Projektowanie wnętrz Olarch, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Naszą pasją jest projektowanie wnętrz, które usatysfakcjonują naszych klientów. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz znajomości rynku wykończenie twojego domu lub mieszkania będzie kojarzyć się z przyjemnymi spotkaniami przy kawie oraz profesjonalnym wsparciem. Stawiamy na to, by nasze wnętrza były: funkcjonalne, naturalne, harmonijne i ponadczasowe. Współpracujemy z zaufanymi ekipami remontowymi i stolarniami.

Etapy Współpracy:

1. Wywiad z klientem - Opowiedz nam o swojej wizji wymarzonego wnętrza, a my ją urzeczywistnimy.
2. Etap koncepcyjny - Na podstawie naszej rozmowy oraz planu mieszkania/projektu domu lub autorskiej inwentaryzacji przygotowujemy dla Ciebie kilka wariantów układu funkcjonalnego.
3. Moodboard - Plansza z inspiracjami, na której znajdą się przykładowe wnętrza, materiały i elementy wyposażenia, która odda klimat i charakter przestrzeni.
4. Wizualizacje - Na podstawie poprzednich ustaleń przygotowujemy realistyczne wizualizacje 3 D, które zaprezentują jak będzie wyglądać twoje wnętrze.
5. Wybór materiałów - To czas w którym wspólnie oglądamy wyselekcjonowane próbki i elementy wyposażenia wnętrz, tak aby podejmowane decyzje były świadome i tożsame z oczekiwaniami względem użytkowanej w przyszłości przestrzeni.
6. Projekt wykonawczy - Projekt wykonawczy to przygotowany przez architekta zbiór niezbędnych rysunków technicznych dla poszczególnych wykonawców (np. ekipy wykończeniowej, stolarza, kamieniarza itd.).
7. Kosztorys i zestawienie materiałów - Bilans zawiera wszystkie informacje o produktach tj, ilość, cena, miejsce realizacji zamówienia.
8. Nadzór - Na tym etapie architekt kontroluje i nadzoruje prace wykończeniowe. Architekt przekazuje projekt wykonawcy wraz z szczegółowym omówieniem, jest obecny na poszczególnych etapach realizacji oraz udziela konsultacji telefonicznych

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 83