Roboty ziemne Koszalin - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Roboty Ziemne w Koszalinie, 2021

71 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Roboty ziemne Koszalin - Ranking Najlepsi 2021

Promowani
Roboty ziemne Koszalin
Promowany

Budo-sprzęt

 • Płoty

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Dziedzina, w której się specjalizujemy to prace ziemne i ogólnobudowlane. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

BAUTRA Sp. z o.o. - Drenaż Opaskowy Koszalin
Promowany

BAUTRA Sp. z o.o. jest firmą lokalną działającą na terenie Koszalina i okolic. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów budowlanych zarówno komercyjnych jak i użyteczności publicznej. Z powodzeniem świadczymy usługi pełniąc funkcję generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Specjalizujemy się w usługach z zakresu budownictwa inżynierii lądowej w szczególności: • szeroko pojętym budownictwem drogowym • kompleksowym uzbrajaniem terenów miast i gmin w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną Realizujemy również projekty indywidualne, takie jak: • wykonywanie nawierzchni z galanterii betonowej i kamienia: place magazynowe, parkingi, jezdnie, chodniki, ciągi pieszo- rowerowe, drogi dojazdowe, tereny rekreacyjne. • zagospodarowanie przestrzeni przy hotelach, obiektach sportowych oraz prywatnych posesjach. • budowa podziemnej infrastruktury sieciowej. Zajmujemy się przebudową instalacji istniejących oraz budową nowych sieci wodociągowych, sanitarnych, deszczowych oraz przyłączy. • roboty ziemne: niwelacja terenu, nasypy, wykopy. • prace związane z fundamentowaniem. Współpracujemy przy budowie budynków takich jak obiekty magazynowe, hale produkcyjne, hotele i budynki mieszkalne. Dysponujemy sprzętem do układania kostki brukowej w technologii maszynowej co pozwala osiągnąć wydajność do 700m2 dziennie.

Auto Centrum Cąkała - Kopanie Studni Świeszyno
Radek M.

Uczciwe negocjacje oraz przyjazna atmosfera i super wykonana praca, polecam!

Damian L.

Polecam. Działają szybko i dokładnie, znają się na swojej pracy.

Więcej Specjalistów od Robót Ziemnych z Koszalina

STĘPIEŃ TRANSPORT - Studnie Głębinowe Koszalin

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry STĘPIEŃ TRANSPORT. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

P.W."IM-BUD" - Roboty Ziemne Koszalin

P.W."IM-BUD"

 • Koszalin
Cezary S.

Firma istnieje od 1984 roku. Zatrudniamy kadrę 12-15 pracowników produkcyjnych we wszystkich niezbędnych zawodach oraz pracowników nadzoru nad realizacją powierzanych nam inwestycji. Realizujemy kompleksowe wykonawstwo obiektów mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych wraz z wykończeniem "pod klucz"- na życzenie klienta, oraz roboty remontowo-budowlane w pełnym zakresie tj. wraz z robotami instalacyjnymi i elektrycznymi niezbędnymi do wykonania podczas realizacji robót remontowych zleconych obiektów. Realizujmy również zagospodarowania placów przyobiektowych poprzez układanie polbruku wykonanie ogrodzenia oraz wszystkich instalacji zewnętrznych. Wykonujemy inwestycje dla firm i urzędów państwowych oraz klientów indywidualnych w zależności od tego kto złoży nam propozycje współpracy. Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem terenu i okolicy miasta Koszalina.W przypadku zlecenia z innego terenu również istnieje możliwość podjęcia się realizacji takiego zadania.Nasz firma zapewnia pełną obsługę inwestycyjną w postaci kierowników budów, inspektorów nadzoru i załatwienia wszystkich niezbędnych dokumentów dla dokonania odbioru przez nadzór budowlany wykonywanych przez nas robót.

 • Oferteo.pl
 • EcoAx - Roboty Ziemne Koszalin
  Decolovin

  Bardzo dobrze oceniamy współpracę z firmą EcoAx i zdecydowanie możemy ją polecić również innym klientom. W 2016 roku firma wykonała dla nas pomieszczenia socjalne w hali. Wykonana część hali ma powierzchnię około 60 m2. Prace zostały zakończone przed wyznaczonym terminem. Firma okazała się dla nas dużą pomocą również w obszarze wychodzącym poza zakres zlecenia. Udzieliła nam bardzo wielu porad przydatnych przy wyborze rozwiązań, pomagając przy instalacji hydraulicznej, elektrycznej czy wentylacji. Firma EcoAx świetnie wywiązała się z realizacji zlecenia, dlatego w przypadku pojawienia się kolejnych zapotrzebowań z pewnością ponownie podejmiemy współpracę.

