Projekt technologiczny, Częstochowa


Tworzymy projekty zapleczy kuchennych dla restauracji, hoteli i obiektów noclegowych, barów, kawiarni, sklepów, firm cateringowych, a także stołówek i kantyn pracowniczych, kuchni szpitalnych, placówek oświatowych takich jak szkoły i przedszkola, domów pomocy społecznej i innych.

Oferujemy projekty technologiczne zapleczy gastronomicznych i wizualizacje 3D nietypowych zabudów zawsze idealnie dostosowane do profilu Państwa działalności. Posiadamy także w swojej ofercie także profesjonalne projekty wentylacji z uzgodnieniami.

Nasze projekty zawierają wytyczne dla pozostałych projektów branżowych, są zatwierdzone przez rzeczoznawcę sanitarnego, a także są maksymalnie dostosowane do oczekiwań każdego klienta.
Dodatkowo realizujemy projekty związane komplementarnie z dokumentacją HACCP GMP GHP która również jest konieczna do odbioru lokalu przez inspekcję sanitarną lub weterynaryjną.

Mamy już 20 lat doświadczenia w projektowaniu oraz kierunkowe wykształcenie budowlane - każdy nasz projekt zawiera szczegółowe wytyczne instalacyjne dla branż: wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, gazowej i wentylacyjnej. Wykorzystujemy oprogramowanie CAD oraz bloki wielu renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego - co gwarantuje, iż opracowany projekt będzie wiernym odwzorowaniem rzeczywistości. Specjalizujemy się w "trudnych", nietypowych przypadkach.

Nasze projekty spełniają wszelkie wytyczne inspektorów SANEPID, i są tworzone w sposób przemyślany - w oparciu o prawdziwe potrzeby przedsiębiorcy, założenia budżetowe i inne.

Działamy na terenie całej Polski. Wystawiamy faktury VAT.

Polska, Częstochowa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 184