Seksuolog - Najlepsi w 2021

Najlepsi Seksuolodzy, 2021

238 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 238 firm
w kategorii Seksuolodzy

Seksuolog
Barbara R.

Miejsce godne polecenia. Obsługa Centrum jest miła i profesjonalna. Korzystałam z usług prawnika. Pomimo wieku adwokat okazał się kompetentny i rzeczowy. Omówiliśmy wszystkie szczegóły i pozytywnie doprowadził moją sprawę do końca :)

Gabinet Prywatny: Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Tearapauta Uzaleznień - Seksuolog Wodzisław Śląski
Szymon J.

Na plus profesjonalne podejście do pacjenta, spokojna atmosfera. Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w walce ze swoimi słabościami.

Krakowskie Towrzystwo Medyczne - Seksuolog Kraków
Stanisław S.

Polecam z całego serca! Z problemem zmagam się od lat, pomimo wielu samodzielnych prób i obiecywaniu sobie że się zmienię, żadna z prób nie przyniosła upragnionego efektu. Tutaj czuję że mam szansę na zmianę schematów działania, dziękuję.

Psycholog Gdynia - Seksuolog Gdynia
Robert S.

Polecam serdecznie usługę. Bardzo profesjonalne podejście do klienta!

Health Group - Seksuolog Palędzie

Health Group

 • Palędzie
Agnieszka K.

Pani Doktor ma niezwykłą charyzmę, widzi problem szerzej niż tu i teraz, polecam!

Dołącz do naszych Seksuologów

Działasz na rynku jako Seksuolog i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO - Seksuolog Toruń
Jowita W.

Chodziłam na terapię behawioralno-poznawczą do p. Gabrieli. Polecam! Profesjonalna obsługa, cierpliwa i spokojna. Zawsze wysłucha do końca.

Gabinet Psychoterapii Anna Markowska - Seksuolog Wrocław
Barbara S.

Witam, przy pierwszym kontrakcie pani Ania, wykazała dużo zrozumienia i empatii. Z pewnością polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dobrego dnia.

Psychology Consulting - Seksuolog Warszawa
Małgorzata S.

Pani Aneta jest świetnym specjalistą. Czuję się lepiej po każdym spotkaniu, polecam.

Medimar-24 - Seksuolog Grajewo

Medimar-24

 • Grajewo
Cezary B.

Po niezliczonych wizytach u psychologów w Grajewie i Ełku trafiliśmy z polecenia do Medimar-24 i wyszliśmy z nadzieją na polepszenie stanu naszej córki. Pierwsza wizyta to pierwsze wrażenie, a tu już telefonicznie było bardzo obiecująco. Wierzymy, że znaleźliśmy odpowiednia osobę. Polecamy Panią psycholog.

Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska - Seksuolog Gliwice
Dariusz J.

Niesamowita atmosfera od samego wejścia i profesjonalizm. Na każdym kroku p. Sandra daje odczuć, że chce pomóc. Uporałem się z nerwicą i lękami, które miałem od dziecka, a które eksplodowały wręcz na początku pandemii. Ogromne dzięki!

Inne pobliskie usługi: Rehabilitant Hipnoterapia Akupunktura
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed - Seksuolog 45 - 472 Opole

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed

 • 45 - 472 Opole
Piotr K.

Wszystko na wysokim poziomie. Dobry kontakt z rejestracją, wizyta online odbyła się punktualnie i bez problemów. Pan Doktor rzeczowo i konkretnie wytłumaczył źródło problemu. Polecam wizyty w Centrum.

Irena Ozdoba - Seksuolog Gliwice

Irena Ozdoba

 • Gliwice
Mariusz P.

Jeszcze nie byłem ale w ciemno daje 5 i wierze, że się nie pomylę.

Dominika Perszke - seksuolog - Seksuolog Toruń
Krystyna W.

Podobał mi się sposób podejścia do mojego problemu. Podobało mi się też, że pani magister interesowała się tym czy sobie poradziłam, dzwoniła do mnie. Bardzo dobry fachowiec. Polecam.

