Prawo spółdzielcze - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Spółdzielczego, 2022

164 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 164 firm
w kategorii Prawo spółdzielcze

Prawo spółdzielcze
Magdalena K.

Bardzo dziękujemy Panu Jakubowi, oraz Panu Sebastianowi za świetne podejście do naszej sprawy i za naprawdę bardzo szybkie efekty, jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni i bez wahania polecamy tą kancelarię.

4.96 (95 opinii)
Wiesław G.

Pan Adwokat Łukasz Kwiatkowski bardzo szybko i rzetelnie udzielił konsultacji w mojej sprawie. Przekazana analiza, pozwoliła podjąć odpowiednie czynności prawne zmierzające do rozstrzygnięcia sporu.

5.0 (78 opinii)
Andrzej W.

Zgłosiłem się do Kancelarii KPU ws założenia Spółki z o.o. Przy okazji załatwiłem sądowe stwierdzenie nabycia spadku po moim ojcu oraz obniżenie raty mojego kredytu hipotecznego. Polecam prawników z Kancelarii KPU. Pełen profesjonalizm.

5.0 (57 opinii)
Maciej M.

Dbałość o klienta, bardzo duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Pani Mecenas jest wyjątkowo sympatyczną osobą. Ma wiele cierpliwości i podchodzi do sprawy klienta z niezwykłą empatią. Polecam serdecznie.

5.0 (82 opinie)
Ewelina K.

Byłam zrezygnowana, myśląc, że w mojej sprawie nie da się nic zrobić. Pismo, świetne. Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu Polecam, polecam, polecam.

5.0 (122 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Spółdzielczego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Spółdzielczego i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

5.0 (34 opinie)
Waldemar J.

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY szybko i profesjonalnie zajęła się moja sprawą windykacyjną. Kancelarie polecam każdemu, kto dba o swoje interesy.

4.84 (51 opinii)
Zbigniew S.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, oraz fachowe załatwianie spraw zawodowych, miła obsługa i szybka reakcja na problemy - dziękuję za współprace.

5.0 (56 opinii)
Agnieszka S.

Bardzo miła i kompetentna pani, wszystko ci chciałam wiedzieć w mojej sprawie, wytłumaczyła dokładnie, polecam

5.0 (17 opinii)
Bożena K.

Szybka reakcja Kancelarii prawnej chyl i wspólnicy. Szczegółowa porada prawna wyjaśniająca szereg wątpliwości.

5.0 (33 opinie)

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Sabina S.

Korzystałam z usług Spółki Helios Lex. Ocena rozwiązania problemu 5/5. Pełen profesjonalizm, pelne zaangażowanie w sprawę, terminowość, ceny adekwatne do problemu. Sprawy "zaplątane" rozwiązane. Nie zawsze odbierane telefony Ale rozumiem - są też inni do "załatwienia". Polecam!

5.0 (49 opinii)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Marta C.

Takiej obsługi klienta można by sobie życzyć we wszystkich dziedzinach. Profesjonalne, uczciwe i życzliwe podejście Pani Mecenas poparte wiedzą i doświadczeniem szybko przynosi spodziewane efekty. Bardzo polecam.

5.0 (58 opinii)

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Warszawa
Ivanna S.

Pan Sołub prowadził sprawę związanej z rozwodem( szlub w Paryżu , rozwód w Polsce) Jestem bardzo zadowolona. Całą sprawą zajmował się pan adwokat, ponieważ nie jestem polka i nie znam się na polskim prawie. Przyjechała tylko na rozprawę. Jakoś sprawy,zaufanie, szybka odpowiedz, znawca sprawy, profesionalizm - gwarantuje. Polecam pana adwokata Marcina Sołuba.

5.0 (82 opinie)

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Beata D.

Witam serdecznie. Kancelarię znalazłam w internecie, zależało mi, żeby nie była daleko od miejsca zamieszkania. I to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na obecną sytuację pandemii, kontakt miałam tylko mailowy i telefoniczny, ale to wystarczy, żeby stwierdzić, że Pani Mecenas to bardzo miła i sympatyczna osoba. A oprócz tego rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc.

5.0 (32 opinie)

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Damian K.

Polecam. Bardzo konkretna kancelaria. Otrzymałem wszystkie informacje jakie były potrzebne dla sprawy.

4.88 (65 opinii)

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c.

 • Bydgoszcz
Barbara K.

Konsultowałam z Panem Krzysztofem możliwość reprezentowania mnie przed sądem w sprawie spadkowej. Podczas wstępnej rozmowy Mecenas wzbudził moje zaufanie swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pomimo wolnego dnia pracy nawiązał ze mną kontakt, co jest dla osób poszukujących pomocy bardzo cenne, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem przekonana, że chętnie powierzę mu swoją sprawę.

5.0 (24 opinie)

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

 • Poznań
Edyta B.

Do sprawy rozwodowej najlepsza, widać na sali bardzo duże doświadczenie w tej branży. Polecam i dziękuję za udaną pomoc w problemie.

5.0 (36 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
Michał T.

Znalazłem mecenasa przez Oferteo. Kontakt był błyskawiczny, po zapytaniu, telefon zwrotny dostałem w ciągu 5 minut, już w pierwszej rozmowie powiedział mi co mam zrobić. Jestem bardzo zadowolony.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński

 • Olsztyn
Małgorzata P.

Pan Karpiński jest kompetentnym i skutecznym adwokatem (moja sprawa zakończyła się sukcesem). Bardzo angażuje się w prowadzoną sprawę. Poza tym jest miłym i kulturalnym człowiekiem. Bardzo polecam - Małgorzata.

5.0 (12 opinii)

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Iwona L.

Pani Mecenas to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadziła z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprawa zakończona satysfakcjonująco na pierwszej rozprawie. Polecam serdecznie.

