Tłumaczenia przysięgłe Kraków - Najlepsi w 2021

Tłumacze Przysięgli w Krakowie, 2021

137 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Tłumaczenia przysięgłe Kraków
Agata C.

Świetna, profesjonalna obsługa. Pan Paweł dostarczył mi tłumaczenie nawet szybciej, niż było ustalone. :) Z czystym sercem mogę polecić!

Więcej profesjonalistów

Piotr K.

Biuro tłumaczeń POLYLAND oferuje tłumaczenia pisemne i ustne, uwierzytelnione (przysięgłe), specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawne i prawnicze, tłumaczenia stron internetowych i inne) na ponad 30 najpopularniejszych języków świata (angielski, włoski, rosyjski, norweski, hiszpański, niemiecki, ukraiński i wiele innych). Dodatkowo - korekta (merytoryczna i językowa), redakcja tekstu i skład DTP (przygotowanie tekstów do druku). Możliwość skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Gwarancja jakości, komfortowe terminy realizacji, atrakcyjne ceny i przyjazne warunki współpracy. Tłumaczenia przysięgłe w pakiecie -10% (dokumenty samochodowe, rekrutacyjne, dokumenty USC) z możliwością wysłania oryginałów za granicę. Polyland świadczy usługi tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Szczegóły oferty oraz blog językowy "The land of the polyglots" dostępne na stronie internetowej. Polyland można również śledzić w portalach społecznościowych (FB, Twitter, Pinterest) - zapraszamy!

GoHi Corporation

Dziękujemy za profesjonalną obsługę tłumaczeniową targów i materiałów reklamowych w Berlinie. Pani Tłumaczka świetnie sprawdziła się w rozmowach handlowych z kontrahentami! Polecamy

Geolog - HOH.pl

 • Kraków
Jerzy Z.

Planuję wykonanie studni lecz nie byłem pewien warunków gruntowych, obawiałem się "wiercenia w ciemno". Geolog z firmy HOH wykonał prognozę dla studni na mojej działce. Do prognozy użyto danych z map, okolicznych studni i baz danych. Prognoza zawiera użyteczne informacje o geologii, hydrologii, osuwiskach, terenach zalewowych, mediach w gruncie i ich wpływie na lokalizację studni w obrębie mojej działki. Co ważne w raporcie znalazł się projekt studni który opisuje najkorzystniejszą konstrukcję i głębokość mojej studni, przewidywaną wydajność i jakość wody. Projekt przekażę wiertaczowi.

Mobile City

Nasza firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych i aplikacji mobilnych. W biurze tłumaczeń 123tlumacz.pl wykonujemy lokalizację aplikacji jak również tłumaczenia złożonych dokumentacji projektów związanych z tematyką finansową. Od samego początku firma wywiązuje się z ustalonych przez nas terminów, a tłumaczenia wykonywane są na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam firmę!

Flight Tender Inc.

Tłumaczenie techniczne dokumentacji zgłoszenia patentowego - chyba nie ma nic bardziej trudnego do okiełznania. Biuro doskonale wywiązało się ze zleconych prac. Specjalistyczna terminologia i zwroty używane w przemyśle lotniczym. Kto zna temat ten wie jak trudno znaleźć kompetentnych tłumaczy w tej specjalizacji. Biorąc pod uwagę powyższe polecam wszystkim usługi 123tlumacz.pl - jako rzetelne i jakościowo i merytorycznie.

Dołącz do naszych Tłumaczy Przysięgłych w Krakowie

Działasz na rynku jako Tłumacz Przysięgły i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Patrycja C.

 • Kraków
Jakub S.

Pani Patrycja profesjonalnie i terminowo wykonała dosyć pilne zlecenie. Tłumaczenie specjalistycznego dokumentu prawniczego zostało sporządzone rzetelnie, oraz przede wszystkim było terminologicznie spójne. Widać dużą wiedzę i dbałość o szczegóły. Bardzo dobra komunikacja i szybkie odpowiedzi na wiadomości.

Bożena K.

Odpowiedzialność, rzetelność i profesjonalizm!

Oferujemy najlepszej jakości tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe), zwykłe i specjalistyczne, m.in. prawnicze, medyczne, biznesowe. W ofercie mamy wszystkie języki, np. angielski, niemiecki, francuski ukraiński, rosyjski, włoski i inne. Zapewniamy sprawną obsługę, rzetelne i terminowe wykonanie zlecenia. Oddziały w Krakowie, Brzesku oraz Wieliczce. Zapraszamy do kontaktu. mail: brzesko@lexa.com.pl; tel: 609 266 269 mail: krakow@lexa.com.pl; tel:783 933 507 mail: wieliczka@lexa.com.pl; tel: 783 933 509

