Kierownik budowy Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Warszawie, 2022

1 439 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1439 Kierowników Budowy z Warszawy złożyło 56021 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Warszawy.

Promowani
Kierownik budowy Warszawa
Promowany
Automobilklub Polski

Przeprowadzono przegląd obiektu budowlanego w sposób kompetentny, udzielając porad związanych ze sposobem usunięcia stwierdzonych usterek.

5.0 (9 opinii)
MAGBUD - Nadzorowanie Budowy Łódź

1. MAGBUD

Agnieszka P.

Bardzo rzadko doceniamy dobrą pracę innych. Najczęściej fachowcy polecani są pocztą pantoflową, jednak wiele z nas szuka opinii w Internecie. Bardzo wszystkim polecam współpracę z panią Magdą. Usługa wykonana przed czasem.

5.0 (16 opinii)
Escargot Łukasz Kolenda - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Piotr Ż.

Pan Łukasz zrobił profesjonalny przegląd domu w stanie surowym, który chciałem kupić i znalazł wiele wad, których naprawa bardzo dużo by mnie kosztowała. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasz.

5.0 (7 opinii)

3. FLO-BUD

Marcin W.

Szybkie i dokładne położenie tapety. Pan bardzo uprzejmy, dobrze wykonuje swoją pracę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Natalia N.

Serdecznie polecamy pana inżyniera. Po zgłoszeniu się do niego z naszym problematycznym, pierwszym odbiorem mieszkania uzyskaliśmy podczas konsultacji mnóstwo rzeczowych informacji i porad, jak postępować w przypadku wynikających wad. Pan Piotr wspierał nas również podczas drugiego odbioru technicznego, gdzie mimo niezadowolenia i ignorancji dewelopera względem jego osoby, zachował zimną krew i przekazywał deweloperowi oraz nam techniczną wiedzę, jednocześnie podpowiadając w jaki sposób deweloper mógłby szybko i prawidłowo usunąć zgłoszone usterki. Pan Piotr był pomocny nie tylko podczas konsultacji on-line, czy odbioru, ale także przed i po nim. Zawsze odpowiadał na nurtujące nas wątpliwości i konkretnie wyjaśniał co możemy w danej

5.0 (63 opinie)
Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Nadzorowanie Budowy Dębe Wielkie
Karol W.

Pan Karol Romański był naszym kierownikiem budowy domu projektu w bodziszkach firmy ARCHON. Już jesteśmy po odbiorze budynku. Był skrupulatny co do wykonawstwa (pilnował poprawności wykonania prac firm wykonawczych). wspierał nas również w kwestii finansowej co do kosztów prac jakie firmy nam proponowały. Dużo firm składało oferty na roboty ale jak im mówiliśmy, że z naszej strony będzie odbierał prace kierownik budowy to już zaczęli kombinować. Powiem, że dobrze mieć kierownika, który chce aby było wszystko zrobione poprawnie a nie tylko jak niektórzy, są do wypełnienia papierków, a robota to jak wyjdzie. Bardzo miło wspominam prace z Panem Karolem i mogę go jak najbardziej polecić dla nowych inwestorów. Pozdrawiam.

5.0 (31 opinii)
IBMP - Kierownik Budowy Warszawa

6. IBMP

Gregor K.

Niniejszym zaświadczamy, że firma INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ wykonała Opinię Techniczna dot. prawidłowości wykonania remontu w mieszkaniu w związku z wszczętym postępowaniem przez PINB w Warszawie. Dzięki przygotowanej i przekazanej do PINB Opinii technicznej sprawa została zakończona pomyślnie. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane Dz.U. nr 89 z dnia 7 lipca 1994 r. oraz metodologią wykonywania opinii i ekspertyz technicznych budowlanych. Prace wykonano przed terminem i zgodnie ze zleceniem. Polecamy usługi firmy INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ.

5.0 (25 opinii)
MB.Construction Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Warszawa
Wioleta G.

Rozpoczęliśmy działalność w 1972 roku. Nasza specjalność to budownictwo mieszkaniowe, na terenie miejscowości Warszawa.

5.0 (7 opinii)
Concrete Barbara Nasiłowska - Nadzorowanie Budowy Wiązowna
Urszula O.

Bardzo sympatycznie, fachowo i na czas. Pani inżynier oceniła budynek który zamierzamy kupic, szybko i profesjonalnie wyslala dokumentację zdjęciowa z nadzoru, naprawdę porządnie wykonane zlecenie, polecamy.

5.0 (6 opinii)
Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Nadzorowanie Budowy Piaseczno
Olga K.

