Kurs pierwszej pomocy Lublin - Najlepsze w 2021

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy w Lublinie, 2022

63 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kurs pierwszej pomocy Lublin - Ranking Najlepsze 2022

Już 63 Firm Szkoleniowych z Lublina złożyło 10748 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie firmy szkoleniowej może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Firm Szkoleniowych w 2022 r. z Lublina.

Kurs pierwszej pomocy Lublin
Gabriela Ć.

Bardzo sprawna i sympatyczna obsługa. Szybko i zwięźle zostałam poinformowana o wszelkich szczegółach, polecam.

5.0 (5 opinii)
FANTOMAN Łukasz Bińkowski - Szkolenie Pierwsza Pomoc Wichrowice
Jacek G.

Polecam, bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzony kurs.

5.0 (7 opinii)
Centrum Ratownictwa i Bezpieczeństwa Adrian Uciński - Recertyfikacja Kpp Dąbrowa Górnicza
Jerzy A.

Profesjonalny zespół. Bardzo dobrze przygotowane szkolenia. Polecam każdemu zdecydowanie.

5.0 (1 opinia)
BHP, PPOŻ I PRZYJACIELE - Kurs Pierwszej Pomocy Bydgoszcz
Marcin D.

Rozmowy przebiegały w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Polecam firmę ponieważ w bardzo prosty i przystępny sposób przekazywali wiedzę. Bardzo polecam pana Marcina, niesamowita wiedza i świetnie sprzedawana.

5.0 (14 opinii)
Szkolenia Pierwszej Pomocy Patryk Tabasz - Kpp Kraków
Justyna K.

Bardzo polecam szkolenie z pierwszej pomocy u Pana Patryka. Prawie 3 h rzetelnej nowoczesnej (dostosowanej do realiów wiedzy) + praktyka. Pan Patryk dojechał do nas do domu, mial ze sobą sprzęt, dobrze przygotowany. Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (3 opinie)
FIRE - BHP SECURITY - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Cegłów
Honorata L.

Nasza firma to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia, doskonałej znajomości branży, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz indywidualnego podejścia do potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem otwartym na propozycje i nowe wyzwania. Działalność naszej firmy obejmuje: - szkolenia wstępne i okresowe BHP, - szkolenia przeciwpożarowe, -nadzór nad warunkami BHP w zakładach pracy, - obsługę BHP na budowach, - ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, - przeprowadzanie analiz stanu BHP i PPOŻ., - postępowanie powypadkowe, - opracowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. W celu realizacji naszej misji uzgodniliśmy następującą strategię: całkowite ukierunkowanie działań firmy na potrzeby Klientów, kształtowanie wspólnej, wzajemnej płaszczyzny porozumienia i współpracy z naszymi Klientami oraz pracownikami; kształtowanie u naszych pracowników odpowiedzialnych i umiejętnych zachowań w kontaktach z Klientami tak, by znali i rozumieli potrzeby naszych Klientów, fachową pomoc. Naszym Klientom zapewniamy: - fachową i rzetelną obsługę, - elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, - konkurencyjne ceny usług bhp i ppoż, szkoleń bhp i ppoż., - profesjonalizm w każdym aspekcie, - nowoczesne podejście do klienta, - terminowość wykonania usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

5.0 (1 opinia)

Więcej Firm Szkoleniowych z Lublina

Świetne Szkolenie z Pierwszej Pomocy Lublin

 • Lublin
 • Szkolpol s.c. Centrum Usług Szkoleniowych Mirosław Adamczyk,
Przemysław S.

Szkolenie na wózki widłowe (II WJO) z egzaminem UDT. Doskonała organizacja szkolenia. Egzamin UDT zdany bez problemu. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę ITrans4U Piotr Lukasik. Doświadczeni konsultanci z branży kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Lublin

 • Lublin
 • Ośrodek Doradztwa i Usług BHP Dariusz Abramiuk
Karol M.

Wiedza, kompetencje, punktualność i znajomość realiów rynku.

