Siemianowice Śląskie

Szukając właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. śląskim, Klienci najczęściej kierują się ceną oraz recenzjami poprzednich Klientów. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Siemianowic Śląskich i regionu. Jeśli zamierzasz zlecić usługę komuś, kto będzie idealnym dla Ciebie i obeznanym w swoim fachu profesjonalistą czy też chcesz kupić towar nawet przy nietypowych wymaganiach powinieneś złożyć zlecenie w Oferteo. Jeśli chodzi o Siemianowice Śląskie swoją działalność w Oferteo posiada już 1 157 profesjonalistów chętnych do nawiązania współpracy, których średnia ocen wynosi 4.8, gdzie najwyższa ocena to 5. Oferta branż, jak i ich zakres jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy prowadzą działalność już w 757 branżach, w szerokim zakresie np. radcy prawni, w ogrodzie, przed domem, usługi it, baseny, pływalnie, remonty. Z Oferteo odpowiedniej firmy w tej okolicy szukało już 926 osób, które do tej pory otrzymały 2 548 ofert. Korzystając z serwisu prosto i łatwo znajdziesz właściwego wykonawcę z Siemianowic Śląskich. Pierwsze propozycje możesz dostać nawet w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Siemianowice Śląskie

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Siemianowic Śląskich

WOLF SYSTEM SP. z o.o.

Ireneusz K., Bogatynia

W związku z powodzią, jaka miała miejsce w Bogatyni w roku 2010, w wyniku której straciliśmy dom i prawie cały dorobek, stanęliśmy przed koniecznością odbudowy. Szukając pomysłu na nasz nowy dom, trafiliśmy na Targi do Wrocławia, a tam na stoisko firmy Wolf System. Postanowiliśmy umówić się na spotkanie w jednym ze stawianych ówcześnie domów w Wilkszynie (okolice Wrocławia). Już sama chęć pokazania domu w trakcie budowy wzbudziła nasze zaufanie. W trakcie wizyty na budowie w Wilkszynie zobaczyli...

KARENA S.A.

Stanisław P., Zagórze

Pierwszy raz zdecydowałem się kupić węgiel wykorzystując do tego celu internet. Wybrałem firmę KARENA S.A. z następujących powodów: -najszybsza i najtańsza oferta; -zadzwonił do mnie Pan Bartosz Wieczorek i uszczegółowił mi ofertę podając wiele informacji na temat wybranego przeze mnie towaru, takich nawet o których nie zdawałem sobie sprawy, a są bardzo istotne - w tym wpływu jakości węgla na zagadnienia spalania ekologicznego. Po podjęciu decyzji, że zakupu dokonam w KARENIE, zadzwoniłe...

EFEKT SP. z o.o.

Wojciech W., Jaworzno

Powierzyliśmy firmie EFEKT do zaprojektowania od podstaw dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Cały proces uzgodnień i prezentacji odbywał się na wysokim poziomie. Przedstawiane koncepcje pana Przemka były odzwierciedleniem naszych oczekiwań przy tym ze wskazaniem na optymalne rozwiązania projektowe. Wszystko dobywało się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszelkie sprawy administracyjne i pozwolenia zostały załatwione bez jakichkolwiek problemów. Aktualnie budujemy, a nad...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Siemianowic Śląskich

Zapotrzebowanie na prace remontowe w mieszkaniu, do 10m2, Siemianowice Śląskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu. Remontowane pomieszczenia: pokój. Liczba remontowanych pomieszczeń: 1. Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m2. Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K, montaż okien lub drzwi, ułożenie glazury lub terakoty. Dodatkowe prace i wymagania: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Dariusz M., remonty mieszkań.

Szukam fryzjera, 1 osoba, Siemianowice Śląskie

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: ombre. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: Klient dostosuje się do wolnych terminów.

Julia D., usługi fryzjerskie.

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 5m2, Siemianowice Śląskie

Praca do wykonania: ułozenie kostki wokół grobu i na miejscu zarezerwowanym obok. Zakres prac: ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 5m2. Rodzaj materiału: Klient nie wie. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Mariola L., brukarstwo.

Stały catering, 20-30 osób, Siemianowice Śląskie

Dania: obiad. Sposób podawania posiłków: pojemniki termiczne. Rodzaj kuchni: polska. Miejsce usługi: budowa. Ilość osób: 20-30 osób. Wycena szukanej usługi: najtańsza. Dni: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek. Termin: możliwy od zaraz. Dodatkowe informacje: nie określono.

Witold D., catering.