Pan Maciejak to najbardziej odpowiedzialna, słowna i uczciwa osoba jaką znam. Ratuje naszą budowę na każdym kroku, z obowiązków wywiązuje się w 300% - na budowie jest znacznie częściej niż leży to w jego zobowiązaniach. Dzięki niemu jeszcze zachowujemy zdrowie psychiczne. Można zawsze liczyć na poradę, konsultację, dobre słowo. Pełen profesjonalizm, walka o dobro inwestora i ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe sprawiają, że lepszego inspektora budowy po prostu Państwo nie znajdą. Będziemy polecać każdemu.

5.0 (3 opinie)

Więcej Kierowników Budowy z Warszawy

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Warszawa

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

Z czystym sumieniem powierz zadanie doskonałego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Warszawa i przyległych powiatów. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 (17 opinii)
MDW Budownictwo - Nadzór Budowlany Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • MDW Budownictwo
Piotr W.

Szanowni Państwo, Od ponad 15 lat skutecznie nadzoruję oraz koordynuję roboty budowlane, zarządzam powstawaniem obiektów budowlanych w każdym aspekcie, zarówno technicznym jak i managerskim czy prawnym. Aktualnie oferuję Państwu swoje bogate i różnorodne doświadczenie jako Inwestor Zastępczy, Kierownik Projektu / Project Manager lub jako Inspektor Nadzoru. Nadzór nad wykonywanymi robotami; Zarządzanie harmonogramem, budżetem i Umowami z wykonawcami; Analiza ryzyk i zagrożeń; zarządzenie projektem: Pozyskanie podwykonawców, stworzenie umów, harmonogramów oraz zarządzenie jakością; Audyt jakościowy lub procesowy; Optymalizacje projektowe; rozliczenia kontraktów; opiniowanie dokumentacji technicznej; W formule 3E czyli: Elastyczność, Ewolucja, Energia jestem w stanie sprostać dowolnemu zapotrzebowaniu Klienta, bo przecież każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby.

5.0 (1 opinia)
Atlas Budownictwo - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Atlas Budownictwo

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Atlas Budownictwo jest do Twojej dyspozycji. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (11 opinii)
Piotr - Kierownik Budowy Warszawa

Piotr

 • Warszawa

Rozpocznij współpracę z Piotr jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Warszawy i w sąsiednich miastach. Nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

5.0 (7 opinii)
JBI - Kierownik Budowy Warszawa
Tomasz C.

Pan Bartłomiej pełnił rolę kierownika budowy przy budowie domu jednorodzinnego w Nadarzynie. Potwierdzam pełne zadowolenie z usług Pana Bartłomieja i polecam współpracę z nim przyszłym inwestorom.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Warszawie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł Magdziński - Kierownik Budowy Warszawa

Dobry Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński
Malwina W.

Pan Paweł M. współpracował ze mną od momentu zakupu mojego mieszkania poprzez jego odbiór od dewelopera po zakończenie wykończenia. Podczas odbioru technicznego od dewelopera służył profesjonalnymi radami, znalazł kilka niedociągnięć wykończenia mieszkania, kilka usterek do poprawienia przez podwykonawcę dewelopera, na które laik inwestor by nawet nie zwrócił uwagi; był na tyle konsekwentny w rozmowach z przedstawicielem dewelopera, że doprowadził do usunięcia wszystkich niedociągnięć i niedoróbek w odpowiednim terminie. Koordynował również współpracę architekta wnętrz z wykonawcami robót wykończeniowych i przeróbek w mieszkaniu; wykonał kosztorys wszystkich robót wraz z obliczeniami ilości robót i materiałów; nadzorował dostawy materiałów

5.0 (6 opinii)
HALSYSTEM - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Zdalny Serwis sp. z o.o.

Firma wykonywała rozbudowę naszego zakładu, roboty konstrukcyjne, wykończeniowe, drogowe i instalacyjne. Osobno wykonała pomieszczenia w zabudowie G-K. Polecamy tego wykonawcę.

5.0 (4 opinie)
VASSTO SP. Z O.O. - Nadzór Budowlany Warszawa

Utalentowani pracownicy VASSTO SP. Z O.O. spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
Budownictwo Marek Marszałkowski - Nadzór Budowlany Warszawa
Andrzej D.

Budownictwo Marek Marszałkowski prowadzi działalność w zakresie kierowania budową i nadzoru budowlanego. W szczegółowy zakres świadczonych usług wchodzi: Objęcie funkcji kierownika budowy. Objęcie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Inwentaryzacje budowlane. Obsługa formalno-prawna budowy. Doradztwo techniczne.

