Prawo cywilne Opole - Najlepsi w 2020

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Opolu, 2020

56 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo Cywilne

 • Leokadia D.

  Dziękuję za pomoc. Pani Mecenas napisała mi parę pism do Prezydenta Miasta, prowadziła rozmowy z urzędnikami, dzięki temu wypłacili mi odszkodowanie za wywłaszczoną działkę. Bez tej pomocy sama nie dałabym sobie rady.

 • Piotr Z.

  proszę państwa, to są najlepsi prawnicy jakich w życiu spotkałem, a miałem do czynienia już z wieloma.

 • Ewelina O.

  Szybka realizacja, rzetelna rozmowa, Radca Prawny był już przygotowany do rozmowy, swoją wiedzę poparł odpowiednimi przepisami. Szczerze polecamy!

 • Agnieszka S.

  Sprawa rozwodowa: bardzo dobry kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm, ponadto gdy pojawiły się kolejne problemy niezwłocznie otrzymywałam pomoc. Dziękuję i polecam Omega Kancelarie Prawne Opole.

 • JHC Adwokaci

  • Opole
  Mariusz M.

  JHC adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenach województwa opolskiego, w szczególności Opola, Ozimka, Strzelec Opolskich i Krapkowic. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W naszym gronie posiadamy osoby specjalizujące się przede wszystkim w prawie cywilnym (w tym odszkodowawczym), rodzinnym, jak i karnym. Dochodzimy praw majątkowych należnych pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego. Nieustannie dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Prowadzimy także sprawy z zakresu prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Dodatkowo, każdy z nas prowadzi obsługi prawne mniejszych i średnich przedsiębiorców oraz bierze udział w skomplikowanych negocjacjach i procesach gospodarczych. Podczas prowadzenia spraw naszych Klientów, współpracujemy z zaufanym gronem innych specjalistów tj. notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckieg

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Opolu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Opola lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Jagoda W.

  Super kancelaria! Przyjazna, wyrozumiała i bardzo sobie chwalę.

 • Kancelaria prawna działa na terenie całej RP oraz transgranicznie. Objęliśmy swoją działalnością zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze. Udzielamy wsparcia prawnego w sprawach incydentalnych jak i na zasadach stałej współpracy. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Wspieramy obrót nieruchomościami. Dostępność Naszych usług jest nieograniczona terytorialnie - zapewniamy kontakt zarówno osobisty w siedzibie Kancelarii, jak i w punkcie wizytowym, w wyznaczonych terminach na terenie Niemiec oraz przy wykorzystaniu środków komunikacji na odległość lub tradycyjnej poczty. Kontakt- adres email: kancelaria@inprago.pl, komunikatory messenger, WhatsApp, telefon +48 535 408 874 fax +48 77 452 4781

 • Kancelaria prowadzi obsługę zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Cechami jakich wymaga się od radcy prawnego, a które gwarantuję wszystkim Klientom, jest profesjonalizm, terminowość oraz stały kontakt. Każda zlecona sprawa jest rozpatrywana z należytą starannością i zaangażowaniem. Kancelaria prowadzi sprawy w szczególności z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, a także pomaga w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, kolizje drogowe, wypadki w pracy, nieszczęśliwe wypadki, szkody w mieniu oraz szkody w uprawach rolnych. Kancelarię wyróżnia oferowanie świadczenia usług prawnych zarówno w lokalu kancelarii, jak i poza nią tj. w

 • Joanna J.

  Rozpoczęliśmy działalność w 1996r. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź. Realizowane przez nas usługi to windykacja, obrót wierzytelnościami, pożyczki. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

 • Kancelaria Notarialna Aleksandra Respondek

  • Krapkowice, 19 km od Opole
  Ela H.

  Najlepszy notariusz w Krapkowicach! Sprawa została załatwiona szybko, sprawnie, a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Polecam w 100%.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Opolu

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Opolu? Złóż zapytanie, a firmy z Opola same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Prawna Andrzej Byrski

  • Krapkowice, 19 km od Opole
  Marcin K.

