Prawo cywilne Elbląg - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Elblągu, 2022

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Elbląg
Elżbieta G.

Pan Mecenas prowadził moją sprawę dotyczącą przeterminowanej pożyczki u lichwiarzy. Wykazał się zaangażowaniem i zainteresowaniem, w stu procentach oddany prowadzonej sprawie. Wygraliśmy, polecam!

Od 2006 r. zawodowo jestem związany ze spółdzielczością mieszkaniową. Od 2013 r. świadczę usługi w zakresie wyceny nieruchomości. Obecnie już drugą kadencję pełnię funkcję biegłego z zakresu wyceny nieruchomości i mienia ruchomego przy Sądzie Okręgowym w Elblągu. W latach 2017 - 2019 odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, zaś w 2020 r. uzyskałem tytułu radcy prawnego. Zapraszam do korzystania z usług.

 • Oferteo.pl
 • Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo karne, prawo cywilne w tym rodzinne, rozwody. Rozpoczęliśmy działalność od 1996. Firma obsługuje Klientów na terenie Elbląga. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

  na rynku od 2009 roku

  Kancelaria

  • Lubin
  • 46 km od Elbląg

  Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Elblągu

  Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Elbląga lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Nazywam się Roman Małecki i jestem radcą prawnym świadczącym usługi w Tczewie i okolicach. Zostałem wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod nr Gd/Gd/ 2553. Mam bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, prawa obrotu nieruchomościami oraz zagospodarowania przestrzennego, ze szczególnym uwzględnieniem zmian przeznaczenia gruntów. Inną dziedziną prawa, w której się specjalizuję, jest prawo spadkowe, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziczenia gospodarstw rolnych. W mojej kancelarii prawnej prowadzę doradztwo zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Zajmuję się udzielaniem porad i konsultacji w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego. Sporządzam analizy, opinie i inne

  Kancelaria Adwokacka

  • Tczew
  • 43 km od Elbląg

  W zakresie naszej działalności jest prawo cywilne, spadkowe, karne, rodzinne, itp. Wykonujemy prace od 2011. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak woj. pomorskie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

  Izabela Łukasiewicz Notariusz

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Carlund A.

  Polecam panią Izabelle. Pani notariusz jest profesjonalna i w przystępny sposób pomogła mi załatwić kilka spraw. Obsługa miła i szybka. Pani notariusz cierpliwie nam wyjaśniła wszystkie wątpliwości.

  Świadczę profesjonalną pomoc prawną która obejmuje w szczególności udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz zastępstwo prawne i procesowe. Usługi obejmują pełną i profesjonalną pomoc prawną w odniesieniu do spraw dotyczących: - nieruchomości w tym spraw spadkowych, - umów i odszkodowań, - multidsycyplinarnych spraw z elementami historycznymi (w tym także represji w czasach PRL i II WŚ).

  Kancelaria radcy prawnego

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Elblągu

  Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Elblągu? Złóż zapytanie, a firmy z Elbląga same prześlą wyceny.

  W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?

  Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Urbański

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Bartosz R.

  Jakiś czas temu zakończyły mi się cztery sprawy sądowe. Dwie w sądzie rodzinnym i dwie w karnym. Sprawy dotyczyły kontaktów z córką po moim odejściu od matki dziecka, alimentów, pobicia oraz fałszywych oskarżeń. We wszystkich tych sprawach reprezentował mnie właśnie pan S. Urbański. Dzięki rzetelności w podchodzeniu do danych spraw przez pana Urbańskiego, oraz jego umiejętnościom i wiedzy, wszystkie sprawy sądowe zakończyły się naszym sukcesem. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i zdecydowanie polecam innym w potrzebie!

  Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności rozwodowych z podziałem majątku, alimentacyjnych i o kontakty z dziećmi.

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Tomaszewska-Huzarek

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Anna G.

  Prężnie działająca Kancelaria potrafiąca zadbać o klienta. Radca prawny godny polecenia. Pani Katarzyna jest osobą kompetentna,rzetelną, sumienną,empatyczną,ale przede wszystkim skuteczną Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem .Moja sprawa w sądzie z pracodawcą zakończyła się pozytywnie . Z całą odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług kancelarii prawnej Pani Katarzyny - Tomaszewskiej Huzarek

  Kancelaria Adwokacka Wojciech Zięba

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Aneta R.

  Bardzo wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Konkretnie i rzetelnie.

  ONE STATION LEX

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Zakres świadczonych przez nas usług to prawo, doradztwo prawne. Świadczymy usługi na rynku od 2008. Obszarem naszej działalności jest Polska. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Malejko

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to Prawo umów, prawo autorskie, prawo rodzinne, prawo cywilne. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w rejonach województwa pomorskiego i trójmiasta.

