Kosztorysy, ekspertyzy Kluczbork - Najlepsi w 2021

Kosztorysy, ekspertyzy w Kluczborku, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Kosztorysy, ekspertyzy

Kosztorysy, ekspertyzy Kluczbork

BIAŁYKASK

 • Kluczbork

BIAŁYKASK - Usługi Inżynierskie w zakresie: -Nadzór budowlany; -Przeglądy techniczne obiektów; -Odbiory mieszkań, budynków; -Kosztorysowanie, -Inwentaryzacje budowlane; -Inspekcje dronem; -Audyty działki budowlanej; -Menedżer budowy;

Zaneta Leśniarek

 • Kępno
 • 39 km od Kluczbork

 • Oferteo.pl
 • Nadzory Konieczny

  • Iwanowice duże
  • 41 km od Kluczbork
  Adrian G.

  Potrzebowaliśmy w związku z rozwojem firmy wybudować nowy budynek. Znalezienie odpowiedniej firmy, która nas tutaj budowlanie poprowadzi okazało się naprawdę trudne. Cieszę się, że trafiliśmy do Państwa. Dziękujemy, robota wykonana 5/5.

  Maciej Niemczyk Rzeczoznawca Samochodowy

  • Borucice
  • 46 km od Kluczbork
  PRD "DROBUD" S.A.

  Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Szczegółowa analiza wyceny ubezpieczyciela wykonana przez Pana Macieja Niemczyka pozwoliła na złożenie odwołania, które zostało pozytywnie rozpatrzone. Podkreślenia wymaga również skuteczność działania.

  EKSPERTYZY SĄDOWE - JAKUB DUSZCZYK

  • Ostrzeszów
  • 56 km od Kluczbork

  Biuro Ekspertyzy Sądowe - Jakub Duszczyk oferuje profesjonalne ekspertyzy w zakresie: ogólnie rozumianej Ochrony i Inżynierii Środowiska, Chemii, Skażeń środowiska, Toksykologii i Biologii Sądowej, Alkohologii (rachunek retrospektywny i prospektywny), określenia składu odpadów o nieznanym pochodzeniu.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz w Kluczborku

  Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysów i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Kluczborka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Maciej Kuca

  • Kiełczów
  Gabriela K.

  Pełen profesjonalizm w zakresie świadczonych usług. Zdecydowanie polecam. :)

  Piotr X.

  Świetny kontakt, ekspresowa realizacja, rynkowa wycena! Polecam.

  Ireneusz A.

  Trzeba przyznac, ze Panie z PROSPERITY w sposob profesjonalny podchodza do wspolpracy z klientami swojego biura. Wiem to, gdyz co najmniej paru moich znajomych, sposrod ktorych sa tacy, ktorzy prowadza wlasne biznesy, jak i osoby nieprowadzace dkikzialalnosci gospodarczej i wszyscy sobie chwala i cenia kontakty z tym biurem. I co jest w zyciu wazne?? Ponoc ceny ma PROSPERITA niezbyt wysokie. Pozdrawiam serdecznie. Ireneusz Antoszek z Krapkowic

  Rzeczoznawca Majątkowy Robert Taciak

  • Wrocław
  Piotr O.

  Szybko, sprawnie i rzeczowo. Sporządzony operat szacunkowy zawiera wszystkie informacje jakie potrzebowaliśmy.

  ABAKUS Arkadiusz Świrski

  • Wrocław

  Przyjmę zlecenie / wykonam usługę sporządzenia kosztorysu robót budowlanych wszystkich branż na dowolny rodzaj inwestycji. Kosztorys ofertowy, inwestorski, powykonawczy, na potrzeby uzyskania kredytu, odszkodowania, dofinansowania itp. Kosztorys wykonuję na podstawie gotowego przedmiaru, przedmiaru "z natury", projektu. Wykonuję usługi na terenie całego kraju. Cena od 2,5zł od pozycji kosztorysowej, ceny do negocjacji. Przy większych inwestycjach cena przyjmowana indywidualnie. Abakus Arkadiusz Świrski. http://abakus.wroclaw.pl/ https://plus.google.com/108113500805638991315/about https://www.facebook.com/abakuskosztorysowanie/ https://goo.gl/maps/MkHqhDd8S1M2

  Grzegorz Deberny

  • Wrocław

  PB Ada Bud Adam Gierczak

  • Wrocław

  Biuro Usługowe "TG" Tomasz Guc

  • Wrocław

  Prolokal

  • Wrocław
  Sylwia K.