  Kancelaria Prawna Andrzej Byrski jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę prawną, poczynając od kwestii podstawowych w rodzaju udzielania porad prawnych, przez reprezentowanie klienta przed organami wszystkich instancji, aż do czynności stricte specjalistycznych, jak na przykład stworzenie aktu notarialnego. Tak wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna będzie możliwa dzięki współpracy między tworzoną przeze mnie firmą, a innymi kancelariami prawnymi, kancelarią notarialną, doradcą podatkowym oraz tłumaczem przysięgłym. Dlatego też każdy z naszych klientów może być pewny, że otrzyma na miejscu pomoc, która spełni jego oczekiwania. Oprócz obsługi doraźnej oferujemy również obsługę stałą, skierowaną przede wszystkim do przedsiębiorców. Możliwość uzyskania codziennej pomocy prawnej w sprawach związanych z codziennymi sprawami firmy pozwolą na odciążenie osób prowadzących działalność gospodarczą sprawami, którymi powinien zajmować się profesjonalny prawnik.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Jastrzębski

  • Niemodlin, 22 km od Opole
  Przemysław S.

  Polecam w 100%, przemyślane i zdecydowane działania, spokój, pełen profesjonalizm a na końcu pełen sukces!

 • Anna Jasak

  • Kluczbork, 37 km od Opole

 • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  • Kluczbork, 37 km od Opole
  Artur H.

  Dobra adwokat. Jetem zadowolony z poprowadzone dla mnie sprawy rozwodowej, opieki nad dzieckiem i podział majątku. Polecam. Artur Hofner.

 • Kancelaria Doradztwa Prawnego

  • Kędzierzyn-Koźle, 38 km od Opole

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego świadczy usługi prawne z zakresu doradztwa z zakresu prawa gospodarczego oraz reprezentacji klienta w sprawach sądowych. Działamy na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego. NAJWYŻSZE STANDARDY OBSŁUGI PRAWNEJ Wysoka skuteczność, profesjonalne podejście i doskonała znajomość swojej branży – tak w największym skrócie można opisać naszą firmę. Działa ona od roku 2003r., a u jej podstaw leży 20 lat doświadczenia. Od początku jej istnienia dbamy o najwyższe standardy współpracy z naszymi klientami. Przerobiliśmy w swojej karierze ogromną ilość spraw, zarówno z zakresu porad prawnych dla osób prywatnych oraz firm, a także reprezentowania ich w sprawach sądowych. INDYWIDUALNE

 • Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Szyszka

  • Kędzierzyn-Koźle, 38 km od Opole
  Dariusz G.

  Jestem zadowolony z usług Adwokata. Dużo pomógł. Dzięki temu sprawa skończyła się po mojej myśli.

 • VALVEN Sp. z o.o.

  • Kędzierzyn-Koźle, 38 km od Opole

 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Majnusz

  • Kędzierzyn-Koźle, 38 km od Opole

  Świadczymy usługi na rynku od 2018. Nasza specjalność to prawo cywilne, odszkodowania, prawo spółdzielcze, prawo spadkowe, prawo handlowe i prawo spółek, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo karne, prawo administracyjne, prawo pracy. Nasz obszar działania to Opole, Gliwice, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce opolskie, Prudnik, Głubczyce, Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Nysa. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

 • Kancelaria Radcowska Magdalena Rzepkowska

  • Wołczyn, 40 km od Opole
  Piotr S.

  Fachowa pomoc na wysokim poziomie. Cieszę się, że trafiłem na tę Panią.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Lisy

  • Olesno, 40 km od Opole
  Krystyna W.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Radcy Prawnego Pana Mateusza. Jest bardzo dobry kontakt z Panem, na wszystkie moje pytania odpowiada cierpliwie i klarownie. Pan Mateusz zawsze mnie informował na jakim etapie jest sprawa etc. Współpraca z kancelarią Pana Mateusza to sama przyjemność. Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem prawny.

