Powiedz jak możemy Ci pomóc

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

Katowice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Ponad 15 letnie doświadczenie zdobyte na sali sądowej w sprawach naszych klientów i w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Konkretna i fachowa pomoc. Jesteśmy zorientowani na cel.
1. Kompleksowa obsługa prawna spółek handlowych.
2. Sprawy frankowe prowadzimy od 2017 roku, kredyty frankowe.
3. Obrona w sprawach karnych i karnych skarbowych.
4. Rejestracja spółek handlowych.
5. Umowy handlowe.
6. Negocjacje.
7. Dochodzenie odszkodowań od ubezpieczycieli.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

45 opinii

Pozytywna (45)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sylwia B. 21 września 2023
Pozytywna opinia

Polecam całego serca Pana Mecenasa Daniela Gatner. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do obowiązków służbowych, jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości świadczonych usług, jak i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych ww. Gorąco polecam jeśli szukasz dobrego Adwokata!

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka, 23 września 2023

Bardzo dziękujemy Pani Sylwio.

Piotr S. 20 września 2023
Pozytywna opinia

Pan Daniel wraz ze współpracownikami fachowo przeprowadził nas przez pierwszy etap - mamy już wygraną w 1 instancji!

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka, 24 września 2023

Dziękuję Panie Piotrze!

Jacek J. 23 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję za profesjonalną usługę i fachowe działanie. Polecam.

Marek L. 13 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Jeżeli szukasz profesjonalnej, oraz merytorycznej Kancelarii w sprawie frankowej w pełni rekomenduje współpracę z adwokatem Daniel Gartner. Rozpoczęcie współdziałania, przygotowanie pozwu, przejście przez I instancję, oraz Sąd Apelacyjny odbyło się w taki sposób jakiego życzyłem sobie od początku do finału. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem!

Tomasz M. 18 maja 2022
Pozytywna opinia

Kancelaria została polecona mi przez przyjaciela. Profesjonalna i bezstresowa obsługa. Polecam.

Marek R. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Prawnicy kancelarii Gatner & Gatner są profesjonalnie i rzetelnie przygotowani do wykonywanej pracy. Współpraca z kancelarią jest jasna i przejrzysta dla klienta i to, co najważniejsze po drugiej stronie są prawnicy, którzy w pierwszej kolejności robią wszystko, aby pomóc klientowi, który powierza często ważne życiowo sprawy. Wszystko to skutkuje tym, że jest to kancelaria na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, a tym samym warta polecenia.

Piotr M. 31 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam tym którzy potrzebują pomocy prawnej. Od początku współpraca między nami układała się bardzo dobrze. Pełny profesjonalizm w kontaktach z klientem i nawet sędzia był pod wrażeniem przygotowania pozwu przez Pana Mirosława. Dzięki takiej opiece nad klientem ze strony Pana Daniela i Mirosława pojawiło się światełko w "tunelu".

Iga S. 25 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Chciałabym wyrazić pełną uznania opinię na temat profesjonalnej obsługi Kancelarii Adwokackiej Gatner&Gatner, oraz zadowolenie z wysokiej jakości usług, jakie świadczy. Pana Adwokata Daniela cechuje niesamowita wiedza, rzetelność, kompetencje i doświadczenie, a także wysoka kultura osobista, zaangażowanie i zainteresowanie problemem klienta, oraz terminowość. Polecam serdecznie!

Maria C. 2 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Przyjazne, cierpliwe podejście do klienta-laika. Otrzymaliśmy rzetelne odpowiedzi na każde pytanie, wątpliwości. Polecam kancelarię z czystym sumieniem, dzięki kancelarii mamy wygrany i etap batalii.

Michae A. 1 marca 2021
Pozytywna opinia

Najlepszy adwokat w Polsce. Jestem bardzo zadowolony, pierwszą sprawą był rozwód. Bardzo dziękuje Panu Danielowi, polecam gorąco z całego serca.

Krzysztof J. 2 maja 2020
Pozytywna opinia

Zawsze dogłębnie, rzetelnie i na czas. Pracowałem już z wieloma prawnikami, jednak to pierwsza kancelaria, w której czuję się partnerem dla którego ma się czas, a nie niedouczonym petentem, który nie wie, o co spytać i od którego zawsze coś jest ważniejsze.

Agnieszka T. 24 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Dziękujemy za obecną współpracę z kancelarią adwokacką Gatner&Gatner. Sympatyczne podejście do klienta, fachowość, rzetelność i wysokie kompetencje.

Aleksandra K. 23 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pan Mecenas Anweiler był ósmym prawnikiem, do którego się zwróciliśmy, ale pierwszym, który potraktował nas poważnie. Sprawa trwała siedem lat. Wiele momentów było bardzo trudnych. Nami targały emocje. Nasz Adwokat był spokojny i kierował się rozsądkiem. Mówił nam uczciwie, czego możemy się spodziewać. Cierpliwie odbierał telefony, odpowiadał na setki pytań, podtrzymywał na duchu. I cały czas dawał nadzieję na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy. I wygraliśmy! Mimo pewności, że nasze racje są słuszne, sami nie mielibyśmy żadnych szans. Tylko dzięki prawdziwemu profesjonalizmowi Mecenasa przeszliśmy tą drogę. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. Znalezienie Pana Anweilera było największym szczęściem w tym całym nieszczęściu, które nas spotkało. Polecamy całym sercem każdemu, kto stracił nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.

Jakub S. 27 września 2019
Pozytywna opinia

Kolejny raz korzystam z usług Pana Daniela i naprawdę, ale naprawdę jestem zadowolony z szybkiego podejścia jak i zaangażowania się w moją sprawę, która była przeterminowana i sam sobie bym z nią nie poradził. Dla mnie Pan Daniel stał się Obrońcą z umiejętnością cofania czasu. Ale tak było Serdecznie Dziękuje, polecam i Pozdrawiam całą kancelarie.

Agnieszka W. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Z przyjemnością wystawiam opinie kancelarii Gatner & Gatner. Pełny profesjonalizm co niestety jest dziś rzadko spotykane.

Karol P. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Bez wątpienia fachowiec. Zna się na rzeczy. Świetne pióro.

Pawel K. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Zawsze szybka i rzeczowa pomoc prawna w prowadzeniu mojej spółki. Świetny fachowiec w zakresie umów handlowych. Profesjonalizm w każdym calu. POLECAM SERDECZNIE!

Kamil P. 10 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Z pełnym przekonaniem mogę polecić kancelarię i Adw. Daniela Gatnera, który rzetelnie wywiązał się z obietnicy i pomógł mi wywalczyć w wyniku skutecznych negocjacji bardzo duże zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny. Jest to konkretny człowiek, który świetnie zna się na swojej pracy i wykonuje ją z wielkim zaangażowaniem.

Ewa W. 27 listopada 2018
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne, rzeczowe podejście, taktowna obsługa - polecam.

Patryk U. 4 września 2018
Pozytywna opinia

Z calym szacunkiem POLECAM! Pelen profesionalizm. Przystępne ceny, i mega zaangażowanie w sprawę. Naprawdę warto! Pozdrawiam

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Młyńska 23, 40-098 Katowice

NIP

5482544728

WWW

https://www.kancelaria-gatner.pl

Telefon

606 ••• ••• Pokaż numer

Fax

32 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/GatnerGatnerKancelariaAdwokacka

WhatsApp

Dan ••• ••• Pokaż numer