Linie technologiczne Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Producenci Linii Technologicznych w Bydgoszczy, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Linie technologiczne

Linie technologiczne Bydgoszcz

Jesteśmy biurem projektowo- konstrukcyjne świadczącym usługi dla firm poszukujących wsparcia technicznego z zakresu projektowania maszyn i urządzeń, wdrażania nowych produktów oraz prototypownia i analizowania nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz budowy maszyn i urządzeń prototypowych. Jeżeli Wasza firma poszukuję wykonawcy innowacyjnych projektów maszyn i urządzeń to zapraszamy do kontaktu. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Funduszy Europejskich na realizację innowacyjnego projektu. Zapraszamy do kontaktu. CADmaster.pl

DM- engineering S.C. - Linie technologiczne Bydgoszcz

Zajmujemy się naszą działalnością od 2015. Zakres naszego działania to projekty konstrukcji stalowych, zbiorników, rurociągów, podesty obsługowe. Firma obsługuje całą Polskę. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Semar System

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2005 roku. Nasza specjalność to automatyka, na terenie kujawsko-pomorskie.

MAKRUM Project Management - Linie technologiczne Bydgoszcz

MAKRUM Project Management Sp. z o.o. jest producentem maszyn oraz dostawcą rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla przemysłu wydobycia i przetwórstwa surowców mineralnych. Projektujemy również i wytwarzamy maszyny i urządzenia dla przemysłu cementowego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, branży papierniczej i innych sektorach przemysłu. Do dnia dzisiejszego wyprodukowaliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń, takich jak: kruszarki młotkowe, szczękowe, udarowe, stożkowe, walcowe, młyny kulowe, sitowe, suszarnie obrotowe, oraz inne urządzenia wykorzystywane w procesie wytwórczym wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. MAKRUM Project Management jest również producentem części zamiennych do wyżej wymienionych urządzeń, jak również innych

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe POLA - Linie technologiczne Bydgoszcz

Elementy robocze do obróbki plastycznej. Części maszyn i urządzeń. Tablice opisowe,pulpity sterownicze, tabliczki znamionowe. Grawerstwo narzędziowe dla przemysłu. Obróbka CNC. Opracowywanie prototypów i wdrożenia.

Dołącz do naszych Specjalistów od Linii Technologicznych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Linii Technologicznych i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

LTS Zenon Gierej

 • Bydgoszcz

Zajmujemy się maszynami, narzędziami dla przemysłu tartacznego i obróbki drewna. Firma istnieje na rynku od 2000 roku. Dostarczamy pojedyncze maszyn, jak i realizujemy kompletne linie technologiczne przy współpracy z firmami profesjonalnymi, między innymi z Niemiec, Austrii czy Włoch. Realizujemy rozwiązania ograniczające koszty produkcji w tym optymalizację zatrudnienia. Zabezpieczamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszych działaniach uwzględniamy zapotrzebowanie na maszyny używane. W przedmiocie sprzedaży narzędzi współpracujemy z polskimi producentami między innymi FREZWID, RO-MA, QSGS, FABA, GASS Nasz kontakt z klientem polega na bezpośrednim dotarciu do klienta. Kontaktz nami www.ms-polska.com.pl

Vertica Łukasz Rutkiewicz - Linie technologiczne Bydgoszcz

KATI

 • Bydgoszcz

EWROMAL

 • Białe Błota
 • 8 km od Bydgoszcz

Wamma Poland Macewicz sp.j. - Linie technologiczne Lisi ogon

Wamma Poland Macewicz sp.j.

 • Lisi ogon
 • 5 km od Bydgoszcz

Wamma Poland to rodzinna firma obecna w branży spożywczej od 1989r. Produkujemy urządzenia higieniczne własnego projektu ze stali nierdzewnej od samego początku istnienia - od prostych dozowników łokciowych, po automatyczne stacje myjące dla pracowników, czy np. kiji wędzarniczych czy pojemników E1. Od ponad 3 lat zaopatrujemy restauracje. Dystrybujemy włoską markę SIRMAN oraz HotMixPro. Z niemieckiego portfolio zajmujemy się marką Beelonia oraz Vito Oil Filters. W naszym portfolio znajdziesz głównie technologię, urządzenia unikalne, własne projekty, ale również chemię profesjonalną czy akcesoria. Zapraszamy na prezentacje produktów.

