Obsługa prawna firm Wrocław - Najlepsi w 2022

Kancelarie Adwokackie we Wrocławiu, 2023

495 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Obsługa prawna firm Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 495 Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Wrocławia złożyło 90272 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od obsługi prawnej firm może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od obsługi prawnej firm we Wrocławiu to 4.98 (na podstawie 2172 opinii).

Obsługa prawna firm Wrocław
best badge
Mateusz G.

Bardzo szybka i zwięzła odpowiedz od Pana Marcina . polecam. Wczoraj wieczorem napisałem post z samego rana już otrzymałem telefon od Pana Marcina.

5.0 (18 opinii)
best badge
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
best badge
Marta B.

Pan Mateusz, to adwokat jak najbardziej godny polecenia. Już, podczas rozmowy telefonicznej, w której opowiadałam o swojej sprawie wyczułam zainteresowanie moim problemem i chęć pomocy. Otrzymałam jasne wskazówki dotyczące postępowania i konkretny plan działania. Dziękuje!

5.0 (27 opinii)
best badge
Jolanta H.

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (27 opinii)
best badge
Krystian S.

Adwokat Marcin to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Dba o swojego klienta, oraz o pozytywny przebieg sprawy. Osobą, które potrzebują pomocy prawnej szczerze polecam Pana Marcina. Jeśli w przyszłości znów będę miał problemy z prawem dzwonie właśnie do niego, ponieważ wiem, że mi pomoże.

5.0 (22 opinie)
best badge
Artur Ł.

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi, fachowe doradztwo. Po wielu miesiącach walki sprawa zakończona sukcesem. Jestem wdzięczny za wszystko.

5.0 (11 opinii)
best badge
Juliversum Julia Daroszewska

Współpracuję z Conexus Law & Consulting w kwestii tworzenia polityki prywatności, oraz regulaminów dla e-sklepów, oraz w kwestii wsparcia prawnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie, nie muszę czekać na realizację tygodniami, ale zaledwie kilka dni. Polecam bardzo.

5.0 (10 opinii)
avatar icon best badge
Arkadiusz M.

bardzo dobra wspolpraca dziekuje serdecznie polecam

5.0 (3 opinie)
best badge
Aleksandra K.

Sprawdzona pomoc w sporach związanych z usługami turystycznymi- np. Częściowy zwrot kosztów noclegu za niewłaściwe warunki w hotelu, opóźnione loty lub odzyskanie pieniędzy za anulowanie rezerwacji w związku z COVID-19. Kancelaria pomogła mi już w dwukrotnie, polecam serdecznie.

5.0 (2 opinie)
best badge
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Wrocławia

Goverby Inwestment

Kompetencja Pani Mecenas, szybka profesjonalna ocena sytuacji.

5.0 (2 opinie)
Przemysław M.

Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

5.0 (1 opinia)
Wiarygodna Firma sp.z o.o.

Wobec intensywnego rozwoju naszej firmy, podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy oferowanej przez Powszechny Fundusz Wierzytelności w zakresie bieżącego wsparcia monitoringu naszych płatności i dochodzenia roszczeń finansowych od naszych nierzetelnych kontrahentów. Pragniemy podziękować firmie za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań windykacyjnych i prawnych. Polecamy Powszechny Fundusz Wierzytelności jako zaufanego partnera w zakresie usług windykacyjnych.

5.0 (6 opinii)
BIRDki AUTO TRANSPORT

Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

5.0 (5 opinii)
A.Włodarczyk

Profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu analizy umów oraz wprowadzenia regulaminów i procedur. Determinacja i duże zaangażowanie całego zespołu, który w sposób wyczerpujący wyjaśniał na bieżąco wszelki wątpliwości.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Jakub Agnieszka Żygadło-Rudnicka

Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.

5.0 (4 opinie)
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

5.0 (1 opinia)
Izabela G.

Bardzo polecam współpracę. Ogromna, zróżnicowana wiedza podparta długoletnia praktyka to zdecydowanie atuty Pani Mecenas. Na pewno niejednokrotnie będę korzystać z pomocy.

5.0 (4 opinie)
Helena Ż.

Rzetelnie i profesjonalnie prowadzona sprawa .Pan Mecenas JAKUB AMBICKI wraz ze swoim zespołem to skuteczny i odpowiedzialny team.Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu oczekującemu profesjonalnej pomocy w różnych sprawach. DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM cały zespół Pana mecenasa. Helena Żach.

4.97 (149 opinii)
Bogusława M.

Pełny profesjonalizm, Pan Adwokat przekazuje informacje o sprawie w sposób zrozumiały i jasny. Pełna współpraca przy ustaleniu dalszych działań i prowadzeniu sprawy.

5.0 (61 opinii)

Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Kamil M.

Bardzo Krótko mówiąc profesjonalna i skuteczna kancelaria w wielu dziedzinach, na bieżąco udziela informacji o postępach w sprawie, Pan Dominik jest wyrozumiały, cierpliwy i życzliwy, a co najważniejsze to osoba kompetentna, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem. Pozytywny pan wyciągnął mnie już z nie jednych kłopotów!

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Dominik L.

Porady Pana Bartosza są rzeczowe oraz bardzo pomocne. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem zaskakująco szybko. Polecam

5.0 (12 opinii)

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski

 • Wrocław
Ewa G.

Pan Tomasz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, życzliwy i profesjonalny. Ogrom wiedzy i kompetencji sprawiają, że ze spokojem można powierzyć mu każdą sprawę. Dziękujemy za nieustępliwość i dbałość o każdy detal w naszej sprawie. Pozdrawiamy.

5.0 (16 opinii)

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

5.0 (105 opinii)

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

 • Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

5.0 (6 opinii)

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Andżelika W.

