Nadzór budowlany Zielona Góra - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Zielonej Górze, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Nadzór budowlany Zielona Góra
Anna I.

Bez problemów otrzymaliśmy pozwolenie na budowę naszego wymarzonego domu. Wsparcie wiedzą i doświadczeniem zarówno podczas załatwiania formalności, jak i po uzyskaniu pozwolenia na budowę, podczas budowy pan Rymkiewicz również wspierał dobrą radą, co było cenne. 5 na 5 gwiazdek, dziękujemy.

MARINVEST - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra
Jolanta M.

Firma MARINVEST wysyłając SMS-a określiła się wstępnie co do ceny usługi. Po rozmowie telefonicznej, przesłaniu dokumentów-zainteresowane osoby były na kwarantannie-doszło do podpisania umowy, zapłacie za usługę połowy ceny z rozliczeniem na koniec zadania. Pan jest rzeczowy, konkretny. Dziękuje, że znalazłam ofertę.

Więcej profesjonalistów

NEOINVEST S.C. - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Profesjonalny Nadzór Budowlany Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • NEOINVEST S.C.
Grzegorz N.

Oferujemy: - nadzory inwestorskie przy budowie Twojego domu, - przeglądy techniczne obiektów, - inwentaryzacje budowlane i fotograficzne, - odbiory domów i mieszkań, - usługi kreślarskie - projektowanie - kamerowanie techniczne i termowizyjne oraz wiele innych zagadnień projektowych i wykonawczych z dziedziny budownictwa. www.neoinvest.net biuro@neoinvest.net tel. 517 542 932 tel. 507 707 792

DANABUD Danuta Żejmo - Nadzór Budowlany Zielona Góra

DANABUD Danuta Żejmo

 • Zielona Góra

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu inspektora nadzoru budowlanego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Budowlana "MEGA" Zdzisław Drobniewski - Inspekcja Budowlana Zielona Góra
Agnieszka T.

Bardzo polecam firmę "Mega" Państwa Drobniewskich, wspaniała współpraca od początku budowy domu, pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie budowy i po jej zakończeniu, dotrzymanie wszystkich ustaleń i każdego terminu. Kolejne ekipy wchodziły na czas i wykonywały swoją pracę bez zarzutu, z dbałością o szczegóły. Nie martwiliśmy się o kupno materiałów, właściciel zajmował się wszystkim. Firmę polecamy każdemu inwestorowi!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRZEGORZ SZAFARZ - Inspekcja Budowlana Zielona Góra
Marcin O.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Szafarz to zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantujących płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami jakich oczekują inwestorzy. Jako wykonawca zajmujemy się kompleksową realizację inwestycji budowlanych również do stanu "pod klucz". Wykonujemy prace budowlano-modernizacyjne według indywidualnych projektów. Realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (od jednostek samorządu terytorialnego po wspólnoty mieszkaniowe). Przedmiotem oferty są usługi budowlano-remontowe zarówno obiektów mieszkalnych, biurowo-usługowych jak i przemysłowych. Inwestorom zapewniamy: doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zlecenia kosztorysowanie, wyceny, optymalizację procesu kompleksowa realizacja procesu budowlanego (od prac ziemnych po prace wykończeniowe) kompleksowe przebudowy i modernizacje obiektów wykonanie infrastruktury (drogi dojazdowe, parkingi) Stawiamy na bezpośrednią elastyczną współprace z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego. Zachowujemy etyczne i moralne standardy w biznesie. PW Grzegorz Szafarz to prężnie działająca firma, której sukcesy są świadectwem jakości i profesjonalnego funkcjonowania na każdym poziomie. Potrzebujesz wykonawcy skontaktuj się z Nami zrealizujesz całą inwestycję. Grzegorz Szafarz

WEKTOR PROJEKT - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra

WEKTOR PROJEKT

 • Zielona Góra

Jako doświadczony inżynier budownictwa, posiadający 10letnie doświadczenie z uprawnieniami oferuję współpracę w zakresie: Kierownik budowy - prowadzenie budowy Nadzór inwestorski - Nadzór zastępczy Zarządzanie budową - Kosztorysy Doradztwo techniczne - przeglądy Zapraszam do rozmów www.wektorprojekt.pl

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NEOINVEST - Inspektor Budowlany Zielona Góra

