Obsługa prawna firm Wrocław - Najlepsi w 2020

Kancelarie Adwokackie we Wrocławiu, 2020

232 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Obsługa prawna firm Wrocław
Wiarygodna Firma sp.z o.o.

Wobec intensywnego rozwoju naszej firmy, podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy oferowanej przez Powszechny Fundusz Wierzytelności w zakresie bieżącego wsparcia monitoringu naszych płatności i dochodzenia roszczeń finansowych od naszych nierzetelnych kontrahentów. Pragniemy podziękować firmie za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań windykacyjnych i prawnych. Polecamy Powszechny Fundusz Wierzytelności jako zaufanego partnera w zakresie usług windykacyjnych.

Obsługa prawna firm Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

Obsługa prawna firm Wrocław
Boguslawa S.

Pani Agnieszka duży przeprowadziła dla mnie sprawę sporna o dział spadku po moich rodzicach. Jej działalność była pełna zaangażowania od początku do końca. Postępowała w sposób rzetelny i skuteczny. Bardzo cenna jest jej życzliwość i otwartość w stosunku do klienta.

Więcej profesjonalistów

Obsługa prawna firm Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

Obsługa prawna firm Wrocław
BIRDki AUTO TRANSPORT

Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

Obsługa prawna firm Wrocław
Karolina P.

Bardzo polecam Kancelarię Lexi. Umówiłam się na spotkanie w kancelarii, chciałam dowiedzieć się paru rzeczy. Okazało się, że nie byłam świadoma co powinnam zrobić. Pan mecenas wszystko mi wyjaśnił, poświęcił mi dużo czasu, odpowiedział na każde pytanie. Czułam, że chce mi pomóc, za co jestem bardzo wdzięczna. Dzięki p. mecenasowi uniknęłam kłopotów i procesu.

Obsługa prawna firm Wrocław
Teresa O.

Jestem zadowolona z współpracy z kancelarią Bielawski, otrzymałam szybką i zadowalająca odpowiedź, polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław
Anna K.

Pomimo iż jest sobota, Pan Mecenas Król oddzwonił do mnie. Bardzo kompetentny i miły człowiek. Mam wrażenie,że nie będę rozczarowana.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Obsługa prawna firm Wrocław
Lanius

Szybkość, jasność przedstawienia oferty, profesjonalizm, szybkie i jasne odpowiedzi na wszystkie pytania.

Obsługa prawna firm Wrocław
Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Obsługa prawna firm Wrocław
Marta S.

Kancelaria prowadziła mi sprawę spadkową. Bardzo sprawna i miła obsługa, zawsze mieli dla mnie czas, zawsze można liczyć na odpowiedź na nurtujące pytania. Polecam

Obsługa prawna firm Wrocław
Paweł G.

kultura, rzetelność, za początek współpracy daję Spółce Kancelaria Bielawski 5 gwiazdek.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

Wrocław
Paweł F.

Dziękuję za spotkanie! Wystawiam najwyższą ocenę bo zostały rozwiane moje wszelkie wątpliwości i wreszcie mogę spać spokojnie. Pozdrawiam

Obsługa prawna firm Wrocław

Norden Polska Sp. z o. o.

Wrocław
Kamil K.

Bardzo bardzo polecam, takiego podejścia do klienta dawno nie doświadczyłem. Indywidualny opiekun i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie koszty ostatecznie przerzucają na dłużnika i mają bardzo niską prowizję, polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

Wrocław
ADS Systems

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. sprawuje stałą ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z prowadzoną przez nas działalnością. Skuteczność w działaniu, wiedza, sumienność oraz rzetelność, zapewniły nam niewątpliwie profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Szczerze Polecam

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

Wrocław
Stanisław S.

Bardzo dobry kontakt, wręcz ekspresowy. Rzetelne i konkretne podejście. wyczerpująca porada. Zlecę dalsze prowadzenie sprawy. Polecam

Obsługa prawna firm Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny

Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

Wrocław
Kamila W.

W pełni profesjonalna oraz rzetelna ponoć prawna. Pani adwokat konkretna ze znakomitym podjęciem do klienta oraz pełnym profesjonalnym podejściem do sprawy.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

Wrocław
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

Obsługa prawna firm Wrocław

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu

Wrocław
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

Wrocław
Karol B.

Bardzo dobra współpraca. Profesjonalne podejście do klienta. Fachowa obsługa od początku do końca sprawy. Pani Mecenas jasno i konkretnie przedstawiła zagadnienia z zakresu prawa spadkowego. Serdecznie polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

EW Collections Sp. z o.o.

Wrocław
Jacek S.

Firma solidna i godna polecenia. Pełna informacja na temat prowadzonych działań windykacyjnych. W tej firmie pracują ludzie profesjonalni. Jacek.

Obsługa prawna firm Wrocław

Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego

Wrocław
AVG

Mecenas Dariusz Barwaśny dał się poznać jako bardzo rzetelny Prawnik, dobrze przygotowany do każdego powierzonego zadania. Uczciwy, skuteczny wobec Firm zlecających mu obsługę prawną i prowadzenie spraw przed Sądami, Komornikami itd. Na podstawie kilkuletniej współpracy możemy polecić Pana Mecenasa Dariusza Barwaśnego .

Obsługa prawna firm Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Obsługa prawna firm Wrocław

adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Kamila M.

Polecam, Pani Ania bardzo rzeczowo i w prosty sposób potrafi "przetłumaczyć" skomplikowany język prawniczy na taki, który zrozumie każdy.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

Wrocław
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

Wrocław
Dawid D.