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

5.0 (100 opinii)

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

 • Wrocław
Amigo A.

Zostałem uspokojony miły pan który nie czaruje, ewentualna współpraca po przeslaniu doc. Czyli nic na opak, stanowczo polecam.

5.0 (9 opinii)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Jolanta C.

Witam chciałam bardzo podziękować pani Idze za pomoc w walce o dzieci dzięki pani wsparciu, zaangażowaniu w sprawę która była dla mnie dość emocjonalna, ale pani wsparła mnie również psychicznie jak i zawodowo dzięki temu dzieci są ze mną za co bardzo mocno dziękuję i naprawdę polecam innym.

5.0 (61 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

 • Wrocław
Joanna P.

Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz/Doradca Restrukturyzacyjny Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Krystyna N.

Pani mecenas to bardzo rzetelna i sympatyczna osoba. Pomogła mi z trudną sprawą frankową, przeprowadziła przez cały proces i zawsze mogłam na nią liczyć.

5.0 (46 opinii)

Adwokat Piotr Bugajski

 • Wrocław
Karol D.

Bardzo dobra współpraca, rzetelne podejście do klienta. Kompleksowa wiedza i świetne rozumienie potrzeb biznesowych.

5.0 (12 opinii)

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Andrzej S.

Zdecydowanie polecam. Profesjonalne podejście od samego początku do końca. Bardzo szybkie i sprawne rozwiązanie problemu. Dobra komunikacja i obsługa. Polecam!

4.88 (68 opinii)

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski

 • Wrocław
Katarzyna K.

Bardzo rzetelne podejście do problemu, sprawy. Udzielenie dokładnej odpowiedzi, pogłębionej, cierpliwość, empatia. Polecam tego prawnika.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

 • Wrocław
Ryszard B.

Z całego serca polecam kancelarię Radcy Prawnego Pana mecenasa Marcina który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem zajął się moją bardzo zawiłą sprawą i doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia na moją korzyść. Jeżeli będzie taka potrzeba moja lub moich znajomych z całego serca polecę właśnie tą kancelarię. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu mecenasowi.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

 • Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)

Immobi Group sp. z o.o.

 • Wrocław
Jakub O.

Kancelaria Immobi pomogła mi w kompletowaniu dokumentów i przeprowadziła mnie przez cały proces związany z budową domu jednorodzinnego. Polecam!

5.0 (22 opinie)

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Antoni D.

Bardzo dobry zespół adwokatów. Zdecydowanie polecam, bo dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę, którą wielu spisywało na straty.

5.0 (40 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE Konsorcjum

 • Wrocław
Marek Dutkiewicz

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, bezproblemowy kontakt, nie wygórowane ceny. Polecam z przekonaniem o wysokim standardzie usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

 • Wrocław
Stanisław E.

Panie Marku dziękuję za poradę, darmową oczywiście. Jest wspaniałym człowiekiem starającym się zrozumieć problem i w sposób merytoryczny potrafiącym doradzić, za co bardzo dziękuję - za fachowość, życzliwość i zawodowe podejście. Za pomoc bardzo dziękuję Panie Marku, daj Boże Polsce takich Polaków - 74leni człowiek z wielką wdzięcznością dla Pana.

5.0 (17 opinii)

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o.

 • Wrocław
Empatia Sp. z o.o.

Dzień dobry Działalność gospodarczą prowadzę prawie 10 lat na pełnej księgowości i mam już doświadczenie jak mogą wyglądać usługi księgowe. Kilka miesięcy współpracy przekonało mnie, że zawsze powinno się szukać najlepszej współpracy. Od kiedy księgowanie prowadzi dla mnie firma Kardynał&Kardynał dopiero rozumiem jak może być pomocne biuro rachunkowe. Widać dbałość o szczegóły, chęć rozwiązywania problemów i pomocną dłoń w sytuacjach wymagających niestandardowych działań. Polecam

5.0 (70 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

 • Wrocław
Kasia N.

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Instalatorstwo Elektryczne

Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, dobry kontakt. Zlecałem poprowadzenie sprawy o zapłatę odszkodowania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

 • Wrocław
Dorota

Bardzo profesjonalna rozmowa wstępna dotyczącą oferty i zakresu proponowanych prac, konsultacja, oraz doradztwo odpowiednie do zakresu sprawy, pismo procesowe i obsługa profesjonalna i terminowa.

5.0 (38 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Tomasz P.

Pan Mecenas to nieoceniony prawnik. Nad naszymi sprawami zawsze pochylał się bardzo szczegółowo. W sumie, jak na razie wygraliśmy z nim wszystkie sprawy i co również ważne, bardzo mocno kładzie nacisk na etykę zawodową. Polecam!

5.0 (8 opinii)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

5.0 (4 opinie)

REGIDO Karol Zaczek

 • Wrocław
Bogusław W.

Nie jestem fachowcem od malowania mieszkań, ale umiem ocenić podejście do klienta, a w tym przypadku jest to rzecz, na którą od razu zwróciłem uwagę. Pierwsze zgłoszenie chęci pomalowania kilku wybranych ścian naszego mieszkania (w sumie około 100 m2) pojawiło się w Internecie w kilka chwil po moim zapytaniu. Telefonicznie ustaliliśmy termin i zakres prac, na drugi dzień rano, punktualnie tak jak się umówiliśmy, przedstawiciel firmy przyjechał na „wizję lokalną”. Uzgodniliśmy rodzaj farby, koszt i czas wykonania pracy. Już o południu otrzymałem wstępny projekt umowy (kilka stron!). Dodam, że ta umowa była napisana perfekcyjnie - zrozumiale i bezbłędnie, określała czas i koszty wykonania pracy. Wyodrębniała koszt materiałów i

5.0 (4 opinie)

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

5.0 (11 opinii)
Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...