Tłumaczenia pisemne uwierzytelnione i zwykłe, tłumaczenia ustne i inne Oferujemy: - tłumaczenia pisemne - tłumaczenia uwierzytelnione - tłumaczenia ustne - wynajem sprzętu i obsługa konferencji Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ WYCENY dokumentów lub plików do tłumaczenia. Więcej informacji: www.language-link.pl/tlumaczenia Najkrótsze terminy, atrakcyjne ceny! Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne: - tłumaczenia techniczne - tłumaczenia prawnicze - tłumaczenia finansowe - tłumaczenie stron internetowych - tłumaczenie książek - tłumaczenia medyczne - tłumaczenia informatyczne - tłumaczenia naukowe - tłumaczenia marketingowe i inne Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe): - dokumentów urzędowych - dokumentów samochodowych - aktów

Zajmujemy się tłumaczeniami z Języka włoskiego TŁUMACZENIE TEKSTÓW Tłumaczenia specjalistyczne, prawne i prawnicze, handlowe, techniczne, dotyczące działalności gospodarczej, tłumaczenia dokumentów i korespondencji, tekstów literackich i naukowych. Weryfikacja i korekta tekstów pod względem językowym i stylistycznym; redakcja tekstów, TŁUMACZENIA USTNE Tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne – również kabinowe, tłumaczenia wymagające obecności tłumacza przysięgłego TŁUMACZENIA UWIERZYTELNIONE Tłumaczenia uwierzytelnione zgodnie z przepisami Kodeksu tłumacza przysięgłego i zasadami etyki zawodowej. http://tlumaczenia.italicus.com.pl/

Biuro Tłumaczeń HOH Group Kraków

 • Kraków

Nasze biuro oferuje kompleksowe i profesjonalne tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez specjalistów z uprawnieniami. Nasza kadra wykwalifikowanych tłumaczy, oferuje najlepsze tłumaczenia przysięgłe w Krakowie. Każdy przekład jest dokładnie sprawdzany by upewnić się że jest bezbłędny. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług oraz szybkie wykonanie zlecenia. Dokładamy wszelkich należytych starań by tłumaczenia wykonane zostały w najszybszym możliwym terminie jako że cenimy Państwa czas. Państwa zadowolenie jest dla nas najbardziej istotne. Realizujemy zlecenia w trybie ekspresowym (nawet tego samego dnia). Dajemy gwarancję jakości tłumaczenia. Nasi tłumacze mają wieloletnie doświadczenie, wśród klientów znajdują się duże firmy z Polski

Avista Lab sp. z o.o.

 • Kraków

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe - naszą specjalizacją jest język ukraiński i rosyjski, ale realizujemy zlecenia z różnych języków dla szerokiej gamy klientów. Usługi tłumaczeń pisemnych oferujemy na terenie całej polski - możliwość wysyłki kurierem lub pocztą. Na terenie Krakowa możliwość odebrania tłumaczeń na Zabłocie - 24/7. Większość zleceń realizujemy i przekazujemy klientowi w ciągu 24h od momentu zamówienia. Oferujemy wysoką jakość usług, szybką wycenę i indywidualne podejście do każdego klienta. Możliwość płatności kartą i przelewem.

Language Link

 • Kraków

Language Link oferuje kompleksowe usługi językowe dla klientów z Polski i całego świata. Obsługujemy wszystkie języki. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z doświadczeniem translatorskim, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości przekłady specjalistyczne. Biuro tłumaczeń Language Link oferuje: tłumaczenia pisemne, przysięgłe, konsekutywne i symultaniczne, obsługę konferencji i wynajem sprzętu, redagowanie i korektę tekstów. Z nami przetłumaczysz dokumenty samochodowe, dokumenty techniczne, medyczne, farmaceutyczne, prawnicze, finansowe, marketingowe i inne. Nasza firma gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni, zawsze

Language Link Tłumaczenia Kraków

 • Kraków

Firma Language Link to doskonały wybór dla wszystkich klientów zainteresowanych tłumaczeniami przysięgłymi i zwykłymi, pisemnymi i ustnymi, symultanicznymi i konsekutywnymi. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale możemy wykonać zlecenia dla klientów z całego kraju. Zajmujemy się tłumaczeniami z niemal wszystkich głównych języków świata, m.in. niemieckiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, arabskiego, norweskiego, chińskiego i japońskiego. Współpracujemy z renomowanymi tłumaczami kabinowymi, którzy wyróżniają się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również wysoką kulturą osobistą i nienaganną prezencją. Dysponujemy przy tym własnym sprzętem konferencyjnym. Tłumaczenia pisemne wykonujemy w krótkim czasie, a zawsze

HOH Group s.c. - Tłumaczenia Kraków

 • Kraków

Świadczone przez naszą firmę usługi to tłumaczenia przysięgłe. Rozpoczęliśmy działalność od 2005r. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Kraków. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Katarzyna Jasik, tłumacz przysięgły języka angielskiego

 • Kraków

Tłumacz przysięgły języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, oferujący tłumaczenia pisemne i ustne wykonane z najwyższą starannością, dbałością językową i z zachowaniem zasad formalnych. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych tłumacza jest egzamin złożony w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wpis na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/16/14.