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne. Reprezentujemy Klienta zarówno przed Sądami, a także w sprawach sporów pozasądowych. Nasz zespół tworzą wyłącznie profesjonaliści - adwokaci, aplikanci adwokaccy, mediatorzy. Posiadamy duże doświadczenie w sprawach: 1. rodzinnych tj. rozwód, rozwód z podziałem majątku, podział majątku, regulowanie kontaktów z dziećmi, ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej i innych wynikających z prawa rodzinnego, w tym w szczególności kwestie stosowania tzw. alienacji rodzicielskiej, 2. gospodarczych - stała obsługa spółek i osób prowadzących działalność gospodarczą, oraz reprezentowanie tych podmiotów w sporach cywilnych gospodarczych przed Sądem, 3. cywilnych - sprawy o zapłatę, spadkowe, o

  DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Maria K.

  Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Lizińska

  • Kwidzyn
  • 57 km od Elbląg
  Roman L.

  Pani Mecenas prowadzila moja sprawe dotyczaca rozdzielnosci majatkowej. Jest osoba solidna i wykonuje swoja prace rzetelnie oraz z pelnym zaangażowaniem. Udzielala odpowiwdzi szczegolowej na zadawane pytania. Pelen profesjonalizm. Polecam bardzo.

  Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Od wielu lat prowadzimy Kancelarię Adwokacką w Gdańsku W codziennej praktyce zawodowej koncentrujemy się na prowadzeniu spraw z zakresu: - prawa rodzinnego tj. rozwodów, podziałów majątku, alimentów, uregulowaniem kontaktów z dzieckiem, ustanowienie rozdzielności majątkowej, ograniczeniem oraz pozbawieniem władzy rodzicielskiej - sprawy "frankowe" na etapie przedsądowym, sądowym, egzekucyjnym - prawa cywilnego tj. spory o zapłatę, spadki, zachowki, darowizny, umowy, odzyskiwanie należności, upadłość konsumencka, ubezwłasnowolnienie, eksmisja - prawa karnego tj. obrona w sprawach karnych, wykroczeniowych oraz karnoskarbowych; uchylenie mandatu karnego; reprezentacja pokrzywdzonych w toku postępowania karnego; odroczenie wykonania kary

  Opinie i porady najlepszych doradców

  Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Elbląga. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

  Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

  Proszę o wycenę

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka

  • Gdynia
  JKN Doradztwo podatkowe

  Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

  adwokat Magdalena Waśko

  • Gdynia
  Monika L.

  Mam możliwość współpracy z panią adwokat Magdaleną Waśko jestem zachwycona podejściem do klienta ogromną wiedzą i także ogromnym zaangażowaniem dla prowadzonej sprawy. Oddaję się w 100% sprawie którą prowadzi i pilnuję każdego drobnego szczegółu. Prowadzi mój rozwód oraz pozbawienie władzy rodzicielskiej zakres w wiedzy w sprawach rodzinnych ogromny. Bardzo gorąco polecam.

  Kancelaria Notarialna Grzegorz Danecki - Notariusz

  • Gdynia

  Naszą kancelarię notarialną wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta i jego sprawy. Zdając sobie sprawę jak różne i nieprzewidywalne scenariusze pisze życie – zawsze służymy pomocą przy rozwiązaniu problemów, przedstawiając różne rozwiązania. Pełne zaangażowanie połączone z wysokim profesjonalizmem Notariusza gwarantuje Państwu poziom obsługi na jaki Państwo liczą.

  Urszula Socha

  • Gdynia

  Kancelaria Prawna i Mediacyjna

  • Gdynia
  Anna W.

  Polecam z całego serca Kancelarię i Panią Annę Witkowską. Profesjonalność, rzetelność, fachowość i rewelacyjny kontakt z Panią mecenas.

  Kamil

  • Gdynia

  Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Małgorzata D.

  Gorąco polecam. Pani Mecenas bardzo profesjonalna, konkretna, oraz skuteczna. Okazała mi ogromne zrozumienie i empatię. Najpierw dokładnie zapoznała się z moją sytuacją, udzieliła pełnej i bardzo obszernej informacji co i w jaki sposób mogę zrobić. W trudnym czasie była zawsze cierpliwa, krok po kroku wyjaśniała wszystkie wątpliwości i uzgadniała ze mną całą strategię działania. Odpowiadała na każde pytanie, udzielała mi też wielu wskazówek telefonicznie, zawsze kiedy potrzebowałam pomocy i porady. Pani Mecenas bardzo szybko zdobyła moje zaufanie zarówno poprzez swój profesjonalizm i rzetelność, jak również życiowe i empatyczne podejście do sprawy. Wszelkich formalności, obiegu dokumentów i dotrzymania terminów na bieżąco

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Magdalena K.

