Elektryk Poznań - Najlepsi w 2021

Najlepsi Elektrycy w Poznaniu, 2021

656 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Elektryk Poznań
Promowany
Katarzyna Z.

Usługa związana była z wykonaniem instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, przyłącza i rozdzielni elektrycznej, montażem gniazd i lamp, a także uruchomieniem sieci LAN. Pan Paweł doskonale zna się na rzeczy, ma bardzo dużą wiedzę. Całą instalację prawidłowo wykonał. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wykonawca bazował na tym, co było w projekcie, wiele doradzał, np. pod kątem wprowadzania ulepszeń instalacyjnych.

Promowany

Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

 • Słupca
 • Energomontaż mgr inż. Zdzisław Adamczyk

Posiadam doświadczenie w branży od 1991 roku. Firma specjalizuje się w elektroenergetyce zarówno w przemyśle jak i dla klienta prywatnego. Obszar działania to głównie Wielkopolska, ale możliwa również realizacja zleceń na terenie Mazowsza. Zapraszamy do kontaktu.

Dolata Electric - Elektryk Poznań
Promowany
Jacek B.

Firmę Pana Macieja wybrałem z polecenia osoby, która już korzystała z jego usług i była zadowolona. Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie prace zostały wykonane w terminie. Uwzględniono moje sugestie i wykonano je tak, aby były zgodne z obowiązującymi przepisami. Instalacja (wykonana w listopadzie 2020) działa prawidłowo. Pan Maciej okazał się konkretną osobą. Po zakończeniu prac zgłosił instalację do zakładu energetyki, a mnie dostarczył obszerną dokumentację powykonawczą, zawierającą wszystkie niezbędne dokumenty, analizy, protokoły odbioru, certyfikaty, zgody stosownych instytucji itp. Firma godna polecenia.

Caprise Wspólnik spółki cywilnej - Elektryk Poznań
Hanna E.

Rzetelność w wykonywaniu pracy, terminowość, zgodnie z wyceną, samodzielność wykonania zlecenia, brak wikłania klienta w rozwiązywanie ewentualnie powstałych problemów.

Małgorzata W.

Przesympatyczny Człowiek z ogromnym doświadczeniem. Pomoc w rozwiązaniu problemu natychmiastowa. Zatem nic innego mi nie pozostaje jak godnie polecić współpracę z Panem Leszkiem.

Instalatorstwo elektryczne Tomasz Tyrchan - Elektryk Bolewice
Konrad S.

Bardzo profesjonalny i miły kontakt. Bardzo szybkie spotkanie w celu wyceny prac, jak i szybkie wykonanie. Polecam jak najbardziej i mam nadzieję w przyszłości współpracować z wykonawcą.

CADElektro - Elektryk Dopiewo
Music Line Sp.zo.o.

Wykonawca skontaktował się bez zwłoki po otrzymaniu zapytania ofertowego , konkretna rozmowa co do zakresu prac , zwrotnie oferta oraz ustalenie terminu . Na pochwałę zasługuje dobry kontakt z wykonawcą , terminowość rozpoczęcia prac , precyzyjne prowadzone prace ziemne w zagęszczonej zabudowie infrastruktury instalacji innych mediów , pełne zaangażowanie w zakresie zleconej pracy.

Mateusz Bator elektro mat - Elektryk Szamotuły
Magdalena N.

Rozmowa bardzo konkretna p.Mateusz umie słuchać klienta dopasowuje lub stara się dopasować jak najlepiej do potrzeb i oczekiwań klienta. Punktualny podczas spotkania oferta wstępna przygotowana przez firmę Mateusz Bator uważam za dobrą możliwą do zaakceptowania.

DaVinci Bartosz Wieńć - Elektryk Bolechówko
Jakub O.

Najwyższa jakość usług elektrycznych. Olbrzymia wiedza właściciela firmy, spore doświadczenie, responsywność, elastyczność, terminowość.

Sobisiak Łukasz Instalacje elektryczne - Elektryk Jankowice
Krzysztof Ś.

Pan Łukasz realizował u mnie instalację tymczasowej skrzynki eklektycznej na potrzeby budowy. Usługa wykonana dobrze, dostarczona skrzynka jest solidna. Kontakt bardzo dobry oraz szybka realizacja. Ogólnie Polecam.

Tomasz Jankowski - Elektryk Poznań
Piotr K.