Tłumaczenia Kraków - Biuro tłumaczeń ASD

 • Kraków

Prowadzimy usługi tłumaczeń przysięgłych oraz tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych i technicznych. W swojej ofercie mamy do wyboru tłumaczenia z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego, hiszpańskiego, słowackiego, ukraińskiego, białoruskiego i bułgarskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty, lub też na naszą stronę internetową.

Traducciones y Consulting Tomasz Sadlik

 • Kraków

Oferujemy tłumaczenia wykonywane przez zespół doświadczonych tłumaczy pracujących w naszym biurze (hiszpański, francuski, rosyjski, angielski) lub ściśle z nami współpracujących (angielski, niemiecki, włoski i inne języki). Biuro zostało założone i jest prowadzone przez tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego i francuskiego z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży tłumaczeń....

AVISTA

 • Kraków

Rosyjski

 • Kraków

Rozpoczęliśmy działalność w 2013 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia na język rosyjski, na terenie Krakow.

Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego

 • Kraków

Andriana Martyniuk

 • Kraków

Biuro Tłumaczeń TRANSLATORRO

 • Kraków

Euro Best Partner Adrian Pułka

 • Kraków

Everest Krzysztof Nowiński

 • Kraków

Na początku był pomysł – stworzenia miejsca pełnego pozytywnych wibracji, w którym nauka języków obcych to czysta przyjemność. Sprawa była na tyle ważna, że nie było mowy o żadnych ustępstwach: miały być języki z całego świata, sympatyczna atmosfera i wisienka na torcie: przebojowa i międzynarodowa kadra lektorska. Krótko mówiąc mieszanka wybuchowa. 14 lat temu nam się to udało. I tak jest do dziś. Od tej pory uczymy, uczymy, uczymy. Dzieci, młodzież, dorosłych, indywidualnie i grupowo, pracowników firm małych i dużych, intensywnie i w tempie umiarkowanym, wieczorami i rano… Jesteśmy szalenie elastyczni, a nasza oferta językowa jest na tyle szeroka, że zadowala najbardziej wyrafinowane gusta.

Biuro Tłumaczeń Kraków

 • Kraków

W Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne online. Gotowe tłumaczenie wyślemy za darmo na podany przez Ciebie adres. Jesteśmy biurem tłumaczeń, które posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży.

Lingua Lab

 • Kraków

Lingua Lab to nowoczesny i elastyczny partner w biznesie. Jesteśmy znanym i cenionym biurem tłumaczeń, które dostarcza tłumaczenia dla firm różnych branż. Wykonujemy tłumaczenia pisemne specjalistyczne i przysięgłe oraz ustne - konsekutywne i symultaniczne wraz z obsługą techniczną. Usługi realizują tłumacze z wykształceniem kierunkowym odpowiadającym profilowi zlecenia i doskonałą znajomością języka, co gwarantuje wysoką jakość. Dla nas każde słowo w tekście ma znaczenie a każde życzenie klienta jest absolutnym priotytetem. Dzięki nam Twój przekaz trafi do właściwego odbiorcy! Ofertę firmy stanowią następujące rodzaje tłumaczeń: tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia finansowe,

Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy

 • Kraków

Jeżeli potrzebny jest jest profesjonalny tłumacz to bardzo dobrze trafiłeś. Realizujemy usługi z bardzo wielu języków. Każde zlecenie realizujemy profesjonalnie i podchodzimy do niego indywidualnie. Zaletą naszej kancelarii jest fakt, że niektóre usługi realizujemy przy wykorzystaniu internetu. Dysponujemy bardzo duża wiedzą i jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenia specjalistyczne, ustne jak i uczestniczyć w negocjacjach biznesowych. Oferowane produkty: - tłumaczenia przysięgłe poświadczone - tłumaczenia pisemne zwykłe - tłumaczenia pisemne specjalistyczne - tłumaczenia ustne - tłumaczenia wyjazdowe

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Witold Wójcik

 • Kraków

Firma kancelariatlumacza.pl wykona dla Państwa tłumaczenia. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi oraz zwykłymi. Oferujemy tłumaczenia dotyczące języków europejskich. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, w tym symultaniczne. Obszar naszej działalności obejmuje cały kraj. Zlecenia do naszej firmy mogą Państwo dostarczać w formie elektronicznej bądź papierowej kurierem lub pocztą tradycyjną. Oferowane produkty: - tłumaczenia pisemne poświadczone (przysięgłe) - tłumaczenia pisemne zwykłe - tłumaczenia ustne - tłumaczenia audiowizualne - pozostałe usługi

Biuro tłumaczeń Translation Cafe

 • Kraków

Translation Cafe to biuro tłumaczeń działające w Krakowie, już od ponad 10 lat. Mamy doświadczenia w prostych, ale i bardziej złożonych tłumaczeniach. naszej ofercie znajdują się: - tłumaczenia medyczne, - tłumaczenia techniczne, - tłumaczenia ustne, - tłumaczenia stron internetowych, - tłumaczenia instrukcji, - tłumaczenia prawnicze, - tłumaczenia przysięgłe ( na terenie Krakowa), - a także wiele innych tłumaczeń, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Translation Street

 • Kraków

Translation Street to działające od 2010 roku biuro zajmujące się tłumaczeniami. Świadczone przez firmę usługi mają wysoką jakość - dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Wytrwale dążymy do perfekcji, konsekwentnie sprawdzając jakość tekstów oraz poziom wykształcenia tłumaczy, native speakerów, redaktorów, korektorów, grafików. I działamy terminowo. Słowo.

Bogdana Pęcak. Tłumacz przysięgły ukraiński-rosyjski

 • Kraków

Tłumacz przysięgły języków ukraińskiego, rosyjskiego Bogdana Pęcak oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z/na języków ukraiński-rosyjski-polski. Członek Nadzwyczajny PT TEPIS. Wykonuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w formie pisemnej, ustnej dla jednostek prawnych i osób fizycznych w szerokim zakresie dziedzin prawa, technicznej, handlowej (KRS, Umowa, Statuty...), dokumentów osobistych (atestaty, dyplomy, akty urodzenia, małżeństwa, paszporty, zaświadczenia, dokumenty w celu podjęcia nauki, zatrudnienia w RP, etc. – również tryb pilny). Krótkie terminy realizacji dokumentów zgodnie z wymogami obowiązującymi w Polsce. Bezpośrednie zamówienie tłumaczenia u tłumacza przysięgłego obniża koszty tłumaczeń zamówionych u pośredników,

F.U. Darmed Dariusz Piecuch

 • Kraków

Oferujemy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla zakładów pracy: - BLS (Basic Life Support) - szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej - BLS/AED - szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem defibrylatora AED - inne, w zależności od potrzeb klienta Co nas wyróżnia: - Każde szkolenie dostosowujemy do specyfiki zakładu pracy. - Nasze szkolenia prowadzone są przed doświadczonych, czynnych zawodowo ratowników medycznych. - Pracujemy z małymi grupami szkoleniowymi, co gwarantuje indywidualne podejście instruktora do każdego uczestnika szkolenia, odpowiednie monitorowanie jego postępów. - Szkolenia zamknięte, w wyznaczonym przez klienta miejscu i dogodnym dla niego czasie. - Program szkoleń

Biuro Tłumaczeń RKM

 • Kraków

Biuro tłumaczeń RKM z siedzibą w Krakowie świadczy usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych - zwykłych i uwierzytelnionych dla przedsiębiorstw, firm i osób prywatnych we wszystkich językach na terenie całego kraju. Dysponujemy doświadczonymi tłumaczami, głownie posiadającymi uprawnienia przysięgłych nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumaczenia przez nas realizowane są najwyższej jakości. Tłumaczymy rozmowy i spotkania biznesowe, towarzyskie oraz inne w zależności od potrzeb naszych Klientów. Nasi tłumacze są starannie dobierani w zależności od tematyki, branży oraz specjalnych życzeń Klienta w zakresie tłumaczonych dokumentów i materiałów. Zapraszamy do współpracy - na pewno Państwo nie będa zawiedzeni

Behlert & Behlert Tłumaczenia i Konferencje

 • Kraków

Nasza firma zajmuje się tłumaczeniami ustnymi, pisemnymi oraz specjalistycznymi w wielu językach. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji międzynarodowych wymagających udziału tłumaczy oraz doradztwo w tym zakresie. Nasi najlepsi tłumacze i najwyższej jakości sprzęt, który oddajemy do Państwa dyspozycji sprawią, że każde tłumaczenie odniesie prawdziwy sukces. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

A.A. Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego mgr Ewa Partyka

 • Kraków

Tłumacz przysięgły z bardzo dużym, ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się przede wszystkim tłumaczeniami przysięgłymi tzw. uwierzytelnionymi. Bogate doświadczenie jest gwarantem sprawnego i solidnego wykonania tłumaczenia, które zawsze realizowane są na czas.

Biuro Tłumaczeń TECHNITRA

 • Kraków

Działamy w branży od 2003 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia o charakterze technicznym. Usługi świadczymy dla Klientów z terenu całego kraju. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

Ranking Tłumaczy Przysięgłych obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?