  RMart - Roboty Ziemne Koszalin

  Staranne Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • RMart
  Daniel L.

  Komunikatywność, łatwo było dogadać się czego oczekujemy i na bieżąco konsultował jak sobie coś wyobrażamy jeśli trzeba było coś zmienić, a fachowość i wykonawstwo nie idealne, ale na dobrym poziomie ogólnie jesteśmy zadowoleni.

  MS Technik Sp. z o.o. - Wiercenie Studni Koszalin

  Doskonałe Wiercenie Studni Koszalin

  • Koszalin
  • MS Technik Sp. z o.o.
  Wiesław A.

  Firma zajmuje się budową sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, budową sieci gazowych, odwodnieniami budynków, budową i serwisem przepompowni ścieków, drobnymi pracami brukarskimi. Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, firmy jak i instytucje. Świadczymy usługi jako Generalny Wykonawca jak i Podwykonawca. Firma powstała w 2011 roku. W ciągu tych kilku lat działania na rynku firma zdobyła solidne doświadczenie w realizacji dużych jak i mniejszych kontraktów. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wykonanie zleconych nam zadań. Staramy się tak doradzić aby racjonalnie obniżyć koszty inwestycji nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności. Pomagamy Państwu uzyskać wszelkie formalności potrzebne do rozpoczęcia inwestycji. Na zleconych nam zadaniach oferujemy nadzór Kierownika Budowy w specjalności sanitarnej.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Robót Ziemnych w Koszalinie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Robót Ziemnych i szukasz nowych Klientów z Koszalina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  OLO - Roboty Ziemne Koszalin

  Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • OLO
  Robert K.

  Bardzo dobry profesjonalista. Szybkość działania pozytywnie mnie zaskoczyła. Rozsądna cena i jakość na wysokim poziomie. Na dzień wykonania usługi z czystym sumieniem polecam tego wykonawcę.

  Profesjonalne Usługi Koparko Ładowarką Koszalin

  • Koszalin
  • BIS-BRUK Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Karol Piasecki
  Firma Maks

  Wykonawca solidny, słowny i rzetelny. Usługa została dobrze wyceniona przed wykonaniem. Dbałość wykonawcy, aby nasze koszty zakupu materiałów były niskie, fachowe porady w zakresie doboru materiałów i technologii. Polecam zdecydowanie.

  LUX HOUSE

  • Koszalin
  Marcin M.

  Jestem zadowolony z prac remontowych tej firmy, śmiało mogę polecić. W kilku słowach : szybko, solidnie i fachowo.

  Arbud Plus - Studnie Głębinowe Koszalin
  Jacek R.

  Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do inwestora. Firma zaangażowana dla której budownictwo to prawdziwa pasja.

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "TERMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Roboty Ziemne Koszalin

  Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od prac ziemnych to wykorzystaj kompetencje PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE TERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Koszalin to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

  Porównanie cen i kosztów w Koszalinie

  Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów robót ziemnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Koszalinie? Złóż zapytanie, a specjaliści od robót ziemnych z Koszalina sami prześlą Ci wyceny.

  Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

  Jakie prace są do wykonania?
  SDROG Koszalin - Kopanie Stawów Koszalin

  SDROG Koszalin

  • Koszalin

  Jesteśmy na rynku od 2016. Dziedzina, w której się specjalizujemy to usługi koparką kołową CAT oraz koparko-ładowarką. Obsługujemy Klientów na terenie Koszalina. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

  TRANS-KOP - Prace Ziemne Koszalin

  TRANS-KOP

  • Koszalin

  Wynajem sprzętu budowlanego : -koparki gąsienicowe -koparki kołowe -koparko ładowarki Transport kruszyw, ziemi, piasku

  Zakład ogólnobudowlany i inst. elektrycznego - Niwelacja Terenu Koszalin

  Perfekcyjna Niwelacja Terenu Koszalin

  • Koszalin
  • Zakład ogólnobudowlany i inst. elektrycznego

  Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest niwelacja terenu. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

  USŁUGI ZIEMNE BEMO-BUD - Wiercenie Studni Koszalin

  USŁUGI ZIEMNE BEMO-BUD

  • Koszalin

  Zajmujemy się kompleksowo budową, naprawą sieci przyłączy wod-kan, przeciskami pod drogami jak również wynajmujemy koparki wraz z operatorem.

  Adam Łuczak - Kopanie Stawów Koszalin

  Adam Łuczak

  • Koszalin

  Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory firmy, której specjalnością jest kopanie stawów. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

  Rzetelne Usługi Koparko Ładowarką

  • Koszalin
  • ROBO Robert Bocian

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to remonty starych mieszkań,domow, na terenie Hamburg,okolice.

