Rojan Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Rojan nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Rojan

1043

O specjaliście

Osuszanie budynków, izolacje poziome, pionowe, wynajem osuszaczy, sprzedaż preparatu Izomur. Zakres działania cała Europa.

Posiadam certyfikat na swoje prace, uczestniczyłem w programie pomoc dla powodzian organizowanym przez Unię Europejską w 1997r. Generalnym wykonawcą została firma IZOMUR Wrocław w organizowanym przetargu przez Unię Europejską. Metoda sprawdzana była przez inspektorów, gdzie izomur wykonywał pierwsze swoje prace, dlatego jest się czym pochwalić. Moi klienci to osoby przeważnie posiadający stare poniemieckie domy, co w nowych też jest problem w przypadku błędów w izolowaniu obiektów. Moje prace są polecane drogą jeden drugiemu. Instytut Techniki Budowlanej określił w rozmowach jak trwały badania tego preparatu, że ta izolacja wytrzyma do końca istnienia danego obiektu. Na wykonane prace izolacyjne na bazie preparatu IZOMUR nikt nie składał reklamacji. Budynki po powodzi w 1997r., które izolowałem, były odebrane przez inspektorów unijnych, a wilgotność wgłębna muru nie mogła przekraczać 4%, co jest ważne przy dalszych pracach.

Doświadczenie ponad 10 lat. Izolacja pionowa (hydrofobowa) bez odkrywania ścian fundamentowych, izolacje można wykonać o grubości ścian do 2.5 metra. Odgrzybianie ścian i zabezpieczenie ich przed zagrzybieniem lub zawilgoceniem. Rok założenia mojej firmy 1991r. Prace w zakresie izolacji poziomej polegają na nawierceniu odpowiednich otworów w dwóch rzędach mijankowo na 3/4 gr. ściany pod odpowiednim kątem, przygotowaniem do iniekcji, ewentualnym podsuszeniem ściany w miejscu nawiercenia, zalaniem preparatem izomur. Po całkowitym wchłonięciu preparatu, zasypuje się suchą zaprawą cementową otwory. Izolacja pionowa bez odkrywania ścian fundamentowych również polega na nawierceniu systemu otworów całej ściany,oraz zalaniem preparatem izomur.

Gwarancje

Współpracuję z firmą Izomur Wrocław.
www.mjsbuilder.com
www.izomur.pl
rojan-58@o2.pl
tel.kont.601471158

Branża

Izolacja fundamentów, Osuszanie, Elewacje i ocieplenia

Obszar działania

Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Chorwacja, Czechy, Francja, Holandia, Litwa, Niemcy, Szwajcaria

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

48 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krystyna W. 23 lutego 2020
Pozytywna opinia

Wszystko jak najbardziej w porządku. Firma godna polecenia.

Rojan, 24 lutego 2020

Dziękuję bardzo, moim zadaniem jest wykonanie tych prac, w/g sztuki budowlanej, polecam swoje usługi, izolacje poziome, pionowe.

Małgorzata B. MałgorzataB, 4 lutego 2020
Zlecenie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 20m², Otyń
Pozytywna opinia

Szybka reakcja i szybkie przekazanie urządzenia do osuszania, duża wiedza i doświadczenie. Polecam.

Katarzyna W. 30 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Korzystaliśmy z usług firmy Rojan przy osuszaniu ścian, na których pojawiły się wykwity grzyba. Ściany były nawiercane i nasączane środkiem IZOMUR. Zastosowana metoda i materiały okazały się skuteczne. Firma bardzo dobrze poradziła sobie z naszym problemem. Wypożyczono nam osuszacze, które bardzo skróciły czas osuszania pomieszczeń. Firmę bardzo polecam: rzetelna robota, fachowo, na czas i bardzo miła obsługa.

Rojan, 31 stycznia 2020

Bardzo dziękuje, zadowolenie po obu stronach, zawsze tak jest, pozdrawiam.

Genowefa Z. Szklarska Poręba, 27 czerwca 2019
Dam zlecenie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 35m², Szklarska Poręba
Pozytywna opinia

Agnieszka O. 21 marca 2019
Pozytywna opinia

Osuszanie tynków poszło bardzo sprawnie. Nie mamy zastrzeżeń do jakości. Usługa wykonana solidnie.