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Opola. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Pionier Mazurek i Bal SC

  • Lubliniec, 53 km od Opole

  Kancelaria PIONIER istnieje na rynku odszkodowań od 2009r. Zajmujemy się prowadzeniem spraw o dochodzenie roszczeń zarówno w szkodach osobowych jak i majątkowych. Nasza systematycznie zwiększająca się kadra składa się z specjalistów obsługujących szkody zarówno osobowe i majątkowe, profesjonalnie podchodzących do sprawy i stale podnoszących wiedzę i kwalifikacje z zagadnień prawa, jak również radców prawnych i rzeczoznawców, którzy wraz z opiekunami szkód starają się o całkowity komfort klienta przy prowadzeniu jego sprawy w każdym jego aspekcie. Osoby pokrzywdzone i poszkodowane w wypadkach nierzadko wymagają wsparcia psychologicznego, w związku z czym stale współpracujemy z psychologami i psychoterapeutami, którzy otaczają opieką

 • Agnieszka Przybyła-Kotwicka, Radca Prawny

  • Oława, 54 km od Opole

  Nasza kancelaria funkcjonuje od 16 lat na rynku (stan na 2019 rok). Działamy na terenie Dolnego Śląska, prowadzimy sprawy w całej Polsce. Dyskretnie i skutecznie zabezpieczamy i obsługujemy klientów firmowych oraz osoby indywidualne. Wyróżnia nas holistyczne podejście do wyzwań oraz doświadczenie w obsłudze wymagających klientów.

 • Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

  • Oława, 54 km od Opole
  Agnieszka M.

  Profesjonalizm i kompetencja. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Turek & Wróbel.

 • Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Sp.k.

  • Gliwice
  Piotr P.

  Radca prawny zawsze punktualny i przygotowany. Trzyma rękę na pulsie i sam przypomina o terminach. Moja opinia nie może być inna jak tylko pozytywna. Wysoka jakość usługi. Dzięki niemu znowu uwierzyłem w sprawiedliwość. Polecam.

 • Kancelaria Radców Prawnych WOJEWODA Sp.p.

  • Gliwice

  Rozpoczęliśmy działalność od 2005. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak obsługa prawna firm, usługi prawne dla osób indywidualnych, prawo gospodarcze, cywilne, pracy, podatkowe, rodzinne. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak województwo śląskie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

 • Ludmiła Gryga-Lewandowska & Marta Flek spółka cywilna

  • Gliwice
  Mirosław B.

  Bardzo profesjonalny zespół prawników. Jestem bardzo zadowolony z prowadzonej przez kancelarię sprawy spadkowej.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tomczak-Trochimiuk

  • Gliwice

  Adwokat z bogatym doświadczeniem w różnego rodzaju sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Doradzamy osobom fizycznym oraz prawnym, w tym spółkom prawa handlowego. Naszą dewizą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Reprezentujemy naszych Klientów sprawach sądowych i pozasądowych. Nie boimy się trudnych spraw. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Adwokat Piotr Łakomski

  • Gliwice
  Katarzyna M.

  Kancelaria Prawnicza adwokata Piotra Łakomskiego zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom indywidualnym. Kancelaria działa na śląskim rynku prawniczym od 2017 r. Praktyka mojej Kancelarii koncentruje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie karnym i prawie pracy. Oferta obejmuje sporządzanie pism procesowych, konstruowanie umów i opinii prawnych, reprezentację sądową, udzielanie porad prawnych i prowadzenie spraw sądowych. W ramach świadczonych usług reprezentuję także Klientów przed organami policji i prokuratury. Wspólnie z Klientami wypracowuję najwłaściwsze podejście do powierzonej mi sprawy. Do każdej sprawy podchodzę sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz członkiem katowickiej Izby Adwokackiej.

 • Justyna Lenczewska

  • Gliwice

  Rozpoczęliśmy działalność od 2010. Świadczone przez nas usługi są z zakresu prawa pracy. Obszarem naszej działalności jest Śląsk. Zachęcamy do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło

  • Gliwice
  Barbara P.

  Kompetencje, życzliwość i współpraca ze strony Pani Adwokat pomogły w trudnych dla rodziny sprawach. Dziękuję. Barbara

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Żygalski

  • Gliwice

 • Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Georges- Towalska

  • Racibórz
  Karolina H.

