Pompy ciepła Suwałki - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Suwałkach, czerwiec 2023

87 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Suwałki - Ranking Najlepsi 2023

Już 87 Sprzedawców Pomp Ciepła z Suwałk złożyło 184518 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy pomp ciepła może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp Ciepła w 2023 r. z Suwałk.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w Suwałkach to 4.99 (na podstawie 1019 opinii).

Wszystkie firmy
Pompy ciepła Suwałki
best badge
Tomasz K.

Zz pewnością polecam i zachęcam do współpracy z firma Klimatoznawcy obsługa/doradztwo na wysokim poziomie z dużą ilością wiedzy jaką posiada Pan Kamil który naprawdę podszedł profesjonalnie do naszego zamówienia, idealnie dobrał sprzęt do naszych potrzeb, w pełni wyjaśnił nam krok po kroku (po ludzku, a nie czytając broszury) jak będzie przebiegał pełny montaż, jak korzystać i konfigurować urządzenie w okresie letnim jak i zimowym, a także inne ważne zagadnienia odnośnie pracy sprzętu. Montaż wszystko przebiegło szybko i sprawnie bez najmniejszych zarzutów, monterzy sami wraz z Panem Kamilem doradzili jak najlepiej dostosować umiejscowienie aby sprzęt spełniał jak najlepiej nasze oczekiwania, oraz aspekt estetyczny, po montażu porządek co

5.0 (27 opinii)
DK Blast -Pompy ciepła, klimatyzacje - Energia Odnawialna Suwałki
best badge
Urszula G.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi firmy, fachowo i profesjonalnie. Dziękuję Panu Kamilowi za poświęcony czas i cierpliwość. Polecam wszystkim pompę ciepła firmy Panasonic i montaż przez DK Blast. Wystawiam jak najlepsze referencje.

5.0 (20 opinii)
Gedeon Gwiazdowski i Wróblewski Sp.j. - Powietrzne Pompy Ciepła Suwałki
best badge
Kazimierz K.

Przyjechali na miejsce instalacji, wybrali moduły doradzając jakie najlepsze w moim przypadku, zrobili szkic instalacji, w terminie zwieźli materiały i zamontowali, opracowali i przekazali materiały do straży i zakładu energetycznego, super.

5.0 (4 opinie)
Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pompy Ciepła Warszawa
best badge
Łukasz B.

Na Firmę Edison Energia i Jej przedstawiciela w osobie Pana Łukasza Niewęgłowskiego trafiłem dzięki swojemu sąsiadowi - w zeszłym roku ów firma montowała u Niego fotowoltaikę a Pan Łukasz przedstawiał ofertę. Szczerze to nie wiem czy oferta którą dostałem przy swoim domu i na montaż akurat instalacji i takiej mocy jest tania czy droga - Edison to jedyna firma do której uśmiechnąłem się z prośbą o wycenę. Ofertę u mnie przedstawił właśnie Pan Łukasz Niewęgłowski - jest to osoba niezwykle rzeczowa, kompetentna i pomocna, w sposób przejrzysty i zrozumiały umiejąca doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy naszym dachu w grę wchodził tylko montaż na stelażach i dociążenie bloczkami betonowymi - firma sama polecała akurat ten sposób

4.81 (72 opinie)
Klima-Med - Pompy Ciepła Stare kupiski
best badge
Grzegorz K.

W sierpniu złożyłem zapytanie o montaż pompy ciepła przez Oferteo. Odpowiedź firmy Klima-Med była bardzo szybka i rzeczowa. W firmie pracują konkretni, znający się na rzeczy fachowcy. Po ustaleniu wszystkich formalności firma zamontowała urządzenie dokładnie w wyznaczonym terminie. Myślę, że wszystko poszło bardzo profesjonalnie. Polecam:)

5.0 (48 opinii)
avatar icon best badge
Adam G.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta ze strony przedstawiciela 4Eco p. Michała. Podczas jego wizyty uzyskałem wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dzięki temu szybko podjąłem decyzję o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej, Pan Michał zadbał również o wszystkie formalności łącznie z wystawieniem wniosku do Tauronu o przyłączenie do sieci, sama instalacja też przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko wygląda bardzo estetycznie. Reasumując - Obsługa ze strony przedstawiciela 4Eco celująca!

5.0 (26 opinii)
Thermo Vitae s.c. - Energia Odnawialna Ełk
best badge
Wojciech K.