Psychoterapia EXPERT - Seksuolog Skawina

Psychoterapia EXPERT

 • Skawina

Dzień dobry. Oferuję Państwu profesjonalną pomoc w zakresie poradnictwa i pomocy psychologicznej, seksuologicznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną i psychoterapię par w nurcie psychodynamicznym. Zapraszam i oferuję pomoc, jeśli w Twoim życiu pojawiły się między innymi... Zaburzenia depresyjne Zaburzenia lękowe, fobie (irracjonalne myśli i zachowania) Zaburzenia psychosomatyczne Zaburzenia odżywiania Trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji Trudności w wyrażaniu emocji Problemy w komunikacji między partnerami Kryzysy małżenskie, rodzinne, partnerskie Brak satysfakcji ze swojego związku Rozstanie lub utrata (śmierć) bliskiej osoby Przeżywanie obecnie kryzysów życiowych Problemy ze snem (bezsenność, koszmary nocne) Silne negatywne

Ośrodek Terapii i Mediacji - Seksuolog Łobez

Ośrodek Terapii i Mediacji

 • Łobez

Jako psychoterapeuta, seksuolog i mediator pomagam osobom z problemami – akceptowania samych siebie, problemów ich partnerów, rodzin. Rozwijam w nich umiejętności wzmacniania, słuchania i wspierania bliskich. Wskazuję drogę do umacniania, rozwijania siebie i zaakceptowania swych niedoskonałości jako partnerów, opiekunów, ojców, matek, dzieci. Słucham i ukierunkowuję ich potrzeby by mogli osiągnąć na nowo stabilizację, zaufanie, bezpieczeństwa i radość z życia.

Klinika umysłu - Seksuolog Gorzów Wielkopolski

Klinika umysłu

 • Gorzów Wielkopolski

Mam na imię Magda jestem psychologiem i psychoterapeutką, w trakcie specjalizacji seksuologicznej. Zajmuję się terapią oraz interwencją kryzysową, dzieci, młodzieży – mających problemy emocjonalne i z relacjami, oraz osób dorosłych znajdujących się w kryzysie – egzystencjalnym, życiowym, zawodowym czy doświadczających sytuacji trudnych, które pojawiają się na różnych etapach naszego życi.

Psycholog dla Ciebie - Psycholog | Seksuolog | Psychoterapeuta - Seksuolog Warszawa

Psycholog dla Ciebie - Psycholog | Seksuolog | Psychoterapeuta

 • Warszawa

Prowadzimy psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne i seksuologiczne. Pracujemy stacjonarnie w gabinecie w centrum Warszawy oraz w formie online. Pracujemy z osobami doświadczającymi problemów emocjonalnych oraz różnych trudności psychologicznych, np. odczuwających wzmożony lęk, doświadczających stanów obniżonego nastroju lub cierpiących z powodu poczucia niskiej wartości. Pomagamy osobom doświadczających m.in. zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń nastroju oraz zaburzeń osobowości. Oferujemy pomoc osobom doświadczającym problemów w obszarze zdrowia seksualnego, takich jak dysfunkcje seksualne, trudności w relacjach interpersonalnych i brak satysfakcji w funkcjonowaniu seksualnym, a także odczuwających dyskomfort / niepewność w

Gabinet psychologiczny Magdalena Kozińska - Seksuolog Białystok

Gabinet psychologiczny Magdalena Kozińska

 • Białystok

Profesjonalna pomoc psychologiczna. Terapia psychologiczna, techniki poznawczo-behawioralne, praktyka uważności, terapia akceptacji i zaangażowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Wieloletnie doświadczenie

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA-NOWAK MONIKA - Seksuolog Toruń

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA-NOWAK MONIKA

 • Toruń

Zapraszamy do Centrum Psychologicznego TM Trzcińska-Nowak Monika w Toruniu. W naszej placówce pracuje kilkunastu specjalistów. Oferujemy pomoc psychologiczną dla osób dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy terapie indywidualne oraz terapie dla par. Możliwe są spotkania w gabinecie, jak i sesje online. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://centrum-psychologiczne.com/ oraz kontaktu z Rejestracją.

Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny Agnieszka Kacpura

 • Sitaniec Kolonia

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to Psycholog, seksuolog, terapeuta uzależnień, pedagog, mediator i biegły sądowy, na terenie Zamość.

