Roboty ziemne Wrocław - Najlepsi w 2022

Najlepsze Oferty na Roboty Ziemne we Wrocławiu, 2023

1 335 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Roboty ziemne Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 1335 Specjalistów od Robót Ziemnych z Wrocławia złożyło 56813 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od robót ziemnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Robót Ziemnych w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od robót ziemnych we Wrocławiu to 4.94 (na podstawie 968 opinii).

Roboty ziemne Wrocław
Krystian S.

Merytoryczna rozmowa oraz spotkanie na miejscu zlecenia. Odpowiedni sprzęt i doświadczenie, które zaowocowało wybranie tej firmy.

5.0 (6 opinii)
TCM Florek - Roboty Ziemne Mirków
Janusz G.

Jestem bardzo zadowolony z prac. Miła i rzetelna z ogromnym doświadczeniem ekipa. Szef słowny skłonny do negocjacji. Pozdrawiam

5.0 (1 opinia)
Przedsiębiorstwo Budowlane "MIAZGA" Sp. z o.o. - Roboty Ziemne Dzierżoniów
Adam B.

Przedsiębiorstwo Budowlane „MIAZGA” Sp. z o.o. specjalizuje się w następujących usługach: - roboty rozbiórkowe i wyburzenia – wyburzenia hal, budynków, warsztatów itp., recykling odpadów porozbiórkowych – usługi kruszenia do frakcji 0-80 mm. Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy profesjonalną koparkę do wyburzeń, o zasięgu 30,0 metrów z nożycami o masie 2000kg. - roboty ziemne – wykopy szerokoprzestrzenne i liniowe, makroniwelacje terenu, wymiany gruntu, stabilizacje podłoża, rekultywacje, podbudowy pod posadzki przemysłowe, obsypki fundamentów, usługi sprzętowo-transportowe itp. - roboty drogowe – krawężniki, podbudowy, nawierzchnie z kostki betonowej, - roboty ogólnobudowlane – budowa hal przemysłowych, magazynowych, budynków mieszkalnych i biurowych, - badania archeologiczne Do realizacji powyższych robót posiadamy nowoczesną i wydajną bazę sprzętowo – transportową oraz doświadczoną i sprawdzoną załogę. Wszystkie prace wykonujemy w sposób rzetelny i terminowy przy pełnym zaangażowaniu całej firmy.

5.0 (1 opinia)
Arukop Usługi Koparkoładowarką Przemysław Kiełcz - Drenaż Żórawina
Mateusz I.

Świetny wybór. Nowy sprzęt, dynamiczna praca i wyjątkowa precyzja. Na tle poprzednich koparkach na mojej budowie bardzo miłe zaskoczenie. O jakość pracy, punktualność i kontakt nie trzeba się martwić. Nie było też żadnych dyskusji czy mądrowania. Po prostu młody człowiek na odpowiednim miejscu, który wie, jak prowadzić biznes na wyższym poziomie niż weterani. Polecam!

5.0 (57 opinii)
Bud-Car SP. z o.o., Sp. k. - Usługi Minikoparką Kąty Wrocławskie
Tomasz S.

Efekt- porządnie utwardzone pobocze. Stał tam potem ciężki dźwig, na działce wyżłobił koleiny na pół metra, a na poboczu nic. Sąsiedzi też byli pod wrażeniem wysokiej jakości prac.

5.0 (8 opinii)
Usługi Koparko-ładowarką - Roboty Ziemne Miękinia
Mariusz S.

Niwelacja terenu wykonana szybko, dobrze i zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Polecam.

5.0 (4 opinie)
PUH JAREX Jarosław Frąckowiak - Niwelacja Terenu Trzebnica
Aleksander W.

Profesjonalny sprzęt i sprawne działanie. Ściągnęli humus i uporządkowali działkę. Można by jeszcze popracować nad punktualnością ale działaniem naprawili wszystko.

5.0 (1 opinia)
Lizak Piotr Mati Roboty Ziemne - Roboty Ziemne Owsianka
Joanna M.