Rojan, 21 marca 2019

Dziękuję za opinię, pzdr.

Krystian D. 12 marca 2019
Pozytywna opinia

Dom wiejski, murowany, 120 letni. Jak wszystkie domy wiejskie w tej okolicy zbudowany bez izolacji poziomej i pionowej. Przed wojną, dom, skutecznie chroniły dreny odprowadzające wodę do płynącego przez wieś rowka. Dreny zostały uszkodzone w latach 60-tych gdy we wsi wymieniano poniemiecki wodociąg. 18 lat temu zaawansowana wilgoć sięgała sufitów. Skorzystałem wówczas z usług Pana Jacka. Było to nawiercanie w 2 rzędach, zalanie Izomurem, zaślepienie cementem. Tynki odkuto, spryskano Izomurem. Na zakończenie położono nowe tynki z dodatkiem Izomuru. Po 17 latach nie ma śladu wilgoci. Metoda zdała egzamin

Paweł R. 8 marca 2019
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna i profesjonalna, renomowana na rynku firma. piszę to z perspektywy wielu lat od wykonania usługi. Mam bezcenny spokój.

Jerzy K. 8 marca 2019
Pozytywna opinia

Jestem z Gdańska, miałem problem z częstym zalewaniem piwnicy przez wody gruntowe. Po zapoznaniu się z różnymi ofertami wybrałem firmę ROJAN p. Jacka z Zielonej Góry. Prace trwały 5 dni i zostały wykonane z użyciem preparatów IZOMURU i ULTRAMENTU oraz kilkoma osuszaczami. Dodatkowym problemem była wysokość pomieszczenia (90 cm). Firma p.Jacka reprezentuje wysoki stopień wiedzy z dziedziny odwadniania i osuszania. Z wykonanej pracy jestem zadowolony a Firma Rojan zasługuje do naśladowania przez innych jako wzór solidności i profesjonalizmu. Szczerze Polecam.

Rojan, 8 marca 2019

Nigdy jeszcze nie miałem takiego utrudnienia w swoich pracach, te 90cm, od posadzki do stropu w dodatku w piwnicy - było bardzo niewygodnie. Dziękuję bardzo za opinię

Krzysztof W. 6 marca 2019
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług firmy Rojan przy osuszaniu ścian, na których pojawiły się wykwity grzyba (chyba izolacja zewnętrzna domu po latach przestała być szczelna). Ściany były nawiercane i nasączane środkiem IZOMUR. Firma spisała się znakomicie. Zastosowana metoda i materiały okazały się skuteczne. Problemy z zawilgoceniem nie powróciły. Miałem też problem po zalaniu wodą podłogi w piwnicy. Wówczas firma Rojan wypożyczyła mi osuszacze, które bardzo skróciły czas suszenia pomieszczeń. Posadzki po osuszeniu zostały pomalowane IZOMUREM. Po zalaniu nie ma śladu, żadnych wykwitów ani zapachu stęchlizny. Firmę bardzo polecam: rzetelna robota, fachowo, na czas.

Rojan, 8 marca 2019

Izomur, ja to zawsze mówię, złoty środek do izolacji przeciwwilgociowej dobrze wykonanej zgodnie z wytycznymi producenta. Dziękuję bardzo pzdr. firma Rojan Jacek Rosiński.

Ireneusz W. 1 marca 2019
Pozytywna opinia

Jestem właścicielem poniemieckiej kamienicy. Piwnica i fundamenty budynku były budowane przez ''niemca'' bez żadnej izolacji. Wobec czego ściany piwnicy były od zawsze zawilgocone oraz śmierdzące grzybem z czarnymi wykwitami. Od znajomego dowiedziałem się ,że jest na to sposób i polecił mi firmę Rojan z Zielonej Góry. Firma ta wykonała profesjonalnie izolację poziomą budynku preparatem Izomur oraz wysuszyła pomieszczenia piwnicy osuszaczami. Teraz piwnice mam suche i jestem bardzo zadowolony. Polecam firmę Rojan.

Rojan, 7 marca 2019

Stare domy poniemieckie tak wyglądają,brak izolacji ścian i posadzek powoduje migracje wilgoci.Dziękuję bardzo Jacek Rosiński.

