Ostrów Wielkopolski

W poszukiwaniach odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w wielkopolskim, Klienci zwykle kierują się ceną i opiniami innych. Szukają porównywarek cen i rankingu firm z Ostrowa Wielkopolskiego i regionu. Nasz serwis już od 2008 roku zaprasza do współpracy świetnych specjalistów z całej Polski i łączy ich z chętnymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy produktów. Na dzień dzisiejszy w Ostrowie Wielkopolskim swoją działalność w Oferteo prezentuje już 2 180 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, których Klienci oceniają na 4.3, gdzie najwyższa ocena to 5. Liczba kategorii jest na tym terenie naprawdę imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 889 branżach, między innymi montaż pokrycia dachowego, posadzki użytkowe, odśnieżanie, biura, sprzątanie, czyszczenie firmy. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 3 110 osób, które do tej pory otrzymały 7 641 ofert. Korzystając z Oferteo bardzo szybko poznasz właściwego profesjonalistę z Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwsze oferty możesz poznać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Ostrów Wielkopolski

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Ostrowa Wielkopolskiego

B7 Michał Idzior sp. z o.o.

Sławomir G., Ostrów Wielkopolski

Współpracujemy z firmą B7 Michał Idzior sp. z o.o. już od wielu lat zarówno w prefabrykacji elementów stalowych i aluminiowych jak i w ich montażu. Firma dała się nam poznać jako wiarygodny i rzetelny partner. Z poważaniem, Sławomir Garus Dyrektor Działu Zakupów ul. Sowia 6/1 ...

DOMKI-EKO SP. Z O.O.

Edyta I Grzegorz F., Bogatynia

Jeśli chcesz wybudować swój wymarzony dom i szukasz firmy, która Ci w tym pomoże to polecam Domki-Eko! Profesjonalizm, rzetelność, staranność i ogromne zaangażowanie od momentu projektowania do faktycznego zakończenia budowy. Bardzo indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Wystarczy powiedzieć jak chciałbyś aby wyglądał twój dom, a oni wykonają dla ciebie indywidualny projekt, podpowiedzą praktyczne rozwiązania i co najważniejsze wybudują ten dom w mgnieniu oka. Budowę naszego domu rozpocz...

PPUH Michał Potera

Barbara T., Odolanów

Polecamy Firmę PPUH Michał Potera Doradca Biznesowy Firmy Play, jako profesjonalnego partnera w zakresie usług telefonii komórkowej. Pan Michał Potera Doradca Biznesowy Firmy Play odpowiedzialny za usługi telekomunikacyjne - zapewnia sprawny przepływ informacji. Na bieżąco informuje nas o szerokim wachlarzu innych usług oferowanych przez Play.
Współpraca z Panem Michałem przebiegała w sposób kulturalny, profesjonalny i bezproblemowy.
 Nie mamy żadnyc...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 200000zł, Ostrów Wielkopolski

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 200000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe: Klient nie jest zainteresowany pożyczką z U...

Katarzyna D., fundusze i dotacje unijne.

Kupię okna, PCV, 16 - 30szt., Ostrów Wielkopolski

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 16 - 30. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: rolety, okna w okleinie drewnopodobnej, wiekszosc okien 150x150. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Patryk K., okna.

Szukam ekipy na ocieplenie elewacji, 210-220m2, Ostrów Wielkopolski

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 210-220m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Alicja D., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Szukam ekipy na ułożenie kostki przy domu, budynku, 101-200m2, Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Adam J., brukarstwo.