Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Omega Accountants Sp. z o.o.

233

O specjaliście

Zespół naszych pracowników różnych specjalizacji – radców prawnych, doradców podatkowych, księgowych, mediatorów sądowych czy specjalistów d/s dotacji świadczy usługi w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego dla biznesu, jak również osób prywatnych.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom praktycznych rozwiązań wspomagających działalność gospodarczą, a także wsparcie w sprawach osobistych nie związanych z prowadzeniem interesów w zakresie prawa cywilnego.

Reprezentujemy Klientów na terenie całego kraju, Naszą specjalnością są sprawy rozwodowe, alimentacyjne, komornicze, kuratorskie, a także sprawy nietypowe oraz skomplikowane, których charakter wykracza poza ramy standardowych usług prawnych oraz wymaga niezwykle dyskretnych i poufnych działań.

Skala naszej działalności, a także jakość świadczonych usług, powoduje, iż nasza praktyka obejmuje obsługę bardzo wielu wymagających podmiotów.

Branża

Usługi podatkowe, Biznes plan, Doradca podatkowy, Biuro rachunkowe, Pisma, wnioski, podania, Umowy, prawo umów, Kadry, Firma konsultingowa, Porady księgowe, Doradztwo marketingowe, Ogrodnik, Doradca finansowy, Doradztwo, pośrednictwo, Branding

Obszar działania

Śląskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Opolskie, Pomorskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.93

Gwiazdki opinii

123 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Angelika K. 29 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Szybka i fachowa pomoc. Pan bardzo uprzejmy i kontaktowy. Polecam!

Marzena S. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam! Wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie.

Zadowolona K. 25 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Uzyskane informacje były rzetelne i przystępnie podane. W momencie pojawienia się pytań uzyskałam odpowiedź prawie natychmiast. Polecam i planuje dalszą współpracę

Magdalena D. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Fachowa obsługa, stały kontakt z pracownikami, rzetelna obsługa. Polecam każdemu

Omega Accountants Sp. z o.o., 21 kwietnia 2022

Pani Magdaleno, serdecznie dziękujemy za uznanie, oraz dodanie pozytywnej opinii na temat naszej firmy. Pozdrawiamy. Zespół Omega Accountants.

Maciej W. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Szybka i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt.

Omega Accountants Sp. z o.o., 19 kwietnia 2022

Panie Macieju dziękujemy za uznanie, oraz dodanie pozytywnej opinii na temat naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Omega Accountants.

Michał K. 12 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

W poszukiwaniu porady podatkowej natknąłem się na Omega Accountants. W ciagu 3 min od złożenia zapytania na oferteo, dostałem odpowiedz czy można się ze mną skontaktować telefonicznie choćby zaraz - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Rozmowa była bardzo rzeczowa i profesjonalna, naprawdę milo mi się rozmawiało z Panem po drugiej stronie. Na pewno skorzystam nie jeden raz z usług Omega Accountants. Jestem bardzo zadowolony, bo otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dziekuje

Omega Accountants Sp. z o.o., 12 kwietnia 2022

Panie Michale dziękujemy za tak miłe słowa. Cieszymy się, że zdobytego uznania w Pańskich oczach, oraz zapraszamy do współpracy, gdy już unormuje Pan swoje sprawy. Z poważaniem, Zespół Omega Accountants.

Adam N. 6 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Omega Accountants Sp. z o.o.. Pan Paweł profesjonalnie podszedł do mojej sprawy z pełny zaangażowaniem. Wykazał się kreatywnością, która zaowocowała w sukces. Serdecznie polecam.

Jadwiga P. 6 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobry i szybki kontakt, szybko zrealizowane zlecenie. Oceniam bardzo pozytywnie,

Martyna K. 15 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo sprawny kontakt, dostałam odpowiedź na wszystkie dodatkowe zapytania, które się pojawiły. Polecam :)

Omega Accountants Sp. z o.o., 17 stycznia 2022

Dziękujemy za dodanie miłych słów pod adresem naszej firmy. Cieszymy się również, że możemy powitać Panią w gronie naszych Klientów w ramach prowadzenia księgowości. Pozdrawiamy.

Tomasz S. 15 stycznia 2022
Poszukuję doradztwa podatkowego, Police
Negatywna opinia

Uwaga nie polecam firmy Omega. Dnia 13.01.2021 Pan Paweł stwierdził, że zajmie się moją sprawą pieniądze zostały przelane na kwotę 1250 zł, do dnia dzisiejszego nie odbiera telefonów - omijać firmę.

Kamil S. 10 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne doradztwo. Polecam każdemu!

Omega Accountants Sp. z o.o., 10 stycznia 2022

Dziękujemy za dodanie miłych słów pod adresem naszej firmy. Zapraszamy w przyszłości w sprawach optymalizacji kosztów. Pozdrawiamy. Zespół Omega Accountants

Artur Ś. 7 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę w 100%! Bardzo miła i pomocna obsługa. Przy pomocy Pana Pawła otrzymałem dotację, nie było również problemu z pomocą przy założeniu firmy.