  Najlepsze Wykopy

  • Koszalin
  • Hydro Drog

  Jesteśmy na rynku od roku. Nasza specjalność to praca ziemne, wykop, remonty, na terenie woj Zachodniopomorskie

  Profesjonalne Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • Enko

  Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Enko perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

  Dawid Zak

  • Koszalin

  Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Dawid Zak są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

  Kamil Nowak - Niwelacja Terenu Koszalin

  Pierwszorzędna Niwelacja Terenu

  • Koszalin
  • Kamil Nowak

  Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kamil Nowak jest na to skuteczną metodą. Zarezerwuj termin!

  Opinie i porady na temat robót ziemnych

  Jeśli interesują Cię opinie na temat robót ziemnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Koszalina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

  Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

  Proszę o wycenę
  Pib Magro SC - Roboty Ziemne Koszalin

  Pib Magro SC

  • Koszalin

  Zaufaj ekspertom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij Pib Magro SC. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

  Morsik Krzysztof Przydacz - Niwelacja Terenu Koszalin

  Morsik Krzysztof Przydacz

  • Koszalin

  Zleć usługę solidnej niwelacji terenu fachowcom z firmy Morsik Krzysztof Przydacz. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Koszalin i okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

  Kierownik Budowy-Nadzory-Obsługa Inwestycji - Usługi Minikoparką Koszalin

  Świetne Usługi Minikoparką

  • Koszalin
  • Kierownik Budowy-Nadzory-Obsługa Inwestycji

  Ten, kto szuka usługi minikoparką musi już teraz zgłosić się do Kierownik Budowy-Nadzory-Obsługa Inwestycji i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

  CT-TRANS - Studnie Głębinowe Koszalin

  Staranne Studnie Głębinowe

  • Koszalin
  • CT-TRANS

  Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, materiałów budowlanych oraz pracach terenowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy przede wszystkim na terenie Pomorza Środkowego: Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Darłowo, Białogard, Świdwin, Chłopy, Sarbinowo, Łazy, Gąski, Ustronie Morskie, Ustka, Karlino, Sławno, Malechowo, Wałcz, Bobolice, Manowo, Sianów, Biesiekierz, Będzino, Tychowo, Świeszyno, Szczecinek, Polanów, Gryfice, Łobez.

  Paweł Dolewka - Studnie Głębinowe Koszalin

  Pierwszorzędne Studnie Głębinowe

  • Koszalin
  • Paweł Dolewka

  W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to Paweł Dolewka są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu studni głębinowych. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

  Usługi w Zakresie Budownictwa i Ogrodnictwa Andrzej Kmieć - Kopanie Studni Koszalin

  Pierwszorzędne Kopanie Studni

  • Koszalin
  • Usługi w Zakresie Budownictwa i Ogrodnictwa Andrzej Kmieć

  Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi w Zakresie Budownictwa i Ogrodnictwa Andrzej Kmieć świadczą usługi z zakresu kopania studni, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

  Przedsiębiorstwo Budowlane Arkadiusz Wiśniewski - Wykopy Koszalin

  Wykopy

  • Koszalin
  • Przedsiębiorstwo Budowlane Arkadiusz Wiśniewski

  Przygotowanie wykopów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Przedsiębiorstwo Budowlane Arkadiusz Wiśniewski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego.

  Artrab - Roboty Ziemne Koszalin

  Rewelacyjne Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • Artrab

  Usługi mini koparką, prace ziemne, prace brukarskie, odwodnienia terenu, ogrodzenia. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

  PBI SPECTRUM S.C. - Roboty Ziemne Koszalin

  PBI SPECTRUM S.C.

  • Koszalin

  Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? PBI SPECTRUM SC z Koszalina będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  FM-BUD

  • Koszalin

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to drogi, place, instalacje sanitarne. Działamy na terenie Koszalina. Zapraszamy do kontaktu.

  ZenitBau - Niwelacja Terenu Koszalin

  ZenitBau

  • Koszalin

  Od lat pracownicy ZenitBau świadczą usługi z zakresu najwyższej klasy niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usługi koparko ładowarką. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

  Najwyższej Klasy Usługi Koparko Ładowarką

  • Koszalin
  • Firma ogólnobudowlana Dawid Gemza

  Od lat pracownicy Firma ogólnobudowlana Dawid Gemza wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy kopania stawów, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług koparko ładowarką. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

  Hydro drog - Wiercenie Studni Koszalin

  Hydro drog

  • Koszalin

  Po prostu zleć prace dotyczące wiercenia studni fachowcom z miejscowości Koszalin. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Koszalina są w ścisłej czołówce. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

  Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych Schroder - Niwelacja Terenu Koszalin

  Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych Schroder

  • Koszalin

  Wykonujemy prace od 2011. U nas znajdziesz usługi, takie jak roboty żelbetowe, brukarskie. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. zachodniopomorskie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

  Hs99 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Roboty Ziemne Koszalin

  Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • Hs99 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Hs99 Sp z oo Spółka Komandytowa. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do zadawania pytań.

