Prawo spółdzielcze - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Spółdzielczego, 2021

108 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 108 firm
w kategorii Prawo spółdzielcze

Prawo spółdzielcze

Centrum Prawa

 • Toruń
Maria F.

Bardzo profesjonalne podejście do każdego problemu. Pan Mecenas Zięba ma czas dla każdego oraz kontaktuje się z klientem z własnej inicjatywy. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy. Pozdrawiam.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo spółdzielcze Gdańsk
Witold M.

Bardzo szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, gotowość do spotkania, możliwość dojazdu do klienta, dyspozycyjność 24 h. Kulturalne oraz rzeczowe rozmowy. Polecam.

LEXi Kancelaria Prawna - Prawo spółdzielcze Wrocław
Maria B.

Polecam, ponieważ ja mieszkam w Niemczech, a syn w Anglii, a pomocy prawnej potrzebujemy oboje, to kontakt odbywa się telefonicznie i przez e-mail. Kancelaria prawna Lexi jest konkretna i bardzo pomocna.

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Prawo spółdzielcze Gdynia
Marek S.

Sąd wysłał do mnie pismo w celu usunięcia braków formalnych pisma , które sam pisałem. Tu poległem i zgłosiłem się do pana radcy Piotra. W. Ekspresowo przygotował nowe pismo. Złożyłem do sądu i czekam na pozytywną odpowiedż.

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo spółdzielcze Legnica
Pavlo Y.

Szybki kontakt, wyjaśnię sytuacji i szybka realizacja zlecenia. Nawet po opłacie miałem wątpliwości, ale szybko doradzili co i jak mam zrobić. Dziękuję.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Spółdzielczego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Spółdzielczego i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo spółdzielcze Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Prawo spółdzielcze Łódź
Żaneta S.

Kancelaria godna polecenia! Trafiłam tam z polecenia i nie zawiodłam się. Bardzo profesjonalna i wysoka jakość usług.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo spółdzielcze Wrocław
Ewa K.

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas prezentowała pełną wiedzę prawną. Wyczuwalne było pełne zaangażowanie. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną. Ewa.

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. - Prawo spółdzielcze Łódź
Marek N.

Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo spółdzielcze Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Prawo spółdzielcze Wrocław

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna - Prawo spółdzielcze Katowice

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Prawo spółdzielcze Poznań

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Wiesława P.

Profesjonalizm, zrozumienie, pomoc - to są słowa, które najbardziej oddają klimat obsługi, jakość usług i poziom działań. Rzetelność informacji, szybkość załatwiania spraw jest na porządku dziennym.Gorąco polecam!

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo spółdzielcze Gdańsk

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub - Prawo spółdzielcze Białystok

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Białystok
Mirosława P.

Pan Mecenas Marcin Sołub jest godny zaufania. Jest to bardzo dobry człowiek godny polecenia co istotne, zawsze istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Umiejętności Pana Mecenasa są wyjątkowe. Bardzo mi pomaga w mojej trudnej sytuacji. Pozostaję mu wdzięczna za pomoc i serdecznie polecam! Liczę na dalszą współpracę.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Prawo spółdzielcze Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Prawo spółdzielcze Olsztyn

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

 • Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

 • Poznań
Edyta B.

Do sprawy rozwodowej najlepsza, widać na sali bardzo duże doświadczenie w tej branży. Polecam i dziękuję za udaną pomoc w problemie.

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Prawo spółdzielcze 35-036 Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • 35-036 Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Prawna Meritum - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Prawna Meritum

 • Poznań
Józef R.

Pani Katarzyna jest osobą bardzo sumienną, do zleconych spraw podchodzi profesjonalnie. Sprawy przekazane kancelarii Meritum mają swój bieg, dobry kontakt z biurem. Pracują tam osoby, które widać, że robią to co lubią, przykładają się, starają się. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Prawo spółdzielcze Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Prawo spółdzielcze Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Anita K.

Kompetentna i rzetelna firma. Doskonały kontakt z klientem, wysokie kompetencje i zaangażowanie w prowadzona sprawę. Serdecznie polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Prawo spółdzielcze Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Prawo spółdzielcze Kraków

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Beata D.

Witam serdecznie. Kancelarię znalazłam w internecie, zależało mi, żeby nie była daleko od miejsca zamieszkania. I to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na obecną sytuację pandemii, kontakt miałam tylko mailowy i telefoniczny, ale to wystarczy, żeby stwierdzić, że Pani Mecenas to bardzo miła i sympatyczna osoba. A oprócz tego rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc.

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Prawo spółdzielcze Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański - Prawo spółdzielcze Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka - Prawo spółdzielcze Tarnowskie Góry

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
Beata W.

B. konkretnie pan mecenas podszedł do mojej sprawy dysponując wiedza przygotował mi pismo, które wysłał czekamy na odpowiedz lub zamkniecie sprawy przedawnionej. Nie zapłaciłam nic, pan mecenas nie chciał pieniędzy. Dziękuje serdecznie.

Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Prawo spółdzielcze Kraków

Kancelaria Prawno- Mediacyjna

 • Kraków
Barbara W.

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

BSS Private Fund Sp. z o.o. - Prawo spółdzielcze Kielce

BSS Private Fund Sp. z o.o.

 • Kielce
Halina K.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński - Prawo spółdzielcze Grudziądz

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński

 • Grudziądz
Krzysztof K.

Profesjonalnie i szybko. Na pewno skorzystam z usług kancelarii ponownie, gdy będę potrzebował natychmiastowej porady. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Małgorzata D.

