Terapia uzależnień Szczecin - Najlepsi w 2024

Najlepsze Terapie Uzależnień w Szczecinie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Terapia uzależnień Szczecin - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Terapeutów Uzależnień w Szczecinie w 2024 r. wybranych z 34 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 344 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Terapia uzależnień Szczecin
best badge

1. My Way - Ośrodek leczenia uzależnień

Salon Fryzjerski Magdalenka Laskowska Sylwia Tychy Ul Dmowskiego 2

Przede wszystkim bardzo szybki kontakt mailowy i telefoniczny poświęcenie dłuższego czasu na rozmowę niezależnie od pory dnia i szybkie zrozumienie problemu oraz zaufanie. oraz chęć współpracy i pomocy dla osoby potrzebującej, polecam firmę w 100%.

4.87 / 5 Gwiazdki opinii (31)
Gabinet psychoterapii i arteterapii "Z górki" Grażyna Górkiewicz - Leczenie Odwykowe Szczecin
best badge

2. Gabinet psychoterapii i arteterapii "Z górki" Grażyna Górkiewicz

Paweł Petrusiewicz

Z Górki jest w mojej opinii najlepszym miejscem dla osób dotkniętym kryzysem zdrowia psychicznego, jak i zarówno dla osób chcących poprawić znacznie jakość swojego życia . Żadnej sesji nigdy nie postrzegałem jako zmarnowanej, z każdej wynoszę ogrom wiedzy i "instrukcję" do tego, jak pracować ze swoimi emocjami i myślami tak, by stawać się dla siebie coraz to lepszym człowiekiem. Pani Grażyna świetnie buduje poczucie komfortu i zaufania, dzięki którym w bezpiecznych warunkach można analizować doświadczenia, czując wówczas ogromną walidację własnych opinii i odczuć. Początkowym celem terapii który obrałem było "wyciągnięcie mnie na prostą", jednak proces przewyższył moje oczekiwania. Stałem się lepszym człowiekiem, przepracowując w dobrych i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
ROKA Ośrodek Terapii Uzależnień na Kaszubach - Leczenie Odwykowe Łebieńska huta
best badge

3. ROKA Ośrodek Terapii Uzależnień na Kaszubach

Beata M.

Po prostu mega oddanie dla pacjenta pełen profesjonalizm, skuteczność . Syna odmieniły już trzy pierwsze tygodnie. Pierwszy raz od wielu miesięcy słyszę go szczęśliwego i pełnego nadzieji w walce ze swoim nałogiem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Odpocznienie S.C. - Leczenie Alkoholizmu Bytów
best badge

4. Odpocznienie S.C.

Anna S.

Wspaniała domowa atmosfera, dużo bardzo pomocnych tematów w dziedzinie uzależnień. Na terapii wreszcie uświadomiłam sobie, że to jest choroba, która zostanie ze mną do końca życia. Można jednak z nią normalnie żyć trzymając się zaleceń i wskazówek, które w tym pomagają. Z serca polecam terapie uzależnień ,,Odpocznienie" Mi ona bardzo pomogła, żałuję tylko, że tak późno tam trafiłam, jeżeli ktoś ma problem z jakimkolwiek uzależnieniem, proszę nie czekajcie na cud, bo z uzależnieniami samemu sobie nie poradzicie. Dzwońcie do terapeutów Agaty czy Mariusza, a na pewne nie zostawią Was samych z tą podstępna chorobą. Pozdrawiam i dziękuję za Waszą pomoc.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (28)
Jakub Stolarski - Leczenie Alkoholizmu Barlinek
best badge

5. Jakub Stolarski

Robert G.

Wszystkim którzy mają wątpliwości czy z korzystać z pomocy Jakuba, moja współpraca z Jakubem to czysta przyjemność, miałem problemy z lękami z niechęcia do codziennych obowiązków w których mi pomógł podczas jednej sesji. Chłopak ma tak dobre podejście do osób które potrzebują pomocy ja po dwóch godzinach sesji zacząłem się w końcu uśmiechać i z każdym dniem cieszę się, że skorzystałem z jego pomocy. Szczerze polecam! Jeszcze raz wielkie dzięki Jakub za pomoc jesteś dobry w tym co robisz.

