Prawo budowlane Warszawa

Kancelarie Prawa Budowlanego w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Prawo budowlane

 • Magda K.

  Świetny, a wręcz genialny karnista! Polecam każdemu z czystym sercem Pana Mecenasa. Zawsze jest przygotowany do sprawy.

 • Euro Beauty Agata Jasiczek

  Pan Mecenas Sikorski jest the best!!! Pracujemy już ponad 2 lata. Bez niego nie wyszłabym z moich wielkich problemów!!! Wielki profesjonalista, cierpliwy, ogromna wiedza i umiejętności, pozytywnie nastawiony i zdeterminowany w dążeniu do celu. Polecam, polecam jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

 • Marcin M.

  Szybka, rzetelna i fachowa praca bez żadnych ściem. Ocena bardzo dobra. Zdecydowanie polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT MARCIN BIAŁECKI.

 • Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

 • Marta G.

  Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Wiem, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Diana K.

  Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

 • Tomasz F.

  Pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat. Polecam z całego serca.

 • Zbigniew K.

  Pełen profesjonalizm w działaniu. Serdecznie polecam kancelarię adwokacką adw. ADA CHMIELOWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • Olga B.

  Polecam. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Poza tym, to rozsądny i bardzo konkretny człowiek.

 • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  • Warszawa
  Natallia M.

  Odzew błyskawiczny. Porada rzeczowa i fachowa. Współpraca doskonała. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Radca Prawny Ewa Habuda.

 • IPrawnicy

  • Warszawa
  Panaceum

  Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim rzetelne wywiązanie się ze zlecenia.

 • Aleksander Olender

  • Warszawa
  Tomasz P.

  Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

 • Kancelaria Prawna Gołębiewski

  • Warszawa
  Halina K.

  Godni zaufania, profesjonalne podejście do problemów, jasne i klarowne zasady działania.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

  • Warszawa
  Maria G.

  Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

 • KANCELARIA ADWOKACKA

  • Warszawa
  Stanisława W.

  Rozmowa przebiegła bardzo konkretnie i rzeczowo, większość spraw omówiłyśmy przez telefon w czasie pierwszej rozmowy. Dało się odczuć, że Pani adwokat angażuje się w to co robi i zależy jej na kliencie.

 • iLaw kancelaria prawna

  • Warszawa

 • Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego

  • Warszawa

  Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii notarialnej, sądzie rejonowym oraz prokuraturze, ale przede wszystkim jako asystent, a następnie starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Obszary działalności: - Wdrożenie RODO w firmie (także szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych); - Pomoc w legalizacji zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców; - Odszkodowanie od ubezpieczycieli; - Odszkodowanie za wypadki przy pracy; - Odszkodowania turystyczne; - Rozwody, alimenty, nawiązywanie kontaktów; - roszczenia cywilne; - umowy dotyczące praw autorskich; - Prawo gospodarcze i handlowe (tworzenie spółek, pomoc prawna, obsługa firm). Oprócz praktycznego

 • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych o. Warszawa

  • Warszawa

  BROSZURA INFORMACYJNA LORICA IURIS KANCELARII ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH CIECIERSKI RAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA W naszych działaniach stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo Klienta. Staramy się, aby zadowolenie ze współpracy z Kancelarią pozwalało na budowanie trwałych i długookresowych relacji. W naszej działalności od zawsze stawiamy na profesjonalizm: Zatrudniamy doradców podatkowych oraz specjalistów z dziedziny prawa finansowego i rachunkowości. Propozycja Kancelarii skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na ich formę prawną, zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i indywidualnych osób szukających pomocy prawnej. Reprezentujemy Klientów w każdym postępowaniu na terenie kraju, a także

 • Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

  • Warszawa

  Specjalizuję się w prowadzeniu spraw karnych, karno-skarbowych, podatkowych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych,spadkowych, rozwodowych, rodzinnych i administracyjnych przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sądami powszechnymi (rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnymi), sądami wojskowymi, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej (urzędami) w całej Polsce. Świadczę również pomoc prawną dla przedsiębiorców kontrolowanych przez KAS z reprezentacją w toku kontroli włącznie.

