Medycyna pracy - Najlepsi w 2021

Najlepsi Lekarze Medycyny Pracy, 2021

476 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 476 firm
w kategorii Medycyna pracy

Medycyna pracy
Wiktor R.

Polecam! Super Pracownia, najlepsza w jakiej robiłem psychotesty.

Psychotesty Gdynia - Badania Psychologiczne Kierowców - Medycyna pracy Gdynia
Basia

Polecam tego specjalistę wszystkim, psychotesty na kategorię D ekspresowo.

Centrum Medyczne Medicenter Sp. z o.o. - Medycyna pracy Warszawa
Hanna M.

Profesjonalni lekarze, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Medycyna Pracy "GLIWICE" - Medycyna pracy Gliwice
Agata P.

Nowe miejsce na mapie Gliwic. Szybko, miło i sprawnie.

Pracownia Psychologiczna PsychoKomplex mgr Paulina Misiło - Medycyna pracy Przeworsk
Adam B.

Super atmosfera, wysoki profesjonalizm, otwarcie na drugiego człowieka, komunikatywność z najwyższej półki. Czas na rozmowę, a nie tylko szablonowe wypełnianie testów i rozwiązywanie rebusów.

Dołącz do naszych Lekarzy Medycyny Pracy

Działasz na rynku jako Lekarz Medycyny Pracy i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

N-Team - Medycyna pracy Wrocław

N-Team

 • Wrocław
F.T-U Siagan Trans Lukasz Mosiagin

Bardzo profesjonalna firma. Polecam wszystkim zainteresowanym szkoleniami, doradztwem z tego tytułu oraz innymi oferowanymi usługami tejże firmy.

PORADNIA MEDYCYNY PRACY - Medycyna pracy ŻYRARDÓW
Jacek W.

Firmę można polecić bez wątpienia za szybkość realizacji całego zlecenia. Następnego dnia otrzymałem telefon, a badania można było zrobić od ręki. Do tego Pani, na którą natrafiłem była miła i życzliwa, nie było się do czego przyczepić. Pozdrawiam.

KNS PARTNER SP. Z O.O. - Medycyna pracy Wrocław
Monika B.

Sprawnie, profesjonalnie, konkretnie! Dobry kontakt z wykonawcą zlecenia. Profesjonalna i wyczerpująca współpraca.

Pracownia Psychoedukacji MENTE Sylwia Ziółkowska - Medycyna pracy Inowrocław
Agnieszka K.

Polecam. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera. Właściwe podejście Pani Sylwii sprawiło, że trudne tematy i skomplikowane sytuacje okazały się możliwe do rozwiązania. Z pewnością będę korzystać nadal z takiej pomocy.

Pracownia Psychologiczna TRANSmedica - Medycyna pracy Stalowa Wola
Jan

Potrzebowałem wykonać szybko psychotesty do szkolenia okresowego kierowców. Zostałem przyjęty 30 min. po wykonanym telefonie. Atmosfera świetna, psycholog uśmiechnięta, życzliwa. Jestem bardzo zadowolony.

Fincores Business Solutions - Medycyna pracy Warszawa

Fincores Business Solutions

 • Warszawa
Justyna N.

Firma Fincores rozpoczęła swoją działalność w 2013 r. i obecnie zatrudnia 80 specjalistów z zakresu księgowości, finansów oraz kadr i płac świadczących usługi dla firm na terenie całej Polski. Swoje doświadczenia budowaliśmy świadcząc usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla jednego z największych operatorów logistycznych na rynku polskim i lidera małego formatu sprzedaży detalicznej. Obecnie oferujemy swoje usługi również dla firm z obszaru MSP w całej Polsce w następującym zakresie: KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE - Prowadzenie ksiąg rachunkowych - Analiza oraz uzgadnianie kont - Sporządzanie deklaracji CIT i VAT - Raportowanie do GUS oraz NBP - Tworzenie raportów statutowych oraz zarządczych KADRY I PŁACE - Pełne zarządzanie wynagrodzeniami - Kompletna administracja kadrowa - Przygotowywanie rozliczeń oraz deklaracji i raportów dla ZUS, US, GUS, PFRON - Reprezentacja klientów podczas kontroli urzędowych Naszą misją jest dostarczanie rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej usługi optymalizującej koszty przedsiębiorstwa przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka gospodarczego i finansowego

Pracownia Badań Psychologicznych TRANS-MED Aleksandra Wróblewska - Medycyna pracy Strzałków

Pracownia Badań Psychologicznych TRANS-MED Aleksandra Wróblewska

 • Strzałków
Anna K.

Badanie przeprowadzone sprawnie, bardzo sympatycznie i bez stresu. Zaskoczyła mnie dokładna informacja o wynikach. Polecam.

Ako-Med - Medycyna pracy Lubliniec

Ako-Med

 • Lubliniec
Sabina P.

