Kurs pierwszej pomocy Ustrzyki Dolne - Najlepsze w 2021

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy w Ustrzykach Dolnych, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Kurs Pierwszej Pomocy

Kurs pierwszej pomocy Ustrzyki Dolne

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Sanok
 • 29 km od Ustrzyki Dolne
 • Szkoła Pływania Pływak Sanok
Michael P.

W Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku będą prowadzone zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Trwają zapisy. Wykwalifikowana kadra, będzie prowadzić zajęcia indywidualne i grupowe. Zapraszamy dzieci, młodzież a także osoby dorosłe. Zapisy prowadzą instruktorzy:

PODKARPACKI OŚRODEK RATOWNICTWA MEDYCZNEGO "EURAT" - Kurs pierwszej pomocy SANOK

Firma od 2007 roku prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu bhp i pierwszej pomocy, BLS/AED a także kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz kursy i seminaria doskonalące dla dyspozytorów medycznym. Ponad to dysponujemy w pełni wyposażonym ambulansem, świadcząc usługi zabezpieczenia imprez masowych i sportowych oraz transport medyczny i sanitarny zarówno na terenie kraju jak i całej Europy. Kompletujemy również apteczki samochodowe, turystyczne, przemysłowe, domowe i osobiste pod indywidualne zamówienia, zgodne z wymogami Unii Europejskiej

Niepubliczne Kolegium Języków - Kurs pierwszej pomocy Sanok

Doskonała Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Sanok
 • 29 km od Ustrzyki Dolne
 • Niepubliczne Kolegium Języków

Recertyfikacja kpp i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Niepubliczne Kolegium Języków. Profesjonalni konsultanci z branży recertyfikacji kpp pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Centrum Szokleniowo-Edukacyjne >>PROFESOR<< - Kurs pierwszej pomocy Buszkowiczki

Centrum Szokleniowo-Edukacyjne >>PROFESOR<<

 • Buszkowiczki
 • 44 km od Ustrzyki Dolne

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to szkolenia branży komputerowej, w tym do certyfikacji ECDL, szkolenia rozwijające kompetencje społeczne, szkolenia dla nauczycieli i pracowników administracji szkolnej oraz biur, szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe nauczycieli, osób starszych, wykluczonych cyfrowo. Prowadzimy również kursy z wykorzystania platform CMS oraz e-learningowych. Kursy realizujemy również dla zorganizowanych grup w siedzibie klienta. Gwarantujemy rzetelne prowadzenie szkoleń przez wykwalifikowanych trenerów.

Natamed Daniel Śliwiński. Pierwsza pomoc, szkolenia - Kurs pierwszej pomocy Wybrzeże

Odpowiedni Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy

 • Wybrzeże
 • 44 km od Ustrzyki Dolne
 • Natamed Daniel Śliwiński. Pierwsza pomoc, szkolenia

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Natamed Daniel Śliwiński Pierwsza pomoc szkolenia. Profesjonalni pracownicy z zakresu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Ustrzykach Dolnych

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Ustrzyków Dolnych lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

F. U. Astutus - Kurs pierwszej pomocy Brzozów

Bezkonkurencyjny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Brzozów
 • 51 km od Ustrzyki Dolne
 • F. U. Astutus

F U Astutus zapewnia bogatą ofertę doskonałej recertyfikacji kpp gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

New Life Rafał Szmyd - Kurs pierwszej pomocy Haczów

New Life Rafał Szmyd

 • Haczów
 • 56 km od Ustrzyki Dolne

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wysokiej klasy udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma New Life Rafał Szmyd jest gotowa Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Wysokiej Klasy Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Krościenko Wyżne
 • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ELSAN Paweł Orzechowski

Oferuję: - Przeprowadzanie wszystkich wymaganych szkoleń BHP ( szkolenia wstępne, okresowe, p.poż, I Pomoc, nauki jazdy na wózkach) dla osób kierujących pracownikami, dla stanowisk administracyjno biurowych, robotniczych. - Udział w opracowywaniu zakładowych procedur i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. - Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, na poszczególnych stanowiskach pracy. - Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe, oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej -Przeprowadzanie kontroli/auditów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad

Oferuje usługi z zakresu KPP od kilku lat, szczególnie na obszarze Ustrzyków Dolnych, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Pierwszorzędne Kpp

 • Dukla
 • Bogusław

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej kursu KPP? Bogusław na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Porównanie cen i kosztów w Ustrzykach Dolnych

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Ustrzykach Dolnych? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Ustrzyków Dolnych sami prześlą Ci wyceny.

Jakiego kursu szukasz?

