Rojan Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Rojan nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Rojan

O specjaliście

Osuszanie budynków, izolacje poziome, pionowe, wynajem osuszaczy, sprzedaż preparatu Izomur. Zakres działania cała Europa.

Posiadam certyfikat na swoje prace, uczestniczyłem w programie pomoc dla powodzian organizowanym przez Unię Europejską w 1997r. Generalnym wykonawcą została firma IZOMUR Wrocław w organizowanym przetargu przez Unię Europejską. Metoda sprawdzana była przez inspektorów, gdzie izomur wykonywał pierwsze swoje prace, dlatego jest się czym pochwalić. Moi klienci to osoby przeważnie posiadający stare poniemieckie domy, co w nowych też jest problem w przypadku błędów w izolowaniu obiektów. Moje prace są polecane drogą jeden drugiemu. Instytut Techniki Budowlanej określił w rozmowach jak trwały badania tego preparatu, że ta izolacja wytrzyma do końca istnienia danego obiektu. Na wykonane prace izolacyjne na bazie preparatu IZOMUR nikt nie składał reklamacji. Budynki po powodzi w 1997r., które izolowałem, były odebrane przez inspektorów unijnych, a wilgotność wgłębna muru nie mogła przekraczać 4%, co jest ważne przy dalszych pracach.

Doświadczenie ponad 10 lat. Izolacja pionowa (hydrofobowa) bez odkrywania ścian fundamentowych, izolacje można wykonać o grubości ścian do 2.5 metra. Odgrzybianie ścian i zabezpieczenie ich przed zagrzybieniem lub zawilgoceniem. Rok założenia mojej firmy 1991r. Prace w zakresie izolacji poziomej polegają na nawierceniu odpowiednich otworów w dwóch rzędach mijankowo na 3/4 gr. ściany pod odpowiednim kątem, przygotowaniem do iniekcji, ewentualnym podsuszeniem ściany w miejscu nawiercenia, zalaniem preparatem izomur. Po całkowitym wchłonięciu preparatu, zasypuje się suchą zaprawą cementową otwory. Izolacja pionowa bez odkrywania ścian fundamentowych również polega na nawierceniu systemu otworów całej ściany,oraz zalaniem preparatem izomur.

Gwarancji udzielam do 50 lat.

Współpracuję z firmą Izomur Wrocław.
www.mjsbuilder.com
www.izomur.pl
rojan-58@o2.pl
tel.kont.601471158

Branża

OsuszanieElewacje i ocieplenia

Obszar działania

Świętokrzyskie, Łódzkie, Podkarpackie, Lubuskie, Śląskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Lubelskie, Chorwacja, Czechy, Francja, Holandia, Litwa, Niemcy, Szwajcaria

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 27 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Rojan?

Dodaj swoje referencje!

22 listopada 2018
Pozytywna opinia

Osuszanie ścian w piwnicy domku letniskowego nad Jeziorem Sławskim. Profesjonalnie i z wyczerpującymi wyjaśnieniami co do stanu ścian i działania zastosowanego preparatu Izomur. W planie- usuwanie przyczyn wilgoci kolejnych fragmentów posiadłości. Pełne zaufanie i komfort współpracy z panem Jackiem. Szybko, sprawnie, skutecznie i czysto. Gorąco polecam usługi firmy ROJAN.

Rojan, 3 grudnia 2018

Wykonuję swoje prace zgodnie w/g zaleceń producenta, Izomur Wrocław ponad 20 lat i nie mogę inaczej. Cieszy mnie,że moje usługi w zakresie osuszania budynków dają innym zadowolenie i bardzo dziękuję za pozytywną opinię,oraz za wybór tej właśnie metody. Pzdr.

28 maja 2018
Zlecenie na usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 100m², Żołynia
Pozytywna opinia

Konkretnie ,zdecydowanie i fachowo z pełnym profesjonalizmem

Rojan, 7 czerwca 2018

dziękuję za konkretną opinię,tak właśnie działam izomur sobie cały czas daje radę w problemach związanych z wilgocią,zapraszam do skorzystania z tej skutecznej metody okolicznych mieszkańców jacek rosiński

4 maja 2018
Pozytywna opinia

Osuszanie ścian budynku niskiego parteru wykonano przez firmę ROJAN w roku 2017. Efekty osuszania są zadowalające. Polecam tą firmę. Ryszard F. Chynów

Rojan, 5 maja 2018

Izomur daje sobie radę w izolacjach przeciwwilgociowych, bardzo dziękuję i cieszę się z wybranej przez pana metody pzdr Jacek Rosiński.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Rojan

Powiązane produkty i usługi: izolacja, izolacje przeciwwilgociowe, izolacje, glazurnik, glazura do kuchni, izolacja Zielona Góra, izolacje przeciwwilgociowe Zielona Góra, izolacje Zielona Góra, glazurnik Zielona Góra, glazura do kuchni Zielona Góra, izomur, izolacje przeciwwilgociowe, wynajem osuszaczy, odgrzybianie, wszystkie obiekty budowlane, izolacje pionowe bez odkrywania ścian fundamentowych, izolacje poziome, malowanie konstrukcji stalowych ppoż, na terenie, polski i angli wwwmjsbuildercom

Oferta

MJS serwis budowlany,specjalistyczne instalacje,gwarancja,certyfikaty,
Polska
do uzgodnienia

specjalistyczne systemy biernych zabezpieczeń ppoż,serwis ogolnobudowlany,wykonczenia wnetrz. wiecej informacji i kontakt www.mjsbuilder.oferteo.pl

bierne zabezpieczenia ppoż malowanie konstrukcji stalowych,elewacje
Polska - maloposkie/southampton
do uzgodnienia

zabezpieczenia bierne ppoż,malowanie agregatem natryskowym farbami specjalnego zastosowania w zaleznosci od projektu i standardow.

bierne zabezpieczenia ppoż
Polska
do uzgodnienia

bierne zabezpieczenia,zabezpieczanie konstrukcji stalowych,prace ogólnobudowlane,malowanie,elewacje budynkow

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Staffa19/3 , Zielona Góra

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

601****** Pokaż numer

Fax

roj****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jacek Rosiński

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy JACEK ROSIŃSKI "ROJAN" IMPOTR-EKSPORT
Imię (pierwsze) JACEK
Drugie imię KRZYSZTOF
Nazwisko ROSIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 1991-12-04
NIP 9290095745
Regon 970032641

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat m. Zielona Góra
Gmina M. Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65436
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Leopolda Staffa
Numer nieruchomości 19
Numer lokalu 3

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1992-01-07
Data rozpoczęcia działalności 1991-12-04
Data zawieszenia działalności 2018-05-01
Data wznowienia działalności 2018-06-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.