Nadzór budowlany Poznań

Nadzorcy Budowlani w Poznaniu, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 117 firm
w kategorii Nadzór budowlany

 • Krzysztof B.

  Zdecydowanie polecam. Korzystając z usług Pana Przemysława Sieberta mam pewność, że prace na budowie idą w dobrym kierunku. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, zawsze chętnie pomaga w przypadku wyboru materiału/techniki. Budowa jeszcze trwa, aktualnie prawie stan surowy otwarty, jak na razie jestem w 100% zadowolony.

 • Michał Z.

  Jeśli ktoś szuka rzetelnego, kompetentnego i uczciwego kierownika budowy, to Pan Apolinary Wojtas jest taką osobą. Fachowa wiedza, podparta wieloletnim doświadczeniem oraz ogromna cierpliwość i życzliwość wobec inwestorów sprawia, iż każda budowa domu staje się zdecydowanie łatwiejsza. Polecamy Pana Apolinarego każdemu, komu zależy aby wybudować trwały, dobry dom.

 • Andrzej R.

  Marzyłem o ogrodzie zimowym. Przeglądałem w sieci oferty, ale bariera cenowa nie pozwalała na spełnienie tego marzenia. Do czasu, gdy trafiłem na firmę Pana Artura. Po wstępnych rozmowach umówiliśmy się na darmowy pomiar. Na miejscu Pan Artur wyjaśnił wszelkie wątpliwości i podpisaliśmy umowę. Gdy doszło do montażu byłem bardzo mile zaskoczony. Profesjonalne podejście do tematu ze strony ekipy montującej, kultura pracy, czystość - wielki szacun. Po dwóch dniach pracy stoi ogród, dopracowany we wszystkich szczegółach. Polecam firmę AS-Tech współpraca z nią to przyjemność. Pozdrawiam wszystkich. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował firmy z branży budowlanej zgłoszę się do AS- tech.

 • AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK

  Jak najbardziej pozytywna opinia dla firmy PK Construction Paweł Kaczmarek. Bezproblemowy kontakt i co najważniejsze płatność bez żadnych opóźnień. Firma godna polecenia.

 • Marek B.

  Był kierownikiem budowy i przeliczył konstrukcje dachu pod instalacje PV. Pomógł też przy formalnościach związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i odbioru budynku. Polecam.

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Marcin K.

  Bardzo pozytywne zaskoczenie. Firmę poleciła hurtownia z dachówkami, nie byliśmy przekonani, ale prace zostały zrobione bez najmniejszych zastrzeżeń. Dach wykonany kompleksowo: więźba, deskowanie, dachówka z opierzeniami i rynny. Bardzo sprawna ekipa. Duży plus za porządek na budowie :-))) 100% polecam firmę.

 • Halina T.

  Bardzo cenię sobie Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Łukasz Białecki za rzeczowy i prosty sposób tłumaczenia zakresu prac. Pan Łukasz cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.

 • Ryszard C.

  Realizacja w kooperacji boiska sportowego. Prace wykonywane terminowo, sumiennie, zgodnie z projektem. Organizacja robót bardzo dobra bez zbędnych przestoi. Etapowe rozliczanie robót w miarę ich postępu bez zastrzeżeń. Odbiór robót bez uwag. Firma godna polecenia.

 • Tomasz W.

  Polecam firmę BUD-PARTNER. Wzorowo wywiązała się z zakresu umowy. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką. Jako inwestor mogłem liczyć na wsparcie właściciela podczas podejmowania kluczowych decyzji.

 • Dominik O.

  Firma od początku podchodzi profesjonalnie do kwestii budowy naszego domu. Podejście jest stale indywidualne i rzeczowe. Wielopłaszczyznowa elastyczność, bardzo dobry kontakt i fachowe doradztwo Pana Marcina Michalskiego wpływają wymiernie na nasz spokojny sen. Obecnie jesteśmy na etapie tynków wewnętrznych i mamy nadzieję na szczęśliwe zakończenie w terminie. Polecam.

 • FOCUS Stanisław Kowalczyk

  • Poznań
  Wojtek S.

  Rzetelny, uczciwy wykonawca. Firma Focus zrealizowała dla mnie małe instalacje w domkach jednorodzinnych jak i większe inwestycje w obiektach przemysłowych. Polecam.

 • ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o.