Kurs Kpp

 • Krosno
 • Krakowski Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "Semeks"

Krakowski Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Semeks zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu KPP gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Korzystny Kurs Kpp

 • Krosno
 • Centrum szkoleniowo-edukacyjne Active-LEarning

Pracownicy Centrum szkoleniowo-edukacyjne Active-LEarning przedstawią Ci najlepszą ofertę pierwszej pomocy dla dzieci. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

SED Usługi BHP - Dariusz Szuba - Kurs pierwszej pomocy Krosno

Idealna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Krosno
 • SED Usługi BHP - Dariusz Szuba

Nasza oferta to kursy bhp i szkolenia bhp. Firmę prowadzimy od ponad piętnastu lat. Usługi dedykujemy dla przedsiębiorstw i instytucji z Krosna i okolic. Zapraszamy na szkolenie okresowe bhp, szkolenie wstępne bhp, szkolenia pierwszej pomocy. W ramach usług dokumentacja powypadkowa, ocena ryzyka zawodowego, kompleksowa obsługa firm. Uzupełnieniem oferty jest kurs na kierownika kolonijnego oraz szkolenie kierowników wycieczek. Oferowane produkty: - usługi bhp - szkolenia i kursy bhp - szkolenia pierwszej pomocy - szkolenia wychowawców kolonii - kurs organizatora kolonii - dokumentacja wypadkowa - ocena ryzyka zawodowego - szkolenia okresowe i wstępne bhp

Pierwsza Pomoc Marcin Soja - Kurs pierwszej pomocy Jarosław

Pierwsza Pomoc Marcin Soja

 • Jarosław

Każdy, kto potrzebuje kursu pierwszej pomocy przedmedycznej musi zgłosić się do Pierwsza Pomoc Marcin Soja i poznać świetne oferty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

INTEGRA BHP ppoż - Kurs pierwszej pomocy Jarosław

INTEGRA BHP ppoż

 • Jarosław
Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S.a.

Rozmowy przebiegły szybko i sprawnie. Polecam za profesjonalizm.

Polspeak - Kurs pierwszej pomocy Jarosław

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Jarosław
 • Polspeak

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu działalność Firmy Polspeak. Języki obce są coraz częściej przepustką do świata. Ich znajomość w dużej mierze świadczy o wykształceniu i wysokiej kulturze, jak również jest pomocna w kontaktach prywatnych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw rosnącym zapotrzebowaniom, uczymy ich z pasją i zaangażowaniem. Języki w ofercie: * Angielski - jego roli we współczesnym świecie nie sposób przecenić. * Niemiecki - jeden z najważniejszych europejskich języków. * Włoski - przepiękny język dla pasjonatów i zakochanych. * Polski - specjalna oferta dla obcokrajowców. Lekcje odbywają się on-line. Oferujemy najwygodniejsza formę nauki - bez wychodzenia z domu. Jedyne, czego

Ratownictwo Medyczne Sławomir Smela - Kurs pierwszej pomocy Konieczkowa

Świetne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Konieczkowa
 • Ratownictwo Medyczne Sławomir Smela

Każdy, kto poszukuje szkolenia pierwszej pomocy musi już dziś zgłosić się do Ratownictwo Medyczne Sławomir Smela i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Odpowiednie Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Kielnarowa
 • Ewelina Czenczek

Osoby z Ewelina Czenczek przedstawią Ci doskonałą ofertę kursu KPP. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

HEALTHLAB Agnieszka Kaczmar - Kurs pierwszej pomocy Przeworsk

HEALTHLAB Agnieszka Kaczmar

 • Przeworsk
Dorota W.

Wszystko, dobrze i zrozumiale było tłumaczone dużo się dowiedziałam nowych i przydatnych rzeczy za co bardzo dziękuję.

"P.U.H.R. B.Kipczak"

 • Wiązownica

PUHR BKipczak świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Ustrzyków Dolnych i okolic. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Ustrzyków Dolnych. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
Zakład Szkoleniowo – Usługowy „BEHAPEK” s.c. - Kurs pierwszej pomocy Łańcut

Zakład Szkoleniowo Usługowy BEHAPEK sc świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ustrzyków Dolnych i okolic. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Solidna kwalifikowana pierwsza pomoc to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

BHP RULES - Kurs pierwszej pomocy Łańcut

Jeszcze nie znalazłeś pierwszej pomocy dla dzieci, choć szukasz od sam nie wiesz jak dawna? BHP RULES może ma szansę zakończyc Twój problem. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SANITRANS - Kurs pierwszej pomocy Łańcut

SANITRANS

 • Łańcut

Lepszej oferty recertyfikacji kpp prędko nie znajdziesz na terenie Ustrzyków Dolnych, więc jeśli szukasz świetnej recertyfikacji kpp to koniecznie poznaj SANITRANS. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp. z o.o.