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju - Seksuolog Białystok

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

 • Białystok

Psychoterapia par i małżeństw - stacjonarnie i online Psychoterapia psychoanalityczna, psychodynamiczna indywidualna dzieci, młodzieży i dorosłych - stacjonarnie i online

Niemam

 • Mielęcin

Krzysztof Żurawski

 • Przemyśl

PoMoC - skuteczna hipnoterapia (Warszawa, Lublin) - Seksuolog Warszawa

PoMoC - skuteczna hipnoterapia (Warszawa, Lublin)

 • Warszawa

Pasjonuję się hipnozą i nieograniczonymi możliwościami jakie ze sobą niesie praca z podświadomością od 2012 roku. Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy oraz National Guild of Hypnosis. Uwielbiam pracować z ludźmi pomagając im pozbyć się problemów oraz osiągać pełnię ich potencjału. Wierzę, że w każdym z nas jest wewnętrzna mądrość i moc uzdrawiania, która pomaga odnaleźć najlepszy sposób, aby stworzyć osobiste szczęście i wspaniałe relacje: Problemy, z którymi możesz poradzić sobie z moją pomocą, to m.in. • Uzależniania (min. palenie tytoniu, substancje psychoaktywne, hazard, zakupoholizm itp.) • Otyłość – skuteczne odchudzanie • Zaburzenia odżywiania – min. (anoreksja, bulimia) • Fobie, niepokój,

Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej - Seksuolog Wrocław

Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej

 • Wrocław

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wykształcenie w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych i stale poddają się superwizji. Większość naszych specjalistów to praktycy oraz wykładowcy akademiccy. W pracy kierujemy się Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. Bardzo ważna jest dla nas bezpieczna, przejrzysta relacja z drugim człowiekiem, profesjonalizm, sprawdzone metody zgodne z aktualnymi trendami w psychoterapii. Udzielamy wsparcia osobom doświadczającym depresji, nerwicy, lęków, zaburzeń odżywiania. Pracujemy także z rodzicami oraz dziećmi z: ADHD, autyzmem, nieśmiałością,

Gabinet Psychologiczny - Seksuolog Białystok

Gabinet Psychologiczny

 • Białystok

Jestem dyplomowanym psychologiem i terapeutą. Swoją pracę opieram na Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pozwala mi ona dostrzec w kliencie człowieka, a nie tylko jego dotychczasowy problem. Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nie tylko podstawą mojego wykształcenia, ale daje również możliwość pracy z ludźmi. Do współpracy zapraszam osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu jak i te które nie są pewne czego w danym momencie potrzebują. borykające się z kryzysem osobistym chcące uporać się z trudnościami życiowymi doświadczające trudnych momentów w swoim życiu chcące lepiej radzić sobie z emocjami wzmocnić poczucie własnej wartości potrzebujące wsparcia, motywacji w rozwoju, realizacji

lek. Sylwia Czaplewska-Skrzyniarz, Psychiatra Bydgoszcz - Seksuolog Bydgoszcz

lek. Sylwia Czaplewska-Skrzyniarz, Psychiatra Bydgoszcz

 • Bydgoszcz

Specjalistyczna pomoc medyczna od pn-pt oraz w soboty. Wyróżnia nas szeroka wiedza w zakresie lęków, schizofrenii, depresji, bezsenności oraz wielu innych schorzeń natury psychicznej. Swoją ofertę kieruję do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Zapraszamy do gabinetów w Bydgoszczy, Więcborku, Szubinie oraz w Inowrocławiu. W związku z trwającą pandemią koronawirusa, zachęcam swoich pacjentów do wizyt na odległość czyli wizyt online bez wychodzenia z domu Rejestracja - tel. 695330370

Pracownia Psychologiczna UL - Seksuolog Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

 • Warszawa

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, jednak w zależności od potrzeb klientów korzystam z metod zaczerpniętych z innych szkół i nurtów terapeutycznych: ericksonowskiego, terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i małżeństw. Częstotliwość wizyt ustalamy osobiście, na spotkaniu. Psychoterapią pacjentów do 18 roku życia oraz terapią par i rodzin w naszej placówce zajmują się Anna Pankowska i Marta Zabrzeska-Breitling . Terapeuci dzieci : Anna Pankowska, Agata Jóźwik. Terapią osób zmagających się z uzależnieniem lub współuzależnieniem zajmuje się Arnolda Janicka i Katarzyna Łozińska. Konsultacje psychiatryczne i