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Nasze usługi świadczymy w Zielonej Górze, woj. lubuskim. Nasza firma świadczy usługi w zakresie kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego, inwentaryzacji budowlanych, przeglądów okresowych i technicznych, raportów i inspekcji nieruchomości. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Dobra Inspekcja Budowlana Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • MaNaTa Consulting

Wybranie inspekcji budowlanej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z MaNaTa Consulting udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Zenoma Budownictwo - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Zenoma Budownictwo

Działamy na rynku od 1986. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli. Nasza branża to specjalizacja konstrukcyjno-budowlana. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Zakład Usług Inwestycyjnych "INTECH" - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra

Doskonały Przegląd Roczny Budynku

 • Zielona Góra
 • Zakład Usług Inwestycyjnych "INTECH"

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu kierowania budowami oraz nadzorów i kontrolowania robót budowlanych dla osób fizycznych i prawnych. Prowadzący firmę jest członkiem Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (nr ew.LBS/BO/0168/01 Profil firmy : www.zui-intech.pl

Rafał R.

 • Zielona Góra

Inspekcja budowlana i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Rafał R. Profesjonalni znawcy z zakresu inspekcji budowlanej pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Zielonej Górze

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Zielonej Górze? Złóż zapytanie, a firmy z Zielonej Góry same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp.z o. o. - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp.z o. o.

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego spz o o pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Inspekt-Con

Pierwszorzędny inspektor budowlany z właściwym doświadczeniem w kwestii nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kałużny Paweł

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Kałużny Paweł żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się - warto.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Jacek Partyka

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski - Inspektor Budowlany Zielona Góra

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu inspektora budowlanego. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

SAWKA Nieruchomości - Inspektor Nadzoru Budowlanego Zielona Góra

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zielona Góra
 • SAWKA Nieruchomości

Ten inspektor nadzoru budowlanego pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - SAWKA Nieruchomości to doskonały fachowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Odpowiedni Przegląd Roczny Budynku

 • Zielona Góra
 • koro budownictwo mieszkaniowe

Jesteśmy firmą która od wielu lat oferuje swoje usługi na rynku budowlanym w okolicach Zielonej Góry . Realizujemy zlecenia budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Oferujemy kompleksową usługę materiałową i sprzętową. Zapraszamy do współpracy

Krzysztof Wujczyk - Inspektor Nadzoru Budowlanego Zielona Góra 8

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zielona Góra 8
 • Krzysztof Wujczyk

USŁUGI W ZAKRESIE: - kierowanie budową domów wielorodzinnych i jednorodzinnych - nadzory inwestorskie Teren działania: - miasto Zielona Góra - gmina Zielona Góra - powiat Zielona Góra. UPRAWNIENIA: - uprawnienia budowlane - członek Lubuskiej Izby Inżynierów Budownictwa KONTAKT: mgr inż. Krzysztof Wujczyk skr. poczt 150 pl. Pocztowy 1 65-958 Zielona Góra 8 tel. 0 - 780 587 295 www.kierownik-budowy.com

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert

Zawodowcy z Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego nadzoru budowlanego. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Mierkiewicz Budownictwo - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Mierkiewicz Budownictwo

 • Zielona Góra

Inspektor budowlany z bogatym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Zielonej Góry. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Zielonej Górze, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MJ - Inspekcja Budowlana Zielona Góra

Dobra Inspekcja Budowlana

 • Zielona Góra
 • MJ

Wybranie dobrej inspekcji budowlanej może być trudne, ale MJ na 100% pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PIB Inżynieria Budowlana MATEUSZ WRÓBLEWSKI - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • PIB Inżynieria Budowlana MATEUSZ WRÓBLEWSKI

Znakomici pracownicy firmy PIB Inżynieria Budowlana MATEUSZ WRÓBLEWSKI spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Waldemar Janicki

Firma Waldemar Janicki to eksperci od nadzoru budowlanego, obsługujący Klientów z Zielonej Góry i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

PPW KANGAZ Piotr Walencki - Inspektor Budowlany Ochla

Inspektor Budowlany

 • Ochla
 • 3 km od Zielona Góra
 • PPW KANGAZ Piotr Walencki

Ten kompetentny inspektor budowlany pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - PPW KANGAZ Piotr Walencki to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wiesław Kraszewski - Inspekcja Budowlana Zielona góra

Inspekcja Budowlana

 • Zielona góra
 • 6 km od Zielona Góra
 • Wiesław Kraszewski
Marcin U.