 • Rzeszów

Każdy, kto potrzebuje szkolenia z pierwszej pomocy powinien niezwłocznie zgłosić się do Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Sp z oo i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Ośrodek Szkolenia Usług BHP i PPOŻ. "GOMAR"

 • Rzeszów

Każdy, kto potrzebuje recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Ośrodek Szkolenia Usług BHP i PPOŻ GOMAR i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

BK PROTECTION Paweł Baran - Kurs pierwszej pomocy Sokolniki

BK PROTECTION Paweł Baran

 • Sokolniki
Łukasz Z.

Są sumienni w swojej pracy, firma godna polecenia :).

Med-Trainer Piotr Sowa - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

Med-Trainer Piotr Sowa

 • Rzeszów

Organizacja i prowadzenie szkoleń pierwsza pomoc Organizacja i prowadzenie szkoleń kwalifikowana pierwsza pomoc Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników placówek ochrony zdrowia Współpraca z działem lub firmami BHP - szkolenie w ramach okresowego szkolenia Piotr Sowa instruktor pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy prowadzi szkolenia od 2007r. Przeszkolił ponad 10 tyś kursantów z zakresu pierwszej pomocy, KPP oraz BLS+AED z użyciem ambu.

Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego

 • Rzeszów

Nadal nie znalazłeś kursu pierwszej pomocy, choć poszukujesz od niezliczonych dni? Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego może rozwiązać Twój problem. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

BHPlink - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

BHPlink

 • Rzeszów

Specjaliści z BHPlink przedstawią Ci najlepszą ofertę kursu pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Idealny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Rzeszów
 • Firma Szkoleniowo Usługowa FORMAT II

W branży działamy od 20 lat. Kompleksowe usługi i prowadzenie spraw w firmie - Oferujemy szkolenia BHP, przeciwpożarowe, - z pierwszej pomocy i ratownictwa - RODO (szkolenie oraz Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) Działamy na terenie podkarpacia. Zapraszamy do kontaktu

Kompleksowa obsługa BHP

 • Rzeszów

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę Kompleksowa obsługa BHP. Doświadczeni konsultanci z branży kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

KOF Sp. z o.o. - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

KOF Sp. z o.o.

 • Rzeszów

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? KOF Sp z oo jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Bezkonkurencyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Rzeszów
 • BHP Center sp. z o.o

Zawiązana z zamiłowania do KPP firma oferuje profesjonalne udzielanie pierwszej pomocy na terenie Ustrzyków Dolnych, jak również pobliskich miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Eureka - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

Profesjonalne Kpp

 • Rzeszów
 • Eureka

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Eureka są dla Ciebie idealni. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

BHPpoż Przemysław Łukasz

 • Trzebownisko

BHPPOŻ PRZEMYSŁAW ŁUKASZ

SZKOL-MED Jacek Rusin - Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

SZKOL-MED Jacek Rusin

 • Rzeszów

Szkolenia z pierwszej pomocy, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy Pełen zakres i profesjonalizm. Firma szkoleniowa działająca na rynku od 20 lat. Doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem w strukturach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Sprzęt do szkoleń w pełnym zakresie.

Dobry Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Jasło
 • BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo

BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo - Kurs pierwszej pomocy Jasło

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Jasło
 • BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu - Kurs pierwszej pomocy Jasło

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu

 • Jasło

Specjalizacja naszej firmy to kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Rozpoczęliśmy działalność od 2014. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Podkarpacia i miast, takich jak Rzeszów, Jasło, Krosno, Dębica, Łańcut, Jarosław, Mielec. Zapraszamy do współpracy.

Firma Usługowa PREMED - Kurs pierwszej pomocy Jasło

Bezkonkurencyjny Kurs Kpp

 • Jasło
 • Firma Usługowa PREMED

Wybranie taniej pierwszej pomocy dla dzieci może być niełatwe, ale Firma Usługowa PREMED na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Centrum Usług Szkoleniowych Artur Ważny - Kurs pierwszej pomocy Lubaczów

Centrum Usług Szkoleniowych Artur Ważny

 • Lubaczów

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy? Centrum Usług Szkoleniowych Artur Ważny na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Rewelacyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Sędziszów Małopolski
 • FHU BHP/24 Jarosław Idzik

Szkolenie z pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty FHU BHP24 Jarosław Idzik. Profesjonalni pracownicy z branży szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Tomasz Szurek TOM-MED - Kurs pierwszej pomocy Kryg

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Kryg
 • Tomasz Szurek TOM-MED

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Tomasz Szurek TOM-MED są dla Ciebie idealni. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

Firma Szkoleniowo Usługowa Fenix Bhp Andrzej Sokalski - Kurs pierwszej pomocy Kolbuszowa