4.97 / 5 Gwiazdki opinii (116)
oSwój Umysł - Ośrodek Leczenia Uzależnień Kielce
best badge

6. oSwój Umysł

Magdalena B.

Najbardziej profesjonalna porada z jaką spotkałam się w życiu, nawet po terapii dostałam telefon jak się czuję. Uważam, że są to największe wyżyny jeśli chodzi o zadbanie o klienta. Polecam całym sercem!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (30)
Moje Życie Ośrodek Leczenia Uzależnień i Wspóluzależnienia - Leczenie Uzależnień Skórzewo
best badge

7. Moje Życie Ośrodek Leczenia Uzależnień i Wspóluzależnienia

Pracownik

Dzień dobry moje doświadczenie było tylko w formie porady i propozycji, ale z odpowiedzi na Mój problem zostałem poinformowany bardzo szybko i na wszystkie pytania, z tego widzie się prawdziwych profesjonalistów, chciałem podziękować za czas poświęcony. Polecam wszystkim tym co mają problem taki jak ja i nie tylko.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)

Więcej terapeutów uzależnień z Szczecina

BJK Sp. Z o.o. - Leczenie Odwykowe Szczecin

BJK Sp. Z o.o.

 • Szczecin
ANNA KACPRZYK BIZNES UP 24

Korzystałam z sesji w tematach prywatnych i zawodowych. Bogusia-genialnie rozkłada na czynniki pierwsze schematy i pomaga je zmienić na wspierające przekonania. Dociera do sedna problemu, skutecznie drąży… i pomaga w transformacji. Energia Bogusi, to, że widzi i czuje więcej pozwala jej na mega szybkie pomaganie innym. Mi pomogła za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Jest wspierająca, wie kiedy podkręcić a kiedy odpuścić aby osoba czuła się zaopiekowana i przeszła przez zmianę w najlepszy sposób, zmiany są widoczne bardzo szybko w rzeczywistości. W niektórych tematach potrzebowałam dłuższego czas na integrację i zobaczenie efektu zmiany i pracy w 3D. Najważniejsze dla mnie, że wykonana praca przynosi oczekiwane rezultaty i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Usługi medyczne i psychoterapia Magdalena Kuchelska - Leczenie Alkoholizmu Szczecin

Usługi medyczne i psychoterapia Magdalena Kuchelska

 • Szczecin
Maciek

Pani Magdalena bardzo mi pomogła. Dzięki niej stanąłem na nogi i zacząłem żyć choć moje problemy nie należały do łatwych. Dziękuję z całego serca i polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Centrum Terapii Uzależnień Odnaleźć Siebie - Leczenie Odwykowe Szczecin

Centrum Terapii Uzależnień Odnaleźć Siebie

 • Szczecin
Arkadiusz M.

Bardzo sympatyczna osoba, syn jest po pierwszej wizycie, ale wierze, że terapia się uda.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
eTerapia.pl - Terapeuta Uzależnień Szczecin

eTerapia.pl

 • Szczecin
Aleksandra O.

Znakomity specjalista, polecam. Uważny, pełen empatii człowiek.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Psychoterapia Joanna Zbróg - Terapeuta Uzależnień Szczecin

Dobry Terapeuta Uzależnień Szczecin

 • Szczecin
 • Psychoterapia Joanna Zbróg

Moja specjalność to psychoterapia uzależnień wszelkiego typu, praca z rodzinami i bliskimi osób uzależnionych, współuzależnienie, DDA. Warsztaty, terapia indywidualna i grupowa, na terenie Szczecin. Z pierwotnego wykształcenia jestem socjologiem(Uniwersytet Szczeciński). Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi i ich rodzinami (lata pracy w stacjonarnym Oddziale Terapii Uzależnień). Ukończyłam pełen cykl szkoleń wymaganych przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla terapeutów uzależnień: Studium Pomocy Psychologicznej (Instytut Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie), Studium Terapii Uzależnień (Polsko-Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień w Broku), staż kliniczny (Krakowskie

Dołącz do naszych Terapeutów Uzależnień w Szczecinie

Działasz na rynku jako Terapeuta Uzależnień i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Horyzonty Joanna Lida - Terapia Uzależnień Szczecin