ELNOM Świadczymy usługi z zakresu m.in. montażu instalacji elektrycznych, sieci teletechnicznych, nagłośnienia różnego typu obiektów oraz automatyki domowej. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, w miejscowościach takich jak np. Poznań, Kórnik, Kostrzyn, Swarzędz czy Murowana Goślina. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną poniżej, szczegółową ofertą. Instalacje elektryczne w Poznaniu: wykonujemy instalacje elektryczne zarówno klasyczne, jak i inteligentne (przewodowe oraz bezprzewodowe). Instalacje alarmowe: nasze instalacje alarmowe (m.in. monitoring) spełniają wszystkie wymogi firm ochroniarskich, jak też ubezpieczeniowych. Nagłośnienie obiektów w Poznaniu: nagłaśniamy obiekty podczas pojedynczych wydarzeń (spotkania, koncerty itp.), montujemy instalacje nagłośnieniowe w kościołach, salach wykładowych, aulach koncertowych, restauracjach, kawiarniach itp., pomagamy dobrać, a następnie montujemy domowe nagłośnienie, jak również system video, po to, abyś we własnym salonie, mógł poczuć się jak w kinie. Oświetlenie obiektów w Poznaniu: zajmujemy się doborem oraz wykonaniem oświetlenia obiektów, głównie przy użyciu technologii LED, wykonujemy profesjonalne oświetlenie scen z wykorzystaniem systemu sterowania DMX 512. Automatyka domowa i przemysłowa Poznań: zajmujemy się szeroko pojętą automatyką – od prostych napędów bram w domach jednorodzinnych, poprzez skomplikowane, programowalne systemy mikroprocesorowe stosowane w przemyśle. Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku.

Więcej profesjonalistów

MaxMaster Sp. z o.o. - Elektryk Poznań
Firma Elektryczo-Budowlana EL-MAG

Firma Pana Denysa jest godna polecenia 1 Po wysłaniu zapytania ,w ten sam dzień zadzwonił Pan Denys. 2 W trakcie prowadzonych rozmów firma wykazała duża elastyczność w zakresie terminu wykonania prac i oferty finansowej. 3 Zlecone prace wykonała bez zastrzeżeń wykazując bardzo duża dbałość o estetykę wykonania zamocowań i podłączenia urządzeń elektrycznych. Firma posiada wszystkie niezbędne do wykonania narzędzia i elektronarzędzia. 4 Wszystkie zlecone prace w zakresie umowy -mocowanie i podłączenie Kamer IP -wykonania zasilań systemu sytemu sygnalizacji drogowej -mocowanie i podłączenie urządzeń systemu DWA -montaż i podłączenie kontrolerów systemu Kontroli dostępu wykonała w umownym terminie. Polecam

Instalacje elektryczne, gazowe i wodne - Mikropod - Elektryk Poznań

Fenomenalny Elektryk

 • Poznań
 • Instalacje elektryczne, gazowe i wodne - Mikropod
Robert K.

Stawki standardowe, ktoś mógłby powiedzieć, że nie jest tanio - ale za profesjonalną usługę wolę dać trochę więcej niż weźmie typowy Mirek i nie mieć później taniochy na ścianie i odpadających płytek. Tu wszystko solidne i równo jak od linijki. Trochę to trwało, ale efekt super, polecam!

Sabserwis - Elektryk Poznań

Pogotowie Elektryczne

 • Poznań
 • Sabserwis
BROWWAR

Super :) profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość usług!!!

Electropoz - Elektryk Poznań

Electropoz

 • Poznań

Sprawdź specjalistów z Electropoz jeśli poszukujesz właściwych ludzi do najwyższej klasy wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Poznań lub okolicy. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców zupełny standard.

Ezone Piotr Zeniuk - Elektryk Poznań

Firma Ezone Piotr Zeniuk to eksperci od instalatorstwa elektrycznego, świadczący usługi dla Klientów z Poznania i pobliskich powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dołącz do naszych Elektryków w Poznaniu

Działasz na rynku jako Elektryk i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ENITEL s.c. - Elektryk Poznań

Dobre Pogotowie Elektryczne

 • Poznań
 • ENITEL s.c.
Wa-Tech

Zawsze fachowo i profesjonalnie. Pracownicy cechują się sporą wiedzą i zawsze służą pomocą. Może nie są najtańsi na rynku, ale ja wole trochę więcej zapłacić i mieć robotę wykonaną jak należy, bez poprawek i bez problemów. Polecam ich w 100%.