Firma Szkoleniowo Usługowa Fenix Bhp Andrzej Sokalski

 • Kolbuszowa

Fenix BHP to firma specjalizująca się w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Swoje usługi kierujemy do każdego, zarówno do mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw… Współpracujemy z różnymi instytucjami, jak również osobami pragnącymi poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje. Oferujemy szkolenia BHP dla nowo zatrudnionych pracowników, nadzór oraz wsparcie dla pracodawcy w zakresie przepisów BHP oraz prawa pracy, doradztwo w dziedzinie poprawnego prowadzenia dokumentacji, przegląd stanowiska pracy pod względem bezpieczeństwa oraz dojazd do wybranej przez klienta lokalizacji. Jesteśmy po to, aby odciążyć pracodawcę, na którym spoczywa obowiązek zapewnienia odpowiednich warunków w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z

MALMED - Kurs pierwszej pomocy Świerczów

MALMED

 • Świerczów

Nie marnuj energii i powierz prace tym fachowcom od udzielania pierwszej pomocy z Ustrzyków Dolnych. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Takiej oferty kursu KPP prędko nie znajdziesz na terenie Ustrzyków Dolnych, więc jeżeli szukasz znakomitego kursu KPP to koniecznie sprawdź Pepe Szkolenia Pierwsza Pomoc Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Piotr Pastuszak. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Tarnogród
 • Firma Usługowo-Szkoleniowa BEHPOŻ

Zapraszamy na www.bhp-behpoz.pl Firma Usługowo-Szkoleniowa BEHPOŻ świadczy usługi z zakresu BHP i P.POŻ. Szkolenia dla wszystkich grup zawodowych (szkolenia wstępne bhp i p.poż, szkolenia okresowe). Ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich grup zawodowych, prowadzenie rejestrów wymaganych przez Państwową Inspekcję Pracy, organizacja badań czynników szkodliwych dla zdrowia, okresowe analizy stanu bhp w zakładzie pracy, udział w dochodzeniach powypadkowych, sporządzanie protokołów powypadkowych itp. Możliwy dojazd do klienta.

REN-MED Piotr Fusiarz - Kurs pierwszej pomocy Tarnogród

REN-MED Piotr Fusiarz

 • Tarnogród

Firma REN-MED Piotr Fusiarz oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Ustrzyków Dolnych i z sąsiednich miast. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Dobra Szkoła Waldemar Zapór - Kurs pierwszej pomocy Nagawczyna

Odpowiednia Recertyfikacja Kpp

 • Nagawczyna
 • Dobra Szkoła Waldemar Zapór

Znalezienie odpowiedniej recertyfikacji kpp może być trudne, ale Dobra Szkoła Waldemar Zapór na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

MD Consulting - Kurs pierwszej pomocy Dębica

MD Consulting

 • Dębica

Jesteśmy kancelarią radców branżowych powstałą w 2011r. Specjalizujemy się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż, ochronie środowiska, IT, usługach informatycznych oraz księgowych i kadrowo-płacowych. Przeprowadzamy audyty, stwierdzające ewentualne zaległości w zakresie uregulowań prawnych w zakresie bhp, ppoż, ochronie środowiska, finansowo-podatkowym czy kadrowo-płacowym. Zapraszamy serdecznie do współpracy www.mdconsulting.com.pl

ZUZMED - Kurs pierwszej pomocy Rudnik nad Sanem

Rewelacyjna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Rudnik nad Sanem
 • ZUZMED

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję pierwszej pomocy dla dzieci trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale ZUZMED nia ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

PCU-S KAMED - Kurs pierwszej pomocy Rudnik nad sanem

Doskonała Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Rudnik nad sanem
 • PCU-S KAMED

Kwalifikowana pierwsza pomoc w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.P.H.U. STALTUR, Andrzej Turski - Kurs pierwszej pomocy Stróże

P.P.H.U. STALTUR, Andrzej Turski

 • Stróże

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? PPHU STALTUR Andrzej Turski jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. Rmed - Kurs pierwszej pomocy Krynica-Zdrój

F.H.U. Rmed

 • Krynica-Zdrój

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? FHU Rmed na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

BIURO USŁUG TECHNICZNYCH Andrzej Rainer

 • Nisko

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? BIURO USŁUG TECHNICZNYCH Andrzej Rainer jest na to skuteczną metodą. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Daniel Pawłowski - Kurs pierwszej pomocy Zalasowa

Daniel Pawłowski

 • Zalasowa
Express-Team

Polecam serdecznie współpracę z firmą Daniel Pawłowski, która rzetelnie, sumiennie i w pełni profesjonalnie zajęła się naszymi zleceniami. W przyszłości na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług.

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Ustrzyki Dolne, Dwernik, Lutowiska, Wojtkowa, Hoszów, Ropienka, Równia, Krościenko, Ustrzyki Górne, Czarna Góra, Polana, Stańkowa, Smolnik, Olchowiec, Paszowa, Trzcianiec, Arłamów, Lipie, Rabe, Wojtkówka. więcej...
Jakiego kursu szukasz?