5.0 (3 opinie)

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • FIRMA BUDOWLANA
Qualitis Marcin Kobiela

Polecam współpracę z firmą AA&G Andrzej Krawczyk, zlecenie wraz z usługa nadzoru wykonane zgodnie z umową, rzetelnie oraz w terminie, w stosunku do projektu wiele cennych uwag ze strony pana Andrzeja które zostały wprowadzone w realizacji procesu budowlanego

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
JK PROJEKT Jacek Kowalczyk - Nadzór Budowlany Warszawa

JK PROJEKT Jacek Kowalczyk

 • Warszawa
Piotr M.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie takim jak kierowanie projektami inwestycyjnymi. Świadczymy usługi na rynku od 2001. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. mazowieckie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
ZAW TECH - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • ZAW TECH
Marta P.

Pan Andrzej jest kierownikiem na budowie naszego domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Pomaga nam na każdym etapie budowy. Jest osobą z doświadczeniem, bardzo rzetelnym fachowcem. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Antoni Skrochocki - inżynier budowlany
Agata M.

W porządku, Pan Antoni okazał się kompetentnym i doświadczonym fachowcem. Po moich dotychczasowych doświadczeniach z innymi kierownikami budowy, ten wybór jest najlepszy.

5.0 (3 opinie)

NDC Dariusz Cichy

 • Warszawa
Ireneusz T.

Współpraca na bardzo wysokim poziomie i bezcenne doradztwo na każdym etapie naszej inwestycji. W zakresie kierownictwa i nadzoru współpracowaliśmy z wieloma osobami, ale pierwszy raz trafiliśmy na kogoś, kto w sytuacji podbramkowej potrafi zakasać rękawy i dobitnie dać przykład pozostałym jak się pracuje.

5.0 (3 opinie)

Mateusz Marszałek

 • Warszawa

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Mateusz Marszałek, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (2 opinie)
Nadzór - Nadzór Budowlany Warszawa

Nadzór

 • Warszawa

W odpowiedzi na państwa ofertę chciałbym zgłosić swoją osobę na stanowisko Kierownika Budowy. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia budów zarówno w roli Kierownika Budowy jak, również Kierownika Robót. Dla zainteresowanych z Państwa, przedstawię w moim CV realizacje, przy których pełniłem wskazaną rolę oraz umiejętności sprawiające, że pracodawcy powierzali mi obowiązki Kierownika Budowy. Naturalny spokój oraz oddanie w pracy pomagają mi w rzetelnym sprawowaniu obowiązków kierownika, a współpracownicy i podwykonawcy, jasno rozumieli zadania i obowiązki stawiane przeze mnie podczas prac budowlanych. W swojej karierze zawodowej pracowałem zarówno przy dużych realizacjach tj. budowa bazy noclegowej Zespołu Pieśni i Tańca

5.0 (1 opinia)
ProSpace - Kierownik Budowy Warszawa

ProSpace

 • Warszawa

Ten kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy - ProSpace to doskonały wybór dla Ciebie. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (1 opinia)
Handyhand - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Handyhand

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego nadzorowania budowy na terenie Warszawy lub okolicy. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

5.0 (5 opinii)
Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa - Kierownik Budowy Warszawa

Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa

Firma Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Firma budowlana Mur -Beton - Kierownik Budowy Warszawa

Firma budowlana Mur -Beton

 • Warszawa
Agnieszka R.

Solidny, kompetentny wykonawca. Sumiennie i według ustaleń wykonał zlecenie. W umówionym terminie i według ustalonej wcześniej stawki. Otwarty i życzliwy. Polecam serdecznie.

5.0 (7 opinii)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Nadzorowanie Budowy Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa

Jeżeli szukasz wysokiej klasy nadzorowania budowy i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

5.0 (4 opinie)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

 • Warszawa

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (8 opinii)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

5.0 (6 opinii)
WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo
Agnieszka M.

Z Panem Przemkiem zamknęliśmy etap otrzymania pozwolenia na budowę. Wszystkie formalności były załatwiane szybko i dokładnie. Bardzo dobry kontakt i doradztwo. Etap załatwiania dokumentów Pan Przemek prowadzi za darmo w ramach poprowadzenia naszej budowy. Polecam.

5.0 (20 opinii)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Kierownik Budowy Warszawa

Znakomity Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • RenomaBud Łukasz Ratyński

Potrzebujesz kierowników budowy od wyjątkowego nadzorowania budowy w miejscowości Warszawa lub na terenie Warszawy? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kierownik Budowy Warszawa

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa

Building4you jest firmą, która powstała z połączenia doświadczenia projektowego, wykonawczego oraz z pasji do budownictwa. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji budowlanych tj. hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, chłodni czy też budynków biurowych. Opracowujemy dokumentacje projektowe, doradzamy technicznie, przygotowujemy inwestycję pod względem formalno-prawnym, technicznym, a także prowadzimy nadzór budowlany i inwestycyjny. Wykonujemy pełny zakres robót budowlanych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych jak i budynkach użytkowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Budujemy Dla Ciebie !!!

