Pro Gres Instal

Suwałki

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu energii odnawialnej, obejmujących instalacje pomp ciepła gruntowych i powietrznych, panele fotowoltaiczne oraz instalacje hydrauliczne.

Działamy na rynku od 2023 roku, jednak nasi specjaliści posiadają już przynajmniej 7 lat doświadczenia w branży.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE OZE DLA CIEBIE

Nasza szeroka i kompleksowa oferta obejmuje realizacje zleceń z zakresu:

1. Pompy ciepła gruntowe i powietrzne - instalacja pomp ciepła, w tym gruntowych i powietrznych. Dbamy o dokładność realizacji i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
2. Panele fotowoltaiczne - projektowanie i montaż paneli fotowoltaicznych, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości energetycznych Klienta. Działamy z myślą o efektywności i oszczędnościach.
3. Instalacje hydrauliczne - zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i montażem, zapewniając solidne i trwałe rozwiązania.

FACHOWCY W SWOJEJ DZIEDZINIE

Nasi zleceniodawcy cenią sobie we współpracy z nami przede wszystkim:


• Doświadczenie – usługi wykonywane przez doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę.
• Gwarancja i umowa - oferujemy gwarancję na nasze usługi, a warunki współpracy precyzyjnie określamy w umowie, aby zapewnić transparentność i bezpieczeństwo dla Klienta.
• Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania - pomagamy naszym Klientom w procesie uzyskania ewentualnych dofinansowań, aby uczynić inwestycję bardziej atrakcyjną.
• Elastyczność i terminowość - nasze działania opieramy na dokładności, solidności i terminowości. Zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Zapewniamy możliwość kontaktu zarówno poprzez e-mail i telefon, jak i spotkania bezpośrednie. Nasze terminy współpracy są elastyczne i dostosowane do specyfiki projektu.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny i omówienia szczegółów.

Jesteśmy do dyspozycji!

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

3 opinie

5 5
(3)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wiesław O.  13 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma spisała się na medal. Zlecenie wykonane solidnie i w terminie. Wykonawca godny polecenia, firma spełnia wszelkie oczekiwania. Współpraca w dobrej atmosferze, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rafał W.  8 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Mogę w pełni polecić tę firmę. Zlecenie zrealizowali sprawnie, bez żadnych trudności, system spełnia swoje oczekiwania. Fachowa, zgrana ekipa, można też liczyć na pomoc i solidne wytłumaczenie zagadnień odnośnie pompy ciepła i fotowoltaiki.

Michał Ć.  8 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem w pełni zadowolony z tego Wykonawcy. Instalacja wykonana bez żadnych problemów, wszystko działa bez zarzutów (a to już drugi sezon). Firma utrzymuje dobry kontakt z Klientem i nawet po zakończeniu zlecenia pyta o działanie systemu i kontroluje, czy wszystko jest w porządku. Służą pomocą w zakresie ustawień. Bardzo polecam współpracę!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Pro Gres Instal
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bolesława Chrobrego 1, 16-400 Suwałki

Telefon

513 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Pro Gres Instal Grzegorz Masłowski
Imię (pierwsze) GRZEGORZ
Nazwisko MASŁOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2023-06-06
NIP 8442311273
Regon 200753213

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat suwalski
Gmina Raczki
Miejscowość Raczki
Kod pocztowy 16420
Ulica ul. Bolesława Chrobrego
Numer nieruchomości 1

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2023-06-06

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.