  Rzetelny, dokładny, doświadczony inżynier. Warto skorzystać ze wsparcia zespołu pro lokal przy odbiorze własnego mieszkania.

  Laboratorium Gemmologiczne Pollabo

  • Wrocław

  Oferujemy profesjonalną wycenę i certyfikację diamentów i brylantów, a także innych kosztowności i zegarków. Prowadzimy również ich skup. Wszystkie badania i analizy przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który został przystosowany do naszych potrzeb,.

  Strefa Odszkodowań Daria Witucka

  • Wrocław

  Patryk Jędrzejczyk

  • Wrocław

  Rzeczoznawstwo Samochodowe Jakub Kicuła

  • Wrocław
  Maciej H.

  Polecam współpracę z Panem Jakubem. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie, już w rozmowie można się przekonać, że człowiek zna się na rzeczy. Polecam!

  SJOS Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Skuteczne działania poprzez wszechstronne doradztwo ekonomiczne, organizacyjne i prawne. Jesteśmy pionierem konsultingu w Polsce i najdłużej działającą na rynku Dolnego Śląska firmą doradczą. Nasza firma powstała w latach osiemdziesiątych, które były przełomowe dla Polski. Pomogliśmy wielu przedsiębiorstwom przejść przez okres transformacji. Obecnie doradzamy jak skutecznie konkurować w coraz bardziej skomplikowanym otoczeniu rynkowym w kraju i Europie. Warunkiem rozwoju firm jest wprowadzanie niezbędnych udoskonaleń dostosowujących przedsiębiorstwo do zmieniających się uwarunkowań. Proces zmian (np. restrukturyzacji) wymaga bardzo starannego przygotowania w obszarach: marketingowym, majątkowym, techniki i technologii wytwarzania,

  QALUX Sp. z o.o.

  • Wrocław
  BC DEVELOPMENT

  Uzgodnienia handlowe z firmą QUALUX cechowały się jasnością przekazu i były prowadzone bez zbędnej zwłoki. Udzielam polecenia ze względu na wysoki poziom kompetencji pracowników, krótki termin realizacji zlecenia i akceptowalny poziom cenowy usługi. To rzadkie i cenne walory przedsiębiorstw tej branży.

  Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych

  • Kalisz
  Wiktor L.

  Pracownia architektoniczno-konstrukcyjna Projekt DAAW oferuje usługi w zakresie: - projekty architektoniczno budowlane - projekty konstrukcyjne - kosztorysy oraz STWiOR - projekty obiektów nowych oraz rozbudów i przebudów. - inwentaryzacje budowlane Wykonujemy kompletne dokumentacje dla obiektów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, inwentarskich, magazynowych, przemysłowych, handlowych i biurowych. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz pozwoleń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i podczas realizacji inwestycji. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy oraz inne jednostki projektowe.

  Nako-Bud

  • Kalisz

  SPECMOTOX Maciej Szymczyk

  • Trzebnica

  Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą samochodowym Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PLMOT nr Licencji RL0000248. Przygodę z motoryzacją rozpocząłem od najmłodszych lat. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zarówno związane z sprowadzeniem pojazdów, sprzedażą oraz ich naprawą. Znam realia polskiego rynku pojazdów używanych. Moją wiedzę potwierdzają odbyte szkolenia, certyfikaty oraz ukończenie Politechniki Wrocławskiej z tytułem inżynier mechanik

  Azaro Agnieszka Szmuc

  • Zabrze
  Elżbieta S.