  Rekomenduję współpracę z Kancelarią radcy prawnego Karoliny Georges-Towalskiej. Korzystając z usług Kancelarii można liczyć na rzetelne doradztwo, pełen profesjonalizm oraz możliwość szybkiej komunikacji.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Doleżych

  • Lyski
  Barbara K.

  Bardzo rzeczowa porada prawda. Ze znajomością lokalnych problemów Dziękuję za pomoc i polecam serdecznie.

 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg sp.p

  • Tarnowskie Góry

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg sp.p. prowadzi z powodzeniem działalność od 2004 roku. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidulanych. Kancelaria ma siedzibę w Tarnowskich Górach oraz posiada Oddział w Pszczynie. W skład zespołu kancelarii wchodzi 5 prawników z tytułem radcy prawnego lub adwokata oraz 2 aplikantów adwokackich. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak prawo cywilne, prawo budowlane, prawo gospodarcze, prawo rodzinne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Cześć prawników kancelarii prowadzi również sprawy karne. Zapraszamy Państwa do współpracy!

 • Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

  • Tarnowskie Góry
  Beata W.

  B. konkretnie pan mecenas podszedł do mojej sprawy dysponując wiedza przygotował mi pismo, które wysłał czekamy na odpowiedz lub zamkniecie sprawy przedawnionej. Nie zapłaciłam nic, pan mecenas nie chciał pieniędzy. Dziękuje serdecznie.

 • Adwokat Patryk Kozłowski Kancelaria Adwokacka

  • Tarnowskie Góry
  Jolanta K.

  Profesjonalna i skuteczna Kancelaria...polecam Pana Adwokata Patryka Kozłowskiego. Człowiek o wielkim sercu.

 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

  • Tarnowskie Góry
  Adriana C.

  Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

 • Kancelaria Doradztwa Prawnego Aleksandra Klepin Anita Kazimierowicz

  • Kępno
  Kamil T.

  Spodobało mi się indywidualne podejście do sprawy. Już na pierwszym spotkaniu było widać duże zaangażowanie obu Pań. Moją sprawę udało się załatwić szybko i sprawnie m.in. dzięki naprawdę świetnemu kontaktowi; zarówno telefonicznemu jak i osobistemu. Polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Artur Dembny

  • Kępno
  Iwona K.

  Pan adwokat zna się dobrze na prawie, udzielił mi wielu niezbędnych rad, był pod tel cały czas i zawsze jest bardzo miły i uprzejmy

 • Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

  • Zabrze
  Tomasz P.

  Pan Paweł reprezentował mnie w sprawie przeciw UM Gliwice dot. Nielegalnego poboru opłaty parkingowej w Gliwicach. Bardzo szybki kontakt i dobre podejście do klienta. I sprawa zakończona sukcesem.

 • MAGNUS Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Krzan

  • Oleśnica
  Cecylia S.

  Obsługa prawna klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa pracy.

 • Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kłobuck

  Kancelaria radcy prawnego świadczy pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, osób fizycznych i prawnych będących przedsiębiorcami oraz innych podmiotów, nieprowadzących działalności gospodarczej, w tym stowarzyszeń i fundacji. Pomoc prawna świadczona jest zarówno w siedzibie Kancelarii w Częstochowie lub w Kłobucku jak też w siedzibie Klienta lub w innym miejscu uzgodnionym z Klientem. W sytuacjach nie wymagających obecności radcy prawnego istnieje także możliwość świadczenia usług za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i internet.

 • Kancelaria Adwokacka Karolina Dąbek

  • Bytom
  Anna W.

  Bardzo profesjonalna a przy tym ludzka pani adwokat

 • Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c.

  • Bytom
  Joanna S.

  Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 22/205 świadczy usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Zakres specjalistycznych usług świadczonych przez naszą Kancelarie obejmuje przede wszystkim prawo gospodarcze i handlowe,prawo cywilne, w tym prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy w tym prawo ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, oraz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych i upadłością konsumencką.

 • Dawid Mielcarski

  • Bytom

 • Anna

  • Bytom

 • Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Absalon

  • Rybnik
  Grzegorz D.