  Bardzo szybka, profesjonalna porada. Bardzo rzetelnie przygotowane wszystkie dokumenty i rewelacyjny kontakt. Bardzo polecam!

  Kancelaria Adwokacka Michał Majkowski

  • Pruszcz Gdański
  • 52 km od Elbląg
  swoją

  Zaangażowany i pracowity prawnik. Dużo i ciężko pracujący. Bez litości prowadzący sprawy. Polecam Kancelarię Adwokacką Michała Majkowskiego.

  Kobieta e-obrót

  • Pruszcz Gdański
  • 52 km od Elbląg

  Moi Drodzy Klienci, Świadczę USŁUGI ADMINISTRACYJNO-PRAWNE. Administratywistka współpracująca z radcą prawnym wykonuje Państwa zlecenia. Ukończyłam studia z Administracji Publicznej i Zarządzania Przedsiębiorstwem. Zawodowo przez 8 lat pracowałam w administracji oraz pomagałam działowi prawnemu, w różnych branżach. DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ? 1. Dostajesz przekonywujące pismo wraz z argumentami, poparte dowodami - GOTOWE DO ZŁOŻENIA!! 2. Napisane przez doświadczoną administratywistkę, która współpracuje z radcą prawnym - 2w1 ! -> Za 1 CENĘ pracują 2 OSOBY 3. Możliwe sugestie w środkowej fazie całego procesu - DOGADAMY SIĘ! 4. Tak długo dopracowuje tekst, aż w pełni go zaakceptujesz - GWARANCJA SATYSFAKCJI! 5. Pierwsza

  Mateusz Zieliński Kancelaria Doradcy Prawnego

  • Pelplin
  • 54 km od Elbląg
  Agnieszka Z.

  Naprawdę warto, profesjonalna obsługa. Współpraca przebiegła naprawdę pomyślnie i bez zarzutu.

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Michał K.

  Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

  Kancelaria Adwokacka BP Adwokat Bartosz Pustkowski

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Rekompensja

  Świetny, godny polecenia specjalista. Od dwóch lat obsługuje moją firmę w wielu sprawach i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że współpraca z nim przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Daję najwyższą możliwą ocenę, na którą sobie po prostu zapracował.

  Voca Kancelaria Adwokacka Anna Matlęga-Stasiak

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria adwokacka Voca zajmuje się obsługą zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Zapewniamy wsparcie w zakresie prawa rodzinnego i cywilnego, ale też w sprawach karnych. Poza doradztwem prawnym oferujemy Klientom również reprezentowanie przed sądem. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby wynik działań był satysfakcjonujący dla obu stron. Kancelaria prawna zatrudnia adwokatów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu przed sądem, prowadzeniu negocjacji i mediacji oraz sporządzaniu opinii prawnych. Zapewniamy kompleksową pomoc w trudnych sytuacjach. Jeśli poszukują Państwo pomocy sprawdzonej kancelarii adwokackiej dla swojej firmy bądź też

  Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Kinga B.

  Pan Mecenas Kulczyński jest przemiłą i bardzo profesjonalną osobą. Doceniam jego indywidualne podejście do klienta. Pomógł mi z sukcesem w sprawie rozwodowej. Satysfakcja 100 %

  Pozew-Frankowiczow.pl

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Prowadzimy skutecznie sprawy frankowe od 2015 r. Bank to przeciwnik, który wymaga szczególnej uwagi i wielu godzin poświęconego czasu pracy naszych prawników. Stąd też zbudowaliśmy zespół pod przewodnictwem radców prawnych: Pauliny Żurawskiej (Kancelaria Radców Prawnych Żurawska Rogowski i Wspólnicy sp. k.) oraz Cezarego Śpiewak-Dowbór (Kancelaria Radcy Prawnego Cezary Śpiewak-Dowbór). - Każdą sprawę przeciwko bankowi prowadzą członkowie naszego zespołu - Nie zlecamy spraw innym firmom prawniczym - Każda sprawa jest rozpatrywana i opracowywana indywidualnie Strony kancelarii prowadzących portal pozew-frankowiczow.pl : ktzr.pl dowbor.pl

  Vatcom

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Czy komornik sądowy podczas egzekucji obciążył Cię podatkiem VAT? Jeżeli tak, to w świetle przepisów prawa postąpił nieprawidłowo. Pomożemy Ci odzyskać zwrot nienależnie pobranej kwoty stanowiącej równowartość podatku albo zmniejszyć kwotę dochodzoną przez komornika, jeżeli egzekucja trwa nadal. Nie pobieramy opłat z góry. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami albo tylko chcesz zweryfikować prawidłowość prowadzonego postępowania egzekucyjnego, napisz do nas lub zadzwoń. Zapraszamy do kontaktu. Więcej pod adresem: www.vatkomornik.pl. Działamy na terenie całego kraju!

