Notariusz Wodzisław Śląski - Najlepsi w 2023

Notariusze w Wodzisławiu Śląskim, czerwiec 2023

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

54 firm
w kategorii Notariusze

Średnia ocena notariuszy w Wodzisławiu Śląskim to 5.00 (na podstawie 2 opinii).

Wszystkie firmy
Notariusz Wodzisław Śląski
gryfny.design

Polecam, ogromna pomoc przy zakładaniu spółki. Sprawnie, szybko i bardzo przystępnie cenowo.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Notarialna s.c. A. Rabczuk

 • Racibórz
 • 19 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w Raciborzu, przy ulicy Adama Mickiewicza 13B, w budynku dostosowanym również do osób niepełnosprawnych. Oferuje pełną i profesjonalną obsługę notarialną. Zapewnia informacje w zakresie podatków i opłat, taksy notarialnej, a także niezbędnych dokumentów i danych potrzebnych do dokonania czynności notarialnych. Podejmuje współpracę z Klientami, umożliwiając przekazanie informacji zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim.

Kancelaria Notarialna Agata Serafin

 • Gliwice
 • 36 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria Notarialna - Ł. Gajos W. Małachowski s.c.

 • Gliwice
 • 36 km od Wodzisław Śląski

avatar icon

Dołącz do naszych Notariuszy w Wodzisławiu Śląskim

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów z Wodzisławia Śląskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke

 • Ruda Śląska
 • 41 km od Wodzisław Śląski
Małgorzata

Zależało mi na wykonaniu usługi w sobotę i zdecydowanie polecam Kancelarię z tego powodu. Notariusz nie tylko była gotowa umówić się na sobotę, ale nie robiła problemu, kiedy trzeba było zmienić wcześniej zaplanowany termin na kolejną sobotę. Poza tym wszelkie rozmowy przygotowujące usługę były rzeczowe i grzeczne, a sama usługa przebiegła sprawnie i miło.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Notarialna Ewa Strażecka

 • Tychy
 • 42 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria notarialna w Tychach wykonuje wszystkie czynności notarialne dla osób prawnych. Do obowiązków notariusza należy kompleksowa pomoc prawna na rzecz firm, organizacji, przedsiębiorców i obejmuje: sporządzanie aktów notarialnych. czynności notarialne, sporządzanie umów, pisanie aktów notarialnych, przygotowywanie umów, poświadczenia, sporządzanie protokołów. Główną funkcją notariusza jest poświadczanie i potwierdzanie określonych praw i faktów, ich konsolidacja prawna w celu zapobieżenia ewentualnym naruszeniom prawa.

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

 • Tychy
 • 42 km od Wodzisław Śląski
Roman S.

Pewna duża niby wyspecjalizowana kancelaria z Katowic prowadziła mi sprawę uzyskania odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej przez wiele miesięcy. Zrezygnowałem z nich i przekazałem sprawę mecenasowi Mikołajowi z Tychów. Pan mecenas załatwił sprawę w dwa tygodnie. Ubezpieczyciel przelał mi nawet pieniądze przelewem ekspresowym. Później efektywnie rozwiązał mi jeszcze kilka innych spraw, moim zdaniem pan mecenas jest rzeczowym i skutecznym prawnikiem.

5.0 (26 opinii)

Kancelaria notarialna Kamil Kozina, Michał Michalik s.c.

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski
Magdalena K.

Bardzo polecam. Człowiek bardzo uczciwy. Mimo, że z mojego zaniedbania nie udało się załatwić sprawy, nie wziął ode mnie złotówki. Poradził co mam zrobić. Bardzo miła obsługa.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
 • 41 km od Wodzisław Śląski
Ewa P.

Pan Mecenas profesjonalnie i z zaangażowaniem zajął się moją sprawą. Ponadto jest osobą o miłej powierzchowności, potrafiącą wysłuchać klienta i budzącą zaufanie. Polecam i dziękuję za pomoc. Z poważaniem.

5.0 (27 opinii)

Porównanie usług w Wodzisławiu Śląskim, 2023

avatar icon

Kancelaria Notarialna Bielsko-Biała, Notariusz Joanna Gołębiewska

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Wodzisław Śląski

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze strony notariusza, zachęcam serdecznie do skorzystania z moich usług. Jestem notariuszem i prowadzę kancelarię notarialną. Wykonuje wszelkie czynności zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie. Wraz z innymi pracownikami oferuje również bezpłatne porady i udzielam informacji dotyczących czynności notarialnych. Wśród podejmowanych przeze mnie czynności należy m.in.: sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie odpisów lub wyciągów dokumentów, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów. Zapraszam od pn do pt.