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna - Seksuolog Wyszków

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna

 • Wyszków

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna w Wyszkowie świadczy usługi w zakresie 3 obszarów działania: . Psycholog - Konsultacje Psychologiczne . Seksuolog -Poradnictwo Seksuologiczne . Psychotechnika -Psychologiczne Badania Kierowców i Operatorów Psycholog Wyszków: terapia par, terapia małżeństw, terapia rodzin, terapia dzieci, terapia młodzieży, terapia indywidualna, pomoc w kryzysie Seksuolog Wyszków: terapia par, terapia małżeństw, poradnictwo indywidualne, edukacja seksualna, szkolenia Psychotechnika Wyszków: Psychologiczne Badania Kierowców i Operatorów ZAPRASZAMY! Wyszków, ul. Gwardii Ludowej 29 Tel. 514 376 190 Czynne całodobowo 7 dni w tygodniu

HUMAN-RESOURCES.PL - Seksuolog Poznań

HUMAN-RESOURCES.PL

 • Poznań

Jestem psycholożką ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam Studium Psychoterapii Par i Podyplomowe Studia Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia. Brałam udział w rocznej Szkole Coachingu, Kursie Terapii Systemowej, cyklu szkoleń z zakresu psychoonkologii, Kursie Redukcji Stresu Opartym na Uważności MBSR/Mindfulness, warsztatach dotyczących konsentu (zgody) w relacjach intymnych, zazdrości i radzenia sobie z nią w związku, świadomego budowania związków. Uczestniczyłam również w licznych konferencjach dotyczących seksualności. Udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę poradnictwo seksuologiczne dla osób dorosłych i młodzieży wchodzącej w dorosłe życie oraz par/związków (również niemononormatywnych: otwartych,

Ego Progres Wrocławski Niepubliczny Zespół Psychologów i Psychoterapeutów - Seksuolog Wrocław

Ego Progres Wrocławski Niepubliczny Zespół Psychologów i Psychoterapeutów

 • Wrocław

Wrocławski Niepubliczny Zespół Psychologów i Psychoterapeutów został stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu Państwu wysokiej jakości usług. Dzięki odpowiednio utworzonemu zespołowi, w którego skład wchodzą najlepsi oraz odpowiednio wykwalifikowani specjaliści, tworzymy miejsce z profesjonalną, bezpieczną oraz komfortową atmosferą. Nasi specjaliści to osoby posiadające doświadczenie w placówkach klinicznych.Regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby na bieżąco uzupełniać oraz pogłębiać swoją wiedzę. Każdy z nich poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów. Celem naszej placówki jest budowanie miejsca, w którym będą Państwo mogli uzyskać kompleksową pomoc z zakresu zdrowia psychicznego, oraz mieli gwarancję, że zostanie

Arkadiusz - Seksuolog Suwałki

Arkadiusz

 • Suwałki

Usługi Ogólnobudowlane Krycie papą termozgrzewalną Krycie dachów,balkonów,altanek i tarasów papą termozgrzewalną Montaż ogrodzeń: betonowych,panelowych,siatkowych. Montaż bram furtek Tel:663-973-951

Centrum Psychoterapii Terapiatuli - Seksuolog Kalisz

Centrum Psychoterapii Terapiatuli

 • Kalisz

Centrum Psychoterapii - Terapiatuli to zespół doświadczonych specjalistów, który jest po to, abyś w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, mógł rozwiązać swoje problemy. W Terapiatulli możesz wybrać odpowiednią dla siebie formę pomocy z szerokiej oferty, którą proponujemy. Nasza oferta obejmuje: Konsultacje psychologiczne Psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych Psychoterapię rodzinną Psychoterapię par Psychoterapię grupową Terapię seksuologiczną Terapię uzależnień Konsultacje wychowawcze dla rodziców Konsultacje i terapię psychodietetyczną Warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży Doradztwo zawodowe dla młodzieży

Pspsychoterapia - Seksuolog Gorzów Wielkopolski

Pspsychoterapia

 • Gorzów Wielkopolski

Rozpoczęliśmy działalność od 2018. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to psychoterapia, konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Gorzowa Wielkopolskiego. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Centrum Psychoterapii Solutio - Seksuolog Poznań