 • EDGE / Wieczorek Kancelaria Prawna sp.k.

  • Warszawa

  Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem prawnym dla firm znajdujących się na dwóch najbardziej wrażliwych płaszczyznach prowadzenia biznesu: w okresie intensywnego rozwoju oraz w czasie kryzysu. Zapewniamy obsługę prawną początkującym przedsiębiorcom i start-upom we wszystkich fazach rozwoju, także w zakresie inwestycji Venture Capital i Private Equity, z uwzględnieniem analizy ryzyka i optymalizacji działań, wyboru formy prawnej i sposobu finansowania oraz zabezpieczenia własności intelektualnej, odpowiadając głównie na potrzeby: - jak założyć firmę i znaleźć odpowiednie finansowanie, - jak zabezpieczyć pomysł, - jak ocenić ryzyko inwestycji i zabezpieczyć transakcję, - jak zawierać korzystne umowy, - jak zatrudniać pracowników, - jak

 • RenomaBud Łukasz Ratyński

  • Warszawa

  RenomaBud to młoda grupa Inżynierska charakteryzująca się dużym doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą techniczną w zakresie budownictwa działająca na terenie województwa mazowieckiego. W zakresie kierowania budową specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym, mieszkaniowym, oraz energetycznym. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem procesu inwestycyjnego dla inwestorów prywatnych jak i dla firm. Wykonujemy kompleksowo okresowe przeglądy techniczne obiektów budowlanych. Wspieramy wiedzą w odbiorach technicznych mieszkań i domów.

 • Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej. Pasję do prawa łączę z młodzieńczą energią i chęcią niesienia

 • APEXnet Sp. z o.o. Sp. k.

  • Warszawa

  APEXnet służy swoim klientom już ponad 13 lat. Jest organizacją działającą na zlecenie administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz podmiotów z branży budowlanej i inwestycyjnej w zakresie działalności: Szkoleniowej, Doradczej oraz Wydawniczej. Szkolenia otwarte W tym czasie APEXnet przeprowadził łącznie kilka tysięcy szkoleń podczas których wiedzę zdobyło kilkadziesiąt tysięcy osób. W roku 2006 został wdrożony system ISO 9001:2000, który zobowiązywał do świadczenia usług bardzo wysokiej jakości. W roku 2007 APEXnet wygrał plebiscyt na najlepsze szkolenia przeprowadzane z zakresu prawa zamówień publicznych a w roku 2008 zajął I miejsce pod kątem liczny klientów w rankingu firm szkoleniowych organizowanym i opublikowanym przez

 • Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Meus

  • Warszawa

  Kancelaria działa na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się pomocą prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzeniem spraw sądowych. Rozległa wiedza prawnicza wsparta doświadczeniem umożliwia profesjonalne doradztwo prawne. Dużym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów i w związku z tym poszukiwanie i znajdowanie najlepszych rozwiązań. Zakres naszej działalności obejmuje doradztwo i prowadzenie spraw o rozwód, separację ,alimenty oraz spadkowych i podatkowych oraz gospodarczych a także porady prawne , sporządzane pism, odwołań od decyzji , wniosków, pozwów, umów jak również reprezentację przed sądami, organami administracji publicznej, urzędami skarbowymi, ZUS i innymi instytucjami w zleconych sprawach . Zajmujemy

 • Atlan Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Atlan Sp. z o.o. zajmuje się pozyskaniem dotacji z UE. Mamy na koncie wiele pozytywnie zakończonych projektów. W ramach naszej obsługi oferujemy: - przygotowanie wniosku o dofinansowanie, - sporządzenie biznes planu/ studium wykonalności ( w zależności od wytycznych), - sporządzenie załączników do wniosku, - złożenie wniosku, - przygotowanie innych dokumentów, potrzebnych do ewentualnego uzupełnienia, - opieka na realizacją projektu dofinansowania - przygotowanie wniosku o płatność końcową (ewentualnie wniosków o płatność częściową, jeżeli Wnioskodawca będzie chciał ubiegać się o refinansowanie częściowe), - audyt realizowanych projektów. Ponadto zajmujemy się przetargami, zarówno dla firm przygotowujących przetargi, jak i dla firm