  Ocena stanu technicznego mieszkania przed odbiorem od dewelopera. Dzięki dokonanemu przeglądowi zwrócono uwagę na zagadnienia obce laikowi. Otrzymane uwagi były bardzo pomocne w wyegzekwowaniu od sprzedającego usunięcie wad i niedoróbek oraz wywiązania się z zobowiązań umownych, np. zamontowanie okien i drzwi w standardzie zgodnym z dokumentacją. Usługa wykonana bardzo fachowo i rzeczowo. Polecam!

  Pracownia Proj-Kosztorysowa

  • Wrocław

  Spółdzielnia Socjalna Księgowych w Zabrzu

  • Zabrze

  Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm transportowych, budowlanych, usługowych, handlowych i produkcyjnych prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne jak i spółki kapitałowe. Obszar, na którym działamy to głównie Śląsk, chociaż prowadzimy również firmy z Krakowa oraz Warszawy. Wachlarz naszych usług obejmuje księgi rachunkowe, audyt ekonomiczny, sporządzanie sprawozdań finansowych. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze i zadowoleniu Klientów. Naszym celem jest informowanie klienta o potencjalnych zagrożeniach oraz pojawiających się szansach związanych z jego działalnością.

  Michał Mrachacz

  • Bytom
  Aleksandra S.

  Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie kosztorysowania robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Rozpoczęliśmy działalność od 2006 roku. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Polski. Zależy nam na satysfakcji Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług!

  Łukasz Zielonka

  • Bytom

  Usługi kosztorysowe obejmują głównie wykonanie kosztorysów na potrzebę wnioskowania odszkodowania do kopalń oraz firm ubezpieczeniowych w celu wyliczenia wartości szkód, prac naprawczych po szkodach, wyliczenie dodatkowych nakładów poniesionych dla zabezpieczenia obiektów budowlanych przed wpływem eksploatacji górniczej. Od 2011 r. posiadam uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w do kierowania robotami drogowym w nieograniczonym zakresie. W budownictwie pracuję od 2005 roku, i wykonałem w wciągu swojego życia tysiące kosztorysów dla małych oraz dużych inwestycji (autostradowych, kolejowych i innych). Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy..

  ZDprojekt Zbigniew Dobosz

  • Wrocław

  Działam na rynku od 1977 r, jestem członkiem Izby Inżynierów Budownictwa i jestem wpisany na listę rzeczoznawców budowlanych pod nr DOŚ/BO/1657/ 02. Od wielu lat współpracuję z doświadczonym sprawdzonym zespołem projektowym, posiadam bardzo duże doświadczenie w zakresie: prowadzenie budów - nadzór budowlany obsługa projektowa architektura-konstrukcje-konsultacje rzeczoznawstwo budowlane-ekspertyzy przeglądy okresowe budynków ocena techniczna lokali i budynków ocena wykonanych robót budowlanych konsultacje- doradztwo techniczne Moje ostatnie projekty- m.in nadzór inwestorski nad budową hali w konstrukcji stalowej w Pietrzykowicach.

  DM-EXPERT Sp. z o.o.

  • Ruda Śląska

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Obsługujemy Klientów na terenie województw małopolskiego, śląskiego. Nasza branża to prowadzenie księgowości. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

  Heko Invest Sp. Z O.O.

  • Knurów

  ARVIO

  • Chorzów
  Marcin W.

  Świetny kontakt, sprawdzenie stanu technicznego budynku zostało wykonane bardzo dokładnie, a szczegóły przekazane jasno i klarownie, pełen profesjonalizm, gorąco polecam!

  Kosztorysant Budowlany - Zbigniew Iwan

  • Rybnik
  Paweł K.

  Doświadczenie pozytywne, owocna współpraca, dobry kontakt

  PPHU WITERM

  • Katowice

  B.I Renomex

  • Katowice

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to wyceny i Kosztorysy w branży budowlanej, na terenie Śląsk.

  InnoMAT Sp. z o.o.