Centrum Psychoterapii Solutio

 • Poznań

Centrum psychoterapii Solutio powstało z myślą o każdym kto potrzebuje wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej. Najważniejszy jest dla nas pacjent- jego potrzeby i problemy. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem psychologów, terapeutów i coachów, pomożemy Tobie w wyjściu z kryzysu, osiągnięciu zdrowia psychicznego a także w rozwoju osobistym. Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą, a także dziećmi. Każdy z naszych specjalistów cechuje się empatią oraz opiera swoją pracę o kodeks etyczno-zawodowy. Pomożemy Tobie, jeżeli; – przechodzisz kryzys osobisty lub małżeński – potrzebujesz porady, terapii seksuologicznej – doświadczasz stresu lub negatywnych emocji nad którymi nie możesz zapanować – cierpisz z

Psycholog mgr Agata Dobrogoszcz - Seksuolog Płock

Psycholog mgr Agata Dobrogoszcz

 • Płock

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą i seksuologiem w procesie certyfikacji. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Ponadto, jestem w procesie certyfikacji z Seksuologii Klinicznej PTS w Poznaniu. W swojej praktyce klinicznej zajmuje się konsultacją i pomocą psychologiczną/seksuologiczną oraz psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania, wykorzystując przy tym integracyjny model pracy dostosowany do potrzeb klienta. Swoją pracę regularnie poddaje

Psycholog Psychoterapeuta Poznawczo- Behawioralny Małgorzata Ostańska - Seksuolog Lubin

Psycholog Psychoterapeuta Poznawczo- Behawioralny Małgorzata Ostańska

 • Lubin

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym rehabilitacji psychiatrycznej. Pracuje z młodzieżą od 16 roku życia i dorosłymi. Głównym obszarem oddziaływań terapeutycznych są zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, depresja, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne, zespół stresu pourazowego PTSD, trudności w relacjach interpersonalnych (asertywność, niska samoocena). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Elkader - Seksuolog Warszawa

Elkader

 • Warszawa

Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu obniżonego nastroju, depresji, lęków, nerwicy, dolegliwości psychosomatycznych oraz niskiego poczucia własnej wartości i pustki w życiu. Pomagam także osobom mającym trudności z realizacją swoich celów, doświadczającym kłopotów w relacjach i związkach oraz mierzącym się z trudnościami związanymi z seksualnością. Moimi częstymi klientami są często osoby z doświadczeniem szeroko rozumianej traumy rozwojowej: zaniedbania, nadużycia, DDA i DDD. Zapraszam również na osoby szukające rozwoju i budowania większej samoświadomości.

Jarosław Ostański

 • Bolesławiec

Witam jestem naturoterapeutą zajmuję się masażami, klawiterapią,bańkami ogniowymi, doractwem prozdrowotnym skanowaniem organizmu z omówieniem .Jesli jesteście państwo zainteresowana moimi usługami proszę o kontakt Pozdrawiam

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks - Seksuolog Gliwice

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks

 • Gliwice

Na rynku istniejemy 18 lat. Pomagamy naszym pacjentom odzyskać komfort i zdrowie psychiczne. Swoje ośrodki mamy w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu, Sosnowcu i Bielsko - Białej. Oferujemy pomoc: -psychologa, -psychiatry, -seksuologa, -terapeuty rodzinnego i par.

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna - Seksuolog Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna

 • Wrocław

W poradni, którą stworzyliśmy odbywają się terapie małżeńskie, psychoterapia dla par i psychoterapia indywidualna, mające na celu poprawić komfort Państwa życia. Każde spodkanie z pacjentem to okazja aby go poznać i podpowiedzieć jak może poradzić sobie z problemem i poprawić jakość swojego życia. Nasza poradnia mieści się we Wrocławiu i jest otwarta dla wszystkich poszukujących pomocy. Nie ważne czy ile masz lat, jakiej jesteś płci i z jakimi problemami się borykasz pomożemy każdemu kto się do nas zgłosi. Gwarantujemy o naszym wieloletnim doświadczeniu i dyskrecji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie zapoznacie się z ofertą oraz do kontaktu.

Psycholog Psychoterapeuta Izabela Nowak - Seksuolog Wrocław

Psycholog Psychoterapeuta Izabela Nowak

 • Wrocław

Psycholog psychoterapeuta Wrocław. W ramach prywatnej praktyki psychologiczno-psychoterapeutycznej zapraszam do skorzystania z oferty terapeutycznej oraz diagnostycznej. Zakres usług: konsultacje, psychoterapia indywidualna i dla par, diagnoza psychologiczna, pomoc psychologiczna młodzieży i osobom dorosłym. Diagnoza psychologiczna.