  • Poznań
  NETMACHINA

  Wieloletnia współpraca w dziedzinie promocji marki Firmy w internecie przebiega zawsze bardzo dobrze. Jasne wytyczne, ciekawe pomysły oraz bardzo dobry kontakt stawiają współpracę na bardzo wysokim poziomie.

 • Rafał Czechowicz

  • Poznań
  Lavaggio

  Jestem bardzo zadowolony z efektu finalnego który został uzyskany poprzez włożony trud i pracę firmy Pana Rafała Czechowicza! Archaiczny warsztat samochodowy z 35 letnią tradycją został przekształcony w nowoczesną ekologiczną myjnie parową, jakby zestawić obydwa miejsca przed i po to można się złapać za głowę i spytać meteoryt uderzył w to miejsce? zjawił się jakiś mistyczny cudotwórca i zamienił miejsce które można porównać do biblijnej sodomy i gomory w eden? Co do ekipy budowlanej zawsze uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni do pracy a ich Szef w każdej sytuacji pomaga, jak sam nie przyjedzie to kogoś przyśle w trybie natychmiastowym, dlatego ze spokojnym sumieniem mogę ich polecić :) Pozdrawiam i dziękuje za trud włożony w

 • BMHR Sp. z o.o.

  • Poznań
  Mariza N.

  Bardzo profesjonalna Firma, współpraca przebiegła bez zastrzeżeń w tym również doradztwo. Wysoki poziom estetyki i świetna organizacji pracy co ważne sprawnie. Serdecznie polecam.

 • Paweł Kołodziej

  • Poznań
  UniBud24 696 712 682 www.unibud24.pl

  Szczerze polecam. Człowiek godny zaufania. Kontaktowy i bardzo rzeczowy. Profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy.

 • KKBud Sp. z o.o.

  • Poznań

  Spółka KKBud z siedzibą w Poznaniu kieruje i nadzoruje realizacją projektów inwestycyjnych w całej Polsce. Prowadzimy nadzór inwestorski, kierownictwo budowy, współuczestniczymy w całym procesie inwestycyjnym. Działamy także jako Inwestor Zastępczy i Inżynier Kontraktu. Wykonujemy przeglądy okresowe budynków. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują: - kompleksowe przygotowanie procesu inwestycyjnego, - zabezpieczenie interesów inwestora związanych z budową, - sprawowanie kontroli zgodności realizacji budowy z projektem, - ograniczenie ryzyka nienależytego wykonania robót, - eliminację wykonywania poprawek po zakończeniu budowy. Nasi Inżynierowie posiadają niezbędne uprawnienia budowlane oraz aktualne wpisy do Izby Inżynierów

 • AS_nadzory

  • Poznań

  Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie: Sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Sporządzania Projektowanej Charakterystyki Energetycznej Nadzorowania prac budowlanych (pełnienie funkcji kierownika budowy jak i inspektora nadzoru inwestorskiego) Odbiorów technicznych mieszkań, budynków w pełnym zakresie Oferuję również pomoc w organizacji przedsięwzięć budowlanych Moja oferta skierowana jest do wszystkich inwestorów z branży budowlanej. Posiadam wykształcenie wyższe budowlane z odpowiednimi uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń jak i odpowiednie wykształcenie ( Studia Podyplomowe) które w pełni przygotowały mnie do wykonywania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków w

 • INVEST-BUD Dawid Pytlik

  • Poznań

  Firma wykonuje usługi ogólnobudowlane, remonty, prowadzenie inwestycji i nadzory budowlane. Wykonujemy usługi rzetelnie i za umiarkowaną cenę. Działamy na obszarze województwa wielkopolskiego. Budujemy zarówno dla klientów indywidualnych jaki i instytucji.INVEST-BUD Dawid Pytlik jako Generalny Wykonawca Inwestycji podejmuje się jej realizacji od sporządzenia kosztorysu ofertowego do oddania budynku użytkownikowi „pod klucz” . W tym celu firma posiada wykwalifikowaną kadrę kierowniczą , nadzorującą prace budowlane , tak , aby wszystkie zadania wykonywane były zgodnie ze sztuka budowlaną oraz wg życzenia Inwestora. Ponieważ większość prowadzonych przez nas prac modernizacyjnych realizowana była w obiektach normalnie funkcjonujących posiadamy

