi i elektrycznymi niezbędnymi do wykonania podczas realizacji robót remontowych zleconych obiektów. Realizujmy również zagospodarowania placów przyobiektowych poprzez układanie polbruku wykonanie ogrodzenia oraz wszystkich instalacji zewnętrznych. Wykonujemy inwestycje dla firm i urzędów państwowych oraz klientów indywidualnych w zależności od tego kto złoży nam propozycje współpracy. Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem terenu i okolicy miasta Koszalina.W przypadku zlecenia z innego terenu również istnieje możliwość podjęcia się realizacji takiego zadania.Nasz firma zapewnia pełną obsługę inwestycyjną w postaci kierowników budów, inspektorów nadzoru i załatwienia wszystkich niezbędnych dokumentów dla dokonania odbioru przez nadzór budowlany wykonywanych przez nas robót.

"Wykop" - Układanie kostki brukowej Koszalin

P.H.U. WyKop zajmuje się wykonawstwem instalacji sanitarnych zewnętrznych oraz wynajmem sprzętu budowlanego typu koparko-ładowarki i minikoparki. Oferujemy wykonawstwo sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, drenaży, przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników bezodpływowych, usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych, przeciski pod drogami. Posiadamy uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń oraz referencje z wykonywanych robót instalacyjnych oraz robót ziemnych. Oferujemy również wynajem sprzętu budowlanego typu koparko-ładowarki i minikoparki wraz z doświadczoną kadrą operatorów. Wykonamy wykopy pod każdego rodzaju instalacje, rozbiórki, wymiana gruntu,wykopy pod fundamenty, zasypywanie fundamentów piaskiem.

RMart - Układanie kostki brukowej Koszalin

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy, której specjalnością jest układanie kostki brukowej. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Artmall Sp. z o.o. - Układanie kostki brukowej Koszalin
Karol C.

Oferujemy szeroko rozumiane wykonawstwo różnorodnych robót budowlanych, między innymi: fundamenty, hydroizolacje i odwodnienia, posadzki, posadzki epoksydowe i podłogi przemysłowe, ściany, tynki, gładzie szpachlowe, malowanie, schody i stropy betonowe, schody drewniane, stropy Teriva, konstrukcje i więźby dachowe, dachy, termoizolacje, instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, kominy (także kominy z klinkieru), montaż stolarki okiennej, glazura, terakota, podłogi (w tym parkiety), instalacje odgromowe, polbruk i ogrodzenia. Posiadamy także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań w budownictwie (pompy ciepła, solary, fotowoltaika, rekuperatory, sauny, baseny). Obszar działania: Polska północna i północno-zachodnia. W wybranych przypadkach gotowi jesteśmy podjąć i zrealizować zlecenie także w innych regionach kraju. Obsługujemy średniej wielkości inwestycje. Firma powstała w 2014 roku, jako rozwinięcie wieloletniej działalności jej założyciela i prezesa - mgr inż. Artura Jabłońskiego. Zdobyte w kilku krajach doświadczenie i poznane technologie stanowią o wysokich kompetencjach i kwalifikacjach przedsiębiorstwa. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, posiadamy szerokie kontakty pośród wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Każde podjęte przez naszą firmę wykonawstwo objęte jest naszą polisą OC.

Dołącz do naszych Brukarzy w Koszalinie

Działasz na rynku jako Brukarz i szukasz nowych Klientów z Koszalina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ADM Sp. z o.o. - Układanie kostki brukowej Koszalin

ADM Sp. z o.o.

 • Koszalin

Wypatrujesz profesjonalisty oferującego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem wśród firm brukarskich z Koszalina. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zygmunt Mytnik - Układanie kostki brukowej Koszalin

Zygmunt Mytnik

 • Koszalin
Jacek J.

Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony. Ogromne doświadczenie Pana Zygmunta naprawdę imponuje. Świetny fachowiec i, co najważniejsze, dotrzymuje słowa i terminów. To rzadkość w tej branży. Poza tym na budowie porządek. Naprawdę polecam.

Szpachelka po ścianie - Układanie kostki brukowej Koszalin

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej

 • Koszalin
 • Szpachelka po ścianie

Potrzebujesz brukarzy od najwyższej klasy układania bruku w rejonie Koszalina lub na terenie Koszalina? Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

LUX HOUSE

 • Koszalin

Ten specjalista działa na terenie Koszalina i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego brukarstwa. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Solidne Brukarstwo

 • Koszalin
 • ROBO-KOPEK Wojciech Kaliszczak
Damian L.

Polecam. Działają szybko i dokładnie, znają się na swojej pracy.

Cena układania kostki brukowej w Koszalinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu ułożenia kostki brukowej? A może interesuje Cię najtańsza oferta brukarzy w Koszalinie? Złóż zapytanie, a firmy brukarskie z Koszalina same prześlą wyceny.

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?