Bardzo słowny i terminowy fachowiec. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Anwiko Serwis Sp. z o.o. - Niwelacja Terenu Wrocław
Dariusz D.

Zlecenie wykonano zgodnie z moimi oczekiwaniami

5.0 (1 opinia)
Magiczne Ogrody Łukasz Kozacki - Usługi Minikoparką Trzebnica
Marek S.

Szybko, sprawnie i dobrze wykonana praca, polegająca na demontażu starej palisady drewnianej i budowy, w to miejsce, nowej palisady drewnianej. Z pełnym przekonaniem polecam tego wykonawcę.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Robót Ziemnych z Wrocławia

PR Merta&Merta Sp. z.o.o - Melioracja Wrocław

Porządna Melioracja Wrocław

 • Wrocław
 • PR Merta&Merta Sp. z.o.o
Roman B.

Firma rzetelna, wywiązała się z zamówionego zlecenia w sposób perfekcyjny, towar (ziemia ogrodowa) dostarczony terminowo, jakość towaru zadawalająca.

5.0 (3 opinie)
My West usługi koparkowe i transport - Roboty Ziemne Wrocław

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny robót ziemnych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak - Roboty Ziemne Wrocław
Maren Development Mariusz Jastrzębski

Kompleksowa obsługa, pełna elastyczność dopasowana do aktualnych warunków, kontakt bez żadnych przeszkód. Firma godna polecenia.

5.0 (6 opinii)
Gremix - Roboty Ziemne Wrocław
Jan W.

Polecam! Fachowa usługa, rzetelnie, szybko i sprawnie.

5.0 (1 opinia)

Po prostu zleć zadanie wiercenia studni specjalistom firmy PHU DUDEX Stanisław Duda z miejscowości Wrocław. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wrocławia są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Robót Ziemnych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Robót Ziemnych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Świetne Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • ALFA-EKO
Jarosław R.

Firma ALFA-EKO, z siedzibą we Wrocławiu,oferuje szeroki wachlarz usług. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy. Naszym klientom oferujemy duży wybór kontenerów przeznaczonych na gruz, ziemię, materiały izolacyjne, a także inne odpady budowlane powstające w czasie remontu, modernizacji lub budowy. Dobrze wiemy, jak ważna jest w tym przypadku terminowość, dlatego gwarantujemy realizację 99% zleceń w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Po uzgodnieniu z biurem możliwe są również prace nocne oraz weekendowe (zwłaszcza w przypadku galerii handlowych). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kontenerów, którymi dysponuje firma. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach można uzyskać pod numerem oraz na stronie firmy.

5.0 (2 opinie)

Wyjątkowe Kopanie Stawów Wrocław

 • Wrocław
 • TERRA-DRILL-Studnie, Pompy Ciepła, Odwierty Geologiczne
Piotr A.

