Lubań

W poszukiwaniach odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w województwie dolnośląskim, Klienci najczęściej zapoznają się z cennikiem i opiniami poprzednich Klientów. Poszukują kalkulatorów i rankingu firm z Lubania i regionu. Oferteo od początku swojego istnienia zrzesza wyjatkowych profesjonalistów z regionu i łączy ich z licznymi Klientami, którzy potrzebują przeróżnych usług czy produktów. Na terenie Lubania swoje usługi w Oferteo proponuje już 888 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy składają oferty już w 593 branżach, między innymi pakowanie i konfekcjonowanie, leasing inny, styliści, projektanci, budowanie pod klucz, nauka hiszpańskiego. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 147 osób, które łącznie otrzymały 2 664 ofert od specjalistów. Z Oferteo błyskawicznie uda Ci się znaleźć odpowiedniego specjalistę z Lubania. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Lubań

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Lubania

MAJA-TRANS Dawid Pamrocki

Lucyna S., Zbrosławice

Wstawiam wszystkie pozytywy, ponieważ warto dać za komunikatywność bardzo miłą i za transport bez problemów i szkód. Pozdrawiam Pana Dawida i polecam jego usługi. Czasy mamy dziwne i przyznam że zlecający podnosi ryzyko za zlecenie, zwłaszcza teraz kiedy jest niebezpiecznie w środku europy. Pan Dawid jednak miłym głosem uspokoił i przyznam, że czekaliśmy bez niepokoju na dostawę, która zgodnie z oczekiwaniem jest już na miejscu. Zlecałam przewiezienie palety po raz pierwszy i to między krajami, w...

PIANA DACHY izolacje natryskowe pianą PUR

Mariusz O., Siekierczyn

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę PIANA DACHY jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie izolacji natryskowych pianą poliuretanową. Wszystkie prace wykonywane przez PIANA DACHY cechują się należytą starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą PIANA DACHY i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie IZOLACJI PIANĄ PUR. POSADZKI BETONOWE OSTROWSKI

PIANA DACHY izolacje natryskowe pianą PUR

Przemysław T., Lubań

W czerwcu na jednym z portali zleciłem ocieplenie poddasza pianą poliuretanową. Po 2 dniach odezwał się do mnie pan Marcin i umówił na wycenę. Przekonał mnie swoim fachowym i rzetelnym podejściem do tematu ociepleń pianą PUR (nie ukrywam, że było więcej chętnych firm) i umówił na wykonanie prac. W określonym terminie przyjechała ekipa i w sposób profesjonalny wykonała prace (bardzo mili i uprzejmi panowie). Jestem bardzo zadowolony. Polecam gorąco.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Lubania

Potrzebuję gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Lubań

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: do 150m². Stan obiektu: w trakcie budowy. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Paweł T., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zakupię ekogroszek, 5t, Lubań

Ilość: 5 ton. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: opał klasy Wesoła, Pieklorz, Retopal, Ekoret. Termin zakupu: jak najszybciej

Grzegorz P., węgiel ekogroszek.

Szukam 4 tony pelletu, Lubań

Ilość: 4 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Mariusz M., pellet drzewny.

Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Lubań

Przedmiot sprawy: prawo karne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Spowodowanie wypadku samochodowego kierowca wpływem narkotyków. Strona poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Ewa R., adwokaci.

Szukam wykonawcy brukowania, ok. 70m², Lubań

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: ok. 70m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac: około września 2018r.

Artur C., brukarstwo.