Grażyna K. 1 listopada 2021
Pozytywna opinia

Dziękuję całemu zespołowi firmy Omega Accountants za przygotowanie wniosku z ARIMR za rozpoczęcie działalności poza rolniczej. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony a ja otrzymałam dotację w kwocie 250 000,00 złotych. Jesteście SUPER !!!

Omega Accountants Sp. z o.o., 1 listopada 2021

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy pomóc. Taras czeka nas owocna współpraca w ramach prowadzenia księgowości. Pozdrawiamy.

Sławomir J. Jezierski Sławexpol, 27 października 2021
Zapotrzebowanie na napisanie biznes planu do urzędu pracy, Zabrze
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Fachowość to ich priorytet. Polecam ze względu na uczciwość, oraz niskie ceny.

Omega Accountants Sp. z o.o., 27 października 2021

Dziękujemy serdecznie za dodanie tak miłych słów po naszym adresem. Takie opinie motywują nas do ciężkiej pracy i podnoszenia naszych kwalifikacji. Z poważaniem. Zespół Omega Accountants.

Izabela H. 22 października 2021
Pozytywna opinia

Szybka reakcja na zapytanie. Rzetelna porada otrzymana w krótkim czasie. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam.

Omega Accountants Sp. z o.o., 22 października 2021

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Z poważaniem, Zespół Omega Accountants.

Kamila L. 18 października 2021
Szukam specjalisty od biznes planów, Lublin
Pozytywna opinia

W imieniu nowo powstałej firmy "BIGA GASTRONOMIA ITALIANA" pragnę wyrazić podziękowanie za usługę świadczoną - sporządzenie biznes planu przez Pana Pawła Klimankowicza. Z pełnym przekonaniem mogę potwierdzić miłą współpracę, wywiązanie się ze wszystkich zobowiązań w planowanych terminach i za profesjonalną wiedzą a także należytą starannością w realizacji powierzanych zleceń. Kamila Lepore

Omega Accountants Sp. z o.o., 18 października 2021

Dziękuje serdecznie za uznanie. Życzę samych sukcesów w nowo otwartej restauracji i do zobaczenia na pysznym posiłku.

Iwona K. Amrox Sp. z o.o., 18 października 2021
Szukam biura rachunkowego, 1-5 faktur msc., Poznań
Pozytywna opinia

Podpisaliśmy umowę na pierwszym spotkaniu. Pan Paweł wydał się osobą godną zaufania, konkretną i od razu wiedział o co nam chodzi. Na razie współpraca jeszcze się nie zaczęła, ale biorąc pod uwagę rzetelną wiedzę i odpowiedzi na zadawane pytania myślimy, że współpraca będzie owocną dla każdej ze stron.

Omega Accountants Sp. z o.o., 18 października 2021

Dziękujemy za obdarzenie naszej firmy zaufaniem. Z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom i wzniesiemy Amrox sp. z o.o. na wyższy poziom.

Anna B. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Pawła , pełny profesjonalizm. Wszystko dopięte na ostatni guzik ;) i pozytywnie załatwiona sprawa.

Dawid S. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z tą Firmą to pełen profesjonalizm. Sprawy zalawiaja błyskawicznie. Dzięki tej firmie otrzymałem dotację i start na lepsze życie. Gorąco polecam współpracę z firmą Omega Accountants. The Best Office.

Sebastian K. 23 września 2021
Pozytywna opinia

Kompleksowa porada w sprawie przekształcenia JDG w spółkę z.o.o. Szybko, tanio i solidnie. Polecam

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Omega Accountants Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: Biuro księgoweFinanseProwadzenie ksiąg rachunkowychBiuro księgowe PoznańFinanse Poznań,  Prowadzenie ksiąg rachunkowych Poznań

Oferta

DOTACJE UE, PUP, ARIMR, LGD
Polska - Poznań
1.00 zł

Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji na terenie całego kraju. Przygotowujemy kompletną dokumentację która umożliwi Wam pozyskanie wsparcia na rozpoczęcie działalności z następujących źródeł: - Powiatowe Urzędy Pracy (PUP), - Lokalne Grupy Działania (LGD), - Program "Wsparcie w Starcie", - Dotacje PFRON, -...  

POMOC W ZAŁOŻENIU DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Polska - Poznań
1.00 zł

Pomożemy Ci założyć WŁASNĄ działalność gospodarczą Oferujemy pełne wsparcie przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Jeśli masz pomysł na biznes – pomożemy Ci zaoszczędzić czas i nerwy. Z nami unikniesz niepotrzebnych problemów. Przeprowadzimy Cię przez proces cały...  

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE, DORADZTWO PODATKOWE
Polska - Poznań
1.00 zł

KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIĘGOWE

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Juliusza Słowackiego 55/1, Poznań

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-04
NIP 7812011724
Regon 386693099

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Stare Miasto
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60687
Poczta Poznań
Ulica os. Stefana Batorego
Numer nieruchomości 14

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2020-08-04
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-08-04
Data powstania 2020-08-04
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-04

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD
4932Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7711Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
9329Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się