5.0 (1 opinia)

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Lublin

 • Lublin
 • Szkolpol s.c. - Centrum Usług Szkoleniowych

Szkolpol s.c. - Centrum Usług Szkoleniowych zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)

Wciąż nie znalazłeś pierwszej pomocy dla dzieci, mimo iż poszukujesz od niezliczonych dni? Strefa Pierwszej Pomocy może rozwiązać Twój problem. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Lublinie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

WAK-MED - Kurs Kpp Lublin

Kurs Kpp Lublin

 • Lublin
 • WAK-MED

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy, na terenie Lublin.

Opłacalna Pierwsza Pomoc dla Dzieci Lublin

 • Lublin
 • Ratownictwo Medyczne Paweł Chmielewski

Nadal nie znalazłeś pierwszej pomocy dla dzieci, mimo że próbujesz znaleźć od kilku tygodni? Ratownictwo Medyczne Paweł Chmielewski może Ci pomóc. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Spółdzielnia Pracy Oświata - Lingwista - Kpp Lublin

Profesjonalne Kpp

 • Lublin
 • Spółdzielnia Pracy Oświata - Lingwista

Zawiązana z zamiłowania do KPP firma oferuje profesjonalne udzielanie pierwszej pomocy na terenie Lublina, jak również pobliskich miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Malibu - Kurs Pierwszej Pomocy Lublin

Malibu

 • Lublin

Pragnąc dotrzeć do kursu pierwszej pomocy znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Malibu jest najwyższej próby. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Garden Office - Szkolenie Pierwsza Pomoc Lublin

Garden Office

 • Lublin

Biura i sale na godziny W zależności od Twoich potrzeb mamy dla Ciebie interesujące propozycje: ORYGINALNA oferta wynajmu na godziny biurek i sal konferencyjnych na spotkania biznesowe, szkolenia, rekrutacje; KOMFORTOWE stanowiska do pracy biurowej - każde stanowisko wyposażone w dostęp do profesjonalnych urządzeń biurowych , szybkiego Internetu (kabel/wi-fi), kuchni oraz zaplecza socjalnego. Poszukując większej wygody możesz wybrać pomieszczenia klimatyzowane; ABONAMENTOWY dostęp do zamykanych na wyłączność pomieszczeń biurowych ; FIRMOWY ADRES możliwość rejestracji firmy lub działalności pod adresem Garden Office, jak również udostępnienie adresu do korespondencji ;wirtualna obsługa biura ; GARDEN OFFICE dostosowana do

Porównanie cen i kosztów w Lublinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Lublinie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Lublina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Agencja Handlowo-Usługowa Katarzyna Abramek - Kurs Pierwszej Pomocy Lublin

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Lublin
 • Agencja Handlowo-Usługowa Katarzyna Abramek

CBS Pośrednictwo Usług to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca pośrednictwo usług dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Oferujemy szeroki zakres usług z wielu branż wspierając naszych Klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, świadcząc usługi o najwyższych standardach. Informacje przez nas dostarczane są poddawane wcześniejszej selekcji, sprawdzane pod względem wiarygodności i aktualności. Usługi przez nas oferowane odznaczają się dokładnością i precyzją. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, rzetelnie wykonując zlecenie. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, o czym świadczy zaufanie naszych klientów. Informacje przez nas dostarczane są poddawane wcześniejszej

Szkolpol s.c. Centrum Usług Szkoleniowych - Udzielanie Pierwszej Pomocy Lublin

Najlepsze Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Lublin
 • Szkolpol s.c. Centrum Usług Szkoleniowych

Firma - SZKOLPOL Centrum Usług Szkoleniowych od początku naszej działalności specjalizuje się w: - Kompleksowej obsłudze firm w zakresie BHP i P.Poż. - outsourcingu w zakresie nadzoru nad warunkami pracy (BHP) - szkoleniach z zakresu: - bezpieczeństwa i higieny pracy - pierwszej pomocy - przeciwpożarowych - zawodowych Obsługujemy firmy małe, średnie i duże zajmujące się różnymi dziedzinami gospodarki. Ceniąc sobie zapotrzebowanie na nasze usługi instruktorzy są w stanie dojechać i przeprowadzić kursy na terenie całego woj. lubelskiego. Pracownicy naszej firmy posiadają stosowne kwalifikacje do prowadzenia szkoleń i kursów. Firmę SZKOLPOL cechuje pełen profesjonalizm i odpowiedzialność w stosunku do klientów. Posiadamy wpis do Rejestru