Pan Wiesław prowadził dla mnie do tej pory dwa projekty. Pierwszy - budowa domy jednorodzinnego, drugi - kompleksowy, generalny remont domu wielorodzinnego. Oba projekty zakończyły się zgodnie z przewidywanym harmonogramem oraz w zakładanym budżecie. Pan Wiesław ma doskonale podejście do pracowników, podwykonawców i dostawców dzięki czemu na budowie robota zawsze szla do przodu. Dodatkowo, pan Wiesław swoją ekspercką wiedzą zawsze doradzał jaki rodzaj materiału czy jakie rozwiązanie zastosować, niezależnie od tematu: konstrukcja, wodkan, wykończenie, itd. Jednym słowem współpraca z Panem Wiesławem to czysta przyjemność dlatego czekam na kolejny, wspólnie realizowany projekt.

PUH 'CELKA' Sp. z o.o. - Inspektor Budowlany Stary Kisielin

Inspektor Budowlany

 • Stary Kisielin
 • 4 km od Zielona Góra
 • PUH 'CELKA' Sp. z o.o.

Ten inspektor budowlany działa na terenie miejscowości Zielona Góra i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego nadzoru budowlanego. Zarezerwuj termin!

Andrzej

 • Stary Kisielin
 • 4 km od Zielona Góra

Jeszcze nie znalazłeś przeglądu rocznego budynku, choć próbujesz znaleźć od dawna? Andrzej może być Twoim rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przegląd Roczny Budynku

 • CzerwieÅ„sk
 • KM Projekt

Zajmujemy się działalnością w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego od 3 lat. Posiadamy uznanie wielu klientów prywatnych i instytucjonalnych. Po wprowadzeniu przepisów o wymogu posiadania świadectw energetycznych budynków szybko przystosowaliśmy firmę do możliwości sporządzania tego typu dokumentów. Posiadane dwuletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na szybkie i tanie wydawanie takich certyfikatów. W zakresie budownictwa drogowego specjalizujemy się w projektowaniu zjazdów na posesje z dróg publicznych a także projektów dróg i parkingów. Ponadto pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na budowę dla budynków jednorodzinnych.

Inwestdom - Inspektor Nadzoru Budowlanego Łężyca

Inwestdom

 • Łężyca
 • 8 km od Zielona Góra

Firma Inwestdom świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Zielonej Góry i z sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

DRUT-BUD SKORODECKI LESZEK

 • Zabór
 • 14 km od Zielona Góra

Firma DRUT-BUD SKORODECKI LESZEK oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zielona Góra i okolic. W obszarze działań inspektora budowlanego są w szczególności takie prace jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenie użytkowania obiektu, akceptacja projektu budowlanego.

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP - Inspektor Budowlany Świdnica

Fantastyczny Inspektor Budowlany

 • Świdnica
 • 10 km od Zielona Góra
 • Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP są dla Ciebie idealni. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Nieprzeciętny Inspektor Budowlany

 • Świdnica
 • 10 km od Zielona Góra
 • Weban

Ten inspektor budowlany działa na obszarze powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego nadzoru budowlanego. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pracownia Projektowa USBUD - Inspektor Nadzoru Budowlanego Kożuchów

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra
 • Pracownia Projektowa USBUD
Bartosz W.

Firma Usbud pomogła rozwiązać problem. opracowano ekspertyzę i projekt wzmocnienia fundamentów, udało się uratować budynek przed dalszą degradacją, i doprowadzić do dalszego użytkowania.Najlepsza firma na trudne przypadki.

Pracownia Projektowa USBUD - Nadzór Budowlany Kożuchów

Pracownia Projektowa USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra
Łukasz C.

W czasie współpracy przy realizacji projektu na przebudowę Pan Inżynier Jan wykazał wysoką profesjonalność, wykonana ekspertyza i projekt budowlany w pełni odpowiadał moim oczekiwaniom. W czasie realizacji nadzorował budowę i na bieżąco rozwiązywał wszystkie problemy techniczne, godny polecenia na trudne projekty.

USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra

Podjęcie decyzji o wyborze przeglądu rocznego budynku nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z USBUD posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra
STUDIO PROJEKTOWE

Z firmą USBUD współpracuję od kilkunastu lat. Wynikiem tej współpracy są wspólne projekty i ekspertyzy, zawsze mogę liczyć na wysokie kwalifikację i wszechstronną wiedzę Pana inż. Jana Raszczuka.