Electro Expo - Elektryk Poznań

Electro Expo

 • Poznań

Firma elektryczna Electro Expo zajmuje się usługami z zakresu wymiany instalacji elektrycznej. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

CANIS- Inteligentne Systemy Sterowania i Instalacje - Elektryk Poznań
Marcin S.

Gorąco polecam firmę CANIS- Inteligentne Systemy Sterowania i Instalacje z uwagi na bardzo rzetelnie wykonany kosztorys prac, materiału etc. przy jednoczesnym fachowym doradztwie wykazując się przy tym dużą elastycznością do potrzeb inwestora. Inwestycja wykonana bardzo szybko, terminowo oraz rzetelnie. Kontakt z firmą CANIS- Inteligentne Systemy Sterowania i Instalacje w czasie trwania całej inwestycji bardzo dobry.

GDUR Grzegorz Duraj - Elektryk Poznań

Nie wątp w doświadczoną kadrę GDUR Grzegorz Duraj. Ta uznana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Poznań za drobiazgowe realizowanie usług elektrycznych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Polivolt Instalacje Elektryczne - Elektryk Poznań

Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

 • Poznań
 • Polivolt Instalacje Elektryczne

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu profesjonalnego wykonania instalacji elektrycznej, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Polivolt Instalacje Elektryczne jest gotowa Ci pomóc. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Cennik usług elektrycznych - Poznań, 2021

Dowiedz się jaki jest cennik elektryka w Poznaniu i opracuj kosztorys instalacji elektrycznej. Wypełnij krótki formularz poniżej i już za kilka minut bezpłatnie otrzymasz pierwsze oferty. Elektryk z Poznania z pewnością przedstawi Ci cennik usług elektrycznych bez materiału lub z materiałami. Nie czekaj - wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace chcesz zlecić?
Green House Pro Sp Z.o.o - Elektryk Poznań

Green House Pro Sp Z.o.o

 • Poznań
StefBud

Jako generalny wykonawca miałem okazję współpracować z firmą Green House Pro przy budowie osiedla mieszkaniowego. Firma Green House pro prowadziła wszystkie roboty przyłączeniowe i ziemne. Firma godna polecenia.

Smart Signal - Elektryk Poznań

Instalatorstwo Elektryczne

 • Poznań
 • Smart Signal
Krzysztof J.

Montaż alarmu oraz wykonanie modyfikacji na życzenie klienta.

FS Elektro Filip Sadzik - Elektryk Poznań

Wybitny Elektryk

 • Poznań
 • FS Elektro Filip Sadzik

Zwróć się do FS Elektro Filip Sadzik jeśli szukasz wybitnych elektryków oferujących swoje usługi na terenie Poznania oraz w okolicy. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

powerGO sp. z o.o. - Elektryk Poznań

Dobra Firma Elektryczna

 • Poznań
 • powerGO sp. z o.o.
Justyna K.

Rzetelna, godna zaufania firma. Najwyższa jakość wykonania instalacji. Polecam.

SLAIR Sebastian Leszczyński - Elektryk Poznań

SLAIR Sebastian Leszczyński

 • Poznań

Sprawdź firmę SLAIR Sebastian Leszczyński jeśli szukasz wyjątkowych elektryków działających w miejscowości Poznań oraz w sąsiednich miastach. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

F H U Impuls Lewandowski Marek - Elektryk Poznań

Solidny Elektryk

 • Poznań
 • F H U Impuls Lewandowski Marek
Paweł L.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę IMpuls za dobrą jakość świadczonych usług.

Instalacje elektryczne Robert Kubicki - Elektryk Poznań

Dobre Pogotowie Elektryczne

 • Poznań
 • Instalacje elektryczne Robert Kubicki
Adrian S.

Pan Robert modernizował instalację elektryczną w naszym trzydziestoletnim domu. Punktualny, dokładny, szczegółowo tłumaczy zakres prac do wykonania, proponuje nowoczesne rozwiązania. Uczciwie rozlicza się z zakupionych materiałów i nie naciąga na niepotrzebne "bajery". Pracuje sprawnie i czysto. Polecam w 100%.

Dorota Frydrychowicz - Elektryk Poznań

Dorota Frydrychowicz

 • Poznań

Z czystym sumieniem powierz zadanie fantastycznej wymiany instalacji elektrycznej ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Poznań i przyległych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Elektro-Tech Miłosz Willer - Elektryk Poznań

Elektro-Tech Miłosz Willer

 • Poznań
Ef Systemy Sp. z o.o.