 • inż. A. Piotrowski INSPEKTOR kosztorysant

  • Poznań

  Kierownik budowy/ Inspektor nadzoru inż. A. Piotrowski przyjmujemy zlecenia na: -kosztorysy budowlane, remontowe, inwestorskie, przetargowe -nadzory nad budową, remontem, przebudową -kompleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych -okresowe przeglądy budynków kosztorysy oparte na doświadczeniu, z uwzględnieniem aktualnych cen robót i materiałów, dokumentację do wykonania kosztorysu wystarczy przesłać e-mailem na adres firmowy. www.nadzory-piotrowski.pl tel. 516-332-515 zapraszam do współpracy

 • Mgr inż. Adam Nowicki

  • Poznań

  Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlane. 10 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych, prefabrykowanych. Chciałbym zaoferować świadczenie usług w zakresie: * wykonywanie nadzoru nad budową lub rozbudową budynków; * pełnienie funkcji kierownika budowy lub funkcji inspektora nadzoru; * sporządzanie opinii, ocen technicznych o budynkach; * doradztwo budowlane, techniczne, konstrukcyjne oraz materiałowe; * prowadzenie i uzupełnianie dziennika budowy; * pomoc i doradztwo w formalnościach. * adaptacje projektów typowych, * adaptacje pomieszczeń mieszkalnych na biurowe, * inwentaryzacja obiektów budowlanych, * pomocy

 • Construct PT Przemysław Taciak

  • Poznań

  Firma Construct PT powstała w 2015r. . Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu budownictwa. Głównym obszarem działalności firmy są województwa wielkopolskie i mazowieckie. Specjalizujemy się szczególnie w: - Kierowaniu budową lub innymi robotami budowlanymi, - Pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, - Pełnieniu funkcji Managera Projektu, - Pełnieniu funkcji Inwestora Zastępczego, - Sprawowaniu kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych, prowadzenie okresowych przeglądów, - Kierowaniu wytwarzaniem konstrukcyjnych elementów budowlanych, - Sporządzaniu kosztorysów budowlanych, - Sporządzeniu harmonogramów budowy, - Sporządzaniu świadectw energetycznych budynków i lokali, - Sporządzaniu projektów architektonicznych

 • SBS SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES

  • Poznań

  Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Nadzory inwestorskie Kierownictwo budowy Kierownictwo budowy Ekspertyzy budowlane Obsługa kontraktów w języku niemieckim,angielskim i rosyjskim Działamy głównie na terenie Wielkopolski Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. 16 lat doświadczenia w nadzorowaniu kontraktów budowlanych

 • DeskPro

  • Poznań

  DeskPro to zespół wykwalifikowanych inżynierów posiadających bogate doświadczenie w branży budowlanej świadczący usługi doradcze na rynku nieruchomości. Kierowanie projektami komercyjnymi wraz z projektowaniem, nadzorem nad realizacją, koordynacją branżową i architektoniczną to nasza specjalność. Pomagamy w uzgodnieniach urzędowych, obsługą prawną inwestycji, jak również z gestorami mediów. Wykonujemy budżetowanie projektów wraz z wyborem i ścisłym nadzorem nad podwykonawcami. Świadczone przez DeskPro usługi obejmują: - Zarządzanie projektami inwestycyjnymi - Kierownik Budowy - Doradztwo techniczne - Zarządzanie kosztami - Prawna obsługa inwestycji - Nadzory budowlane - Optymalizacja

 • BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH I OBSŁUGI INWESTYCJI

  • Poznań

  Świadcze usługi w zakresie: * pełnienie funkcji kierownika budowy lub funkcji inspektora nadzoru; *zapewnienie firm wykonawczych i obsługę geodezyjną * sporządzanie opinii, ocen technicznych o budynkach; * doradztwo budowlane, techniczne, formalno-prawne; * prowadzenie i uzupełnianie dziennika budowy; * pomoc we wszelkich sprawach formalnych; * adaptacje projektów typowych; * adaptacje; *kosztorys dla banku w celu uzyskania kredytu; *warunki zabudowy; *projekty domów i pozwolenie na budowę; *mapy projektowe; *realizacja od projektu aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu;