  • Katowice

  InnoMAT jest spółką spin-off, która powstała ramach realizacji projektu Inkubator Innowacyjności + oraz przy wsparciu programu projakościowego Politechniki Śląskiej. Firma aktywnie współpracuje z pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej. Głównym celem spółki jest działalność doradcza w zakresie wdrażania prac B+R. Wykonujemy ekspertyzy z zakresu materiałoznawstwa, udzielamy wsparcia technicznego w zakresie wdrażania nowych materiałów i technologii. Oferujemy wyceny i opinie o wartości w oparciu o Standard szacowania wartości środków technicznych i megaukładów Fundacji BOMIS®, numer uprawnień 2109.

  KG INVECO Sp.z.o.o.

  • Zawiercie

  Oferta kosztorysowa zawiera indywidualne wyceny obiektów budowlanych, robót budowlanych, remontowych oraz montażowych, lub ich wyodrębnionych części technicznych a także robót instalacji sieciowych i inżynieryjnych poza obiektami. Prace kosztorysowe wykonywane są na licencjonowanym programie kosztorysowym NORMA PRO. Wszystkie prace kosztorysowe opracowywane są zgodnie z polskimi przepisami i normami. Na zlecenie pod kosztorysy opracowywane są także Specyfikacje Technicznego Wykonania i Odbioru Robót. Zakres prac kosztorysowych - zawiera wszelkiego rodzaju kosztorysy budowlane, oraz rozliczenia trwających inwestycji na bazie wykonanych kosztorysów ofertowych bądź inwestorskich.

  Omnivore

  • 41-300 Dąbrowa Górnicza

  APN Consulting

  • Dąbrowa Górnicza
  MALONI Katarzyna Kurek

  Najwyższa jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo i duże doświadczenie. Polecam!

  KOSZTORYSOWANIE I NADZORY

  • BUKÓWEK

  Zajmujemy się sprzedażą od 1977. Sfera działań firmy to kierowanie i nadzory budowlane, adaptacja projektów, projekty przyłączy. Obsługujemy Klientów na terenie powiatów średzkiego i wrocławskiego. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

  BEMOT

  • Mysłowice

  Piotr Goszczyński

  • Poddębice
  Mateusz G.

  Piotrek to naprawdę świetny specjalista. Wielokrotnie byłem świadkiem jego trafnych i rzeczowych opinii technicznych oraz dobrych decyzji. Zaufać można mu zwłaszcza przy specjalistycznych pracach geotechnicznych, a szczególnie przy murach konstrukcyjnych. Nieobce jest mu również całe spektrum robót wykończeniowych, które zdobył na jednej z najbardziej prestiżowych budów w Polsce. Jego skrupulatność i dokładność jest godna naśladowania. Mam ogromną nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś współpracować. MG

  Dradan inż Mariusz Hachuła

  • Lędziny

  Żan

  • Łódź

  Michał Kierul Doradztwo Gospodarcze

  • Łódź

  Wachlarz usług firmy obejmuje m&a, venture capital, wyceny, opinie eksperckie, restrukturyzacje. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

  USŁUGI Dariusz Piwowar

  • Jaworzno
  Anetta B.

  Pan Dariusz wykonał dla mnie kosztorys powykonawczy. Pan Dariusz wykonał obmiar robót bezpośrednio na budowie. Pan Dariusz wywiązał się z powierzonego zadania profesjonalnie, solidnie i terminowo. Pana Dariusza polecam jako pewnego i rzetelnego fachowca gwarantującego wysoki poziom przy wykonywaniu zadań.

  LOK GAZ

  • Łódź

  THERMO-INSTAL dr inż. Rafał PITRY, Eur Ing

  • Oświęcim
  Adam M.

  Rzetelna oraz terminowa realizacja opinii rzeczoznawcy.

  Ranking Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Kluczbork, Wołczyn, Byczyna, Bogacica, Lasowice Wielkie, Bąków, Lasowice Małe, Wierzbica Górna, Krzywiczyny, Chudoba, Kujakowice Górne, Kuniów, Gronowice, Skałągi, Jasienie, Chocianowice, Borkowice, Łowkowice, Biadacz, Szymonków. więcej...