Znakomita Inspekcja Budowlana

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

Szukając inspekcji budowlanej trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego nie ma sobie równych. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Krystyna Mazurkiewicz

 • Rudno
 • 20 km od Zielona Góra

Pierwszorzędny inspektor budowlany oferuje swoje doświadczenie na terenie Zielonej Góry i w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PS-T " LUBTRANS" - Inspektor Budowlany Nowa Sól

PS-T " LUBTRANS"

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
Grzegorz N.

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Marcinowice
 • "GEODAN" Daniel Strzymiński

Ten znakomity inspektor nadzoru budowlanego posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - GEODAN Daniel Strzymiński to doskonały fachowiec dla Ciebie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Marcin

Właśnie wybierasz solidnego partnera do realizacji swoich planów? Marcin z Zielonej Góry jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Kebud Paweł Keping - Inspektor Nadzoru Budowlanego Sulechów

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Kebud Paweł Keping

Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży budowlanej na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiam usługi, które pragnę oferować: 1. Kierowanie budowami i robotami budowlanymi 2. Wykonywanie nadzoru inwestorskiego nad budowami i robotami budowlanymi 3. Sprawowanie kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych 4. Kosztorysowanie robót budowlanych 5. Zarządzanie nieruchomościami

Doskonały Inspektor Budowlany

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Usłygi Inżynierskie Norbert Jędrysiak

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to projekty organizacji ruchu, na terenie lubuskie.

Świetna Inspekcja Budowlana

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • PB Dawid Lisiewicz

Wykonujemy prace od 2002. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego. Dla Klientów wykonujemy budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, nadzory budowlane, iwestycje budowlane, nieruchomości. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Zakład Usługowy WARBUD - Inspektor Nadzoru Budowlanego Brzeźnica

Zakład Usługowy WARBUD

 • Brzeźnica
 • 25 km od Zielona Góra

Ten najwyższej klasy inspektor nadzoru budowlanego działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do pracy - Zakład Usługowy WARBUD to doskonały fachowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

FREENERGY Marcin Frencel

 • Krosno Odrzańskie
 • 27 km od Zielona Góra

Zakres oferowanych usług: - Usługi projektowe elektryczne (obiekty mieszkalne i przemysłowe) i energetyczne - Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i energetycznych - Pełnienie funkcji Kierownika robót elektrycznych w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i energetycznych - Kosztorysowanie robót elektrycznych i energetycznych - Pomiary instalacji; Posiadam uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

ARTUM Fundacja

 • Bobrowice
 • 28 km od Zielona Góra

Inspekcja budowlana oraz detale z tym powiązane nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty ARTUM Fundacja. Wykwalifikowani doradcy z dziedziny inspekcji budowlanej pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

RedHex - Inspektor Budowlany Świebodzin

RedHex

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Firma RedHex jest właścicielem serwisu oferującego materiały dla kandydatów do egzaminów na uprawnienia budowlane. Serwis znajduję się pod adresem http://uprawnieniabudowlane.info . Na stronie znajdują się akty prawne wymagane na egzaminie oraz aplikacja webowa TestMe! przyspieszająca naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane, a dokładniejszy opis programu znajdziecie Państwo pod adresem http://uprawnieniabudowlane.info/uprawnienia-budowlane-program/

FIMIX Łukasz Baszuro - Przegląd Roczny Budynku Świebodzin

Rewelacyjny Przegląd Roczny Budynku

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra
 • FIMIX Łukasz Baszuro

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z FIMIX Łukasz Baszuro są dla Ciebie idealni. W zakresie prac inspektora budowlanego są na przykład takie usługi jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenie użytkowania obiektu, zatwierdzenie projektu budowlanego.

ERprojekt - Inspektor Budowlany Bytom Odrzański

ERprojekt

 • Bytom Odrzański
 • 31 km od Zielona Góra

Fantastyczny inspektor budowlany proponuje swoje doświadczenie na terenie Zielonej Góry oraz w pobliskich powiatach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

PW Przemysław Różycki - Inspekcja Budowlana Nowe Miasteczko

Idealna Inspekcja Budowlana

 • Nowe Miasteczko
 • 31 km od Zielona Góra
 • PW Przemysław Różycki

Pracownicy PW Przemysław Różycki złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę inspekcji budowlanej. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Specjaliści z Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

POL-BUD Tomasz Kochański

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Gdy szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z POL-BUD Tomasz Kochański perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

MELDROSAN s.c.

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra

Firma działa na obszarze Zielonej Góry i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego nadzoru budowlanego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich.

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?