Witam serdecznie, W imieniu naszej firmy chciałabym zaoferować Państwu nasze usługi w następującym zakresie: 1. Najem sprzętu i operatorów do robót budowlanych w zakresie budownictwa ogólnego, drogowego jaki budownictwa kanalizacyjnego (wykopy różnego rodzaju, prace przy drogach (skarpowanie rowów), instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod fundamenty, niwelacja terenu) Oferujemy Państwu między innymi najem: a) kaparek LONG o długości ramion 15, 18 m z nakładkami kauczukowymi, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną, z możliwością poruszania się na masie bitumicznej. cena: 160-200 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) b) koparek kołowych LONG o długości ramienia 14,16 m, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną. cena: 160-185 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) c) koparek gąsienicowych o wadze 22-30 ton, łyżka o pojemności 1,2-2 m3 lub łyżka skarpowa hydraulicznie skrętna o pojemności 1m3. cena: 125-180 zł netto/godzina pracy koparki (cena do negocjacji) Poza tym oferujemy również najem minikoparek, koparek łańcuchowych, a także koparko-ładowarek. 2. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drogowym; Dysponujemy taborem pojazdów specjalistycznych najnowszej generacji, przystosowanych do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów ładunków rozumianych jako ponadnormatywne, ponadgabarytowe, dysponujemy zestawami TIEFBETT (DMC do 60 ton). 3. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania odwiertów geologicznych w tym: studni wierconych, studni ujęciowych, wierceń pod dolne źródła ciepła (wraz z zabudową dolnego źródła dla potrzeb instalacji pomp ciepła), wiercenia otworów piezometrycznych, odwiertów mikropali oraz zabudowę uzbrojenia- na terenie całej Polski. Współpracując z naszymi specjalistami wykonaliśmy około 12000 metrów wierceń głównie dla potrzeb pomp ciepła (o głębokości do 200 metrów) oraz studnie i piezometry ( głębokości do 150 m). Wymienione prace wykonywaliśmy systemem obrotowym z prawym obiegiem płuczki oraz systemem udarowo-obrotowym młotkami dolnymi z wykorzystaniem równoległego rurowania za pomocą układu podwójnej, przelotowej głowicy. Te nowe rozwiązania techniczne wiertnicy umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze wykonanie odwiertów w stosunku do powszechnie występującego na rynku starego sprzętu wiertniczego. Poza wierceniami oferujemy również montaż przyłączy. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która zapewni Państwu realizację powierzonych nam zleceń szybko, terminowo i bezpiecznie. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a ceny które proponujemy są konkurencyjne, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu. Wszelkie informacje dotyczące zakresu współpracy otrzymacie Państwo kierując swoje zapytania na adres mailowy: terra.drill.wroclaw@gmail.com bądź pod numerami telefonu: Biuro: 71 345 91 96, -Zlecenia z zakresu najmu koparek oraz transportu: Mirosław Hołuj tel. -Zlecenia z zakresu wykonywania wierceń geologicznych: Tadeusz Gregorczyk tel.

5.0 (1 opinia)
DOMBUD - Usługi Minikoparką Wrocław

Dzięki precyzji wykonania usługi minikoparką DOMBUD przewyższa konkurentów. Markę oddają oceny zachwyconych zleceniodawców. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (2 opinie)
GOŁDEX-AGRO SP.Z.O.O - Roboty Ziemne Wrocław

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od robót ziemnych? Wykorzystaj doświadczenie GOŁDEX-AGRO SP.Z.O.O. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

5.0 (1 opinia)

Uważasz, że staranne roboty ziemne to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z MARKONI Marek Klemczak udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - warto.

5.0 (2 opinie)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów robót ziemnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od robót ziemnych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Znakomite Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • PHU Polkop Grzegorz Szkudlarek

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? PHU Polkop Grzegorz Szkudlarek z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (1 opinia)
Cez-Kan Cezary Rudnicki - Roboty Ziemne Wrocław

Doskonałe Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Cez-Kan Cezary Rudnicki

Myślisz, że doskonałe roboty ziemne to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (10 opinii)
Hydro-Squad - Roboty Ziemne Wrocław

Doskonałe Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Hydro-Squad

Myślisz, że doskonałe roboty ziemne to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Hydro-Squad poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (6 opinii)
MGprojektBRUK Michał Gadziński - Usługi Minikoparką Wrocław

MGprojektBRUK Michał Gadziński

 • Wrocław

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi minikoparką MGprojektBRUK Michał Gadziński wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację oddają referencje zadowolonych zleceniodawców. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (3 opinie)
JAMP - Prace Ziemne Wrocław

JAMP

 • Wrocław

Nadal poszukujesz profesjonalistów od prac ziemnych? Skorzystaj z doświadczenia JAMP. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

5.0 (10 opinii)
Linea Verde Sp. z o.o. - Roboty Ziemne Wrocław

Profesjonalne Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Linea Verde Sp. z o.o.