Andrzej B. 1 marca 2019
Pozytywna opinia

W budynku wybudowanym w 2009, na ścianach działowych wewnętrznych zaczęły pojawiać się wykwity (wilgoć), po osuszenie ścian przez firmę Rojan i zrobieniu odwodnienia problem się nie pojawił.

Rojan, 1 marca 2019

krótko i na temat,to wszystko jest bardzo ważne przy budowie domu dziękuję

Jadwiga K. 26 lutego 2019
Pozytywna opinia

Kontakt z firmą ROJAN mieliśmy pewnie 15 lat temu! Jesteśmy właścicielami starego domu z 1902 roku i 15 lat temu zleciliśmy profesjonalne osuszanie budynku; usługa została wykonana wzorowo, a co najważniejsze skutecznie po dzień dzisiejszy. Wówczas nie było możliwości wyrażenia opinii dlatego robimy to teraz! Polecamy!!! Jadwiga i Kazimierz Ziel. Góra ul. Dąbrowskiego

Rojan, 26 lutego 2019

Bardzo dziękuję, jak ten czas ucieka, nie raz jadąc obok tego domu widziałem jak były prowadzone dalsze remonty tzn.ocieplenie i elewacja nowa i widzę że jest wszystko wykonane prawidłowo zgodnie ze sztuką budowlaną.

Halina J. 24 lutego 2019
Pozytywna opinia

Osuszanie ścian w piwnicy domu jednorodzinnego w Zielonej Górze 2017r.Prace wykonała Firma Rojan z Zielonej Góry. Do osuszania zastosowany został preparat Izomur. Prace wykonane profesjonalnie,szybko, Efekty osuszania -satysfakcjonujące. Polecam Firmę ROJAN. Halina J. Zielona Góra

Rojan, 1 marca 2019

brdzo dziękuję,dobrze że jest produkowany izomur i to polski produkt.pzdr.jacek

Elwira F. 22 listopada 2018
Pozytywna opinia

Osuszanie ścian w piwnicy domku letniskowego nad Jeziorem Sławskim. Profesjonalnie i z wyczerpującymi wyjaśnieniami co do stanu ścian i działania zastosowanego preparatu Izomur. W planie- usuwanie przyczyn wilgoci kolejnych fragmentów posiadłości. Pełne zaufanie i komfort współpracy z panem Jackiem. Szybko, sprawnie, skutecznie i czysto. Gorąco polecam usługi firmy ROJAN.

Rojan, 3 grudnia 2018

Wykonuję swoje prace zgodnie w/g zaleceń producenta, Izomur Wrocław ponad 20 lat i nie mogę inaczej. Cieszy mnie,że moje usługi w zakresie osuszania budynków dają innym zadowolenie i bardzo dziękuję za pozytywną opinię,oraz za wybór tej właśnie metody. Pzdr.

Paulina K. Pietna, 24 lipca 2018
Zlecenie na izolację wodną ścian, powierzchnia ok. 10m², Pietna
Pozytywna opinia

Janusz S. 28 maja 2018
Zlecenie na usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 100m², Żołynia
Pozytywna opinia

Konkretnie ,zdecydowanie i fachowo z pełnym profesjonalizmem

Rojan, 7 czerwca 2018

dziękuję za konkretną opinię,tak właśnie działam izomur sobie cały czas daje radę w problemach związanych z wilgocią,zapraszam do skorzystania z tej skutecznej metody okolicznych mieszkańców jacek rosiński

Ryszard F. 4 maja 2018
Pozytywna opinia

Osuszanie ścian budynku niskiego parteru wykonano przez firmę ROJAN w roku 2017. Efekty osuszania są zadowalające. Polecam tą firmę. Ryszard F. Chynów

Rojan, 5 maja 2018

Izomur daje sobie radę w izolacjach przeciwwilgociowych, bardzo dziękuję i cieszę się z wybranej przez pana metody pzdr Jacek Rosiński.

Robert M. 3 maja 2018
Pozytywna opinia

Zleciłem usługę osuszenia ściany w pomieszczeniu gospodarczym w domu jednorodzinnym na terenie Zielonej Góry. Usługa została wykonana w terminie z pełnym profesjonalizmem oraz w przyzwoitej cenie. Robert M.