5.0 (1 opinia)
KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz - Kierownik Budowy Warszawa

KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz

 • Warszawa

Jeśli jeszcze szukasz wysokiej klasy kierownika budowy, to zerknij na firmę KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz. Oferuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (11 opinii)
Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K.

 • Warszawa
Paweł F.

Skorzystałem z usług Espiro Property przy budowie swojego domu pod Warszawą. Byłem bardzo mile zaskoczony współpracą oraz podejściem do tematu. Bardzo ceniłem sobie kompetentne doradztwo w sprawie wyboru rozwiązań. Realizacja przebiegała bez zastrzeżeń. Efekt zgodny z założeniami z planu.

5.0 (7 opinii)
AQUART Grzegorz Przytulski - Nadzór Budowlany Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski
Piotr G.

Firma AQUART Grzegorz Przytulski specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach sanitarnych, w ich modernizacjach ze szczególnym uwzględnieniem warunków do zapewnienia pomiaru zużywanej energii (centralne ogrzewanie) i mediów: zimna i ciepła woda. Wykonujemy: - projekty instalacji sanitarnych nowych oraz modernizacji istniejących; - ekspertyzy instalacji, w których występują problemy; - przygotowanie budynków i instalacji do założenia systemów podziału kosztów wody i energii wg indywidualnego zużycia; - dobór, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) oraz armatury regulacyjnej; - wymiana legalizacyjna (związana z upływem terminu ważności legalizacji) wodomierzy i ciepłomierzy mieszkaniowych; - dobór, dostawa i montaż urządzeń do uzdatniania wody pitnej i technologicznej (złady instalacji centralnego ogrzewania!); - wykonawstwo, remonty i modernizacje instalacji sanitarnych

5.0 (2 opinie)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Kierownik Budowy Warszawa

Dobry Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech jest świetnym wyborem. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

5.0 (9 opinii)
KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Kierownik Budowy Warszawa

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK

 • Warszawa

Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko

5.0 (1 opinia)
Grupa2r - Kierownik Budowy Warszawa

Grupa2r

 • Warszawa
Olga L.

Ekipa Pana Krzysztofa - i sam Pan Krzysztof, który nadzorował budowę - to sztos, naprawdę! Wykańczaliśmy z nim cały dom, w stanie deweloperskim - łazienki, elektryka, hydraulika, gładzie, etc. Nie było rzeczy, której by nie zrobili! Wszystko szybko, sprawnie i najważniejsze - na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Grupę2r z czystym sumieniem.

5.0 (22 opinie)
E-VER Group Spółka z o.o. - Kierownik Budowy Warszawa

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • E-VER Group Spółka z o.o.

Kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań.

5.0 (3 opinie)
Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Kierownik Budowy Warszawa

Zigurat - Andrzej Jodziewicz

 • Warszawa

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze profesjonalnego kierownika budowy, to zerknij na firmę Zigurat - Andrzej Jodziewicz. Wykonuje szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
IQ Budownictwo s.c. - Nadzorowanie Budowy Warszawa

IQ Budownictwo s.c.

 • Warszawa
Julia R.

Dostaliśmy bardzo dobrą cenę w porównaniu do innych ofert. Prace zostały wykonane zgodnie z projektem, terminowo i bez zastrzeżeń. Dodatkowo podczas budowy zaproponowano mi kilka ciekawych rozwiązań, które zostały zastosowane w stanie deweloperskim. Polecam firmę IQ budownictwo.

5.0 (5 opinii)
RM ENGINEERING - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • RM ENGINEERING

Od lat pracownicy firmy RM ENGINEERING realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (2 opinie)
Smeton Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Warszawa

Najlepszy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Smeton Sp. z o.o.
ArtMar

Firma godna polecenia. Szybkie o profesjonalnie wykonana praca.

5.0 (1 opinia)
Nbud Invest Daniel Napłoszek - Kierownik Budowy Warszawa

Najlepszy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Nbud Invest Daniel Napłoszek

Nie znajdziesz innych tak najlepszych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Warszawa i w okolicy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (2 opinie)

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • AS-BUD-POL sp. z o.o.

Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Dla Klientów wykonujemy nadzory budowlane, ocena stanu technicznego, przeglądy okresowe. Obsługujemy Klientów na terenie woj. mazowieckiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

5.0 (1 opinia)
Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Warszawa, ile kosztuje kierownik budowy Warszawa, zatrudnię kierownika budowy Warszawa