5.0 (10 opinii)

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Sławomir R.

Zdecydowanie polecam. Wszystko zdalnie udało się załatwić, dokumenty przesłałem mailem, później odbyliśmy rozmowę telefonicznie. Wszystkiego się dowiedziałem, wszystko zostało wytłumaczone. Nie mam uwag do współpracy.

5.0 (97 opinii)

Adwokat Zbigniew Machowski

 • Szczecin
Adrian G.

Doradztwo prawne w sprawie kontraktów na najwyższym poziomie. Pan Machowski był niesamowicie rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Polecam ze swojej strony każdemu.

5.0 (6 opinii)

EQWANS

 • Kraków
Bon Appetit Justyna Pająk

Super pozytyw! Polecam z czystym sumieniem. Świetna obsługa, pełen profesjonalizm! Pani Sylwia wspaniały człowiek - świetna profesjonalistka doskonale zna się na rzeczy. Stały kontakt telefoniczny oraz mailowy. Polecam.

5.0 (25 opinii)

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

5.0 (55 opinii)

Kancelaria Prawno- Mediacyjna

 • Kraków
Barbara W.

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria adwokacka adwokat Szymon Zagozda

 • Łódź
Hubert W.

Serdecznie polecam kancelarię, Pan Mecenas prowadzi sprawy profesjonalnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z mecenasem, który zrozumiale tłumaczy sprawę i przedstawia wszystkie możliwości. Dodatkowo Pan Mecenas to bardzo miła i empatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć klienta. Polecam!

5.0 (7 opinii)

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Prawno Dochodzeniowa Ultima Ratio Sp. z o. o.

 • Jarocin
Jad D.

Kancelaria Ultima Ratio bardzo rzetelnie podeszła do prowadzenia sprawy, na bieżąco aktualnie informuje klienta o danym etapie prowadzenia sprawy. Szczegółowo opracowywane są pisma, kierowane do odpowiednich organów. Wybierając Kancelarię Prawno Dochodzeniową Ultima Ratio kierowaliśmy się pozytywnymi opiniami byłych klientów i mam nadzieję, że to jest i będzie bardzo dobry wybór, na chwile obecna polecamy choć sprawa nasza jeszcze jest w toku postępowania!

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

ADWOKAT ŁUKASZ GIELECKI

 • Tychy
Grzegorz D.

Pan Łukasz zajął się sprawą od razu. Po zapoznaniu się z problemem rzetelnie przedstawił rozwiązania. Zaskoczyła mnie szybkość reakcji i bardzo sprawna komunikacja. Jeśli potrzebna jest profesjonalna pomoc to tutaj się ją otrzyma.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawna Meritum

 • Poznań
Rawik E.

Bardzo dobry kontakt. W Sądzie odbyły się już dwie rozprawy. Pisma kierowane w terminie, wszystko przebiega sprawnie i dobrze.

4.71 (97 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

 • Wrocław
Kasia N.

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Prawnik Express

 • Kielce
Tomasz P.

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

 • Gdańsk
Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA DORADCZA /cała Polska/

 • Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

4.69 (13 opinii)

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Karp

 • Białystok
Anna K.

Z Panem Mecenasem współpracowałam już w dwóch sprawach. Jego pomoc okazała się bezcenna i zaoszczędziła mi niepotrzebnego stresu. Z całego serca mogę polecić jego usługi także tym, którzy po raz pierwszy potrzebują pomocy adwokata. Nikt tak jak on nie wytłumaczył mi tych zawiłych spraw tak jasno. Dzięki niemu wiedziałam na czym stoję i podjęcie jakich decyzji będzie dla mnie najlepsze. Polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Madera-Janas

 • Racibórz
Justyna K.

Bardzo dobry kontakt, punktualność, rzetelności i jasność w przekazywaniu informacji - to cechy, które charakteryzują tę kancelarię. Jeśli będę miała jeszcze jakiś problem, na pewno skorzystam. Tymczasem, szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI

 • Opole
Ewa W.

Jestem zadowolona profesjonalnej i szybkiej obsługi kontakt natychmiastowy, sprawa w toku czekam na dalszy ciąg sprawy.

5.0 (2 opinie)

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
Beata W.

B. konkretnie pan mecenas podszedł do mojej sprawy dysponując wiedza przygotował mi pismo, które wysłał czekamy na odpowiedz lub zamkniecie sprawy przedawnionej. Nie zapłaciłam nic, pan mecenas nie chciał pieniędzy. Dziękuje serdecznie.

5.0 (16 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

 • Opole
Zuzanna M.

Doskonale poprowadzona sprawa rozwodowa, dziękuję Panu za pomoc i zrozumienie. Zawsze można na Pana liczyć, zawsze oddzwania. Polecam.

5.0 (5 opinii)

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)

Marzena Gawron Autoryzowany Przedstawiciel Kancelarii Klonowski

 • Nysa
Paweł O.

Profesjonalizm, rzetelność, wiedza to cechy, które Pani Marzena potrafi połączyć z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Szczerze polecam współpracę z Panią Marzeną i Kancelarią. Dziękuję.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Leszczyńska

 • Sosnowiec
Damian K.

Polecam te Kancelarie ! Pani Adwokat posiada ogromna wiedze oraz zachowuje pelen profesjonalizm w podejsciu do sprawy i klienta. Jestem zadowolony!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Dariusz C.

Pan mecenas szybko odpowiedział na ofertę współpracy i chętnie rozmawiał o problemie i o sprawie .Dalej będę współpracował z tym mecenasem .Polecam tą kancelarie ,jako chętną do współpracy .Chęciński Dariusz

5.0 (18 opinii)

Prawo spółdzielcze w innych miejscowościach