Szybki kontakt przedstawiciela firmy, konkretna rozmowa, zanim otrzymałem ofertę przedstawiciel firmy spotkał się ze mną na budowie, precyzyjnie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, dokładnie wypytał o każdy szczegół mojego domu, preferowane temperatury itp. i dopiero po tym spotkaniu przedstawił mi ofertę cenową. Byłem bardzo miło zaskoczony tym, że nie dzwonił i nie nalegał na to czy już podjąłem decyzję - nie lubię takich osób. Po trzech dniach otrzymałem e-maila z pytaniem czy dotarła wiadomość i czy mam może jakieś pytania, zaproponowałem jeszcze jedną wizytę u mnie na budowie-przedstawiciel firmy przyjechał następnego dnia, poświęcił mi bardzo dużo czasu odpowiadając na wszystkie moje pytania nieraz może bardzo laickie-bo nie jestem

5.0 (15 opinii)
Słoneczna Energia Podlasie - Pompy Ciepła Białystok
best badge
Ewelina B.

Firma godna polecenia, super kontakt i rzetelnie wykonana praca w ekspresowym tempie. Fachowcy pod każdym względem.

5.0 (11 opinii)
Czyste Ciepło Hydro Energy - Systemy Grzewcze Białystok
best badge
Przemysław K.

Bardzo rzeczowe i konkretne podejście do tematu. Cały proces od zakupu pompy do jej montażu przebiegł bardzo sprawnie, wszelkie kwestie dotacji zostały załatwione poprzez firmę. Serdecznie polecam.

5.0 (2 opinie)
"BUD REM" STANISŁAW NIEDŹWIECKI - Pompy Ciepła Augustów
best badge
Mateusz K.

Profesjonalne podejście do klienta. Właściciel firmy wysłuchał moich uwag w wykonaniu zlecenia na montaż paneli fotowoltaicznych i doradził lepsze rozwiązania, dzięki temu zaoszczędziłem. Wszystko przebiegło sprawnie i na czas. Polecam tą firmę.

5.0 (1 opinia)

Więcej Sprzedawców Pomp Ciepła z Suwałk

Hotterm Michaluk Sp.j. - Pompy Ciepła Suwałki

Firma HOTTERM jest Polskim producentem pomp ciepła wchodząca w skład grupy kapitałowej TERMgroup. W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła gruntowe i powietrzne. Urządzenia zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów do pracy w Polskich warunkach atmosferycznych. W pompach ciepła powietrze-woda, zastosowaliśmy specjalnie zaprojektowany parownik obecnie największy na Polskim rynku i zoptymalizowany w naszym laboratorium, w którym uzyskujemy najlepsze współczynniki wydajności w porównaniu do innych urządzeń. W każdym urządzeniu jest sprężarka typu scroll. Posiadamy również pompy powietrze-woda ze specjalnym zaworem EVI, dzięki któremu mamy możliwość grzania do 65 stopni i zachowaniu temperatury 50 st. grzania przy -20 st na zewnątrz .

5.0 (3 opinie)
Eko Agent - Północny Wschód - Gruntowe Pompy Ciepła Suwałki

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Suwałki

 • Suwałki
 • Eko Agent - Północny Wschód

Takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Suwałki i okolicy, więc jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to bezzwłocznie poznaj Eko Agent - Północny Wschód. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

5.0 (5 opinii)
DK BLAST - Instalacje Fotowoltaiczne i pompy ciepła - Odnawialne Źródła Energii Suwałki

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Suwałki

 • Suwałki
 • DK BLAST - Instalacje Fotowoltaiczne i pompy ciepła
Stanisław Z.

Firma godna polecenia. Expresowo odpowiedziała na kontakt (jako jedyna z kilku, gdzie złożyłem zapytanie ofertowe). Rozmowa telefoniczna konkretna i na temat, szybka realizacja po podpisaniu umowy w sumie to może z 1,5 tygodnia i instalacja na dachu. Pozdrawiam Stanisław

5.0 (24 opinie)
EUROENERGIA - Gruntowe Wymienniki Ciepła Suwałki
Jan M.