Centrum Szkoleń i Usług Torax - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Lublin

Centrum Szkoleń i Usług Torax

 • Lublin

Specjalizujemy się w organizacji kursów, szkoleń, pokazów, gier i warsztatów z zakresu pierwszej pomocy, na życzenie klienta zabezpieczamy również imprezy od strony medycznej. Szkolimy między innymi nauczycieli, urzędników, pracowników administracji oraz inne grupy zawodowe i społeczne. Nasze zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, zgodnie z najnowszymi standardami Polskiej Rady Resuscytacji.

ACIT Sp z o.o. - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Lublin

ACIT Sp z o.o.

 • Lublin

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? ACIT Sp z o.o. jest na to skuteczną metodą. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Edu-Lift

 • Lublin

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to kursy zawodowe. Terenem działalności naszej firmy jest woj. lubelskie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

GEMINI. Centrum szkolenia i doradztwa - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Lublin

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Lublin
 • GEMINI. Centrum szkolenia i doradztwa

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z GEMINI. Centrum szkolenia i doradztwa są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Perfekcyjna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Lublin
 • BHP_ART_VIP

Profesjonalna obsługa firm w obszarze BHP i Ppoż. -szkolenia wstępnę/okresowe -ocena ryzyka zawodowego -instrukcja bezpieczeństwa pożarowego -schematy/plany ewakuacyjne itp. -dokument zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem/ocena ryzyka dla stanowisk pracy w strefach zagrożenia wybuchem -klasyfikacja stref zagrożenia wybuchem -profesjonalne porady w zakresie wspólpracy z PSP, PIP , PIS i inne organy kontrolujące

"RELAX" - Kurs Kpp Lublin

Korzystny Kurs Kpp

 • Lublin
 • "RELAX"

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Relax" szkoli kandydatów na kierowców kategorii "B".Dla nas bardzo ważnym jest aby osoba kończąca kurs w naszym ośrodku szkolenia, nabyła wiedzę teoretyczną i praktyczną pozwalającą na zdanie egzaminu państwowego w pierwszym podejściu.Zapraszamy!

Jcp nieruchomości - Kurs Kpp Lublin

Jcp nieruchomości

 • Lublin

Szkolenia, szczególnie dla rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, świadectwa energetyczne, pozyskiwanie funduszy unijnych

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Lublin
 • FHU MDM SERVICE

Solidna kwalifikowana pierwsza pomoc to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Lublina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

MAŁGORZATA MITURA-GRABEK

 • Lublin

Ten fachowiec działa w rejonie miejscowości Lublin i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej kwalifikowanej pierwszej pomocy . Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Prostudium Edyta Trusek

 • Lublin

Każdy, kto poszukuje recertyfikacji kpp winien niezwłocznie zgłosić się do Prostudium Edyta Trusek i zobaczyć na własne oczy dobre oferty. Zachęcamy do zadawania pytań.

Usługi BHP Lublin - Recertyfikacja Kpp Lublin

Recertyfikacja kpp i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Usługi BHP Lublin. Profesjonalni konsultanci z branży recertyfikacji kpp pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Medikurs - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Lublin

Jeszcze nie znalazłeś kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy, choć szukasz od wielu dni? Medikurs może Ci pomóc. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie - Kurs Pierwszej Pomocy Lublin

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Lublin
 • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy? Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję pierwszej pomocy dla dzieci trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale R-Med nia ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Centrum Nauczania Edukator

 • Lublin

Każdy, kto potrzebuje recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Centrum Nauczania Edukator i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kobieca Agencja Detektywistyczna Lejdis

 • Lublin

Zdecydowanie o wyborze pierwszej pomocy dla dzieci nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kobieca Agencja Detektywistyczna Lejdis udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Quality Projects s.c. - Szkolenie Pierwsza Pomoc Lublin

Quality Projects s.c.