Constech

 • Koszalin

Pragniesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę od najwyższej klasy usług brukarskich z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Constech jest Twoim rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "TERMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Układanie kostki brukowej Koszalin

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "TERMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Koszalin

Ta dobra firma układająca kostkę brukową to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kamil Nowak - Układanie kostki brukowej Koszalin

Kamil Nowak

 • Koszalin

Klient, który szuka fantastycznej usługi brukarskiej musi zgłosić się do tego brukarza i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Usługi w Zakresie Budownictwa i Ogrodnictwa Andrzej Kmieć - Układanie kostki brukowej Koszalin

Usługi w Zakresie Budownictwa i Ogrodnictwa Andrzej Kmieć

 • Koszalin

Ich specjalność to profesjonalne usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie miejscowości Koszalin oraz sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Porządna - Układanie kostki brukowej Koszalin

Porządna

 • Koszalin

Kostka brukowa oferujemy układanie kostki brukowej oraz wszelkie prace brukarskie, podbudowa, osadzenie obrzeży i krawężników, opaski z kostki i granitu, oraz pracę brukarskie na cmentarzu przy pomnikach. Wszelkie informacje pod nr tel. 696848278. Zapraszamy.

W&R BUD

 • Koszalin

Witamy państwa serdecznie. Proponujemy cały zakres profesjonalnych usług związanych z układaniem kostki brukowej. Zamawiając usługi naszej firmy otrzymacie szybkę i profesjonalne wykonane roboty nie za miliony. Zapraszamy do kontaktu.

Magro - Układanie kostki brukowej Koszalin

Magro

 • Koszalin

Sfera działań firmy to brukarstwo. Świadczymy usługi na rynku od 2004. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Koszalin, powiat koszaliński. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

R-i-M bruk - Układanie kostki brukowej Koszalin

R-i-M bruk

 • Koszalin

Zajmujemy sie głównie kostka brukowa ażury plyty jumbo tj chodniczki,podjazdy,parkingi. Dojazd do klijenta na wycene gratis szybko tanio sprawnie. Dzialamy Koszalin Szczecinek Kołobrzeg i wszystkie nadmorskie miejscowości w zachodniopomorskim

Brukarnia - Układanie kostki brukowej Koszalin

Brukarnia

 • Koszalin

Firma Brukarnia jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży kostki brukowej firmy LIBET, wiodącego producenta kostki brukowej oraz innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Ponadto wykorzystując naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie brukarstwa, wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze techniczne oferujemy Państwu kompleksowe usługi brukarskie. Zapraszamy do współpracy każdego, kto zamierza stworzyć niezwykłą przestrzeń wokół domu inspirowaną produktami z naszej oferty, a także zrealizować projekt powierzając nam swoje materiały. Decydując się na nasze usługi, zapewnimy profesjonalne doradztwo techniczne.

Hydro drog - Układanie kostki brukowej Koszalin

Hydro drog

 • Koszalin

Chesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu perfekcyjnego układania kostki brukowej, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Hydro drog jest gotowa Ci pomóc. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Opinie i porady najlepszych brukarzy

Jeśli interesują Cię opinie na temat układania kostki brukowej, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z brukarzami z Koszalina. Dodatkowo możesz tanio kupić kostkę lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę

Profesjonalne Brukarstwo

 • Koszalin
 • Dawid Zak

Namierzenie profesjonalnej firmy brukarskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Dawid Zak - to prawdziwi specjaliści w kwestii brukarstwa działający na terenie Koszalina, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Układanie Kostki Brukowej

 • Koszalin
 • MAK Michał Suchołomkin

Firma przyjmie zlecenia remontowo-budowlane.Jesteśmy młodym ale ambitnym zespołem ludzi którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy.Nie boimy się żadnego wyzwania wszystko wykonujemy sumiennie i dokładnie.Robimy jak dla siebie dlatego nasi klienci sa zadowoleni.

Pol-bruk - Układanie kostki brukowej Koszalin

Solidne Układanie Kostki Brukowej

 • Koszalin
 • Pol-bruk

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to chodniki,place,drogi, na terenie Zachodniopomorskie.

Marcin

 • Koszalin

Ta firma świadczy najlepsze usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie miejscowości Koszalin oraz przyległych miast. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Dawid Szymczak

 • Koszalin

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to wymiana kostki oraz ukladanie, na terenie Koszalin.