Agrotex sp. z o.o. - Linie technologiczne Wtelno

Agrotex sp. z o.o.

 • Wtelno
 • 13 km od Bydgoszcz
Tomasz H.

Sprzedajemy zbiorniki używane z demontażu po renowacji,piaskujemy , malujemy , nakładamy izolacje z pianki poliuretanowej przygotowujemy zbiorniki na wodę , wodę p.poż. , na paliwa , na szamba , na parafiny , do celów spożywczych, jako bufory, zbiorniki retencyjne na magazynowanie RSM, do mazutu , dyspersji asfaltowych i inne potrzeby klienta zapewniamy załadunek gratis. Organizujemy transport do klienta na terenie całego kraju jak również za granicę. Oferujemy krutkie terminy oczekiwań i fachowe doradztwo.

MAWELD - Linie technologiczne Nowa Wieś Wielka

MAWELD

 • Nowa Wieś Wielka
 • 18 km od Bydgoszcz
Major Construction Tomasz Kuśmierek

Rozmowy były bardzo owocne. Przebiegały w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku. Polecam firmę MAWELD.

Kogut I butelka

 • Stary dwór
 • 19 km od Bydgoszcz

Działamy w naszej branży od 2018. Firma obsługuje Stary Dwór. Główny zakres naszej działalności to gastronomia. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

KMTech Sp.zo.o - Linie technologiczne Rzęczkowo

KMTech Sp.zo.o

 • Rzęczkowo
 • 23 km od Bydgoszcz

KM Tech Sp.zo.o.jest firmą projektowo -produkcyjną zajmującą się kompletnym wyposażaniem zakładów przemysłu mięsnego.Działamy na rynku krajowym i zagranicznym.Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe rozwiązania – studium ze wstępnym oszacowaniem ekonomicznym linii, profesjonalne rozwiązania, produkcję, montaż oraz serwis maszyn, urządzeń i instalacji. Posiadamy specjalistyczne biuro konstrukcyjne oraz zakład produkcyjny. Nasze produkty są zaprojektowane i wykonane pod kątem spełnienia wymagań przepisów Unii Europejskiej oraz bezpieczeństwa zgodnego z systemem HACCP.

SBM SEBASTIAN BRUŚ - Linie technologiczne Chełmno

SBM SEBASTIAN BRUŚ

 • Chełmno
 • 34 km od Bydgoszcz

Witam nasza przygoda ze stalą zaczęła się około 7 lat temu.Czas ten pozwolił nam zdobyć doświadczenie niezbędne do wykonywania wysokiej jakości produktów. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju konstrukcji ze stali nierdzewnej,kwasoodpornej,aluminium i zwykłej.Wykonujemy schody,balustrady,meble dla gastronomi,podesty,zbiorniki. Przed czterema laty wprowadziliśmy do oferty maszyny do przetwórstwa warzyw i owoców - transportery taśmowe,ślimakowe,kubełkowe. - myjki i suszarnie do warzyw i owoców . - stanowiska wieloosobowe do obróbki warzyw i owoców (różyczkowanie, sortowanie). .Aby zapewnić możliwie najwyższą jakość produktu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami. Pracujemy przy pomocy: - cięcie laserowe,wodą,gilotyną. - gięcie ,toczenie,

Zakład Ślusarsko tokarski BOMET

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

Zakład Ślusarsko Tokarski BOMET ŻNIN OFERUJE: Usługi w zakresie: -ślusarstwa ogólnego i precyzyjnego, -prac tokarskich, frezarskich, wiertarskich, -szlifowania wałków i płaszczyzn, -cięcia i gięcia blach (gr.4, dł 2m), -spawania gazowego, elektrycznego, -spawania aluminium, stali kwasoodpornych - hartowania stali, -innych technologii obróbczych i łączenia. Naprawy, remonty maszyn i urządzeń: -dla przemysłu mięsnego, piekarń, cukierni -dla sklepów, magazynów, -dla wytwórni lodów, wytwórni murzynków, -do mieszania, pakowania, -dla rolnictwa. Wykonanie: -wyposażenia do ubojni, masarni, piekarni, -ostrzenia narzędzi (np. do rzeźnictwa, odrobki drewna, metalu itp.) -konstrukcji metalowych do budownictwa (drzwi, okna, kraty ozdobne,

