Mońki

Rozmyślasz czy da się szybką metodą porównać propozycje kilku polecanych firm z Moniek i podlaskiego? Chcesz poznać cennik konkretnych usług lub towarów w Mońkach? Oferteo od początku swojego istnienia zaprasza do współpracy najlepszych specjalistów z obszaru i łączy ich z zainteresowanymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Jesteśmy dumni z tego, że w Mońkach swoją działalność w Oferteo oferuje już 402 fachowców chętnych do nawiązania współpracy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 320 kategoriach, od 2008 roku dopasowaliśmy 277 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami specjalistami, dzięki serwisowi przekazano aż 836 ofert! Tym samym mamy 836 powodów do dumy. Przykładowe kategorie to usługi tokarskie, szycie pościeli, układanie wykładzin, posadzki przemysłowe, usługi informatyczne Z Oferteo prosto i łatwo uda Ci się znaleźć odpowiedniego profesjonalistę z Moniek. Pierwsze oferty możesz otrzymać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Mońki

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Moniek

Anonim Projekt Biuro Projektowe

Anna W., Warszawa

Miałam okazję współpracować z firmą „Anonim projekt” i muszę przyznać, że oddałam mieszkanie (w stanie deweloperskim) w bardzo dobre ręce. Na pierwsze spotkanie poszłam z kilkoma projektami znalezionymi w Internecie. Już na starcie pani architekt sprowadziła mnie na ziemię i powiedziała, że to co „ładnie wygląda” nie musi sprawdzać się w życiu codziennym. A mi zależało na mieszkaniu funkcjonalnym i zarazem klasycznym. Po kilku dniach otrzymałam projekt, w którym zasugerowano mi zastąpieni...

Anonim Projekt Biuro Projektowe

Dawid O., Warszawa

Profesjonalne podejście do projektu poparte wiedzą i doświadczeniem Pani Architekt. Osoba rzeczowa, zaangażowana na każdym etapie projektu, potrafiąca zarówno słuchać jak i precyzyjnie określać każdy detal, aby uzmysłowić każdemu efekt finalny. Szczerze polecam dla Inwestora oczekującego indywidualnego podejścia, znakomitego wyczucia smaku projektowego jak i unikalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb ludzi zachwycających się niepowtarzalnym pięknem i harmonią.

Anonim Projekt Biuro Projektowe

Beata D., Warszawa

Polecam biuro Anonim projekt. Doskonała komunikacja - wysłuchanie i zaadoptowanie moich potrzeb, a do tego sporo kreatywnych rozwiązań, w wyniku czego otrzymałam mieszkanie takie o jakim marzyłam: prosty, czysty i funkcjonalny Design. Polecam tez z powodu terminowości oraz świetnej komunikacji w moim imieniu z ekipa remontowa, co dla mnie nie było łatwe. Przez okres kilku miesięcy współpracy na każdym etapie współpracy wystawiam 5+. Serdecznie polecam.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Moniek

Zapytanie o pellet drzewny, 1 tona, Goniądz

Ilość: 1 tona. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: kotłownia jest na jednym poziomie z pomieszczeniami mieszkalnymi. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Bogdan O., pellet drzewny.

Zamówię ekogroszek, 3t, docelowo 3t co roku, Mońki

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 3t. Wymagania dodatkowe: najtańszy ekogroszek workowany ile kosztuje za tonę.z dostawą do domu.chcę zamówić na razie 3 t. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Halina O., węgiel ekogroszek.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 51-100m², Mońki

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: ułożenie krawężników, obrzeży, przygotowanie gruntu. Powierzchnia prac: 51-100m². Rodzaj materiału: płyty betonowe. Dodatkowe informacje:. Część płyt ażurowych (podjazd) i część chodnika od bramki do wejścia (typu "starobruk rzymski"). Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Beata G., brukarstwo.

Poszukuję cateringu stałego, Mońki

Dania: śniadanie, obiad, kolacja. Sposób podawania posiłków: pojemniki termiczne. Rodzaj kuchni: polska, włoska, zdrowe jedzenie. Miejsce usługi: dom. Ilość osób: 1 osób. Wycena szukanej usługi: średniej klasy. Dni: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek. Termin: możliwy od zaraz. Dodatkowe informacje: nie określono.

Klaudia B., catering.