 • Bu Engeneering Sylwester Matuszewski

  • Poznań

  Na rynku budowlanym BU Engeneering działa od kilkunastu lat. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi. W zakres usług wchodzą zarówno nadzory nad budową skomplikowanych obiektów budowlanych jak i kierowanie budową domów jednorodzinnych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie nadzorów nad szeroko rozumianym budownictwem kubaturowym. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów prywatnych i instytucji publicznych w ramach nadzoru nad budową budynków biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.Kierujemy także budowami budynków jednorodzinnych.Posiadamy szerokie doświadczenie oraz specjalistyczne oprogramowanie i przyrządy pomiarowe.W

 • Inab

  • Poznań

  Firma INAB zajmuje się kompleksową obsługą wszelkich inwestycji budowlanych. Zakres prowadzonych prac to: kierowanie, koordynacja, nadzór budowlany, monitorowanie przebiegu inwestycji pod względem terminowym oraz jakościowym wykonywanych prac i kontrola finansowa. Naszym klientom zapewniamy pełną pomoc i wsparcie techniczne podczas przedsięwzięć budowlanych oraz inwestycyjnych.

 • B.O.B. Budowniczy

  • Poznań

  Witam, W budownictwie działamy od 1998 roku. Oferujemy:nadzór budowlany, doradztwo w zakresie budownictwa,pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego, generalne wykonawstwo, remonty i prace wykończeniowe. Działamy w obszarze: Powiat Poznań, Suchy Las, Kórnik, Śrem, Oborniki, Swarzędz Firma posiada doświadczenie wyniesione z prowadzenia prac na obiektach o bardzo dużym zróżnicowaniu: budownictwo mieszkaniowe, mostowe, oczyszczalnie ścieków.

 • Www.nadzorypoznan.pl

  • Poznań

  Firma EM-TECH prowadzi kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie procesu budowlanego, jak również zajmuje się budową domów i obiektów przemysłowych pod klucz. Podczas realizacji wykorzystujemy wiedzę zarówno w zakresie najnowszych technologi, jak i tradycyjnych sprawdzonych rozwiązań. W zależności od wymagań klienta prowadzimy nadzory zarówno nad jakością i terminowością prac jak również nad zaplanowanym budżetem budowy. Nasza oferta obejmuje usługi nadzoru budowlanego w funkcjach i zakresach takich jak: - Kierownik Budowy - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - odbiory domów i mieszkań - przeglądy okresowe budynków - kosztorysowanie - wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej Współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem Inżynierów

 • p.m.restal

  • Poznań

  Firma P.M.RESTAL jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w doradztwie technicznym, działającym na wielkopolskim rynku budowlanym od 2011 roku. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie szeroko rozumianego budownictwa kubaturowego. Od początku swojego istnienia, we współpracy z specjalistycznie wykwalifikowaną kadrą inżynierską, świadczymy usługi w zakresie m.in.: -pełnieniu funkcji kierownika budowy -pełnieniu funkcji inspektora nadzoru -wykonywaniu kontroli technicznych obiektów budowlanych -doradztwie i konsultacje techniczne -optymalizacja kosztów budowy -opracowywaniu kosztorysów inwestorskich,ofertowych,powykonawczych -wykonywaniu projektów budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych branży konstrukcyjnej budynków

 • Sebastian Gębka Obsługa Inwestycji

  • Poznań

  Oferuję usługi w zakresie Kompleksowej Obsługi Inwestycji budowlanych. Wykonuję przeglądy techniczne obiektów, opinie/ekspertyzy techniczne. Pełnię rolę Kierownika Budowy i Inspektora Nadzoru. Pomagam przy odbiorach mieszkań i domów od deweloperów.

 • DOMeco Kompleksowa Realizacja Inwestycji Budowlanych Przedsiębiorstwo Inżynieryjne

  • Radzewo

  Rozpoczęliśmy działalność w 1985 roku. Nasza specjalność to nadzory budowlane, kierowanie budową, realizacje inwestycji w systemie GW, na terenie Poznań i najbliższe okolice do 30 km.