Notariusz Bielsko Biała - Kancelaria Notarialna Bielsko G-KK

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Wodzisław Śląski
Adrian O.

To, co wyróżnia tę kancelarię notarialną spośród innych, to przede wszystkim dobra notariusz z Bielska-Białej, która tam pracuje. Rzetelna, uprzejma i pomocna. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi znaleźć rozwiązanie każdej trudnej sytuacji. Mój akt notarialny jest tego przykładem - działka kupiona ! Do szybkich zapytań polecam też ich formularz kontaktowy na stronie www.notariuszebielsko.pl - fajna sprawa :)

5.0 (2 opinie)

Notariusz Katowice

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Notariusz Katowice to solidny specjalista. Pracuje, działa, pomaga. Jego praca jest na pewno godna uwagi i warto mu zaufać. Dla takiego notariusza doradztwo, przygotowanie dokumentów, wsparcie, jest ważne. Klienci mogą przyjść do niego i uzyskać porady. Jest to doskonała usługa prawnicza, która ma szanse stać się cennym rozwiązaniem. Ludzie lubią współpracę z takim notariuszem i mają zamiar o nią dbać.

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdalena Smreczak

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Oferujemy Państwu profesjonalne i zgodne z prawem czynności notarialne. Doświadczony notariusz zaprasza do współpracy osoby prywatne i klientów biznesowych. W ramach oferty: sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, doręczanie oświadczeń, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, sporządzanie wypisów i odpisów dokumentów. Działamy zgodne z etyką zawodową i przepisami, chroniąc dobre interesy klienta. Produkty/Usługi: -sporządzanie aktów notarialnych, -sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, -sporządzanie poświadczeń (własnoręczności podpisu, zgodności odpisu lub --wyciągu z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu), -doręczanie oświadczeń, -spisywanie protokołów, -sporządzanie protestów weksli i

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

5.0 (58 opinii)

Kancelaria Notarialna - Notariusz Adam Robak

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

avatar icon

Kancelaria Notarialna Katowice

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Notariusz Katowice

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria Notarialna Alicja Świergot to notariusz Katowice, który pomoże komukolwiek petentowi w stworzeniu umowy, stworzeniu testamentu czy również przeprowadzeniu przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości bądź innej ruchomości. Jeśli wyszukują państwo wykwalifikowanego notariusza z Katowic, jaki z empatią, zaangażowaniem oraz właściwą wiedzą przyjrzy się sprawie oraz zaproponuje pomoc notarialna - Kancelaria Notarialna Alicja Świergot to właściwy adres, gorąco zapraszamy do sprawdzenia.

prawnyregulamin.pl

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Dzień dobry, Mam na imię Nina i reprezentuję kancelarie prawną Prawnyregulamin.pl. Z miłą chęcią podejmę się przygotowania dla Państwa niezbędnych dokumentów prawnych. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

avatar icon

Na terenie Katowic oferujemy realizowanie poszczególnych czynności notarialnych. Nasza Notius Kancelaria Notarialna funkcjonuje w korzystnej lokalizacji dla naszych klientów. Zapewniamy naszym klientom między innymi protesty weksli i czeków. Przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów, danych na informatycznych nośnikach danych w formie depozytów notarialnych. Sporządzamy akty notarialne. Produkty/Usługi: - notariusz - kancelaria notarialna - biuro notarialne katowice - katowice notariusz

Kancelaria Notarialna Agnieszka Dyszlewska-Tarnawska

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski
Urszula T.

Gorąco polecam Pania Notariusz za kompetencję, życzliwość, punktualność, poszanowanioe czasu klienta.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Notarialna Agnieszka Majer

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Potrzebujesz usług profesjonalnego notariusza? Jeżeli tak to zapraszam do mojej kancelarii znajdującej się w Katowicach. Zajmuje się wszystkimi usługami, które znajdują się w zakresie moich zadań. Moja kancelaria czynna jest w godzinach pomiędzy 9 a 17. Gwarantuje pełen zakres usług, które znajdują się w zakresie moich obowiązków. W razie konieczności jestem w stanie wykonać czynności notarialne poza terminami pracy mojej kancelarii. Oferowane usługi/produkty: - pełnomocnictwo - legalizacja własnoręczności podpisu na okazanym dokumencie oraz wzór podpisu - sporządzenie poświadczonej notarialnie kopii, wypisu, odpisu i wyciągu z dokumentu oraz daty okazania dokumentu - umowa majątkowa małżeńska - umowa podziału majątku wspólnego małżonków -

Notariusz Katowice

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria Notarialna Marcin Onichimowski Katowice to pomoc notarialna dla każdego, kto wypatruje rady notarialnej lub ewentualnie specjalisty, który weźmie udział w zaświadczeniu transakcji, testamentu bądź innych spraw urzędowych wymagających obecności notariusza. Kancelaria Notarialna Marcin Onichimowski Katowice to zabezpieczenie profesjonalizmu i doświadczonego podejścia do jakiegokolwiek petenta, wobec tego jeżeli poszukują Państwo pomocy notarialnej, to jest właściwy adres.