EUROENERGIA - Firma ,rzetelnie i profesjonalnie wykonująca swoje zadania z zakresu inżynierii. Przed przystąpieniem do zadania po wstępnym omówieniu zagadnienia dotyczącym wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku ze strony firmy profesjonalnie przedstawiono zakres działań niezbędny do wykonania zadania. Podczas wizji lokalnej na rozpatrywanym obiekcie dokonano szczegółowej weryfikacji stanu rzeczywistego budynku w nawiązaniu do projektu budynku. Zakres oględzin dokonano od strony wszystkich przegród budowlanych budynku oraz instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Zadanie wykonano dokładnie i z należytą starannością.

5.0 (1 opinia)
ALEX KLIMA Andrzej Aleksa - Systemy Grzewcze Suwałki

Odpowiednie Systemy Grzewcze Suwałki

 • Suwałki
 • ALEX KLIMA Andrzej Aleksa

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Suwałki i okolicy, więc jeśli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu sprawdź ALEX KLIMA Andrzej Aleksa. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Suwałkach

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Suwałk lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

PES Sebastian Jachimowicz - Systemy Grzewcze Suwałki

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

 • Suwałki
 • PES Sebastian Jachimowicz

Firma PES oferuje czyszczenie i dezynfekcję kanałów wentylacyjnych, central wentylacyjnych. Wykonujemy regulację przepływu powietrza, oraz badamy powietrze pod względem ilościowym i jakościowym. Pozyskaliśmy autoryzację firmy ClimaGold do gwarancyjnego serwisowania central wentylacyjnych tego producenta. Oferujemy również Projektowanie, doradztwo techniczne, montaż i serwis instalacji z zakresu HVAC ( c.o., wentylacyjne i klimatyzacyjne ). Prowadzimy sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła, rekuperatorów, oraz niezbędnego osprzętu. Zostaliśmy autoryzowanym serwisantem urządzeń klimatyzacyjnych typu split, multi split oraz muliti 8 firmy Fujitsu Zakres naszych usług obejmuje teraz całego kraju oraz kraje eunii europejskiej.

5.0 (1 opinia)
Solektro Oddział Suwałki - Pompy Ciepła Suwałki
Krzysztof Ś.

Pełen profesjonalizm w kontakcie z klientem. Pan Dawid spełnił w pełni moje oczekiwania zarówno pod względem wiedzy jak i jej przekazywaniu. Rzeczowa argumentacja, duża kultura techniczna i osobista, Dlatego też zdecydowałem się na podpisaniu umowy z firmą Solektro, mimo wielu innych kontrpropozycji ze strony konkurencji. Będę polecał jego usługi innym potencjalnym zainteresowanym. Krzysztof Ś.

5.0 (34 opinie)
Airsuit Sp. z o. o. - Powietrzne Pompy Ciepła Suwałki

Poszukując powietrznych pomp ciepła trafisz na wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Airsuit Sp. z o. o. nie ma konkurentów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

5.0 (1 opinia)
MW INSTAL - Systemy Grzewcze Suwałki

Idealne Systemy Grzewcze

 • Suwałki
 • MW INSTAL

Specjaliści z MW INSTAL złożą Ci najlepszą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

5.0 (12 opinii)
Firma Usługowo Handlowa Robert Bajdałów - Powietrzne Pompy Ciepła Przebród

Najwyższej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Suwałki

 • Przebród
 • 8 km od Suwałki
 • Firma Usługowo Handlowa Robert Bajdałów

Poszukując powietrznych pomp ciepła spotkasz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Firma Usługowo Handlowa Robert Bajdałów jest najwyższej próby. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Suwałkach

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Suwałkach. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu.

Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia.

Specjaliści od pomp ciepła z Suwałk oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Suwałk sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Instalatorstwo sanitarne i C.O. - Pompy Ciepła Suwałki
Małgorzata L.

Firma godna polecenia, wszystko szybko, sprawnie.

5.0 (2 opinie)
Doradca klienta Esoleo sp. z o.o. - Pompy Ciepła Suwałki

Szukasz solidnego wykonawcy swojej instalacji fotowoltaicznej? Esoleo sp. z o.o. jest częścią grupy Cyfrowego Polsatu, a ten istnieje na rynku już 30 lat - zapewnimy Ci spokój i bezpieczeństwo dzięki gwarancjom na montaż i komponenty. Dodatkowo dostają Państwo usługę serwisową na 15 lat. W Esoleo każdego dnia oszczędzasz 20% energii, ponieważ masz jej do dyspozycji całe 100% - pomyśl tylko, ile zaoszczędzisz zimą dzięki tej nadwyżce? Firm fotowoltaicznych wyrosło jak grzybów po deszczu... Czy jesteś pewien, że ta firma garażowa, od której dostałeś ofertę, zapewni Ci spokój na kolejne kilkadziesiąt lat pracy Twojej mikro-elektrowni?

