MadeX Inżynieria Karol Madej

Poświętne

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nazywam się Karol Madej i mam 30 lat. Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej, gdzie uzyskałem tytuł magistra inżyniera na kierunku Elektrotechnika. Moje doświadczenie i pasja koncentrują się wokół instalacji elektrycznych niskiego napięcia, pomiarów elektrycznych oraz projektowania instalacji elektrycznych.

Moja specjalizacja zawodowa pozwala mi zapewnić kompleksowe usługi związane z elektryką, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Działam w województwie łódzkim i jestem gotów podjąć się różnorodnych projektów związanych z elektryką. Moje podejście opiera się na solidnym fachowym przygotowaniu oraz dbałości o najwyższą jakość usług.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie instalacji elektrycznych, pomiarów czy projektowania, chętnie Ci pomogę. Zawsze staram się dostosować rozwiązania do konkretnych wymagań klienta, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale także efektywność energetyczną.

Jeśli szukasz profesjonalisty z obszaru elektryki w województwie łódzkim, skontaktuj się ze mną. Razem możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Paulina A. 7 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zlecenie zostało wykonane sprawnie i skutecznie, przywracając normalne funkcjonowanie instalacji elektrycznej w moim domu. Pan Karol wykazał się doskonałą wiedzą i doświadczeniem, szybko zidentyfikował problem i skutecznie go rozwiązał. Jego podejście było zarówno kompetentne, jak i bezpieczne, co dało mi pełne poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo, byłam pod wrażeniem jego uprzejmości i dbałości o detale, odpowiedział na moje pytania i wyjaśnił, co było przyczyną usterki i jak uniknąć jej w przyszłości. Teraz mogę cieszyć się znowu sprawną instalacją elektryczną w moim domu, bez żadnych problemów. Dziękuję za doskonałą pracę i polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie naprawy usterek elektrycznych.

Katarzyna K. 7 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Karol to wspaniały fachowiec. Wykonał pracę, której nikt nie potrafił zrobić, przesympatyczny człowiek i godny polecenia fachowiec.

Dominika B. 7 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Karolowi - wykonawcy, który przeprowadził usługę przyłącza prądu w moim nowym domu. Jego profesjonalizm i zaangażowanie były niesamowite, cała praca została wykonana dokładnie, z precyzją i dbałością o każdy detal. To, co wyróżnia tego wykonawcę, to jego umiejętność rozwiązywania problemów. Napotkaliśmy kilka niespodzianek podczas prac, ale on potrafił szybko znaleźć odpowiednie rozwiązania, nie spowalniając tempa prac.

Sławomir J. 7 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolony z pracy Pana Karola, który przeprowadził usługę przyłącza prądu w moim domu. Jego profesjonalizm, dokładność i skrupulatność były niesamowite. Pracował sprawnie i efektywnie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i jakość wykonanej pracy. Wykonał wszystkie niezbędne prace zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, co dało mi pełne poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo, wykonawca był bardzo uprzejmy i komunikatywny, odpowiadając na wszystkie moje pytania i tłumacząc każdy etap pracy, wszystko zostało wykonane w terminie, co było dla mnie bardzo ważne. Polecam tego wykonawcę wszystkim potrzebującym usług związanych z instalacją elektryczną. Dziękuję za doskonałą pracę!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MadeX Inżynieria Karol Madej
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Bielawska 9, 26-315 Poświętne

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MadeX Inżynieria Karol Madej
Imię (pierwsze) KAROL
Drugie imię JAN
Nazwisko MADEJ
Data rozpoczęcia działalności 2024-04-11
NIP 7681852681
Regon 528337564

Siedziba

Kraj Polska

Kontakt

Email karol.m4dej@gmail.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2024-04-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
3320Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.