POGOTOWIE KREDYTOWE

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem finansowym. Znajdziemy produkt dostosowany do Twojej sytuacji finansowej. Działamy również w kwestii negocjacji z firmami windykacyjnymi. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Malinowska

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski
Marcin P.

Rzetelność, fachowość na każdym kroku, pomocni, dobre ceny.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski
Justyna M.

Kancelarię cechuje pełen profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy - jest kompetentny i pomocny. Sprawny kontakt telefoniczny i mailowy, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Serdecznie polecam Kancelarię.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Notarialna - Notariusz Sylwia Jonek

 • Bytom
 • 49 km od Wodzisław Śląski

avatar icon

notariusz silesia

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Notariusz w Katowicach Mirosław Szura wykonuje zupełny szereg czynności notarialnych. Nasi notariusze sporządzają akty notarialne w siedzibie naszej kancelarii w Katowicach, oraz w sytuacjach uzasadnionych, w siedzibie lub domu Klienta. Kancelaria prowadzi obsługę również w językach obcych: angielskim i francuskim. Informacje oraz rady dotyczące czynności notarialnych udzielane są przez notariusza bez dodatkowych opłat. W ofercie: Zakres czynności obejmuje wykonywanie: aktów oraz poświadczeń, projektów aktów oświadczeń lub innych dokumentów, wypisów, odpisów, wyciągów dokumentów, a także innych czynności jak przykładowo: protestów czeków i weksli. Doręczanie oświadczeń. Notariusz w zakresie swoich uprawnień podejmuje obowiązki jako osoba

avatar icon

notariusz silesia

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

avatar icon

Kancelaria Notarialna

 • Katowice
 • 47 km od Wodzisław Śląski

Kancelaria Notarialna Koszutka Jesionowa W ramach prowadzonej działalności naszej Kancelarii Notarialnej proponujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania wszelkich czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej. Zapewniamy Państwu rzetelne, szybkie i terminowe załatwianie spraw przez naszych notariuszy.Przestronne klimatyzowane pomieszczenia Kancelarii, wraz z dostępem do bezprzewodowego internetu, zapewnią sprawną i wygodną obsługę Klientów. W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania naszej Kancelarii Notarialnej zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego.

avatar icon

Notariusz Piekary Śląskie Małgorzata Parada Kancelaria Notarialna

 • Piekary Śląskie
 • 54 km od Wodzisław Śląski

akty notarialne, nieruchomości, prawo cywilne

Notariusz - Paulina Siekańska

 • Imielin
 • 54 km od Wodzisław Śląski
Damian W.

Pani notariusz potrafi wysłuchać klienta i udzielić wszelkich, fachowych informacji związanych z załatwianą sprawą w kontakcie z klientem bardzo przyjemna. Pełen profesjonalizm, działanie ku zadowoleniu klienta, umiejętność pracy z pewną dozą humoru powoduje, że wizyty w biurze notarialnym staja się przyjemnością. Czas okres załatwiania spraw jest naprawdę krótki.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Notarialna Damian Ziętal

 • Mysłowice
 • 54 km od Wodzisław Śląski
Bożena K.

Super - pełen profesjonalizm. Polecam. Pan Damian spokojnie i szczegółowo wyjaśnił temat sprawy.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Adwokat Patryk Kozłowski Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 56 km od Wodzisław Śląski
Stanisław P.

Miałem ogromny problem, ponieważ czułem się niewinny a problem narastał i to ze względu na źle wybranych wcześniej pełnomocników. Pewnego dnia trafiłem do mec. Patryka. Podczas pierwszej wizyty w jego Kancelarii zorientowałem się, że mam do czynienia z fachowcem wysokiej klasy. Kiedy przedstawiłem mu swój problem mecenas wysłuchał mnie do końca i spotkanie zakończyło się wystawieniem mojego pełnomocnictwa. Jest to adwokat, który naprawdę zna dobrze Prawo Karne i potrafi nim się posługiwać. Przekonałem się o tym na kolejnych rozprawach w Sądzie Rejonowym jak i Okręgowym. Dzięki profesjonalnym i kompetentnym podejściem mec. Kozłowskiego moja sprawa zakończyła się wielkim sukcesem. Dzisiaj mogę z prawdziwą satysfakcją polecać Wam Pana

5.0 (37 opinii)
Łukasz G.