Pełen profesjonalizm, wysokie kwalifikacje, a do tego przemiła i przesympatyczna osoba. Sprawa była prowadzona terminowo, a p. Joanna odpowiadała na każde z moich pytań w jasny, ale i wyczerpujący sposób. Szczerze polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

Wrocław
Aneta Z.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław

MB Biuro Usług Księgowych

Wrocław
Psychoedukacja i szkolenia

Indywidualne podejście do mnie jako klienta i bardzo dokładne wytłumaczenie co mam zrobić, jak będziemy pracować wspólnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Monikę, ponieważ prowadzi moje rozliczenia bardzo dokładnie i wszystko mi cierpliwie tłumaczy.

Obsługa prawna firm Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Obsługa prawna firm Wrocław

Rosmus Skibiński Adwokaci spółka partnerska

Wrocław
Jacek D.

Spółka Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. ul. Uniwersytecka 27/28/1A 50-145 Wrocław NIP : 897 176 99 31 sekretariat@rsalegal.pl www.rsalegal.pl telefon: 71 735 17 55 Nasza spółka świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców na terenie całej Polski, głównie na Dolnym Śląsku od 2011 roku. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych cywilnych i karnych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Reprezentujemy Klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych oraz odszkodowawczych, jak i gospodarczych oraz karnych. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. Spółka świadczy także pomoc prawną dla klientów francuskojęzycznych i od 2014 roku wpisana jest na listę kancelarii adwokackich francuskich i francuskojęzycznych Ambasady Republiki Francuskiej w Polsce. Od 2015 roku pozostaje członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Obsługa prawna firm Wrocław

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

Obsługa prawna firm Wrocław

Lokalny Doradca

Wrocław
Marcin S.

Polecam, ponieważ znaleźli finansowanie dla mojej firmy, z którego jestem zadowolony.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.

Wrocław
Adam Sęk Construction

Szybka i profesjonalna obsługa! Klarowne wyjaśnienie każdej ze spraw. Bieżąca obsługa prawna nie pozostawia żadnych wątpliwości odnośnie wiedzy osób tam pracujących - pełen profesjonalizm. O efektach windykacji i spraw sądowych jestem informowany na bieżąco za pośrednictwem platformy. Duże brawa za prężne, autorskie i skuteczne działanie na rynku!

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Maksymilian Bergtraum

Wrocław
Maria B.

Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi w zakresie prawa; - karnego i karnego skarbowego (obrona i reprezentowanie w sprawach karnych - rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku, dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów) - z zakresu prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe sporządzanie i opiniowanie umów). Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13/301, zaś filia Kancelarii mieści się w Jeleniej Górze przy ulicy Matejki 22/1a. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również przed sądami i organami władzy na terenie całego kraju. Możemy się pochwalić znaczną ilością zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Znajdą się wśród nich zarówno osoby prywatne, jak i małe i większe przedsiębiorstwa – wszystkim poświęcamy się z pełnym zaangażowaniem. Działania nasze ukierunkowane są na osiągnięcie najbardziej korzystnego dla klienta wyniku powierzonej sprawy, jednocześnie dbamy aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o jej przebiegu.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

Obsługa prawna firm Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Mirela S.

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, nie spodziewałam się, że uda się coś załatwić w mojej sprawie, ale z takimi profesjonalistami, to wszytko jest możliwe.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

Wrocław
Anna F.

Bardzo rzeczowa i sumienna Pani Adwokat. Na każdym etapie byłam informowana o postępach w sprawie. Serdecznie polecam każdemu!

Obsługa prawna firm Wrocław

IMS Sp. z o.o.

Wrocław
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

Obsługa prawna firm Wrocław

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka s.c.

Wrocław
Krzysztof M.

Pan adwokat Michał Tropper jest nie tylko bardzo kompetentnym prawnikiem, ale też człowiekiem życzliwym i uczciwym, któremu można zaufać. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a ja szybko upewniłem się, że powierzyłem swoją sprawę właściwej osobie. Dziękuję za pomoc i polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Danuta W.

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

Wrocław
Przemysław M.

Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

Wrocław
Sylwia C.

Polecam współpracę z Panią Mecenas. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i kompleksowo. W sytuacji jakichkolwiek pytań, służy zawsze pomocą. Z czystym sercem mogę polecić Panią Mecenas każdemu kto ma problem prawny do rozwiązania.

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ - Obsługa prawna firm Wrocław

KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ

Wrocław
Cote Sp.z o.o.

Rzetelna firma! Profesjonalne podejście do klienta, skuteczność bardzo bardzo szybka! Serdecznie polecam!

Obsługa prawna firm Wrocław

ZZ Legal Kancelaria Radcy Prawnego

Wrocław
DJ Soundspace

Pani Katarzyna jest sympatycznym, mądrym i bardzo empatycznym Radcom Prawnym. Gotowa na wielkie działania i rozwój. Dla Klientów dąży do niemożliwego. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Katarzyny, świetny kontakt i pomocne porady. Pokłady wiedzy i doświadczenia są niewyczerpane! Dziękuję i z pewnością rekomenduję.

Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Patronus sp. z o.o.

Wrocław
Jakub R.

Sprawna obsługa, super ludzie, którym można zaufać. Szybki I sprawny proces sprzedaży. Polecam.

Obsługa prawna firm Wrocław

OMC COMPLIANCE DORADCA PODATKOWY

Wrocław
Powertrain Services Austria GmbH Przedstawicielstwo w Polsce

Szybka, profesjonalna obsługa. Doradztwo podatkowo skarbowe na najwyższym poziomie. Doświadczenie w obsłudze spółek międzynarodowych. Miła atmosfera współpracy.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.