  Remo

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Realizujemy prace od 2006. Dostępne w nas usługi to odszkodowania, prawo cywilne, prawo karne. Terenem naszej działalności jest cała Polska. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

  Centrum Likwidacji Szkód i Ubezpieczeń

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Centrum Likwidacji Szkód i Ubezpieczeń

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Zbyszek M.

  Dobry kontakt, wysoka dodatkowa kwota za uszkodzony pojazd.

  Kancelaria Odszkodowawcza Solace

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria odszkodowawcza SOLACE została wyodrębniona ponad cztery lata temu z Kancelarii Adwokackiej z 30 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw i pomocy prawnej na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zakresem naszej działalności jest bardzo szeroki, i chociaż koncentrujemy się na niesieniu pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, to służymy skuteczną pomocą poszkodowanym na skutek niemal wszelkich innych zdarzeń. MAMY REALNY WPŁYW NA WYSOKOŚCI OTRZYMYWANYCH PRZEZ KLIENTA ŚWIADCZEŃ Koncentrujemy się na uzyskaniu jak najwyższych kwot w każdej prowadzonej sprawie. W naszych klientach widzimy przede wszystkim zwykłych ludzi, którym stała się krzywda, i którzy potrzebują pomocy

  Kancelaria Prawna PARTNERZY

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Andrzej Z.

  Bardzo dobry kontakt z kancelarią i z prowadzącym sprawę w sądzie rodzinnym adwokatem Bogumiłem. Szybka wygrana i jej zakończenie, de facto, przed jej rozpoczęciem.

  Kancelaria Adwokacka Hanna Zarzycka

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Artur M.

  Pani Hanna Zarzycka jest najlepszym prawnikiem, z jakim współpracowałem. Jest niezwykle zaangażowana i bardzo profesjonalna. Jest w stałym kontakcie i zawsze informuje o postępach w sprawie. Serdecznie polecam Mecenas Hannę Zarzycką.

  Bojko Dehnel Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

  Podlewski Wojciech Kancelaria Radcy Prawnego Procedo

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Rozpoczęliśmy działalność od 2007. Zakres naszego działania to umowy, podziały majątku, spadki, zachowki, służebności, zasiedzenia. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdańsk. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzata Suchecka

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Gański

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu pozwy o zapłatę, odszkodowania, obsługa firm, zakładanie spółek, porady z zakresu spadków, działu spadku, nieruchomości. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

  FIDEO Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Rafał Ż.

  Miałem problem z byłym pracodawcą, który nie chciał wypłacić ostatniego wynagrodzenia. Pani Targońskiej bardzo szybko udało się doprowadzić do satysfakcjonującej ugody. Sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie.

  Ubezpieczenia dla Firm Piotr Adamkiewicz

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Marcin F.

  Korzystam z oferty Piotra od wielu lat. Ubezpieczam dom, samochód. Fachowa i miła obsługa, doradzanie co wybrać warto a co nie. Pozdrawiam serdecznie.

  Osoba prywatna

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg

  VOCA ADVISE MATLĘGA-STASIAK SIECZCZYŃSKI ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Piotr C.

  Współpracowałem z VOCA ADVISE w roku 2020 i 2021 Doświadczyłem profesjonalizmu na każdym etapie współpracy. Szybkie i trafne rozpoznanie sprawy, przygotowanie odpowiedzi na pozew, reprezentowanie przy kolejnych rozprawach- wszystko na najwyższym poziomie. Poza profesjonalizmem kancelaria i pani mecenas Anna Matlęga- Stasiak wykazała się ludzkim podejściem- mam na myśli wyjaśnienie zrozumiałym językiem trudnych dla laika zagadnień prawnych. Współpraca zakończyła się wygraniem przez nas sprawy w sądzie. Mocno rekomenduję współpracę i chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

  Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Natalia R.

  Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

  KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  • 57 km od Elbląg
  Alicja T.

  Miałam przyjemność korzystać z usług tej Kancelarii podczas sprawy rozwodowej. Spotkałam się z profesjonalnym i rzetelnym podejściem do problemu. Zrozumienie sytuacji, realne podejście do tematu oraz fachowa pomoc potwierdziła, że podjęłam właściwą decyzję powierzając tak ważną dla mnie sprawę profesjonaliście. Serdecznie polecam!

  Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Elbląg, Przezmark, Sierpin, Nowina, Janowo, Milejewo, Myślęcin, Bogaczewo, Czechowo, Władysławowo, Pilona, Cieplice, Dłużyna, Helenowo, Janów, Lisów, Nowakowo, Nowotki, Weklice, Kazimierzowo. więcej...
  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?