Wagner

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Piotr Stemp

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

GalMar - Linie technologiczne Toruń

GalMar

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Sukcesja Consulting Prawno Personalny M M Kulikowski

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Stworzenie celowej spólki ktora: - będzie pozyskiwała dofinansowanie poprzez połączenie kredytu z objęciem udziału w tworzonych pod określony projekt przedsięwzięciach cywilnoprawnych/ spółkach celowych prawa handlowego. Aktualnie przedmiotem i działaniem firmy jest wprowadzenie projektu drop working Łączymy Ludzi i Firmy - platformy pośrednictwa pracy, nowoczesnej usługi call center i wprowadzeniem 2 modelów pożyczania: jeden oparty na własnych produktach brokerskich, drugi łączący tradycyjną afiliację i hosting z aktywnym proponowaniem nowych rozwiązań biznesowych. Cel: aktywizacja zawodowa, upowszechnienie modelu firmowego w zatrudnianiu, kreowanie przez naszych klientów nowych usług. Zysk będzie czerwony z ich kreatywności, jak również

MS Services

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

P.H.U.P. KAJOTES Krzysztof Strzelka

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Lukmont - Linie technologiczne Toruń

Lukmont

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Kastenmüller Polska Sp. z o.o. - Linie technologiczne Toruń

Kastenmüller Polska Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Prawie 60 lat temu zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy pierwsze instalacje w oparciu o nabywaną przez pokolenia wiedzę z zakresu przemysłu młynarskiego. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu, realizacji, konserwacji i serwisowaniu linii technologicznych w przemyśle młynarskim oraz w całej branży spożywczej, oferujemy Państwu nasze usługi jako kompetentny partner, firma związana tradycjami oraz stosująca innowacyjne rozwiązania. Działamy na terenie całej Polski, jak również za granicą.

Hydrodiagnostic

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Arkadiusz S.

Budowa i modernizacja maszyn według wymagań Zleceniodawcy. Modernizacja maszyn CNC, zwłaszcza napędy hydrauliczne i pneumatyczne. Kompletna modernizacja sterowania elektrycznego i szaf sterowniczych.

Toruńskie Zakłady Urządzeń Młyńskich SPOMASZ S.A. - Linie technologiczne Toruń

Toruńskie Zakłady Urządzeń Młyńskich SPOMASZ S.A.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Toruńskie Zakłady Urządzeń Młyńskich SPOMASZ S.A. są znanym na całym świecie producentem maszyn młyńskich oraz projektantem wykonawcą gotowych obiektów młyńskich. Podczas swojej ponad 60-letniej działalności daliśmy się poznać jako wiarygodny i kompetentny partner wyposażający linie technologiczne obiektów młyńskich, realizator modernizacji młynów oraz dostawca pojedynczych maszyn. Toruńskie Zakłady Urządzeń Młyńskich Spomasz S.A. zapewniają kompleksową obsługę klientów branży zbożowo-młynarskiej, paszowej, cukierniczo-piekarniczej, produkcji przypraw i innych, branży browarniczej.

Wóz-car

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

KMTech

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Archimedes Sp. z o.o. - Linie technologiczne Toruń

Archimedes Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, możesz znaleźć w niej różnego rodzaju elementy budowy maszyn. Część z nich jest sprowadzana od zagranicznych producentów, część wytwarzamy sami, zajmujemy się także dystrybucją i montażem. U nas możesz znaleźć elementy systemów napędowych i podnośników, a także elementy do maszyn wibracyjnych i wiele innych. Oferowane produkty: - Podzespoły do budowy maszyn i urządzeń - Przenośniki, urządzenia przemysłowe, konstrukcje z profili aluminiowych - Napędy i sterowanie - Automatyzacja procesów produkcyjnych - Technika pasów i taśm transportowych - Detale z tworzyw sztucznych