Rozmowa przebiegła szybko i na temat, profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie w pełni gwarantuje sukces firmy. Myślę ze pani Aleksandra taki sukces odniesie. Życzę tego serdecznie!!!!

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelaria Notarialna Notariusz Karolina Wróbel

 • Sosnowiec
 • 59 km od Wodzisław Śląski

Notariusz Karolina Wróbel prowadząca Kancelarię Notarialną w Sosnowcu (Zagórze) przy ul. Aleja Wolności 22, oferuje Klientom wysoką jakość świadczonych czynności, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Patryk Ś.

Pan Wojciech bardzo mi pomógł w sprawie, która zżerała mi dużo nerwów od dłuższego czasu. Podejście do pracy z klientem było profesjonalne, a informacje jakie zostały mi udzielone telefonicznie bardzo mi pomogły. Serdecznie polecam każdemu. Pan Mecenas to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba.

5.0 (18 opinii)

Kancelaria notarialna to miejsce, do którego możemy pójść, jeśli zawieramy jakiekolwiek umowy. Notariusz to osoba wiarygodna i pewna, która pomoże nam dobrać odpowiedni rodzaj umowy oraz będzie przy jej podpisaniu. Dla nas to oznacza bezpieczeństwo i to bez względu na to czy mamy umowę z jakąś dużą firmą czy pożyczamy pieniądze komuś z naszej rodziny. Notariusz w każdej chwili służy nam pomocą i możemy z jego usług skorzystać. Wystarczy zadzwonić i porozmawiać o tym, co nas interesuje, a jeśli mamy do notariusza blisko to o wiele lepszym rozwiązaniem będzie tam pojechać i wszystko dokładnie omówić.

Notariusz przy dokonywaniu czynności notarialnych zobowiązany jest czuwać nad należytym zabezpieczaniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie kancelarii. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, może to zrobić również w innym miejscu. Czynności notarialne dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Przeprowadza się je w języku polskim. Na żądanie strony notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Notariusz przybliży Państwu w sposób jasny i rzeczowy wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych

Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza Katarzynę Nowik zapewnia profesjonalną, rzetelną i sprawną obsługę w zakresie dokonywanych czynności notarialnych, zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa oraz przy zachowaniu zasad etyki zawodowej notariusza. https://www.notariuszwzawierciu.pl/kategorie/kontakt

avatar icon

Notariusz Dominik Świerdza dokonuje następujących czynności: 1) sporządza akty notarialne: m.in. obejmujące umowę sprzedaży, darowizny, czy zamiany; 1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; 2) sporządza poświadczenia; 3) doręcza oświadczenia; 4) spisuje protokoły: m.in. obejmujące zgromadzenia spółek, czy przyjęcia oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku; 5) sporządza protesty weksli i czeków; 6) przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne; 7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; 8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych

Kancelaria świadczy usługi w zakresie mediacji umownej - w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych. Ponadto przeprowadzamy mediacje sądowe w w/w sprawach na zlecenie Sądu. Mediator, jako osoba towarzysząca rodzinie w konflikcie, ma szczególną rolę do spełnienia. Mediator ułatwia zwaśnionym stronom komunikację, umożliwia bezpieczne wyrażanie emocji, mówienie o swoich potrzebach i oczekiwaniach, pomaga w odbudowaniu zaufania i zrozumienia, a tym samym poprawieniu relacji w przyszłości. - mediacja umożliwia polubowne zakończenie sporu, zgodnie z zasadą „wygrany- wygrany”, - mediacja jest szybka, dzięki niej możliwie jest zakończenie sporu nawet w ciągu jednego dnia, - mediacja jest tania, koszty mediacji są niższe

Barbara

Pan Zygmunt jest konkretny, rzeczowy. Konsultacja i dalszy plan działania został przedstawiony w kilku wariantach. Adwokat brał pod uwagę moje sugestie. Plusem ogromnym jest fakt, iż Pan Mrożek w pierwszej kolejności stawiał na polubowne, mediacyjne załatwienie mojej sprawy. Pismo, które Pan sporządził, wystarczyło aby domknąć moja sprawę do końca. Za co serdecznie dziękuję.

5.0 (22 opinie)
Ranking Notariuszy obejmuje również takie miejscowości jak: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Gorzyce, Marklowice, Mszana, Gołkowice, Czyżowice, Turza Śląska, Rogów, Skrzyszów, Lubomia, Połomia, Godów, Syrynia, Gorzyczki, Olza, Gogołowa, Łaziska.
więcej...