Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

10

O specjaliście

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców. Sprawy rozwodowe i rodzinne. Spory sądowe. Obrona w sprawach karnych. Dochodzenie odszkodowań. Prawa autorskie.Ochrona dóbr osobistych.

Branża

Adwokat, Radca prawny, Obsługa prawna firm, Umowy, prawo umów, Dochodzenie wierzytelności, Prawo ubezpieczeniowe, Prawo budowlane, Pisma, wnioski, podania, Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Sprawy procesowe

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

37 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Maria C. 2 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Przyjazne, cierpliwe podejście do klienta-laika. Otrzymaliśmy rzetelne odpowiedzi na każde pytanie, wątpliwości. Polecam kancelarię z czystym sumieniem, dzięki kancelarii mamy wygrany i etap batalii.

Michae A. 1 marca 2021
Pozytywna opinia

Najlepszy adwokat w Polsce. Jestem bardzo zadowolony, pierwszą sprawą był rozwód. Bardzo dziękuje Panu Danielowi, polecam gorąco z całego serca.

Krzysztof J. 2 maja 2020
Pozytywna opinia

Zawsze dogłębnie, rzetelnie i na czas. Pracowałem już z wieloma prawnikami, jednak to pierwsza kancelaria, w której czuję się partnerem dla którego ma się czas, a nie niedouczonym petentem, który nie wie, o co spytać i od którego zawsze coś jest ważniejsze.

Agnieszka T. 24 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Dziękujemy za obecną współpracę z kancelarią adwokacką Gatner&Gatner. Sympatyczne podejście do klienta, fachowość, rzetelność i wysokie kompetencje.

Aleksandra K. 23 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pan Mecenas Anweiler był ósmym prawnikiem, do którego się zwróciliśmy, ale pierwszym, który potraktował nas poważnie. Sprawa trwała siedem lat. Wiele momentów było bardzo trudnych. Nami targały emocje. Nasz Adwokat był spokojny i kierował się rozsądkiem. Mówił nam uczciwie, czego możemy się spodziewać. Cierpliwie odbierał telefony, odpowiadał na setki pytań, podtrzymywał na duchu. I cały czas dawał nadzieję na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy. I wygraliśmy! Mimo pewności, że nasze racje są słuszne, sami nie mielibyśmy żadnych szans. Tylko dzięki prawdziwemu profesjonalizmowi Mecenasa przeszliśmy tą drogę. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. Znalezienie Pana Anweilera było największym szczęściem w tym całym nieszczęściu, które nas spotkało. Polecamy całym sercem każdemu, kto stracił nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.

Jakub S. 27 września 2019
Pozytywna opinia

Kolejny raz korzystam z usług Pana Daniela i naprawdę, ale naprawdę jestem zadowolony z szybkiego podejścia jak i zaangażowania się w moją sprawę, która była przeterminowana i sam sobie bym z nią nie poradził. Dla mnie Pan Daniel stał się Obrońcą z umiejętnością cofania czasu. Ale tak było Serdecznie Dziękuje, polecam i Pozdrawiam całą kancelarie.

Agnieszka W. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Z przyjemnością wystawiam opinie kancelarii Gatner & Gatner. Pełny profesjonalizm co niestety jest dziś rzadko spotykane.

Karol P. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Bez wątpienia fachowiec. Zna się na rzeczy. Świetne pióro.

Pawel K. 10 maja 2019
Pozytywna opinia

Zawsze szybka i rzeczowa pomoc prawna w prowadzeniu mojej spółki. Świetny fachowiec w zakresie umów handlowych. Profesjonalizm w każdym calu. POLECAM SERDECZNIE!

Kamil P. 10 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Z pełnym przekonaniem mogę polecić kancelarię i Adw. Daniela Gatnera, który rzetelnie wywiązał się z obietnicy i pomógł mi wywalczyć w wyniku skutecznych negocjacji bardzo duże zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny. Jest to konkretny człowiek, który świetnie zna się na swojej pracy i wykonuje ją z wielkim zaangażowaniem.

Ewa W. 27 listopada 2018
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne, rzeczowe podejście, taktowna obsługa - polecam.

Patryk U. 4 września 2018
Pozytywna opinia

Z calym szacunkiem POLECAM! Pelen profesionalizm. Przystępne ceny, i mega zaangażowanie w sprawę. Naprawdę warto! Pozdrawiam

Ewa J. 23 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Adwokat Daniel Gatner pomógł uzyskać dla mnie od Ubezpieczyciela znaczne odszkodowanie za zniszczoną nieruchomość. Oceniam go jako bardzo rzetelnego prawnika, a przy tym kulturalnego i miłego człowieka. Polecam !!

Anna J. 2 lutego 2018
Pozytywna opinia

Profesjonaliści cechuje ich skuteczność. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Adwokat Gatner to wspaniały,cierpliwy i rzetelny profesjonalista. Polecam współprace- szczególnie jeśli chodzi o sprawy rozwodowe.

Andrzej W. Katowice, 6 stycznia 2018
Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Katowice
Pozytywna opinia

Anna Z. Ruda Śląska, 18 listopada 2017
Szukam adwokata, uzyskanie odszkodowania, Ruda Śląska
Pozytywna opinia

Dariusz F. 15 listopada 2017
Adwokat do porady prawnej, prawo pracy, Katowice
Pozytywna opinia

Rozmowy przebiegły ze zrozumieniem i wyrozumiałością ze strony adwokata. Polecam, naprawdę solidny adwokat i nie naciąga klientów na większe koszty obsługi.

Karolina H. 15 listopada 2017
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, rozwodowe, Bielsko-Biała
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo. Kancelaria na najwyższym poziomie. Pan Gatner zrealizował mój zamierzony cel. Polecam.

Agnieszka S. Zabrze, 12 listopada 2017
Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, rozwodowe, Zabrze
Pozytywna opinia

Dariusz F. 9 listopada 2017
Pozytywna opinia

Bardzo pomocne spotkanie i fachowe podejście do klienta.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

Powiązane produkty i usługi: NieruchomościKancelarie prawneZapytanie o cenęNieruchomości KatowiceKancelarie prawne KatowiceZapytanie o cenę Katowice,  Obsługa prawna, Umowy handlowe, Spory sądowe

Oferta

dochodzenie należności pieniężnych
Polska
do uzgodnienia

dochodzenie należności pieniężnych od przedsądowego wezwania do zapłaty do postępowania egzekucyjnego

sprawy budowlane
Polska
do uzgodnienia

postępowania sądowe w sprawach budowlanych, analiza i sporządzanie umów zuwzględnieniem prawa budowlanego, kary umowne

sprawy pracownicze
Polska
do uzgodnienia

reprezentacja we wszelkiego rodzaju sporach pracowniczych, o odszkodowanie z tytułu nieuzasadnionego wypowiedzenia umowy o pracę,zwolnienia dyscyplinarne, rozwiązanie stosunku pracy,ugody

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Młyńska 23, Katowice

NIP

5482544728

WWW

www.zubek-gatner.pl www.kancelaria-gatner.pl

Telefon

606****** Pokaż numer

Telefon

606****** Pokaż numer

Fax

32 ****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Daniel Gatner