Doskonała Terapia Uzależnień Szczecin

 • Szczecin
 • Horyzonty Joanna Lida

Jestem certyfikowanym terapeutą uzależnień i psychoterapeutą systemowym (w procesie certyfikowania) z dużym doświadczeniem w prowadzeniu terapii. Od 2007 r pracowałam na oddziale terapii uzależnienia, w 2018 r otworzyłam własny gabinet oraz rozpoczęłam pracę w prywatnym ośrodku terapii uzależnień. Pracuję z osobami uzależnionymi (uzależnienia wszelkiego typu), prowadzę terapię indywidualną, grupowa i warsztaty rozwojowe. Zajmuję się wspomaganiem i terapią osób z grupy LGBT+, z otyłością i problemowym podejściem do jedzenia, z niskim poczuciem wartości, obniżonym nastrojem, brakiem satysfakcji z życia, z trudnością w realizacji celów, chaosem emocjonalnym, trudnościami w relacjach z ludźmi i innymi problemami.

Centrum Terapeutyczne In Praxi - Leczenie Uzależnień Szczecin

Centrum Terapeutyczne In Praxi

 • Szczecin

Jesteśmy zespołem osób dla których praca diagnostyczna i terapeutyczna stanowi nieustannie pasję. Mamy świadomość tego, że problemów psychicznych, wychowawczych i trudności szkolnych doświadczają nie tylko osoby związane z psychologią, pedagogiką lub terapią. Nasza praca polega na diagnozie sytuacji i zaoferowaniu najbardziej optymalnych metod pomocy. Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, coachingu, terapii pedagogicznej, logopedii. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób dorosłych jak również do dzieci i młodzieży. Prowadzimy konsultacje i porady indywidualne jak również dla par, małżeństw i rodzin. W ofercie naszych usług są zarówno wizyty indywidualne jak i warsztaty czy treningi grupowe. Serdecznie zapraszamy do

Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin - Terapia Uzależnień Szczecin

Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin

 • Szczecin

Szukasz sposobu na walkę z nałogiem alkoholowym? Zapraszamy do naszego gabinetu. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy dbają nie tylko o wysoki poziom oferowanych usług, ale też o dobre samopoczucie pacjentów. Dzięki wszywce alkoholowej Esperal, którą oferujemy, z problemem tym poradziło sobie wielu naszych pacjentów. Wszywka alkoholowa to dobrze znana i wciąż skuteczna terapia awersyjna, która działa już od pierwszego dnia jej stosowania. Szczecin to miasto, w którym jest nasz gabinet, więc jeśli będziesz przy okazji lub tu mieszkasz na stałe, odwiedź nas.

Wszywka alkoholowa Szczecin - Ośrodek Leczenia Uzależnień Szczecin

Idealny Ośrodek Leczenia Uzależnień Szczecin

 • Szczecin
 • Wszywka alkoholowa Szczecin

Wybranie leczenia odwykowego od ośrodka leczenia uzależnień Wszywka alkoholowa Szczecin da Ci same korzyści i z pewnością nie pożałujesz współpracy z tymi doradcami. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Alkopomocni - Terapia Uzależnień Szczecin

Alkopomocni

 • Szczecin

Terapia uzależnień i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Alkopomocni. Doświadczeni konsultanci z branży terapii uzależnień pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu terapii uzależnień? A może interesuje Cię najlepsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a terapeuci z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Z jakim nałogiem się mierzysz?
avatar icon

Kompetentny Terapeuta Uzależnień

 • Szczecin
 • Gabinet psychologiczny WŁASNE MIEJSCE Anna Jaskulska

Kompetentny terapeuta uzależnień proponuje swoje usługi na terenie Szczecina oraz na obszarze Szczecina. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Dorota Klepadło Centrum Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego - Ośrodek Leczenia Uzależnień Szczecin

Dorota Klepadło Centrum Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego

 • Szczecin

Jako doświadczona psychoterapeutka stawiam na skuteczność psychoterapii. Stosuje sprawdzone metody i dobre praktyki. Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji, zaburzeń lękowych (lęk społeczny, napadowy, agorafobia, lęk uogólniony, fobie specyficzne), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń w odżywianiu, zaburzeń osobowości oraz uzależnień (w tym behawioralnych) oraz osobom cierpiącym na bezsenność, doświadczających problemów z powodu niskiej samooceny, nie radzących sobie z emocjami. Wspieram i towarzyszę osobom znajdującym się w trudnej, kryzysowej sytuacji, mającym za sobą utratę bliskiej osoby, Jako psychoterapeutka par i rodzin pracuję z osobami, które borykają się z problemami małżeńskimi lub rodzinnymi.