Myślisz, że profesjonalne roboty ziemne to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (4 opinie)
PASA sp. z o.o - Roboty Ziemne Wrocław

PASA sp. z o.o

 • Wrocław

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij PASA sp. z o.o. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (3 opinie)
Derpolbud Piotr Derej - Roboty Ziemne Wrocław

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Derpolbud Piotr Derej

Derpolbud Piotr Derej oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (6 opinii)
MAT-BUD - Usługi Minikoparką Wrocław

MAT-BUD

 • Wrocław
DOT

Bardzo solidna firma w przystępnej cenie. Komunikacja z nimi była bardzo dobra, robota polegająca na usunięciu starych instalacji z budynku na wysokości 6 metrów została wykonana w krótkim terminie i czysto. Polecam.

4.33 (18 opinii)
BT-SYSTEM SP. Z O.O. - Drenaż Wrocław

Profesjonalny Drenaż Wrocław

 • Wrocław
 • BT-SYSTEM SP. Z O.O.
Marek Ż.

Punktualnie, kompetentnie, spore doświadczenie operatora, praca wykonana czysto oraz dokładnie w przyzwoitej cenie. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Opinie i porady na temat robót ziemnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat robót ziemnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
ReGarden - Drenaż Opaskowy Wrocław

ReGarden

 • Wrocław

Wykonanie drenażu opaskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ReGarden ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (2 opinie)
AKD Bruk Anita Kazimierowicz - Kopanie Stawów Wrocław

AKD Bruk Anita Kazimierowicz

 • Wrocław

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kopanie stawów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (3 opinie)
Cyprian Błotnicki - Roboty Ziemne Wrocław

Świetne Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Cyprian Błotnicki
Bartłomiej R.

Usługa została wykonana w trybie ekspresowym. Pełen profesjonalizm od początku do końca wykonywania zlecenia. Starannie wykonali robotę i posprzątali miejsce pracy. Na pewno w przyszłość będę korzystał z usług tej firmy.

5.0 (7 opinii)
Smile Home - Kopanie Stawów Wrocław

Profesjonalne Kopanie Stawów

 • Wrocław
 • Smile Home

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne atuty firmy Smile Home, której specjalnością jest kopanie stawów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
Invest-Bud - Usługi Minikoparką Wrocław

Invest-Bud

 • Wrocław

Każdy, kto poszukuje usługi minikoparką winien koniecznie zgłosić się do Invest-Bud i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

5.0 (2 opinie)
Kosiara - Drenaż Wrocław

Rewelacyjny Drenaż

 • Wrocław
 • Kosiara

Myślisz, że rewelacyjny drenaż to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (3 opinie)
Triumphus Sp. z o.o. - Kopanie Studni Wrocław

Doskonałe Kopanie Studni

 • Wrocław
 • Triumphus Sp. z o.o.
Tomasz K.

Do firmy Triumphus trafiłem przez serwis Oferteo, jako jeden z niewielu, Pan Kłosiński, złożył dobrze przygotowaną ofertę i był z nim dobry kontakt. Prace polegały na rozbiórce na powierzchni ok. 500m2 w Warszawie (burzenie ścian ceglanych oraz płyty GK, demontaż różnych elementów, zrywanie starego parkietu, itp). Pan Kłosiński wraz ze swoją ekipą podeszli do prac bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Bruk-Fach Kamiński Andrzej - Drenaż Opaskowy Wrocław

Najlepszy Drenaż Opaskowy

 • Wrocław
 • Bruk-Fach Kamiński Andrzej
Invest-Bruk

Gorąco polecam ta firmę do zlecenia podchodzi z pełna odpowiedzialnością fachowością można na nich w 100% polegać bez jakiejkolwiek obawy.

4.69 (13 opinii)
KRYZA - Roboty Ziemne Wrocław

Znakomite Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • KRYZA

Potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z doświadczenia KRYZA. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

5.0 (3 opinie)
Cudogród - Roboty Ziemne Wrocław

Cudogród

 • Wrocław

Cudogród to firma świadcząca kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Wrocławia i jego okolic. Zajmujemy się kompleksową aranżacją ogrodów, posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy niezależni od zewnętrznych firm. Instalujemy zbiorniki na deszczówkę, oczyszczalnie, wymieniamy grunt wedle potrzeby, a systemy nawadniające i zakładanie trawników to nasze flagowe usługi!