Sylwester Żeromski

 • Koszalin

Powierz usługę brukowania ekspertom z miejscowości Koszalin. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Koszalina są w ścisłej czołówce. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najlepsza Firma Brukarska

 • Koszalin
 • GRAND-BUD

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy brukarskiej XYZ to majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu brukowania. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Artrab

 • Koszalin

Nie wątp w doświadczoną kadrę Artrab. Ta znana firma brukarska jest szanowana w branży na terenie Koszalina za całościowe realizowanie usług brukarskich. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Fartwind

 • Koszalin

Klient, który poszukuje usługi brukarskiej winien koniecznie zgłosić się do Fartwind i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Solidna Firma Układająca Kostkę Brukową

 • Koszalin
 • Firma Usługowa Adrian Kuczyński

Planujesz wybrać rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Firma Usługowa Adrian Kuczyński jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Bru-Kosz

 • Koszalin

Pierwszorzędny brukarz z wieloletnią praktyką w temacie brukarstwa śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Nieprzeciętni Brukarze

 • Koszalin
 • Mariusz Delczyk

Nieprzeciętny brukarz proponuje swoje doświadczenie na terenie Koszalina i w przyległych powiatach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Firma Brukarska

 • Koszalin
 • FHU

Ta perfekcyjna firma brukarska to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Marcin Krzyminski

 • Koszalin

Szukasz sprawdzonego specjalisty realizującego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych wśród firm układających kostkę brukową. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Adbud

 • Koszalin

Klient, który planuje kupno usługi brukarskiej musi już dziś zgłosić się do tego brukarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Najlepsze Usługi Brukarskie

 • Koszalin
 • DawMar Małgorzata Simińska

Zajmujemy się kompleksowym układniem nawierzchni z kostki brukowej.

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

 • Koszalin
 • Xx

Oszołomi Cię profesjonalne działanie Xx na terenie Koszalina. Ta firma brukarska posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że układanie kostki brukowej zostanie wykonane błyskawicznie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Kwiaciarnia Flora Karolina Świderek

 • Koszalin

Wybranie pierwszorzędnej firmy układającej kostkę brukową nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Kwiaciarnia Flora Karolina Świderek - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Koszalina, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Świetna Firma Układająca Kostkę Brukową

 • Koszalin
 • Przedsiebiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług In

Świetna firma układająca kostkę brukową Przedsiebiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług In westycyjnych Piotr Flens, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU.JON-BUD JOANNA JAGIELSKA - Układanie kostki brukowej Koszalin

PHU.JON-BUD JOANNA JAGIELSKA

 • Koszalin

Zatrudnij specjalistów z PHUJON-BUD JOANNA JAGIELSKA jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najlepszego układania kostki brukowej na terenie Koszalina lub okolicy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Budowa Domów - PB " DARPOL " Danuta Jędrychowska- Peters - Układanie kostki brukowej Koszalin

Budowa Domów - PB " DARPOL " Danuta Jędrychowska- Peters

 • Koszalin

Ten brukarz działa na obszarze miejscowości Koszalin i świadczy wszechstronne usługi brukarskie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

STĘPIEŃ TRANSPORT - Układanie kostki brukowej Koszalin

Brukowanie

 • Koszalin
 • STĘPIEŃ TRANSPORT

Wybierz STĘPIEŃ TRANSPORT jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego brukowania w miejscowości Koszalin lub okolicy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Paweł Dolewka - Układanie kostki brukowej Koszalin

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej

 • Koszalin
 • Paweł Dolewka

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest układanie kostki brukowej. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

w-projekt - Układanie kostki brukowej Koszalin

w-projekt

 • Koszalin

Zakres naszego działania to dachy, rynny, blachodachówki, blachy trapezowe, obróbki blacharskie, odwodnienia liniowe. Realizujemy prace od 2001. Nasz obszar działania to woj. zachodniopomorskie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Garden Design - Układanie kostki brukowej Koszalin

Garden Design

 • Koszalin

Dzięki precyzji wykonania usługi brukarskiej Garden Design wybija się w branży. Reputację budują rekomendacje zachwyconych Klientów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi ogólnobudowlane - Układanie kostki brukowej Koszalin

Pierwszorzędne Brukarstwo

 • Koszalin
 • Usługi ogólnobudowlane

Nasza działalność rozpoczęła się w 1995 roku. Nasza specjalność to glazura, terakota ,gres,zabudowy regips,gladze malowanie, hydraulika, na terenie miejscowości koszalin i okolice w promieniu 30 kilometrow.

Przedsiębiorstwo Budowlane Arkadiusz Wiśniewski - Układanie kostki brukowej Koszalin

Przedsiębiorstwo Budowlane Arkadiusz Wiśniewski

 • Koszalin

Usługi, które świadczymy to stany surowe budynków. Realizujemy zlecenia od 2012. Obszar naszej dostępności to Koszalin. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Ranking Brukarzy obejmuje również takie miejscowości jak: Koszalin, Konikowo, Kretomino, Świeszyno, Biesiekierz, Będzino, Maszkowo, Rosnowo, Bonin, Skwierzynka, Mścice. więcej...
Popularne frazy: kostka brukowa projekty Koszalin, usługi brukarskie cennik Koszalin, zlece ułożenie kostki Koszalin, podbudowa pod kostkę brukową Koszalin, układanie kostki brukowej cena Koszalin, koszt ułożenia kostki brukowej Koszalin, brukowanie cena Koszalin, mycie kostki brukowej Koszalin

Więcej poradników o układaniu kostki brukowej

Jakie prace brukarskie chcesz zlecić?