Sprawna i szybka obsługa, jestem bardzo zadowolona, super.

Centrum Medyczne SABAMED - Medycyna pracy Rzeszów
Anna P.

Jestem bardzo zadowolona. Poważne podejście do pacjenta, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Pozdrawiam pana doktora chirurga Wincentego Rogoża - takich lekarzy oby jak najwięcej 😁 Pozdrawiam także cały personel Sabamedu. Zadowolony pacjent - Anna.

PSYCHOTEST Pracownia Badań Psychologicznych - Medycyna pracy Gliwice

PSYCHOTEST Pracownia Badań Psychologicznych

 • Gliwice

PSYCHOTEST Pracownia Badań Psychologicznych w Gliwicach przy ul. Paderewskiego 70/1 oraz przy ul. Błonie 3/201 zaprasza na badania psychotechniczne: 1. Kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy (kat. A, B, C, D, E), 2. Kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne, 3. Osoby kierujące pojazdami kat. B w celach służbowych, 4. Kierowców TAXI, 5. Operatorów maszyn i urządzeń: magazynier, operatorzy sprzętu budowlanego, wózków jezdniowych z napędem silnikowym (widłowych, podnoszących, unoszących), żurawi wieżowych, suwnic i innego sprzętu wymagającego specjalistycznych badań psychologicznych; 6. Osoby wykonujące prace na wysokości do i powyżej 3 metrów, 7. Kierowców skierowanych

medekspres sp. z o.o. - Medycyna pracy Pobierowo

medekspres sp. z o.o.

 • Pobierowo

medekspres oferuje zdalnie badania profilaktyczne pracowników badania lekarskie kierowców badanie kandydatów na kierowców pracujemy 7 dni w tygodniu dostosowujemy się czasowo do naszych klientów dzięki takiemu systemowi pracy Twój pracownik nie straci czasu na dojazd do lekarza Dla kandydatów dla kierowców wydajemy orzeczenia lekarskie, które są podstawą do otrzymania w Starostwie numeru PKK bez którego nie zaczniesz kursu nauki jazdy Dla kierowców zawodowych wydajemy orzeczenia, które są podstawą do otrzymania zawodowego prawa jazdy kategorii c ce d de. Dla studentów wydajemy orzeczenia, które kwalifikują do rozpoczęcia studiów Medycyna pracy. lekarz medycyny pracy. Badania profilkatyczne wstępne. Badania profilaktyczne okresowe. Badania

Ticket2Ride Psychotechnika - Medycyna pracy Grodzisk Mazowiecki

Ticket2Ride Psychotechnika

 • Grodzisk Mazowiecki

Psychotechnika. Badania kierowców wszystkich kategorii, instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów, kierowców aut uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne, pracowników ochrony. Badania przewoźników taxi, Uber, Bolt, Free Now itp. Badania kierowców aut służbowych, operatorów maszyn (wózków widłowych, koparek, dźwigów), badania osób pracujących na wysokościach.

Reflex Psychotesty Łowicz - Medycyna pracy Łowicz

Reflex Psychotesty Łowicz

 • Łowicz

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Dostępne w naszej firmie usługi to psychotesty, konsultacje psychologiczne, medycyna pracy, szkolenia okresowe, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja przyspieszona. Obszarem naszej działalności jest Łowicz, Skierniewice, Sochaczew. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Pracownia Psychologiczna Zebra - Medycyna pracy Olsztyn

Pracownia Psychologiczna Zebra

 • Olsztyn

Pracownia Psychologiczna Zebra jest Niepubliczną Pracownią Psychologiczną. Pacjentom i Klientom oferujemy szeroki zakres usług: Psychoterapię indywidualną - dorośli, młodzież, dzieci w podejściu behawioralno - poznawczym Psychoterapię systemową par i rodzin Porady wychowawcze Konsultację, diagnozę i pomoc psychologiczną Badania psychotechniczne inaczej psychotesty kierowców, operatorów maszyn, operatorów wózka widłowego, po stracie praw jazdy Diagnozę osób ubiegających się o posiadanie broni w tym między innymi: pracowników ochrony, detektywów, kandydatów na urząd sędziego komornika kuratora. Szkolenia psychologiczne Obszarem naszego szczególnego zainteresowania jest pomoc osobom cierpiącym na: - zaburzenia lękowe i emocjonalne -

Indywidualna Praktyka Lekarska Gri-Med - Medycyna pracy Kraków

Indywidualna Praktyka Lekarska Gri-Med

 • Kraków

Nasze pole działania to badania kierowców, medycyna pracy. Realizujemy prace od 2017. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Kraków, Małopolska. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Hałucha - Medycyna pracy Jasło

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Hałucha

 • Jasło

W okresie stanu epidemii wykonuję badania z zakresu medycyny pracy online: badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania sanitarno epidemiologiczne, badania kierowców. https://medycynapracyonline.pl/ W przypadkach w których nie jest możliwe wykonania badania całkowicie online zapraszam do gabinetu.