Rojan, 4 maja 2018

Pomieszczenia gospodarcze, też są bardzo ważne, a zwłaszcza gdzie przebywają zwierzęta, narażone na działanie wilgoci i grzybów pleśniowych których jest ok 150 gatunków, bardzo dziękuję za zaufanie i wybranie tej metody, pzdr.firma rojan osuszanie budynków zielona góra jacek rosiński.

Hubert B. 22 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Hubert B Miałem do wykonania usunięcie wilgoci z lokalu przy ulicy Lisowskiego w Zielonej Górze. Stare mury , ściany zawilgocone i oczywiście grzyb. Umówiłem się na spotkanie z Panem Jackiem. Obejrzał lokal , dogadaliśmy się co do ceny i terminu. Tak jak mówił tak zrobił - fachowo i na czas. Firma zdecydowanie do polecenia.

Rojan, 23 kwietnia 2018

Dziękuję za opinię. Jacek Rosiński

Mirosław N. 21 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Korzystałem z usługi osuszania budynku firmy Rojan Jacek Rosiński w 2007 r wykonał izolacje poziomą zawilgoconych ścian w moim domu w Zielonej Górze Po dwóch latach skorzystałem ponownie do osuszenia sklepu w centrum Zielonej Góry wynajęte osuszacze powietrza wyciągnęły całkowicie wilgoć ze ścian następnie użyto preparatu izomór do izolacji poziomej ścian. Jestem zadowolony z wykonanej usługi polecam Mirosław Nowakowski Firma Karibu Zielona Góra

Rojan, 25 kwietnia 2018

Pana firma także bardzo dobrze prosperuje i też zawsze powtarzam, jak swoje usługi dobrze wykonujemy to obie strony są zadowolone,z mojej strony bardzo dziękuję za opinię, myślę, że producent wspaniałego preparatu IZOMUR do izolacji przeciwwilgociowych też się cieszy pzdr.firma rojan jacek rosiński,a portalowi Oferteo dziękuję równierz za przyznanie mi tytułu najlepsi 2018.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Rojan

Powiązane produkty i usługi: IzolacjeIzolacje przeciwwilgocioweGlazurnikIzolacje Zielona Góra,  Izolacje przeciwwilgociowe Zielona Góra, Glazurnik Zielona Góra,  Izomur, Wynajem osuszaczy, Odgrzybianie, Wszystkie obiekty budowlane, Izolacje pionowe bez odkrywania ścian fundamentowych, Izolacje poziome, Malowanie konstrukcji stalowych ppoż, Na terenie, Polski i angli wwwmjsbuildercom

Oferta

MJS serwis budowlany,specjalistyczne instalacje,gwarancja,certyfikaty,
Polska
do uzgodnienia

specjalistyczne systemy biernych zabezpieczeń ppoż,serwis ogolnobudowlany,wykonczenia wnetrz. wiecej informacji i kontakt www.mjsbuilder.oferteo.pl

bierne zabezpieczenia ppoż malowanie konstrukcji stalowych,elewacje
Polska - maloposkie/southampton
do uzgodnienia

zabezpieczenia bierne ppoż,malowanie agregatem natryskowym farbami specjalnego zastosowania w zaleznosci od projektu i standardow.

bierne zabezpieczenia ppoż
Polska
do uzgodnienia

bierne zabezpieczenia,zabezpieczanie konstrukcji stalowych,prace ogólnobudowlane,malowanie,elewacje budynkow

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Staffa19/3 , Zielona Góra

WWW

www.izomur.pl www.solcraft.pl,www.mjsbuilder.com

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

601****** Pokaż numer

Fax

roj****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jacek Rosiński

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy JACEK ROSIŃSKI "ROJAN" IMPOTR-EKSPORT
Imię (pierwsze) JACEK
Drugie imię KRZYSZTOF
Nazwisko ROSIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 1991-12-04
NIP 9290095745
Regon 970032641

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra
Gmina Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65436
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Leopolda Staffa
Numer nieruchomości 19
Numer lokalu 3

Kontakt

Email rojan-58@o2.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1992-01-07
Data rozpoczęcia działalności 1991-12-04
Data wznowienia działalności 2020-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.