avatar icon

Wysokiej Klasy Leczenie Uzależnień Szczecin

 • Szczecin
 • Strefa Zmiany Katarzyna Jurewicz

Nazywam się Katarzyna Jurewicz i kiedy mam odpowiedzieć na pytanie kim jestem, to długo się zastanawiam od czego zacząć. Od ukończenia studiów w 2004 roku pracuję z ludźmi i na mojej ścieżce pojawiało się wiele różnych wyzwań. Zarządzałam wieloosobowymi zespołami, prowadziłam treningi interpersonalne dla różnych grup społecznych, pracowałam z grupami wykluczonymi społecznie, młodzieżą, dorosłymi, prowadziłam również konsultacje indywidualne, wspierając ludzi w dążeniu do zmiany. Przełomem w mojej warsztatowej było poznanie outdoor education – metody pracy stawiającej na doświadczanie pracy w grupie w otoczeniu przyrody, korzystając z zasobów, jakie nam ona daje. Zaczęła się moja przygoda z międzynarodowymi konferencjami i warsztatami

avatar icon

Joanna Węgielnik

 • Szczecin

Szukasz ośrodka odwykowego, aby błyskawicznie uzyskać pomoc w znalezieniu leczenia odwykowego, to jedynym słusznym wyborem dla Ciebie będą pracownicy z Joanna Węgielnik. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Medicanova - Leczenie Uzależnień Szczecin

Profesjonalne Leczenie Uzależnień

 • Szczecin
 • Medicanova

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii leczenia uzależnień z Szczecina. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

avatar icon

Rzetelny Ośrodek Leczenia Uzależnień

 • Szczecin
 • Common

Najbardziej opłacalną opcję na terenie Szczecina zaproponują Ci profesjonaliści z ośrodka leczenia uzależnień Common. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin - Ośrodek Odwykowy Szczecin

Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin

 • Szczecin

Podjęcie decyzji o wyborze tego ośrodka odwykowego przyniesie Ci same korzyści i na 100% nie pożałujesz współpracy ze doradcami z Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Alkopomocni - Ośrodek Odwykowy Szczecin

Ceniony Ośrodek Odwykowy Szczecin

 • Szczecin
 • Alkopomocni

Zadecydowanie o wyborze terapii uzależnień od ośrodka odwykowego Alkopomocni da Ci same profity i na pewno nie pożałujesz współpracy z tymi specjalistami. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi medyczne i psychoterapia Magdalena Kuchelska - Leczenie Uzależnień Szczecin

Fantastyczne Leczenie Uzależnień

 • Szczecin
 • Usługi medyczne i psychoterapia Magdalena Kuchelska
Maciek

Pani Magdalena bardzo mi pomogła. Dzięki niej stanąłem na nogi i zacząłem żyć choć moje problemy nie należały do łatwych. Dziękuję z całego serca i polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
avatar icon

Dobry Terapeuta Uzależnień

 • Szczecin
 • Joanna Węgielnik

Jeśli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Joanna Węgielnik są dla Ciebie stworzeni. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Opinie i porady na temat terapii uzależnień

Jeśli interesują Cię opinie na temat terapii uzależnień, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
BJK Sp. Z o.o. - Leczenie Alkoholizmu Szczecin

BJK Sp. Z o.o.