Darchem Cosmetics

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz

Auto-Części

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz

Zlece produkcje lub kupie line do produkcji kulek paintballowych

CEDRUS SPÓŁKA Z O.O. SP. K. - Linie technologiczne Dobrzejewice

CEDRUS SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

 • Dobrzejewice
 • 56 km od Bydgoszcz

AB - Linie technologiczne Ciechocinek

AB

 • Ciechocinek
 • 58 km od Bydgoszcz

Bonusspecto-26-22 - Linie technologiczne Wągrowiec

Bonusspecto-26-22

 • Wągrowiec

Firma Bonus Specto Zajmuje się w szerokim zakresie obróbką- skrawaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z metalem, doświadczoną załogę, rozbudowany park maszynowy (frezarki, wytaczarki, tokarki, wiertarki, dłutownice). Produkujemy elementy do przemysłu spożywczego , morskiego, stoczniowego, motoryzacyjnego, elektrowni. Możemy wykonywać konstrukcje spawane wielkogabarytowe jak i serie elementów. Pracujemy na dostarczonej domumentacji. Posiadamy własny transport. Jesteśmy firmą otwartą na nowe doświadczenia, wyzwania i nowe rynki. Cały proces produkcji w naszej firmie jest bacznie monitorowany przez kontrolę jakości. Wszystkie nasze wyroby posiadają atest materiałowy. Oferujemy bardzo dobrą jakość, dotrzymanie terminów oraz

Zakład Ślusarski Wojciech Kocoń. Konstrukcje stalowe, piece c.o. - Linie technologiczne Wągrowiec

MAXON-STEEL

 • Chojnice

Doradztwo techniczne

 • Nieszawa

Trepko - Linie technologiczne Gniezno

Trepko

 • Gniezno
Tomasz Hercog

Firma w 100% warta zainteresowania, szybka i kompetentna obsługa, rzetelna i wiarygodna. Maszyny dobrej jakości naprawdę polecam.

Zakład Automatyki Przemysłowej Mikroster s. c. - Linie technologiczne Gniezno

Zakład Automatyki Przemysłowej Mikroster s. c.

 • Gniezno

Firma MIKROSTER zajmuje się kompleksowym opracowywaniem konstrukcji maszyn oraz remontami i modernizacjami maszyn przemysłowych. Na swoim koncie mamy dziesiątki rozwiązań działających w firmach w całej Polsce oraz w Rosji i Czechach. Naszymi klientami są bardzo duże renomowane przedsiębiorstwa, średnie i małe firmy, wiele cukrowni i spółdzielni mleczarskich.

P.P.H.U. ŚLUSARSTWO - Stefan Ziemann

 • Czersk

BRIKOL - Linie technologiczne Człuchów

BRIKOL

 • Człuchów
Grażyna M.

Super. Rozmowa wyczerpująca. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Pan bardzo miły. Polecam wszystkim firmę BRIKOL.

PH AGENA

 • Człuchów

P.P.H.U Darplast

 • Piła

PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski - Linie technologiczne Piła

PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski

 • Piła
Marian I.

Wykonujemy kompleksowe remonty maszyn oraz wykonujemy do nich automatykę i sterowanie. Re alokujemy linie produkcyjne oraz dokonujemy ich rozruchu u klienta. Specjalizujemy się w remontach Pieców do kawy.

Eko-Surowce Sp. z o.o. - Linie technologiczne Kleczew

Eko-Surowce Sp. z o.o.

 • Kleczew

Witam, mamy do zaoferowania poniższe usługi: - regenerację taśm przenośnikowych z linkami stalowymi i tkaninowo-gumowych w szerokości do 2000 mm, - łączenie taśm przenośnikowych, - naprawy uszkodzeń taśm przenośnikowych, - montaż, demontaż taśm na przenośnikach, - gumowanie płaszczy bębnów napędowych i zwrotnych z nacięciem (na życzenie) profilu, - gumowanie kół, kółek, wałków, rolek, - płyty, wstęgi i wykładziny gumowe oraz gumę pełną do 50 mm - galanterię gumową oraz wyroby formowe, - usługi ślusarskie i obróbka skrawaniem

Darnok - Linie technologiczne Kwidzyn

Darnok

 • Kwidzyn

Działamy na rynku od 2014. Nasza branża to projektowanie CAD, budowa urządzeń dla produkcji elektroniki. Teren działania firmy to Kwidzyn. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Promech - Linie technologiczne Starogard Gdański