Polecam współpracę z Elektro-Tech Miłosz Willer. Firma dobrze zorganizowana, przygotowana do realizacji powierzonych zadań. Cechuje się dobra organizacją pracy, terminowością, wiedza techniczną i wysoką kulturą pracy. Szczególnie, że pracowaliśmy dla jednego z największych koncernów produkcyjnych na świecie, gdzie oczekiwania zamawiającego były na bardzo wysokim poziomie. Zarówno w zakresie realizowanych zadań jak i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. EF Systemy sp. z o.o. Jacek Fiutka - Prezes Zarządu

Patryk Kałka-PRODAM - Elektryk Poznań

Dobry Elektryk

 • Poznań
 • Patryk Kałka-PRODAM

Każdy, kto planuje zakup dobrej usługi elektrycznej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Opinie i porady od elektryka

Jeśli interesują Cię opinie na temat usługi elektryka, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci usług elektrycznych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do elektryków z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
PSN Elektro Patryk Nowacki - Elektryk Poznań

PSN Elektro Patryk Nowacki

 • Poznań

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze sumiennego elektryka, to zwróć uwagę na firmę PSN Elektro Patryk Nowacki. Oferuje bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

T.E.I. Maintenance - Elektryk Poznań

Elektryk

 • Poznań
 • T.E.I. Maintenance
Dawid M.

Bardzo fachowa pomoc pana Łukasza. Polecam wszystkim, zadowolenie 100%. Solidnie, czysto i w przystępnej cenie.

ELEKTRO-JUŚ - Elektryk Poznań

Elektryk

 • Poznań
 • ELEKTRO-JUŚ
Karol P.

Szybko sprawnie i fachowo, Pana Roberta polecam w 100%.

ELEKTRO-VOLT - Elektryk Poznań

ELEKTRO-VOLT

 • Poznań

Namierzenie pierwszorzędnej firmy elektrycznej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się ELEKTRO-VOLT - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Poznania, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Electrica Instalacje Sp. z o.o. - Elektryk Poznań

Doświadczone Pogotowie Elektryczne

 • Poznań
 • Electrica Instalacje Sp. z o.o.
Piotr K.

Szybka realizacja oferty z wyceną i podpisaniem umowy na prace elektryczne. Polecam.

MUFIN GOT SP. Z O.O. - Elektryk Poznań

Pierwszorzędny Elektryk

 • Poznań
 • MUFIN GOT SP. Z O.O.
Tomasz C.

Bardzo profesjonalnie podejście, od początku do końca. Szybkie i fachowe wykonanie usługi, cena adekwatna. Zdecydowanie polecam!

Patryk Wagner Instel

 • Poznań

Zawodowcy z Patryk Wagner Instel to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży instalatorstwa elektrycznego. Elektryka w pełnym zakresie od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów typowy pakiet usług.

Najlepsze Instalacje Elektryczne

 • Poznań
 • Grzegorz Raś GRELE
Mariola K.

Pan Grzegorz wykonał wszystkie powierzone prace w profesjonalny sposób. Zlecenie zostało zrealizowane sprawnie, fachowo i w miłej atmosferze. Z przyjemnością polecam firmę p. Grzegorza jako solidną oraz godną zaufania.

IT-BUD Szymon Siwak - Elektryk Poznań

IT-BUD Szymon Siwak

 • Poznań

Znakomici pracownicy IT-BUD Szymon Siwak spełnią Państwa oczekiwania odnośnie usług elektrycznych. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

OTOELEKTRYK - Elektryk Poznań

Dobry Elektryk

 • Poznań
 • OTOELEKTRYK
Karolina Ł.

Korzystałam z tej firmy przy montażu instalacji elektrycznej, Pan bardzo sympatyczny i podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Wszystko mi wytłumaczył. Bardzo szybko prace się zakończyły, a z ceny też byłam zadowolona. Polecam bo to naprawdę prawdziwy fachowiec jakich teraz mało.