 • Lex Eksperci Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Pomysł na złożenie naszej firmy zrodził się podczas dyskusji kilkorga osób ( w głównej mierze prawników), którzy zauważyli, że sytuacje, jakim musimy sprostać w naszym codzienny życiu niemal zawsze dotykają natury prawnej lub administracyjnej. Nie ma takiej możliwości żeby każdy znał się na prawie. Nawet sami prawnicy będą specjalistami w wybranych aspektach czy przepisach, a nigdy w całości obowiązującego prawa, a wiedzę prawniczą zdobywa się latami. Dlatego aby złożyć pozew, wygrać sprawę sądową, otrzymać zwrot pieniędzy za reklamowany produkt, wygrać sprawę z oszustem internetowym, lub po prostu napisać tak umowę, aby być pewnym, że nie zostaniemy oszukani, warto skorzystać z pomocy prawnika który jest specjalistą w tej dziedzinie. Po

 • Katarzyna Andronik adwokat

  • Warszawa

  Jestem adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam 5 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się głównie w sprawach procesowych - cywilnych, karnych, gospodarczych, bankowe. Obsługuję klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Jestem otwarta na potrzeby klientów i potrafię znaleźć najlepsze prawne rozwiązanie ich problemów. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, rozważam każdy jej aspekt - majątkowy, emocjonalny. Jestem kilka kroków przed Klientem i potrafię przewidzieć jakie konsekwencje w przyszłości będą miały podejmowane decyzje. Zapraszam do współpracy.

 • Magnus Peritus, Urszula Langer

  • Warszawa

  Realizujemy prace od 2014. Obsługujemy Klientów z Polski. Nasza firma świadczy usługi w zakresie administracyjnym, skarbowym, karnym, rodzinnym. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Jarosław Leś

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Lesia świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Wyróżniamy się profesjonalną obsługą klientów w języku angielskim, dzięki współpracy z tłumaczem języka prawniczego i ekonomicznym.

 • HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k.

  • Warszawa

  Kancelaria prawna HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy składa się z prawników reprezentujących wszystkie zawody prawnicze – adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie przy ul. Aleksandra Kotsisa 2/4 lok. 30 w dzielnicy Praga-Północ. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla przedsiębiorców i jednostek samorządów terytorialnego. Prawnicy kancelarii chętnie podejmują się prowadzenia spraw wymagających wiedzy interdyscyplinarnej związanej z zagadnieniami dotyczącymi funkcjonowania przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego – nie tylko z zakresu prawa, lecz również z zakresu zarządzania i ekonomii. Udzielamy porad prawnych dla przedsiębiorców z całego zakresu prawa cywilnego,

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Zalewski

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka specjalizująca się w prawie nieruchomości, prawie cywilnym, prawie administracyjnym - odszkodowania za ograniczenia w korzystaniu z nieruchomości, procesy inwestycyjne, umowy. Kontakt: kancelaria@adwokat-zalewski.pl

 • analiza umów

  • warszawa

  Zawowodowo zajmuję się formlno- prawną stroną inwestycji budowalnych- od momentu złożenia oferty, poprzez opiniowanie i negocjowanie umów, ustanawanie zabezpieczeń finansowych, pisma i wnioski realizacyjne, a także wsparcie działów serwisowych w kwestiach związanych z udzieloną gwarancją jakości i rękojmią. Doświadczenie zdobyłam pracując zarówno w firmach podwykoanwczych jak i u generalnych wykonawców. Moje spojrzenie na kwestie formalne zawiera w sobie elemnty biznesowe dzięki czemu wszelkie działania ukierunkowane są nie tyllko na bepzieczeństwo prawne ale również na wzrost ekonomiczny spólki.

 • Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Orlikowski

  • Warszawa

  Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to prawo Gospodarcze, prawo Cywilne, Prawo Budowlane, Prawo Rodzinne, Prawo Karne i karno-skarbowe, na terenie Warszawa, Radom, Kielce, Lublin, Wrocław.