 • Lublin

Eksperci z Quality Projects s.c. przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkolenia pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysokiej Klasy Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Lublin
 • SMB Consulting

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wysokiej klasy udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma SMB Consulting jest gotowa Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji

 • Lublin

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Arsenał

 • Świdnik
 • 8 km od Lublin

Każdy, kto szuka recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Arsenał i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Spec.Securus

 • Niemce
 • 14 km od Lublin

Szkolenia BHP, sporządzanie oceny ryzyka zawodowego, sporządzanie planu BIOZ, dokumentacje powypadkowe, instrukcje BHP, stały nadzór warunków BHP. Szkolenia BHP e-learning. Zapraszam na www.securus.biz.pl Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków. Zapraszam na www.spec.securus.biz.pl Tel.

H&S Training Centrum Szkoleniowe

 • Lubartów
 • 22 km od Lublin

Osoby z HS Training Centrum Szkoleniowe przedstawią Ci doskonałą ofertę kursu KPP. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

PPGroup. Szkolenia i pokazy pierwszej pomocy - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Łęczna

Tani Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Łęczna
 • 23 km od Lublin
 • PPGroup. Szkolenia i pokazy pierwszej pomocy

Takiej oferty kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy szybko nie znajdziesz na terenie Lublina, więc jeśli poszukujesz taniego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy to bez zbędnej zwłoki zobacz PPGroup. Szkolenia i pokazy pierwszej pomocy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Małgorzata Zajutrek

 • Piotrowice
 • 17 km od Lublin

Szukając kursu pierwszej pomocy namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Małgorzata Zajutrek nie ma sobie równych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi Przeciwpożarowe i BHP Tomasz Jakóbczak - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Zadworze

Pierwszorzędna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Zadworze
 • 34 km od Lublin
 • Usługi Przeciwpożarowe i BHP Tomasz Jakóbczak

Oferuję usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz BHP, m.in: szkolenia BHP i ppoż., opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla obiektu, opracowywanie operatów ppoż, doradztwo techniczne i nadzór ppoż nad obiektami, przeglądy, remonty, legalizacja UDT gaśnic, pomiary wydajności hydrantów, dobór i sprzedaż podręcznego sprzętu , szkolenia wstępne i okresowe BHP, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa i inne.

PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Kraśnik

Doskonała Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Kraśnik
 • 41 km od Lublin
 • PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

Kwalifikowana pierwsza pomoc w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Life-Med s.c

 • Opole Lubelskie
 • 42 km od Lublin

Równie dobrej propozycji recertyfikacji kpp prędko nie znajdziesz na terenie Lublina, więc jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnej recertyfikacji kpp to niezwłocznie poznaj Life-Med s.c. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Puławy
 • 44 km od Lublin
 • BHP W PRAKTYCE MARCIN JURCZYŃSKI

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z BHP W PRAKTYCE MARCIN JURCZYŃSKI są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Emergency Cezary Niebrzegowski

 • Zabiele
 • 58 km od Lublin

Każdy, kto potrzebuje kursu pierwszej pomocy przedmedycznej musi zgłosić się do Emergency Cezary Niebrzegowski i poznać świetne oferty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Opłacalne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Radzyń Podlaski
 • EL-SYSTEM ADAM SZCZYGIEŁ

Szkolenie z pierwszej pomocy oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty EL-SYSTEM ADAM SZCZYGIEŁ. Wykwalifikowani znawcy z branży szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Idealny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Zabiele
 • 58 km od Lublin
 • Centrum Medyczno Szkoleniowe Diamed

Specjaliści z Centrum Medyczno Szkoleniowe Diamed przedstawią Ci najlepszą ofertę kursu pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Centrum szkoleniowo doradcze MULTI SZKOL - Recertyfikacja Kpp Radzyń Podlaski

Odpowiednia Recertyfikacja Kpp

 • Radzyń Podlaski
 • Centrum szkoleniowo doradcze MULTI SZKOL

Znalezienie odpowiedniej recertyfikacji kpp może być trudne, ale Centrum szkoleniowo doradcze MULTI SZKOL na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...