  Usługa obejmowała doradztwo prawne z zakresu stworzenia regulaminu korzystania z dzikiego boiska sportowego do gry w piłkę nożną. Zostałem bardzo miło przyjęty, tu muszę zaznaczyć NIEODPŁATNIE, zostałem również wyczerpująco poinformowany o wszystkich za i przeciw z zakresu funkcjonowania takiego regulaminu, oraz porad prawnych co powinien zawierać ów regulamin, aby jako osoba prywatna nie ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności cywilno-prawnej z zakresu niewłaściwego korzystania z boiska przez osoby trzecie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i bardzo wdzięczny za okazałą pomoc w moim problemie. Pozdrawiam Pana Grzegorz i POLECAM.

 • Adwokat Grzegorz Krzysztof Kiwic

  • Rybnik
  Krzysztof K.

  Fantastyczny adwokat do spraw rodzinnych. Moja sprawa została załatwiona bardzo szybko i sprawnie.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

  • Wrocław
  Aneta Z.

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa

  • Ruda Śląska
  Studio Architektury MMA Maciej Małek

  Kancelaria Adwokacka Pani Magdy zapewnia pełną obsługę prawną mojej firmy. Pani Adwokat jest osobą konkretną, która wykazuje się wysokim profesjonalizmem w podejściu do każdej sprawy. Bardzo wysoka wiedza z zakresu prawa sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie". Dzięki współpracy z Panią Magdą moja firma osiąga realne zyski finansowe. POLECAM!

 • Kancelaria Prawna Krzysztofa Łabudzińska Sp. z o. o.

  • Ruda Śląska
  Iwona M.

  Bardzo polecam Panią Krzysztofę. Udzieliła mi fachowej porady prawnej oraz pomogła przebrnąć przez wszystkie rozprawy sądowe. Zawsze znajdzie czas dla klienta żeby porozmawiać, wytłumaczyć. Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej sprawy.

 • NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke

  • Ruda Śląska

  Notariusz Ruda Śląska Halemba Notariusz Agata Wieczorke prowadzi Kancelarię Notarialna w Rudzie Śląskiej Godziny urzędowania kancrlarii: PON.- PT. 9.00- 19.00 SOB. ( drugą i czwarta sobota miesiąca) 9.00- 15.00 e-mail kancelaria@notariuszhalemba.pl

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

  • Wodzisław Śląski
  Kamil S.

  Mecenas najpierw zajął się rozwodem potem podziałem majątku. Wszystko poszło jak należy. Podział majątku to była mordęga, ale w sumie jestem zadowolony. polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Adwoakt Matgorzata Tannenberg

  • Wodzisław Śląski

  Specjalizujemy się w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego - rozwody, separacje - alimenty na dzieci, małżonka, obniżenie, podwyższenie, uchylenie - opieka nad dziećmi - władza rodzicielska, powierzenie, ograniczenie, pozbawienie - kontakty z dziećmi, regulacja kontaktów z małoletnimi dziećmi - podział majątku dorobkowego - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie - przysposobienie - opieka, kuratela - ubezwłasnowolnienie

 • KANCELARIA PRAWNA.KANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ

  • Chorzów
  Adam R.

  Polecam gorąco Kancelarię Ewa Latacz! Po raz kolejny dziękuję Państwu za okazaną pomoc, za zaangażowanie w mojej sprawie, moich problemach. Wiedza, doświadczenie i traktowanie klienta "po ludzku", takie indywidualne to podstawowe atuty Pani Mecenas Ewy Latacz oraz Pana Mecenasa Marcina. Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują pomocy prawnej do kontaktu z Nimi, Pozdrawiam serdecznie.

 • Kancelaria Prawna Invictus

  • Wrocław

  Jeżeli podpisali Państwo niekorzystną umowę na polisolokatę lub ubezpieczenie inwestycyjne, a teraz w obawie, przed opłatami likwidacyjnymi nie mogą Państwo z nich zrezygnować, to zachęcamy do skorzystania z porad prawników Kancelarii Invictus. Specjalizujemy się w pomocy prawnej naszych Klientów, a także skutecznym rozwiązywaniem umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i bankami.