5.0 (1 opinia)
Energy-mar - Roboty Ziemne Wrocław

Perfekcyjne Roboty Ziemne

 • Wrocław
 • Energy-mar

Realizujemy zlecenia od 2016. Wykonywane przez nas usługi to instalacje fotowoltaiczne oraz elektryczne. Obszarem działalności naszej firmy jest Dolny Śląsk. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

5.0 (1 opinia)
BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe - Kopanie Stawów Wrocław

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe

 • Wrocław

Po prostu zleć prace dotyczące kopania stawów ekspertom firmy BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe z miejscowości Wrocław. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wrocławia nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)
ROZ-BUD - Drenaż Opaskowy WROCŁAW

ROZ-BUD

 • WROCŁAW

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? ROZ-BUD z Wrocławia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (6 opinii)
Pawlikowski Artur - Wiercenie Studni Wrocław

Pawlikowski Artur

 • Wrocław
Małgorzata K.

Elastyczność, sprawność, sympatyczny pan. Cena w sam raz.

5.0 (1 opinia)

F.P.H.U „Jolanta” Krzysztof Trzepizur

 • Wrocław
Katarzyna

firma dobrze zorganizowana, właściciel komunikatywny, wycena była na drugo dzień.

5.0 (1 opinia)
ECOBUD - Melioracja Wrocław

Pierwszorzędna Melioracja

 • Wrocław
 • ECOBUD
Sentbud

Dobry kontakt.Szybka realizacja Profesjonalnie.

5.0 (1 opinia)

Z.U.H."MULTI-INSTAL" Wojciech Gałązka

 • Wrocław

W przypadku, gdy potrzebujesz najlepszej usługi minikoparką w dobrej cenie to firma Z.U.H.MULTI-INSTAL Wojciech Gałązka jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu drenażu opaskowego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)

Perfekcyjne Kopanie Studni

 • Wrocław
 • ABRA PPHU Adrian Gąsior

Kopanie studni to specjalność ekipy z firmy ABRA PPHU Adrian Gąsior - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)

Wojciech Matusewicz Biuro Obsługi Nieruchomości Perfect

 • Wrocław

Od lat pracownicy Wojciech Matusewicz Biuro Obsługi Nieruchomości Perfect świadczą usługi z zakresu najwyższej klasy niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usługi koparko ładowarką. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)
NaBruk - Melioracja Wrocław

Doskonałej Jakości Melioracja

 • Wrocław
 • NaBruk
Robert M.

Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po sobie idealny porządek Każdy inwestor będzie zadowolony i pewny wysokiej jakości wykonanego zlecenia. Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po

4.2 (5 opinii)
Ranking Specjalistów od Robót Ziemnych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Popularne frazy: studnie betonowe cennik Wrocław

Poradniki o robotach ziemnych

Roboty ziemne to nie tylko prace związane z fundamentami. Na czym polegają kompleksowe roboty ziemne? Kiedy można je wykonywać i ile kosztują? Czy do wykonywania robót ziemnych potrzebne są specjalne formalności, czy wystarczy zwykłe pozwolenie na budowę? Dzielimy się podstawowymi informacjami na temat robót ziemnych!

16.02.2021

Roboty ziemne to zazwyczaj pierwszy etap prac na każdej budowie – i nie są to prace związane tylko z fundamentami. Ile kosztują roboty ziemne? Cennik robót ziemnych obejmuje różne rodzaje prac ziemnych, takich jak wykopy czy nasypy. Sprawdź, czy do wykonywania robót ziemnych potrzebne są specjalne formalności, czy wystarczy zwykłe pozwolenie na budowę. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat ...

03.02.2023

Zanim zaczniesz budować dom, musisz przygotować teren w taki sposób, aby posadowienie bryły było bezpieczne. Dlatego przed rozpoczęciem prac właściwym konieczne jest niwelowanie terenu. Na czym polega niwelacja terenu pod budowę domu i ile kosztuje? Czy do wyrównania terenu wymagane jest pozwolenie?

16.02.2021