Oferty kredytu – porównywać samodzielnie, a może udać się do eksperta?
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Lendi Bydgoszcz Kredyty nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Lendi Bydgoszcz Kredyty

42

Oferty kredytu – porównywać samodzielnie, a może udać się do eksperta?

Autor: Justyna Rolak, publikacja: 2019-10-18

Rzeczywiste jest stwierdzenie, że w obecnych czasach żyjemy na kredyt! Zaciągamy zobowiązania finansowe na zakup sprzętu RTV i AGD, na kupno samochodu czy mieszkania, a także na rozkręcenie działalności. Najbardziej rzetelnym źródłem uzyskania pożyczki bądź kredytu są jednostki bankowe – o regionalnym bądź globalnym oddziaływaniu. Wielość ofert kredytowych może jednak nieźle zamieszać w głowie. Najważniejsze w poszukiwaniach jest określenie celu – przeznaczenia kredytu oraz własnych możliwości finansowych na jego spłatę. Przy podejmowaniu decyzji o wzięciu kredytu sprawdza się zatem powiedzenie, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Jeśli jednak decyzja ostateczna zapadła i są Państwo przekonani, że zastrzyk finansowy pomoże osiągnąć upragniony cel, należy rozważyć, gdzie udać się po kredyt. Jaki bank spełni nasze oczekiwania i zaprezentuje ofertę dostosowaną do naszych potrzeb? Weryfikacji mogą Państwo dokonać osobiście, udając się do poszczególnych banków bądź internetowo poprzez stronę banku lub można skorzystać z pomocy eksperta od kredytów. Które rozwiązanie jest bardziej korzystne? Przekonajcie się sami po przeczytaniu całości artykułu.

Zdjęcie nr 1

Kierunek bank, czyli samodzielny wybór

Samodzielna weryfikacja ofert kredytów, szczególnie w sytuacji chęci zaciągnięcia kredytu hipotecznego, z pewnością wymaga od poszukującego dużego zaangażowania czasu i sił. Każdy z banków będzie prezentował własne oferty, kusząc dodatkowymi opcjami. Każda z tych ofert będzie „najlepsza”, najatrakcyjniejsza i korzystna dla Państwa – taka może być argumentacja doradcy w banku. Wszystkie propozycje należy zestawić ze sobą i zdecydować, która faktycznie będzie najbardziej odpowiednia dla Państwa portfela. Takie postępowanie wymaga jednak wygospodarowania odpowiedniej ilości czasu na zapoznanie się z ofertami banków – za pośrednictwem Internetu bądź osobiście w siedzibie banku. Ponadto należy mieć pewne pojęcie z zakresu finansów i kredytowania, aby faktycznie wybrać najbardziej właściwą ofertę dla siebie (aby nie przepłacić!). Jeśli dysponują Państwo wiedzą i czasem na wizyty w bankach, wybór opcji kredytu nie powinien stanowić większego problemu. Jeśli jednak czują Państwo, że potrzebują fachowego wsparcia w tym zakresie, zachęcamy do przeczytania treści poniżej.

Ekspert kredytowy – dlaczego warto skorzystać?

Kim właściwe jest ekspert kredytowy? To osoba, która profesjonalnie i precyzyjnie podejmuje się oceny finansowej sytuacji Klienta, potrafi określić jego zdolność kredytową i działa w kierunku uzyskania kredytu. Korzystając z takich usług mogą Państwo liczyć na skuteczną pomoc specjalisty. Jakie argumenty przemawiają za skorzystaniem z pomocy eksperta?

Oto kilka mocnych powodów:

  • doświadczenie eksperta w środowisku bankowym i wszechstronna wiedza z zakresu kredytów;
  • dokładna ocena zdolności kredytowej Klienta;
  • szybka i rzetelna prezentacja najbardziej korzystnych ofert banków;
  • oszczędność czasu w zdobyciu wiedzy nt. ofert kredytowych poszczególnych banków;
  • możliwość dostosowania oferty kredytu do oczekiwań i potrzeb Klienta;
  • elastyczność współpracy – przeważnie eksperci nie mają sztywno ustalonych godzin pracy, dopasowują się do ustaleń Klienta.

Jeśli powyższe powody nie przekonują Państwa do podjęcia współpracy, pragniemy dodać, że eksperci z tej dziedziny cenią czas i wygodę wszystkich poszukujących korzystnego kredytu, oferując ekspresową ocenę zdolności kredytowej (zaledwie 5 minut!) oraz błyskawiczną prezentację najbardziej odpowiednich ofert kredytu. Dzięki skutecznym działaniom pracowników – gotówka na koncie kredytobiorcy znajdzie się w ciągu 24 godzin! Ponadto doradca pokieruje Państwa w taki sposób, że wystarczający będzie zaledwie jeden wniosek do wielu banków. Profesjonalista, wykorzystując innowacyjne podejście oraz doświadczenie środowiska bankowego, pokazuje, że szybkość może iść w parze z wygodą i efektywnością.


Opracowała:
Justyna Rolak
Lendi Bydgoszcz Kredyty

Kredyt gotówkowy - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 7 029 Specjalistów od Kredytów Gotówkowych najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o kredytach gotówkowych