CPT Gdynia - Centrum Psychologiczno Terapeutyczne - Seksuolog Gdynia

CPT Gdynia - Centrum Psychologiczno Terapeutyczne

 • Gdynia

Centrum Psychologiczno Terapeutyczne powstało z doświadczenia, które pokazuje, że człowiek zgłaszający się na psychoterapię nigdy nie doświadcza jednego rodzaju trudności. Często kryzys indywidualny wiąże się również z kryzysem w związku, trudnościami w relacji z dziećmi, w środowisku zawodowym lub długotrwałymi dolegliwościami somatycznymi.

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA - Seksuolog Toruń

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA

 • Toruń

Pomoc dla: dorosłych dzieci i młodzieży Oferta: diagnoza poradnictwo psychologiczne poradnictwo seksuologiczne poradnictwo wychowawcze pomoc psychologiczna Online terapia indywidualna, terapia par Specjaliści: * mgr Monika Trzcińska , psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym * mgr Joanna Świercz, psycholog dzieci i młodzieży

Centrum Szkoleniowo - Terapeutyczne

 • Kraków

Nasza działalność rozpoczęła się w 1997 roku. Nasza specjalność to psychoterapia uzależnień od alkoholu, narkotyków, seksu, pornografii, internetu, pracy, zakupów, jedzenia, psychoterapia współzależnień, interwencja kryzysowa, toksyczne związki, problemy z agresją, terapia par, terapia dla młodzieży, na terenie Kraków.

Twoje Centrum Specjaliści Pomocy Psychologicznej

 • Wrocław

Jesteśmy zespołem wszechstronnie wykształconych psychologów. Współpracujemy ze sobą od kilku lat. Naszym atutem jest różnorodne doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy lepiej pomagać naszym klientom. W centrum naszego zainteresowania jest człowiek. Swoją pracą staramy się wspierać Państwa rozwój osobisty i pomagać w radzeniu sobie z trudnościami. Naszym celem jest udzielanie profesjonalnej pomocy popartej najnowszym badaniami naukowymi. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności w renomowanych ośrodkach psychoterapeutycznych oraz uczestniczymy w konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej. Specjalizujemy się w terapii osób dorosłych.  Oferujemy pomoc w zakresie kryzysów życiowych, trudności w relacjach, radzenia sobie z

PSYCHODYNAMICZNY INSTYTUT ROZWOJU OSOBOWOŚCI - Seksuolog Lublin

PSYCHODYNAMICZNY INSTYTUT ROZWOJU OSOBOWOŚCI

 • Lublin

pomoc psychologiczna, terapia seksuologiczna, psychoterapia

Centrum Terapii Dialog - Seksuolog Warszawa

Centrum Terapii Dialog

 • Warszawa

Nasze warszawskie Centrum Terapii Dialog posiada trzy ośrodki w stolicy, w których to świadczona jest pomoc dla osób posiadających określone problemy osobiste. Pomagamy w szczególności osobom, które nie panują nad swoimi emocjami, miewają napady agresji, martwią się zachowaniem swojego dziecka, przeżywają żałobę czy też chcą poprawić jakość swojego życia. Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Oferta firmy: - Ośrodek Certyfikowanych Psychoterapeutów w Warszawie

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS - Seksuolog Oborniki

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS

 • Oborniki

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS w Obornikach Wielkopolskich to komfortowe miejsce oferujące pomoc w leczeniu zdrowia psychicznego. Zespół kliniczny składa się ze specjalistów neurologów, neuropsychologów, psychologów klinicznych, psychiatrów oraz psychoterapeutów. Placówka prowadzi również warsztaty i szkolenia z zakresu związanego z różnymi obszarami zdrowia psychicznego.

Ośrodek Psychoterapii, Mediacji i Pracy z Rodziną SENSUS - Seksuolog Katowice

Ośrodek Psychoterapii, Mediacji i Pracy z Rodziną SENSUS

 • Katowice

Ośrodek psychoterapii, mediacji i pracy z rodziną Sensus powstał aby udzielać pomocy psychologicznej. Nasz zespół składa się z doświadczonych psychologów. Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje pomocy zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Seksuolog w innych miejscowościach

Jaki jest twój problem?