Grzegorz Mikołajczyk - Elektryk Poznań

Najlepsze Usługi Elektryczne

 • Poznań
 • Grzegorz Mikołajczyk

Są obecni w branży usług elektrycznych od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Poznań, ale także pobliskich powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

ENERGES Tomasz Fibich - Elektryk Poznań

ENERGES Tomasz Fibich

 • Poznań

Namierzenie pierwszorzędnej firmy elektrycznej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się ENERGES Tomasz Fibich - to prawdziwi specjaliści w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Poznania, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Meliński Minuth Sp. z o.o. - Elektryk Poznań

Profesjonalne Instalacje Elektryczne

 • Poznań
 • Meliński Minuth Sp. z o.o.
Tomasz G.

Ocena jak najbardziej pozytywna. Firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta.

Jakub Celmer

 • Poznań

Jeżeli potrzebujesz perfekcyjnego pogotowia elektrycznego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Jakub Celmer. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Elektrotech Zakład Elektryczny - Elektryk Poznań

Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej

 • Poznań
 • Elektrotech Zakład Elektryczny
Tomasz B.

Godny polecenia wykonawca elektryki. Cechuje go punktualność, prace wykonane bardzo starannie, zgodnie z umową, rzetelna wycena usługi, dobra komunikatywność, dysponuje dobrym sprzętem, załatwia dokumenty w elektrowni, umie doradzić klientowi dobre rozwiązanie.

Nasto Electrics Artykuły elektrotechniczne, oświetleniowe i sieciowe sp z o.o - Elektryk Poznań

Rewelacyjne Usługi Elektryczne

 • Poznań
 • Nasto Electrics Artykuły elektrotechniczne, oświetleniowe i
Weronika W.

Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana rzetelnie i na czas. Polecam!

Intelectro Sp. zo.o. - Elektryk Poznań

Intelectro Sp. zo.o.

 • Poznań

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Intelectro Sp zoo, która świadczy usługi wymiany instalacji elektrycznej na najwyższym poziomie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

PPHU MATRA Elektronik - Elektryk Poznań

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej

 • Poznań
 • PPHU MATRA Elektronik
Autoclima Polska Sp. z o.o.

Terminowość, wysoka jakość wykonanej usługi, dobór optymalnego do potrzeb systemu alarmowego, wsparcie posprzedażne.

IE Maciej Mazankiewicz

 • Poznań
Anna M.

Współpracę z firmą IE Mazankiewicz oceniam bardzo dobrze. Pan Maciej potrafi doradzić najlepsze rozwiązanie, jest bardzo elastycznym Wykonawcą, dzięki czemu współpraca z nim układa się znakomicie. Wszystkie elementy wykonywane przez pana Mazankiewicza oceniam bardzo dobrze, wykonane profesjonalnie i zachowaniem ostrożności przy wykonywaniu tego typu instalacji. Polecam serdecznie tą firmę.

Legwan Krystian Kozłowski

 • Poznań
Piotr K.

Firma obsługuje Klientów w zakresie instalacji mieszkaniowych, przemysłowych, tradycyjnych i inteligentnych. Świadczymy usługi na rynku od 2002. Nasz obszar działania to woj. wielkopolskie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Energo - Technika

 • Poznań

Ich specjalność to tanie usługi elektryczne i inne usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego na terenie Poznania oraz sąsiednich powiatów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Perfekcyjny Elektryk

 • Poznań
 • INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
Robert C.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

Euroinstalacje Sp. z o.o. - Elektryk Poznań

Rewelacyjna Firma Elektryczna

 • Poznań
 • Euroinstalacje Sp. z o.o.

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Euroinstalacje Sp z oo. Ta uznana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Poznania za gruntowne realizowanie usług elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

Cybernet Przemysław Woźniak Sp.J

 • Poznań
Stefan A.

Ocena jak najbardziej pozytywna. Cybernet wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta.

El i Tel Adam Rybszleger

 • Poznań
Uno Bud

Zlecenie wykonane szybko i bardzo fachowo, polecam i pozdrawiam.

Instalacje elektryczne - Marek Podgórski

 • Poznań

Ta doświadczona firma elektryczna z Poznania to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne

 • Poznań
 • THS System Sp z o.o.

Zawodowcy z THS System Sp z oo to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny instalatorstwa elektrycznego. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Znakomite Usługi Elektryczne

 • Poznań
 • MP-Buldig sp.Z o.o

Już od kilku lat pracownicy MP-Buldig spZ oo realizują usługi z zakresu wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług elektrycznych. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Ranking Elektryków obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Podobne zlecenia: Zlecenia elektryczne Poznań

Więcej poradników o elektryce

Jakie prace chcesz zlecić?