Badania Kierowców - Medycyna pracy Warszawa

Badania Kierowców

 • Warszawa

Badania na prawo jazdy. Lekarz medycyny pracy uprawniony do lekarskich badań na prawo jazdy oferuje badania: - w celu przedłużenia terminowego prawa jazdy, dla osób z upływającą ważnością prawa jazdy. - dla kandydatów na kierowców przed kursem prawa jazdy do wyrobienia numeru PKK. Badania prowadzone są z reguły w czasie jednej wizyty, chyba że osoba badana choruje na cukrzycę lub padaczkę. Szczegółowy przebieg badania na naszej stronie www.badania-kierowcow.warszawa.pl

Pracownia Psychologiczna TRANS-MED mgr Agnieszka Lawenda - Medycyna pracy Kraśnik

Pracownia Psychologiczna TRANS-MED mgr Agnieszka Lawenda

 • Kraśnik

Oferujemy usługi psychologiczne o charakterze diagnostyczno-terapeutycznym. Przeprowadzamy konsultacje oraz świadczymy pomoc psychologiczną. Wykonujemy badania w celach orzeczniczych dla ZUS i innych instytucji, badania kierowców i kandydatów na kierowców zawodowych, osób po zatrzymaniu uprawnień. Więcej na psychologkrasnik.pl oraz pod nr telefonu 531093027 Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Pomierna - Medycyna pracy Katowice

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Pomierna

 • Katowice

Gabinet Katowice ul. Graniczna 53- Osiedle Paderewskiego ,tel.693-44-39-79 konsultacje internistyczne konsultacje z zakresu medycyny pracy badania kierowców i kandydatów na kierowców badania do celów sanitarno -epidemiologicznych badania uczniów ,studentów, doktorantów oraz kandydatów na studia teleporady wizyty domowe

Gabinet Lekarski

 • Pabianice

Jestem lekarzem internistą z 30-letnim stażem. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań profilaktycznych. W gabinecie prywatnym w Pabianicach przy ul. Zielonej 17 wykonuję badania profilaktyczne do pracy - wstępne, okresowe i kontrolne a także badania kandydatów na studia i do szkoły. Podpisuję umowy z zakładami pracy,W razie potrzeby umawiam niezbędne wizyty ze specjalistami - laryngologiem , okulistą, neurologiem. Przyjmuję w czwartki w godzinach 17.30- 19.30. Istnieje również możliwość umówienia wizyty w innym dogodnym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 607650057. Zapraszam

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska - Medycyna pracy Chojnice

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska

 • Chojnice

Omega-szkolenia - Medycyna pracy Serock

Omega-szkolenia

 • Serock

Ośrodek szkolenia OMEGA zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń i badań skierowanych dla kierowców zawodowych: OŚRODEK SZKOLENIA I PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA Szkolenie okresowe kierowców Kwalifikacja wstępna Kwalifikacja wstępna przyspieszona Kwalifikacja wstępna uzupełniająca Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona Badania lekarskie Badania psychologiczne Pakiety szkoleń i badań kompletne w promocyjnej cenie! Terminy, czas i miejsce szkolenia do ustalenia. Skutecznie i bezstresowo. Skorzystaj z oferty i dołącz do grona zadowolonych kierowców! 504 953 275 Al. Łochowska 97 07-130 Łochów os.omega@o2.pl

Sandra Kościelna Usługi BHP

 • Ostrów Wielkopolski

Realizujemy zlecenia od 2018. Nasz zakres działania to bezpieczeństwo i higiena pracy. Działamy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Wrocławia i okolic. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

BEST MED sp. z o.o. - Medycyna pracy Warszawa

BEST MED sp. z o.o.

 • Warszawa

Firma Best-Med to centrum medyczne zlokalizowane w Warszawie. Klinika posiada bardzo rozbudowaną oraz doświadczoną kadre lekarzy. Jako że bestmed świadczy usługi z bardzo dużego zakresu to pacjenci moga być leczeniu na miejscu kompleksowo zaczynając od badań przez diagnozę kończąc na operacjach. W centrum medycznym jest medycyna pracy, chirurdzy, kardiolodzy, okuliści oraz wiele więcej specjalistów Centrum medyczne działa od 2013 roku. Na miejscu można wykonać takie badania jak USG,Tomograf,RTG,Rezonans magnetyczny.

Pracownia Psychologiczna - Medycyna pracy Gdynia

Pracownia Psychologiczna

 • Gdynia

Wykonujemy badania: Psychotechniczne kierowców zawodowych, kierowców taxi, instruktorów, egzaminatorów, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, kierowców pojazdów służbowych kat.B, Do pracy na wysokości, badania operatorów, badania Kwalifikowanych pracowników ochrony, badania dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń, badania dla osób zatrzymanych za jazdę po alkoholu, po przekroczeniu punktów karnych. Istnieje możliwość wykonania kompleksowych badań psychologicznych i lekarskich z zakresu psychologii transportu.