 • Dagmara Jędrzejczyk

  • Warszawa

  Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

 • Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

  • Warszawa

  Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

 • Arkadiusz Waszkiewicz

  • Warszawa

  Usługi pomocy prawnej, głównie w obszarach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nieruchomościami. Każdy problem jest rozpatrywany indywidualnie i wszechstronnie, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym (Warszawa). Pełne wsparcie transakcji nabycia nieruchomości, w tym prawne, na każdym etapie transakcji, w tym na etapie po-sprzedażowym.

 • Anna Makara

  • Warszawa

  Działalność prawniczą prowadzę od 2005 r. Początkowo była to Kancelaria Prawnicza, od 2012 r. Kancelaria Adwokacka, a od 2017 r. Kancelaria Radcy Prawnego. Od początku działalności zajmuję się stałą obsługą podmiotow gospodarczych, w szczególności firm budowlanych i komunikacyjnych (IT). Ponadto prowadzę sprawy stricte cywilne - prawo rodzinne, spadkowe itd. Od 2016 r. zajmuję się również podatkami.

 • PMLEX

  • Warszawa

  Porady prawne i pisma procesowe tanio solidnie cała Polska możliwość także on-line promocja letnia na obszarze Warszawy, pomoc dla osób fizycznych od 2014 r, szybki czas realizacji, szeroki zakres zagadnień prawnych

 • Doradztwo Gospodarcze Łukasz Kutyła

  • Warszawa

  Witam, od 2000 roku świadczę usługi prawne przy następujących czynnościach: Spółki prawa handlowego: - przygotowywanie i przeprowadzanie wszelkich czynności związanych z zakładaniem spółek (spółki z o.o., spółki Akcyjne, komandytowo-akcyjne, spółki jawne, partnerskie, komandytowe), - przekształcanie spółek handlowych (np. spółki z o.o. w spółkę akcyjną, spółki akcyjnej w spółkę z o.o.), - likwidacja spółek, - przygotowywanie zmian statutów spółek (np. podwyższenie kapitału, wpisanie kapitału docelowego). Krajowy Rejestr Sądowy (KRS): - sporządzanie wszelkich wniosków do KRS, - sprawdzanie danych spółek w KRS (całej historii), - naprawa błędnie złożonych wniosków. Due diligence spółek: jezeli jesteś zainteresowany nabyciem

 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Rajchel

  • Warszawa

  Oferuję szeroki zakres pomocy prawnej związanej z prowadzeniem firmy budowlanej. Działania moje koncentrują się głównie na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz szeroko pojętym doradztwie prawnym w branży budownictwa. Świadczę także doradztwo prawne w szerokim zakresie Prawa zamówień publicznych ze szczególnym uwzględnieniem zamówień na roboty budowlane. Posiadam wieloletnie doświadczenie praktyczne związane ze świadczeniem pomocy prawnej we wskazanym zakresie spraw. Chętnie nawiążę wspólpracę z małymi i średnimi przedsiębiorstwami branży budowlanej.

 • Kancelaria Adowkacko Radcowska

  • Warszawa

  Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to prawo pracy, ZUS, prawo cywilne i rodzinne, na terenie Warszawa.

 • TC LEGAL

  • Warszawa

 • Kancelaria Radcy Prawnego

  • Warszawa

  Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

 • Skrodzka&Rojewski EASYLAW Sp. j.

  • Warszawa

  Spółka zajmuje się szeroko pojętym doradztwem prawnym oraz świadczeniem usług prawniczych z wyłączeniem reprezentacji w postępowaniu przed sądami.

 • "Kądrowska Law&Tax" Klaudia Kądrowska Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa

 • Natalia Sałata

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to pisanie pism procesowych, na terenie Warszawa, Łódź.

 • Adam Dobczyński Krzysztof Chmielewski Spółka Cywilna Doradztwo Prawno-Administracyjne

  • Warszawa

 • Katarzyna Walków

  • Warszawa

 • JMRS radcowie prawni

  • Warszawa