Sulęcin

W poszukiwaniach najlepszego dostawcy lub wykonawcy w województwie lubuskim, Klienci zawsze zapoznają się z cennikiem oraz poleceniami innych osób. Szukają kalkulatorów i rankingu firm z Sulęcina i regionu. Oferteo już od 2008 roku gromadzi przykładnych fachowców z całej Polski i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. W pięknym mieście, jakim jest Sulęcin swoje usługi w Oferteo prowadzi już 506 specjalistów, których średnia ocen wynosi 4.1 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę spora. Nasze firmy składają oferty już w 502 branżach, w tym leasing maszyn i urządzeń do 49 tys. zł, tłumaczenia, projektowanie instalacji sanitarnych, pakowanie i konfekcjonowanie, leasing maszyn i urządzeń do 299 tys. zł. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 702 osób, które do tej pory otrzymały 1 541 ofert. Z Oferteo błyskawicznie uda Ci się znaleźć właściwego specjalistę z Sulęcina. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Sulęcin

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Sulęcina

F.H.U.P. Babbud Babrara Bartek

Maria K., Kalisz Pomorski

Dzięki firmie Oferteo w bardzo krótkim czasie odezwała się do mnie firma Babbud Barbara Bartek która zaoferowała mi bardzo korzystne warunki kupna i montażu okien, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Realizacja zamówienia i montaż nowych okien był błyskawiczny i fachowo zrobiony. Polecam bardzo firmę Babbud Barbara Bartek ze względu na profesjonalność, solidność i pracowitość ekipy montażowej. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z usług tej firmy.

FHU RAJAN PRZEPROWADZKI

Marzena W., Siedlce

Polecam w 100%. Firma przeprowadziła nas bardzo szybko i sprawnie. Mimo niedogodności typu czwarte piętro i około 600 km docelowego miasta, wszyscy byli mili, uprzejmi i bardzo dokładni. Cena bardzo uczciwa. Szczerze polecam.

Agnes 24 S.C. Agnieszka Zawadzka, Piotr Zawadzki

Jacek N., Sulęcin

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Firma spełnia odpowiednie standardy oferując wiedzę, doradztwo i szeroki asortyment dzięki temu wszystkie zakupy dla swojego samochodu robię właśnie u nich.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Sulęcina

Zapytanie o ekogroszek, 5 ton, Sulęcin

Ilość: 5 ton. Forma ekogroszku: luzem. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Andrzej L., węgiel ekogroszek.

Potrzebuję kolektorów słonecznych, do 150m2, Sulęcin

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody. Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: do 150m2. Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Jarosław Ż., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam ekipy na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 35m2, Sulęcin

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: przygotowanie gruntu, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 35m2. Rodzaj materiału: kostka granitowa. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Justyna K., brukarstwo.

Zakup 2 szt. okien, PCV, Sulęcin

Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien. Liczba okien: 2. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: wys. 135cm, szer. 83cm, kolorowe, dwuszybowe. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej

Grzegorz R., okna.