 • Szczecin
ANNA KACPRZYK BIZNES UP 24

Korzystałam z sesji w tematach prywatnych i zawodowych. Bogusia-genialnie rozkłada na czynniki pierwsze schematy i pomaga je zmienić na wspierające przekonania. Dociera do sedna problemu, skutecznie drąży… i pomaga w transformacji. Energia Bogusi, to, że widzi i czuje więcej pozwala jej na mega szybkie pomaganie innym. Mi pomogła za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Jest wspierająca, wie kiedy podkręcić a kiedy odpuścić aby osoba czuła się zaopiekowana i przeszła przez zmianę w najlepszy sposób, zmiany są widoczne bardzo szybko w rzeczywistości. W niektórych tematach potrzebowałam dłuższego czas na integrację i zobaczenie efektu zmiany i pracy w 3D. Najważniejsze dla mnie, że wykonana praca przynosi oczekiwane rezultaty i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
eTerapia.pl - Terapia Uzależnień Szczecin

eTerapia.pl

 • Szczecin

Wciąż nie znalazłeś terapii uzależnień, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? eTerapia.pl może Ci pomóc. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Wszywka alkoholowa Szczecin - Ośrodek Odwykowy Szczecin

Solidny Ośrodek Odwykowy

 • Szczecin
 • Wszywka alkoholowa Szczecin

Wybór tego ośrodka odwykowego przyniesie Ci same korzyści i z pewnością nie będziesz żałował współpracy ze specjalistami z Wszywka alkoholowa Szczecin. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Centrum Terapeutyczne In Praxi - Leczenie Uzależnień Szczecin

Centrum Terapeutyczne In Praxi

 • Szczecin

Sprawdź Centrum Terapeutyczne In Praxi jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy leczenia uzależnień w miejscowości Szczecin lub okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Dorota Klepadło Centrum Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego - Ośrodek Odwykowy Szczecin

Dorota Klepadło Centrum Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego

 • Szczecin

Szeroka gama terapii uzależnień i rewelacyjna obsługa Klienta to największe zalety tego ośrodka odwykowego. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Medicanova - Leczenie Odwykowe Szczecin

Idealne Leczenie Odwykowe

 • Szczecin
 • Medicanova

Nadal nie znalazłeś leczenia odwykowego, mimo iż poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Medicanova może zakończyć Twój problem. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

avatar icon

Strefa Zmiany Katarzyna Jurewicz

 • Szczecin

Szukasz oferty dotyczącej terapii uzależnień? Strefa Zmiany Katarzyna Jurewicz na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Horyzonty Joanna Lida - Leczenie Alkoholizmu Szczecin

Horyzonty Joanna Lida

 • Szczecin

Jestem certyfikowanym terapeutą uzależnień i psychoterapeutą systemowym (w procesie certyfikowania) z dużym doświadczeniem w prowadzeniu terapii. Od 2007 r pracowałam na oddziale terapii uzależnienia, w 2018 r otworzyłam własny gabinet oraz rozpoczęłam pracę w prywatnym ośrodku terapii uzależnień. Pracuję z osobami uzależnionymi (uzależnienia wszelkiego typu), prowadzę terapię indywidualną, grupowa i warsztaty rozwojowe. Zajmuję się wspomaganiem i terapią osób z grupy LGBT+, z otyłością i problemowym podejściem do jedzenia, z niskim poczuciem wartości, obniżonym nastrojem, brakiem satysfakcji z życia, z trudnością w realizacji celów, chaosem emocjonalnym, trudnościami w relacjach z ludźmi i innymi problemami.

Psychoterapia Joanna Zbróg - Ośrodek Leczenia Uzależnień Szczecin

Psychoterapia Joanna Zbróg

 • Szczecin

Ośrodek leczenia uzależnień Psychoterapia Joanna Zbróg pomoże Ci w otrzymaniu dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałymi usługami. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

avatar icon

Common

 • Szczecin

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? Common jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Centrum Terapii Uzależnień Odnaleźć Siebie - Leczenie Odwykowe Szczecin

Centrum Terapii Uzależnień Odnaleźć Siebie

 • Szczecin
Arkadiusz M.

Bardzo sympatyczna osoba, syn jest po pierwszej wizycie, ale wierze, że terapia się uda.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Najlepszy Terapeuta Uzależnień

 • Szczecin
 • Gabinet psychologiczny WŁASNE MIEJSCE Anna Jaskulska

Jeśli wciąż nie wybrałeś terapeuty uzależnień dla siebie, to zerknij na firmę Gabinet psychologiczny WŁASNE MIEJSCE Anna Jaskulska. Wykonuje bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Zarezerwuj termin!

Ranking Terapeutów Uzależnień w Szczecinie obejmuje również takie miejscowości jak Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo.