Obsługa prawna firm Nowy Dwór Mazowiecki - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Nowym Dworze Mazowieckim, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Konrad Gauza

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Konrad Gauza Nowy Dwór Mazowiecki - porady prawne, sprawy cywilne, karne, rozwody, alimenty, spadki, nieruchomości, spółki. Kancelaria została założona w 2005 r. i prowadzona jest w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej przez adwokata Konrada Gauzę - numer leg. adw. WAW/ADW/2119. "W ciągu ponad 15 lat działalności reprezentowałem swoich Klientów już w ponad 1.500 postępowaniach sądowych, negocjacjach, mediacjach. W ramach udzielania pomocy prawnej gwarantuję samodzielną reprezentację, rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność i bezpośredni kontakt." Konsultacja prawna możliwa jest po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu na terenie Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek.”

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej pozwala na dokładną i terminową ocenę sytuacji prawnej klienta. Każdego tygodnia reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym i cywilnym.

Eco Harpoon-Recycling Sp. zo.o.

 • Czosnów
 • 3 km od Nowy Dwór Mazowiecki

MACIEJ BOGUSŁAWSKI

 • Izabelin-Dziekanówek
 • 10 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Zbigniew K.

Pośrednictwo Prawno Finansowe

DIPI LEGAL Damian Płoski

 • Łomianki
 • 15 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Aplikant radcowski, prawie 3 letnie doświadczenie w podstawowej obsłudze spółek handlowych, sporządzaniu umów. - sporządzenie pism procesowych, pozwy, odpowiedzi na pozew - dokumentacja RODO (polityki ochrony danych osobowych, klauzulę informacyjne) - opiniowanie i sporządzenie umów handlowych (umowy najmu, umowy zlecenia, umowy pożyczki).

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Nowym Dworze Mazowieckim

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Nowego Dworu Mazowieckiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NIMES Consulting

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

NIMES Consulting jest dynamiczną firmą konsultingową z siedzibą w Warszawie. Nasza oferta konsultingowa jest ukierunkowana na udzielanie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwom zainteresowanym procesem internacjonalizacji, zarówno na rynkach europejskich jak i pozaunijnych. Na doświadczenie zawodowe oraz referencje firmy NIMES składają się liczne projekty pomyślnie zrealizowane w branży mechaniki specjalistycznej, rolno-spożywczej, mody, DIY oraz budownictwa. Zajmujęmy się: - przeprowadzaniem badań rynkowych; - pozyskiwaniem nowych klientów; - organizowanie misji gospodarczych oraz wystąpień firm na targach za granicą

Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ KANCELARII. ŚWIADCZYMY USŁUGI PRAWNE OD PONAD 13 LAT. KAŻDY KLIENT TRAKTOWANY JEST INDYWIDUALNIE, JESTEŚMY KANCELARIĄ NASTAWIONĄ NA DOBRĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI A NIE NA ILOŚĆ KLIENTÓW. KLIENT ZAWSZE KORZYSTA Z PORAD ADWOKATA LUB RADCY PRAWNEGO. W DOBIE PANDEMII ŚWIADCZYMY USŁUGI ONLINE. ŚWIADCZYMY USŁUGI PRAWNE Z ZAKRESU: DORADZTWO Z ZAKRESU TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ DORADZTWO PRAWNE Z ZAKRESU PRAWA CYWILNEGO WINDYKACJA NALEŻNOŚĆ OBSŁUGA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH OBSŁUGA PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

ARK

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Dawid S.

Łukasz Marciniak

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Szanowni Państwo, ponad 15-letnie doświadczenie w organizowaniu i zarządzaniu obszarem obsługi kadrowo-płacowej i HR, praktycznym stosowaniu prawa pracy oraz współpracy ze związkami zawodowymi pozwala mi zaproponować Państwa Organizacji stałe lub doraźne wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu prawa pracy i HR. Swoją ofertę kieruję do firm oraz instytucji i urzędów, dla których najważniejsze są doświadczenie, specjalizacja oraz rzetelność i skuteczność w działaniu. Pomagam w kompleksowym prowadzeniu firmy w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Jestem specjalistą z zakresu prawa pracy oraz doświadczonym menedżerem personalnym, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Punkt Widzenia Studio Architektury

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Marcin J.

Kancelaria od wielu lat specjalizuje się w zobowiązaniach. W ramach naszej specjalizacji przygotowujemy projekty umów, opiniujemy poprawność innych umów. Uczestniczymy w procesie negocjowania umów. Weryfikujemy projekty aktów notarialnych. Dochodzimy roszczeń w przypadku braku realizacji umów. Stawiamy na stały rozwój organizacji poprzez implementowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, rozwój naszych pracowników i poszerzanie naszej oferty produktów. Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI KRAWIECKIE " TAILOR"

 • Izabelin
 • 23 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych o. Warszawa

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

LORICA IURIS KANCELARII ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH CIECIERSKI RAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA W naszych działaniach stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo Klienta. Staramy się, aby zadowolenie ze współpracy z Kancelarią pozwalało na budowanie trwałych i długookresowych relacji. W naszej działalności od zawsze stawiamy na profesjonalizm: Zatrudniamy doradców podatkowych oraz specjalistów z dziedziny prawa finansowego i rachunkowości. Propozycja Kancelarii skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na ich formę prawną, zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i indywidualnych osób szukających pomocy prawnej. Reprezentujemy Klientów w każdym postępowaniu na terenie kraju, a także poza jego

POLS TRADE s.r.o.

 • Žilina , Słowacja

Firma POLS TRADE z siedzibą w Żylinie na Słowacji, powstała w celu udzielania usług polskim firmom oraz indywidualnym przedsiębiorcom, planującym założyć firmę na Słowacji i rozwijać biznes na Słowacji, a także szukającym handlowe kontakty na Słowacji. Chcecie zarejestrować firmę na Słowacji : spółkę na Słowacji lub inną działalność gospodarczą na Słowacji? Zdecydowaliście się otworzyć sklep na Słowacji, filie, oddział czy inną działalność w Słowacji ? Jesteście polskim producentem i planujecie wejść na słowacki rynek ze swoim towarem ? Chcecie znaleźć nowych klientów i kontrahentów na perspektywicznym rynku ? Szukacie słowackich przedstawicieli lub pracowników dla swojej firmy ? Chcecie zyskać nowych partnerów w biznesie w Słowackiej

Vis Legis Kancelaria Prawna

 • Błonie
 • 26 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Vis Legis Kancelaria Prawna, jako jedna z niewielu działających na rynku, jest mobilną kancelarią oferującą dojazd do Klienta. Założona została przez radcą prawnego Annę Dębek, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w warszawskich kancelariach prawnych, jak również podczas praktyk i wolontariatów. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób prawnych, przedsiębiorców, jak również osób fizycznych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych (w tym wniosków i pozwów) i nieprocesowych, umów oraz opinii prawnych, a także reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracyjnymi oraz organami

Viver Legal Doradztwo Prawno Gospodarcze

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Viver Legal świadczy profesjonalną obsługę prawną dla Klientów biznesowych jak i osób fizycznych. Doradzamy naszym Klientom w każdej dziedzinie prawa, Kancelaria współpracuje z wieloma prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, w tym adwokaci, czy doradcy podatkowi. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, administracyjnym, doradztwie podatkowym, przeprowadzamy optymalizacje podatkowe mające na celu zmniejszenie stawek odprowadzanych podatków. Oferujemy pomoc prawną podmiotom potrzebującym jej sporadycznie, jak również tym, które wymagają jej stale i kompleksowo. Nie różnicujemy Klientów – obsługujemy zarówno międzynarodowe koncerny, jak i małe firmy rodzinne, a także osoby fizyczne. Naszym celem jest

Karolina Kołłątaj Lege Artis

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Miłosz K.

Bardzo dobra Pani prawnik. Pani Karolina zna się na swoim fachu i jest osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Panią Karolinę polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Najlepszy prawnik w Warszawie.

Doradztwo prawne Jowita Sikorska

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi, w których się specjalizujemy to produkcja urządzeń typu: disolvery, mieszalniki, kadzie, zbiorniki, prasy, kartuszarki. Sprzedajemy nasze towary od 2016. Sprzedajemy towary na terenie takim jak Polska. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Ciach

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Wojciech S.

Sprawa załatwiona jak należy. Duże zaangażowanie i szybkie reakcje na zmiany z mojej strony. Duża cierpliwość :-).

UPIK Kancelaria sp.z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Mateusz G.

Profesjonalny zespól, udana współpraca, polecam kazdemu.

Biuro Rachunkowe UPIK KANCELARIA

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Dawid Bilski

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Dagmara Jędrzejczyk

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Monika B.

Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

LAW & BUSINESS

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

LAW & BUSINESS (L & B) to przedsiębiorstwo świadczące usługi doradztwa prawnego i biznesowego dla przedsiębiorców. Oferujemy wsparcie osobom, które planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, przedsiębiorcom zwykłym, jak i tym, którzy mają innowacyjny pomysł na biznes, czyli tzw. startupów.

Centrum Usług Prawnych

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Michał N.

Bardzo duża wiedzą prawna. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Szybkie terminy spotkania i realizacji przyjętej usługi.

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Affre.pl - obsługa prawna firm

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Potrzebujesz pomocy doświadczonych prawników, którzy pomogą Ci sprowadzić Twoją firmę na właściwe tory, doradzą na temat odpowiedniego systemu dystrybucji i zajmą się odpowiednią ochroną danych osobowych? To wszystko jest możliwe, jesli juz dziś wejdziesz na www.affre.pl i oddasz się w ręce świetnego zespołu, który specjalizuje się w prawie konkurencji i wielu innych dziedzinach. Nie czekaj i zapewnij sobie odpowiednią ochronę. Kancelaria Affre i Wspólnicy sp.k. ul. Powązkowska 15 01-797 Warszawa tel.: +48 221004771 NIP 1132876741 REGON 147264794 http://affre.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

mariopol9

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Porady prawne w formie opinii prawnych z zakresu dochodzenia roszczeń (szczególnie pozwy w ramach e-sądu), prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, gospodarczego, wyceny nieruchomości. W tym pozwy, umowy, pisma procesowe, odwołania. Koszt to 60,00 zł. W ramach powyższej ceny otrzymacie Państwo profesjonalną opinię prawną przedstawiającą rozwiązanie zagadnienia prawnego z omówieniem aktualnego stanu prawnego i propozycji rozwiązania problemu. Porada prawna - po otrzymaniu informacji dot. opisu stanu faktycznego sprawy i wpłaty opłaty na konto Millenium Bank nr 71 1160 2202 0000 0003 1045 9375 zostanie przesłana na podany adres e-mailowy w ciągu 48 godzin.

Katarzyna Mrozek Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Jestem adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam 5 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się głównie w sprawach procesowych - cywilnych, karnych, gospodarczych, bankowe. Obsługuję klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Jestem otwarta na potrzeby klientów i potrafię znaleźć najlepsze prawne rozwiązanie ich problemów. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, rozważam każdy jej aspekt - majątkowy, emocjonalny. Jestem kilka kroków przed Klientem i potrafię przewidzieć jakie konsekwencje w przyszłości będą miały podejmowane decyzje. Zapraszam do współpracy.

MARIA HRYNIEWICZ-WILCZOPOLSKA USŁUGI PRAWNE

 • Płochocin
 • 25 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Moja działalność gospodarcza rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, prawo cywilne, ochrona danych osobowych, prawo autorskie, prawo własności intelektualnej, prawo handlowe, prawo reklamy, na terenie Warszawa.

A. Rupiewicz

 • Ożarów Mazowiecki
 • 24 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria PIT - Accounting and Legal Services Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Prowadzimy usługi księgowe i prawne dla spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Rozliczamy podatki, służymy poradą w zakresie prowadzonej działalności. Prowadzimy kadry i płace oraz ZUS. Pracują z nami prawnicy i księgowy posiadający certyfikaty MF . Świadczymy usługi dla naszych kontrahentów od 18 lat. Niektórzy z naszych podatników już 18 lat docenia nasze usługi i przeszli przeróżne kontrole i podatkowe i ZUS oraz celne jak i PIP. Prowadzimy również usługi w języku angielskim i hiszpańskim.

Zdaniemprawnika

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, autorskiego, farmaceutycznego i prawa spółek handlowych. Współpracuje z doradcami podatkowymi, którzy na życzenie Klienta mogą dokonać analizy podatkowej planowanych przedsięwzięć. Zajmuje się tymi sprawami także w handlu międzynarodowym. Usługi są świadczone w językach angielskim, niemieckim i włoskim.

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria prawna HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy składa się z prawników reprezentujących wszystkie zawody prawnicze – adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie przy ul. Aleksandra Kotsisa 2/4 lok. 30 w dzielnicy Praga-Północ. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla przedsiębiorców i jednostek samorządów terytorialnego. Prawnicy kancelarii chętnie podejmują się prowadzenia spraw wymagających wiedzy interdyscyplinarnej związanej z zagadnieniami dotyczącymi funkcjonowania przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego – nie tylko z zakresu prawa, lecz również z zakresu zarządzania i ekonomii. Udzielamy porad prawnych dla przedsiębiorców z całego zakresu prawa cywilnego,

Julia Borkowska

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Działamy na rynku od 2010. Zakres naszego działania to prawo gospodarcze, prawo cywilne. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Warszawa, praca zdalna. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Mundo Viridi Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Jesteśmy podmiotem gospodarczym działającym w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawne na terenie całej Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów zagranicznych głównie z terenu Azji prowadzących działalność gospodarczą zarówno w Polsce jak i UE. Porozumiewamy się z naszymi Klientami w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, wietnamskim, chińskim oraz oczywiście polskim, co ułatwia kontakt i usuwa ewentualną barierą komunikacyjną wynikającą z różnic językowych. Działania naszej firmy polegają na: - wysyłaniu powiadomień i monitów, - kontakt telefoniczny z dłużnikiem, - przyznanie jednego lub więcej terminów do spłaty zobowiązań, - działania w terenie prowadzące do ustalenia majątku dłużnika, - ustalenie

Rękawek

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Węgrocka-Kutra

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Angelika P.

W chwili obecnej zakończyliśmy pertraktacje, oczekuję na pomyślne rozwój i zakończenie sprawy.

HM Finance

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Dom Finansowy HM Finance W biznesie istotna jest szybkość reakcji, dlatego nasza księgowa jest zawsze pod telefonem, gotowa odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. JPK, Split Payment, biała lista podatników – stale podnosimy kwalifikacje, aby zdjąć Państwu z głowy zamartwianie się zmianami podatkowymi. Potrzebujesz gwarancji? Nasza księgowa posiada certyfikat Ministerstwa Finansów i polisę OC, z której jak dotąd nie musiała korzystać. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Nasi klienci prowadzą zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki cywilne, jaki i spółki prawa handlowego (sp. z o.o., s.j., s.k.). Pomagamy im rozliczyć się za pomocą: • ryczałtu • karty podatkowej • księgi przychodów i rozchodów

Kowalczyk Aneta KOWANEX Biuro Rachunkowo Podatkowe

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

KOWANEX Biuro Rachunkowo Podatkowe oferuje kompleksową i rzetelną obsługę księgowo – podatkową i kadrowo-płacową.Swoje usługi kieruje do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz małych i średnich podmiotów prawa handlowego. Gwarantujemy solidną i terminową obsługę.

KANCELARIA PRAWNA SSP

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Legatuum Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Kancelaria Enres Sp. z o.o.

Duży profesjonalizm, pracownicy w szczególności radcowie prawni są bardzo pomocni.

Kancelaria Enres Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Płacheta

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Adwokat Maciej Płacheta doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach warszawskich oraz w organach administracji publicznej, zajmując się obsługą prawną jednostek budżetowych udzielających wsparcia finansowego pokrywanego ze środków Unii Europejskiej m. in. projektów informatycznych oraz infrastrukturalnych, a także obsługą prawną beneficjentów. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych. Specjalizuje się również w sprawach hipotecznych kredytów walutowych. Ponadto zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa i postępowania cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa karnego. Ponadto prowadzi obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorstw, na terenie

Kancelaria Prawna GNP

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria prawna GNP jest prężnie działającą firmą prawniczą ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego oraz postępowaniach sądowych. Atutem naszej kancelarii jest połączenie wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, co umożliwia nam dostarczenie Państwu skutecznych rozwiązań prawnych, jak również i biznesowych, niezbędnych do rozwiązywania problemów związanych z prowadzeniem wszelakim przedsięwzięć gospodarczych. Do dyspozycji Państwa stawiamy zespół wysokiej klasy prawników, którzy swoim zaangażowaniem, doświadczeniem oraz wiedzą przyczynią się do

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński Al. Jana Pawła II 61 lok. 301, 01-031 Warszawa Moje specjalizacje to: prawo pracy, prawo administracyjne, w tym sprawy PFRON, prawo spółek, prawo cywilne, prawo gospodarcze, zatrudnianie cudzoziemców, legalizacja pobytu. Jestem ekspertem w sprawach związanych z PFRON, w szczególności związanych ze zwrotem dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych oraz kontrolami zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych (ZFRON). W powyższym zakresie Kancelaria prowadzi również szkolenia dla pracodawców i audyty w siedzibie firmy z zakresu prawidłowości ubiegania się o dofinansowania oraz wykorzystywania środków ZFRON. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji

Bogusz Office Group Marek Bogusz

 • Warszawa
 • 30 km od Nowy Dwór Mazowiecki

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Pomiechówek, Czosnów, Leoncin, Zakroczym, Skierdy, Cieksyn, Trzciany, Wymysły, Błędowo, Pieńków, Śniadówko, Kosewko, Czeczotki, Kaliszki, Palmiry, Borkowo, Stanisławowo, Kazuń-Bielany. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?