 • BALKEL Błażej Kiełbiowski

  • Poznań

  inspektor nadzoru inwestorskiego, inspektor nadzoru, nadzór inwestorski, inwestor zastępczy, inżynier kontraktu, kierownik budowy, opinie techniczne, ekspertyzy techniczne, zarządzanie budową, konsulting budowlany, konsulting inwestycyjny, kompleksowa obsługa inwestycji, odbiory budynków, przeglądy okresowe budynków,

 • mgr inż. Jakub Jabłoński

  • Poznań

  NADZORY BUDOWLANE - PROJEKTOWANIE - INSTALACJE SANITARNE - nadzory inwestorskie oraz kierowanie robotami budowlanymi, - sprawowanie kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych, - projektowanie sieci i instalacji sanitarnych, - doradztwo techniczne i kosztorysowanie

 • PB bud

  • Poznań

 • PAWEŁ JANKOWSKI

  • Skórzewo

  Oferuję usługi na terenie Poznania i okolic w zakresie pełnienia funkcji: Kierownika budowy oraz Inspektora nadzoru .Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej posiadającym uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Mam doświadczenie w nadzorze zarówno dużych jak i małych obiektów budowlanych. tel. 780213150

 • DFpartners Sp. z o.o.

  • Poznań

  Firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w pracach budowlano-remontowych projektów indywidualnych z wykończeniem pod klucz lub częściowych według potrzeb klienta. Adaptacje, restrukturyzacje starych budynków, wnętrz, przestrzeni z wpisaniem współczesnych instalacji zapewniających oczekiwany komfort i spełniających wymogi współczesnego życia.

 • NADZORY BUDOWLANE Mariusz Jankowski

  • Poznań

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2003 roku. Nasza specjalność to budowa domów jednorodzinnych do stanu deweloperskiego, na terenie Powiat poznanski.

 • Krzysztof Sporny

  • Poznań

  Kompleksowa obsługa budowy: - kierownik budowy - inspektor nadzoru - odbiory budowlane mieszkań i domów od deweloperów - kosztorysy ogólnobudowlane - doradztwo techniczne Polecam swoje usługi i zapraszam do współpracy. W razie pytań proszę o kontakt.

 • FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW

  • Poznań

  Rozpoczęliśmy działalność w 1978 roku. Nasza specjalność to konstrukcje budowlane, na terenie wielkopolska.

 • Jacek Partyka

  • Poznań

 • Nadzór Budowlany-Kosztorysowanie

  • Poznań

  Oferuje usługi: - nadzór budowlany, kierownik budowy, - przeglądy techniczne obiektów budowlanych, - oceny stanu technicznego obiektów budowlanych, - obiory budynków, - doradztwo techniczne, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi, specjalność architektoniczno-budowlana. Działalność na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego. Cennik usług ustalany jest indywidualnie. Oferuję rzetelność usług i konkurencyjne ceny

 • Iwbud Bogdan Fibinger

  • Poznań

  Posiadam 25 letnie doświadczenie jako kierownik budowy działam głównie na terenie Poznania i powiatu poznańskiego. Zajmuje się głównie sprawowaniem funkcji kierownika oraz inspektora nadzoru na budynkach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych,wykonuje również przeglądy roczne oraz pięcioletnie budynków oraz kosztorysy budowlane w programie kosztorysowym "NORMA" tel.530 965 379 e-mail iwbud@vp.pl

 • MF Construction Michał Fórmaniak

  • Poznań

  Oferuję usługi projektowe i inżynierskie w następującym zakresie: - Projekty budowlane pełnobranżowe - Kierownik budowy - Inspektor nadzoru inwestorskiego - kierownik projektu/inwestor zastępczy

 • OPTIMO KRZYSZTOF HULIŃSKI

  • POZNAŃ

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1987 roku. Nasza specjalność to nadzory budowlane praca jako kierownik budowy, na terenie Wielkopolska.

 • Skillman

  • Poznań

 • INNOVI

  • Poznań

  Nadzory inwestorskie, kosztorysy budowlane, inwentaryzacje budowlane, kierownik budowy, nadzór budowlany, książki obiektu budowlanego, doradztwo inwestycyjne, pozyskiwanie lokalizacji, modelowanie 3D, certyfikaty energetyczne, projektowe charakterystyki energetyczne, budownictwo pasywne.

 • Nadzór inwestorski

  • Poznań

  Nadzór inwestorski. Kierowanie Robotami Budowlanymi. Prowadzenie robót budowlanych przy zabytkach nieruchomych.

 • bez nazwy

  • Poznań

  Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Nasza specjalność to budynki mieszkalne i przemysłowe, na terenie Poznań i okolice.

 • Zdzisław Tomkowiak

  • Poznań

 • Family Smart Home

  • Poznań

  Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to nadzory inwestorskie oraz kierownictwo przy budowie domów jednorodzinnych, na terenie Poznań, powiat poznański.