  PRACOWNIA GEOLOGICZNA - Roboty Ziemne Koszalin

  Porządne Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • PRACOWNIA GEOLOGICZNA

  W przypadku, gdy potrzebujesz dobrej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to PRACOWNIA GEOLOGICZNA są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu robót ziemnych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

  Sadyba Instalacje i Sieci Sanitarne inż. Wanda Grześkowiak - Melioracja Koszalin

  Doskonałej Jakości Melioracja

  • Koszalin
  • Sadyba Instalacje i Sieci Sanitarne inż. Wanda Grześkowiak

  Firma Sadyba Instalacje i Sieci Sanitarne inż Wanda Grześkowiak oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Koszalina oraz przyległych powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

  Firma Budowlana Developer Anetta Waldemar Wróbel S.C. - Drenaż Koszalin

  Szukasz dobrej firmy od drenażu? Wykorzystaj kompetencje Firma Budowlana Developer Anetta Waldemar Wróbel SC. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

  Wykonanie wykopów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Podwieszeni Prace Na Wysokości Michał Krasnodębski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

  Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od prac ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Zakład Usług Ogólnobudowlanych Decke Wand Robert Ciszewski. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

  Wybierz firmę Zakład Budowlany J Stelmach Jacek Stelmach jeśli szukasz właściwych ludzi do fantastycznego kopania stawów na terenie Koszalina. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

  Porządne Roboty Ziemne

  • Koszalin
  • Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Edpol Edward Piotrowicz

  Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Edpol Edward Piotrowicz perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

  Dzięki precyzji wykonania usługi minikoparką Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C O Antoni Jachimczuk wybija się w branży. Renomę budują referencje szczęśliwych odbiorców. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

  Doskonałej Jakości Melioracja

  • Koszalin
  • Paw Bud Development Paweł Brodowicz

  Wykonanie melioracji będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Paw Bud Development Paweł Brodowicz ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

  Fachowe Usługi Koparko Ładowarką

  • Koszalin
  • Zakład Remontowo Budowlany Krzysztof Mostowy

  Dzięki precyzji wykonania usługi koparko ładowarką Zakład Remontowo Budowlany Krzysztof Mostowy prześciga konkurentów. Sławę tworzą referencje spełnionych odbiorców. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

  Porządne Studnie Głębinowe

  • Koszalin
  • Firma Budowlana Danpol Adam Rumian

  Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Firma Budowlana Danpol Adam Rumian. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

  Uwierz fachowcom w dziedzinie wykopów i zatrudnij Usługowy Zakład Remontowo Budowlany Marek Kafel. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

  Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi minikoparką Archib Lm Zakład Budowlany Michał Lewoczko przewyższa konkurentów. Markę tworzą recenzje szczęśliwych zleceniodawców. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

  Wiele długich lat pracownicy Pracownia Badań Geologicznych Geoprofil Krzysztof Urban realizują usługi z zakresu wyjątkowego kopania studni, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

  Ranking Specjalistów od Robót Ziemnych obejmuje również takie miejscowości jak: Koszalin, Konikowo, Kretomino, Świeszyno, Biesiekierz, Będzino, Maszkowo, Rosnowo, Bonin, Skwierzynka, Mścice. więcej...
  Popularne frazy: studnie betonowe cennik Koszalin

  Poradniki o robotach ziemnych

  Roboty ziemne to nie tylko prace związane z fundamentami. Na czym polegają kompleksowe roboty ziemne? Kiedy można je wykonywać i ile kosztują? Czy do wykonywania robót ziemnych potrzebne są specjalne formalności, czy wystarczy zwykłe pozwolenie na budowę? Dzielimy się podstawowymi informacjami na temat robót ziemnych!

  Zanim zaczniesz budować dom, musisz przygotować teren w taki sposób, aby posadowienie bryły było bezpieczne. Dlatego przed rozpoczęciem prac właściwym konieczne jest niwelowanie terenu. Na czym polega niwelacja terenu pod budowę domu i ile kosztuje? Czy do wyrównania terenu wymagane jest pozwolenie?

  Jakie prace są do wykonania?