Promech

 • Starogard Gdański

Firma PROMECH jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym w kierunku projektowania maszyn oraz procesów technologicznych. Wszystkie elementy tworzymy począwszy od dokumentacji technologicznej po dojrzały produkt. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować optymalną cenę. Zakres usług: - automatyzacja bieżących rozwiązań - projektowanie urządzeń specjalistycznych, testerów oraz procesów technologicznych - wykonawstwo z wdrożeniem - wykonawstwo dokumentacji też istniejącej w systemie CAD, CAD-3D - analizy opłacalności możliwych do wdrożenia podejść technicznych - konsultacje profesjonalne w obszarze używanych rozwiązań technicznych, wskazanie oraz zastosowanie sugerowanych zmian

ePneumatyka - Sklep internetowy - Linie technologiczne Starogard Gdański

ePneumatyka - Sklep internetowy

 • Starogard Gdański

Pneumatyka - sklep internetowy z szeroką ofertą pneumatyki przemysłowej | Dystrybutor kompleksowych rozwiązań pneumatycznych https://epneumatyka.pl

PressMann - Linie technologiczne Starogard Gdański

PressMann

 • Starogard Gdański
Adam N.

Panowie z firmy Pressmann szybko i sprawnie rozwiązali problem braku powietrza na naszej uczelni. Wstawili od ręki kompresor zastępczy i w ciągu 3 dni usunęli awarię kompresora, z którą producent miał problem. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Adam Niesiołowski

Euro-Baltic-Therm Sp. z o.o. - Linie technologiczne Starogard Gdański

Euro-Baltic-Therm Sp. z o.o.

 • Starogard Gdański

Producent kolektorów słonecznych SchaferSOLAR. W ofercie kompletne zestawy solarne. Montaż instalacji solarnych Producent kpl. lini produkcyjnych do grzejników panelowych i przyrządów do wykonywania elementów grzejnika . Usługi narzedziowe. Przyrządy do obróbki metalu na indywidualne zamówienia. Urzadzenia do cięcia liści. Urzadzenia dla producentów stolarki okiennej (specjalność nakładki aluminiowe na profile VEKA )

SolutionForIndustry - Linie technologiczne Konin

SolutionForIndustry

 • Konin

Firma Solution For Industry oferuje serwis automatyki, robotyki oraz instalacji elektrycznych.Świadczymy również usługi z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych. Swoje umiejętności opieramy na pracy głównie w branży automotive. Ukończyliśmy liczne szkolenia cefrtyfikowane z zakresu programowania sterowników PLC, robotów KUKA, diagnostyki sieci i wiele innych. Posiadamy doświadczenie w pracy ze standardami w branży automotive !!! W nagłych przypadkach jestem dostępny pod telefonem 24H !!! Szczegółowy zakres usług: Automatyk * Programowanie sterowników PLC (specjalizacja Siemens) * Serwis sterowników Siemens S5 i S7 i innych * Pisanie programów "offline" oraz wdrażanie ich na obiekcie * Tworzenie wizualizacji na panele

Zakład Ślusarski Andrzej Stochaj - Linie technologiczne Czarnków

Zakład Ślusarski Andrzej Stochaj

 • Czarnków
Joanna C.

Jesteśmy na rynku od roku. Nasza specjalność to ślusarstwo spawalnictwo tokarstwo , na terenie cała polska

CRYSTOFER - Linie technologiczne Golęczewo

CRYSTOFER

 • Golęczewo

Produkujemy produkty ze stali oraz stali nierdzewnej oraz maszyny sterowane elektronicznie. Działamy na terenie Wielkopolski i nie tylko. Obsługujemy firmy i prywatnych klientów. 18 lat na rynku pracy. Zajmujemy się konstruowaniem maszyn specjalistycznych które minimalizują straty surowca, przyśpieszają produkcje, ograniczają czynnik ludzki przy produkcie. Budujemy przenośniki różnego typu dla przemysłu produkcyjnego z wbudowanymi funkcjami ingerowania w produkt. Na podstawie klienta oceniamy sytuacje i po przeprowadzonej analizie, tworzymy proces krok po kroku, tworzymy maszynę oraz programujemy urządzenia elektroniczne. przeprowadzamy testy mechaniczne oraz elektroniczne maszyn i gotowy produkt oddajemy. Zajmujemy się też

Ozen Sp. z o.o.

 • Wałcz

Firma produkcyjna produkująca węgiel drzewny będąca jednocześnie wytwórcą energii elektrycznej opartej na przetwarzaniu i spalaniu biomasy.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.