Uzyskałam kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Pan Mecenas wykazał się ogromną wiedzą, rzetelnością, zaangażowaniem, kulturą osobistą, profesjonalizmem i skutecznością. Wszelkie kwestie prawne wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały. Zawsze służył radą i pomocą. Kontakt telefoniczny oraz mailowy przebiegał pozytywnie, co jest bardzo dużym atutem. Moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

ADM Profesja - Prawo spółdzielcze Warszawa

ADM Profesja

 • Warszawa
Michał G.

Po wcześniejszych nietrafionych współpracy z innymi firmami, w końcu trafiłem na tą, której można w pełni zaufać. Bałagan w dokumentach jaki zastali szybko zniknął dzięki ich profesjonalizmowi. Polecam z pełnym przekonaniem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p - Prawo spółdzielcze Płock

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p

 • Płock
Dorota W.

Bardzo profesjonalna obsługa, czuć duże doświadczenie, dobre podejście do klienta.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI - Prawo spółdzielcze Opole

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI

 • Opole
Ewelina O.

Szybka realizacja, rzetelna rozmowa, Radca Prawny był już przygotowany do rozmowy, swoją wiedzę poparł odpowiednimi przepisami. Szczerze polecamy!

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Prawo spółdzielcze Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński

 • Gdańsk
Kamil K.

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

Kancelaria notarialna Bartosz Franckiewicz - Prawo spółdzielcze Kraków

Kancelaria notarialna Bartosz Franckiewicz

 • Kraków
Kaba Invest Sp.zoo

Nasza firma już parę razy korzystała z usług kancelarii i nigdy nie było żadnych problemów. Pełen profesjonalizm, nie zawiedliśmy się na jakości świadczonych usług i kompetencjach Pana Notariusza. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

adw. Mateusz Mania - Prawo spółdzielcze Katowice

adw. Mateusz Mania

 • Katowice
TG Code sp z o. o.

Bardzo dobrze wykonana praca! Świetny kontakt i rzetelne podejście do tematu. Nasza sprawa została przeanalizowana bardzo wnikliwie oraz po analizie udzielona rzetelna i fachowa rekomendacja. Z pewnością w przyszłości skorzystamy również z usług oferowanych przez adw. Mateusz Mania.

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka - Prawo spółdzielcze Leszno

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka

 • Leszno
Mariusz T.

Pierwszy kontakt na Oferteo, konkretna oferta i propozycja ceny, którą zaakceptowałem oraz przesłanie dokumentacji. następnie. Później kontakt telefoniczny i umówienie konkretnego terminu spotkania. Na spotkaniu omówienie szczegółów współpracy. Podsumowując: SZYBKO, KONKRETNIE I DO CELU !

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk - Prawo spółdzielcze Lubartów

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk

 • Lubartów
Artur W.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie zagadnienia prawne wyjaśnione ze szczegółami. Pomimo sprawy zleconej z zagranicy komunikacja przebiegała nezproblemowo i bez zbędnych opóźnień co w efekcie sprawiło, że odpowiedź na pozew dostarczona została do sądu na tydzień przed terminem. Gorąco polecam kancelarię Pani Iwony Kowalczyk.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Karp - Prawo spółdzielcze Białystok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Karp

 • Białystok
MazoCreator

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście. Świetna obsługa firmy. Z czystym sumieniem polecam Pana Mariusza.

Marzena Gawron Autoryzowany Przedstawiciel Kancelarii Klonowski - Prawo spółdzielcze Nysa

Marzena Gawron Autoryzowany Przedstawiciel Kancelarii Klonowski

 • Nysa
Paweł O.

Profesjonalizm, rzetelność, wiedza to cechy, które Pani Marzena potrafi połączyć z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Szczerze polecam współpracę z Panią Marzeną i Kancelarią. Dziękuję.

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne - Prawo spółdzielcze Warszawa

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne

 • Warszawa
Magdalena B.

Pani Izabela jest bardzo profesjonalna, zaangażowanie z jakim pracuje jest na najwyższym poziomie. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Spotkania oraz kontakt telefoniczny czy też drogą elektroniczną przebiegał bez zarzutów. Z pewnością będę korzystać w przyszłości z pomocy Pani Izabeli. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi w zakresie doradztwa prawnego Pani Izabeli Sznajder.

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Prawo spółdzielcze Legnica

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Prawo spółdzielcze Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Prawo spółdzielcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Prawnik Express - Prawo spółdzielcze Kielce

Prawnik Express

 • Kielce
Tomasz P.

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz - Prawo spółdzielcze Katowice

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz

 • Katowice
Ewelina M.

Współpraca z panią Agatą to czysta przyjemność. Od samego początku podeszła do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Jako jedyny adwokat z cierpliwością i od serca wysłuchała problemu jaki mnie dotyczył, telefonicznie gdzie zajęło to dłuższą chwilę, a ja po rozmowie na spokojnie mogłam udać się do pani mecenas. Na miejscu wspaniała atmosfera jakbym znała panią Agatę od lat. Pomimo problemu jaki mnie dotyczył i ogromy przy tym stres pani mecenas cały czas pozytywnie mnie nastawiała. Wspaniała kobieta z wielkim sercem od strony ludzkiej jak i prawnej. Polecam naprawdę z czystym sumieniem. Na panią Agatę w każdej chwili można liczyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję z całego serca.

Prawo spółdzielcze w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.