avatar icon

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Hurtownia Materiałów Instalacyjnych i Urządzeń Grzewczych SOLAR Krzysztof Serbin ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Emil-Klima - Powietrzne Pompy Ciepła Suwałki

Emil-Klima

 • Suwałki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzacji do domu, biura, firmy: - montaż klimatyzacji w domach, blokach, biurach, - montaż klimatyzacji typu split, jak i multisplit, - serwis klimatyzacji, gwarancyjny oraz pogwarancyjny, - demontaż klimatyzacji i montaż w nowym miejscu, - utylizacja starych klimatyzacji i gazów, - znajdowanie nieszczelności, wymiana rurek, - nabijanie klimatyzacji, - odgrzybianie, - wymiana podzespołów, silniki, wentylatory, elektronika, Zapraszamy do kontaktu +48 https://klimatyzacje-tech.pl

avatar icon

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to fotowoltaika, grzejnictwo elektryczne, kompleksowe centralne ogrzewanie. Działamy na terenie województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła obejmuje również takie miejscowości jak: Suwałki, Jeleniewo, Krzywe, Płociczno, Bakałarzewo, Sobolewo, Okuniowiec, Poddubówek, Huta, Korkliny, Osowa, Przebród, Trzciane, Korobiec, Kuków, Piecki, Podgórze, Rutka-Tartak, Biała woda, Białe.
więcej...
Popularne frazy: pompy ciepła powietrze woda Suwałki, pompa ciepła dofinansowanie Suwałki, pompy ciepła ceny Suwałki

Poradniki o pompach ciepła

Pompa ciepła powietrze-powietrze wykorzystuje energię aerotermalną. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tego urządzenia grzewczego. Sprawdź, jak działa, ile kosztuje i jakimi opiniami cieszy się pompa powietrze-powietrze!

24.11.2022

Na rynku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła. Oferują je zarówno polscy, jak i zagraniczni producenci. Przed wyborem urządzenia grzewczego do swojego domu powinieneś się zastanowić, która firma będzie spełniała założone oczekiwania. Pomoże ci w tym stworzona przez nas lista producentów pomp ciepła. Poznaj marki, które cieszą się największym powodzeniem wśród klientów!

25.04.2023

Hybrydowe pompy ciepła to rozwiązanie korzystające z minimum dwóch rodzajów energii lub paliwa. Nowoczesne systemy hybrydowe nie tylko łączą ze sobą różne urządzenia w jeden układ (hybrydowo pompa ciepła może działać np. w modernizowanym domu z kotłem ciepła), ale też łączą funkcje – np. ogrzewania wody z ogrzewaniem pomieszczeń. Jak działa hybrydowa pompa ciepła, jakie może przynieść korzyści i ile ...

26.08.2022

Cena pompy ciepła i koszt montażu pompy zależy głównie od sposobu pozyskiwania ciepła. Gruntowe pompy ciepła mają najwyższą efektywność bez względu na porę roku, ale są też najdroższe. Cena powietrznej pompy ciepła jest niższa, jednak powietrze nie jest stabilnym nośnikiem ciepła. Sprawdziliśmy cennik powietrznych i gruntowych pomp ciepła w poszczególnych miastach w Polsce! Sprawdź cenę pomp ciepła w ...

13.04.2023

Instalacja pompy ciepła to duży wydatek. Korzystając z dotacji i pożyczek, zmniejszysz koszt zakupu oraz montażu urządzenia grzewczego. Możesz też ubiegać się o kredyt na pompę ciepła w banku. Otrzymasz go po spełnieniu kilku warunków. Gdzie wnioskować o dofinansowanie do pompy ciepła na 2023 rok? Jakie są nowości w dofinansowaniach do pomp ciepła w 2023 roku? Komu przysługuje dofinansowanie do pompy ...

06.04.2023

Pompa ciepła powietrze-woda to najbardziej popularny rodzaj ekologicznego urządzenia grzewczego. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, a jej instalacja nie sprawia problemów. Dolnym źródłem ciepła jest powietrze atmosferyczne. Czym charakteryzuje się pompa powietrze-woda? Dowiedz się!

27.06.2022