Partnership sp. zo.o. - Medycyna pracy Warszawa

Partnership sp. zo.o.

 • Warszawa

Usługi, które świadczy nasza firma to szkolenia okresowe BHP, wstępne, badania medycyny pracy. Wykonujemy prace od 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Warszawa, Lublin, Łódź. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Grzegorz Więcek - Medycyna pracy Ostrołęka

Grzegorz Więcek

 • Ostrołęka

Eccoled sp. z o.o. - Medycyna pracy Warszawa

Eccoled sp. z o.o.

 • Warszawa

- szkolenia wstępne BHP - szkolenia okresowe BHP - badania medycyny pracy - orzeczenia lakarskie - protokoły powypadkowe

SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE

 • Oława

SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE-MEDYCYNA PRACY WYKONUJEMY BADANIA wstępne, okresowe, kontrolne - wysokościowe; - kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy; - kandydatów do szkół oraz studentów; - marynarzy; - ubiegających się i mających pozwolenie na broń; - sportowców; - książeczki i badania do celów SanEpid; - do licencji pracownika ochrony, pracownika zabezpieczenia technicznego; INNE REJESTRACJA tel. 605 557156 od poniedziałku do piątku w godz.10.00-15.00 57-200 Oława ul. Lwowska11

Lekarz Medycyny Pracy - Medycyna pracy Jarosław

Lekarz Medycyny Pracy

 • Jarosław

Badania wstępne, okresowe, kontrolne Badanie sanitarno-epidemiologiczne Badania uczniów, studentów Badania kierowców Badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń Badania marynarzy

Centrum Medyczne MED-LAB - Medycyna pracy Dąbrowa Górnicza

Centrum Medyczne MED-LAB

 • Dąbrowa Górnicza

Poradnia Medycyny Pracy kompleksowo i sprawnie, badania w 1 dzień W celu zapewnienia pełnej kompleksowości poradnię medycyny pracy rozbudowaliśmy o poradnię okulistyczną, neurologiczną, laryngologiczną, psychologiczną. Wystawiamy potrzebne zaświadczenia w przypadku pozytywnych wyników takich badań - zarówno przy rozpoczęciu pracy jak w trakcie jej wykonywania.

Pracownia Badań Psychologicznych | Marta Niemczyk-Ryszka

 • Radomsko

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to psychotesty, badania dla kierowców, psychotesty radomsko, psychotesty dla kierowców, psychotechnika, psychologia, psycholog, na terenie radomsko, łódź, bełchatów, przedbórz, częstochowa, piotrków, piotrków trybunalski, kielce, łódzkue, śląskie, świętokrzyskie.

Medycyna Pracy Jolanta Gębura

 • Olsztyn

Oferuję: BADANIA PROFILAKTYCZNE PRACOWNIKÓW BADANIA KIEROWCÓW BADANIA KANDYDATÓW NA STUDIA ORAZ DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH BADANIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

dzmitry haliashou

 • Pieńsk

Konsal sp.zo.o - Medycyna pracy Warszawa

Konsal sp.zo.o

 • Warszawa

Pracownia Psychologiczna ,, MAŚ"

 • Chełm

daves cmpany

 • Stalowa Wola

Psychotesty Gdynia - Pracownia Psychologii Pracy i Transportu

 • Gdynia

Rafał Michalak

 • Nakło nad Notecią

Usługi Medyczne Pro Med sp z o o

 • Gliwice

Barbra Garlicka

 • Choceń

Centrum Medyczne ELBIT MED w Ciechanowie

 • Ciechanów

Intech Service

 • Lublin

Dominika Wielgosińska

 • Sobocisko

Pracownia Psychologiczna KONTAKT - Medycyna pracy Piła

Pracownia Psychologiczna KONTAKT

 • Piła

Pracownia Psychologiczna KONTAKT oferuje pomoc psychologiczną w sytuacjach kryzysowych - straty, konfliktów, traumatycznych doświadczeń, uzależnień. Pracownia Psychologiczna KONTAKT oferuje również usługi mediacyjne, specjalizujemy się w mediacjach rodzinnych. Wykonujemy również psychologiczne badana kierowców i pracowników oraz osób które utraciły prawo jazdy (badanie komputerowe Test2Drive). Pracownia oferuje także możliwość sporządzenia diagnozy psychologicznej na podstawie testów PTP (dysponujemy testami w wersji komputerowej, co pozwala natychmiast uzyskać wynik badania).

Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Medycyna pracy w innych miejscowościach

Jaki rodzaj badania Cię interesuje?