Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska

3

O specjaliście

Działalność w ramach własnej Kancelarii adwokackiej rozpoczęłam w 2011r. Wcześniej przez kilka lat zdobywałam doświadczenie zawodowe w jednej z uznanych krakowskich kancelarii adwokackich. Specjalizuję się zwłaszcza w sprawach z zakresu prawa cywilnego, spadkowego oraz rodzinnego (szczególnie sprawy rozwodowe, podziały majątku wspólnego, sprawy alimentacyjne). Świadczę także usługi obejmujące prawo gospodarcze, administracyjne oraz pomoc związaną z obrotem nieruchomościami. Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami, organami administracji państwowej oraz samorządowej. Moja Kancelaria zajmuje się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

8 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Rafał F. 11 lutego 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mecenas, prowadziła moją sprawę rozwodową, dziękuje za zaangażowanie, dużą dostępność kontaktową, pełny profesjonalizm. Dziękuję serdecznie również Panu dr. Mecenasowi który odszedł już na emeryturę, a początkowo prowadził moją sprawę, za doradztwo, zaangażowanie i polecenie Pani Mecenas. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Agata W. 27 marca 2019
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas, podczas przygotowywania pozwu rozwodowego. Dziękuję za zaangażowanie i indywidualne podejście do mojej sprawy.

Monika C. 13 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Stępską, moja ocena to 6+. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, połączone z autentyczną empatią, stanowią ogromne wsparcie w trakcie wszystkich etapów prowadzonej przez Panią Mecenas sprawy. Szybki kontakt zarówno telefoniczny, mailowo, jaki i osobiście. Zawsze znajduje czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada. Współpraca z panią Mecenas daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego wraz konsekwencją dążenia do obranego celu. Sama trafiłam do Pani Mecenas z polecenia świetnego krakowskiego adwokata, który przeszedł już na emeryturę i nie mógł zająć się moją sprawą i polecił właśnie Panią Mecenas. To Adwokat, któremu warto zaufać, polecam.

Robert K. 28 października 2018
Pozytywna opinia

Pani mecenas zasługuje tylko na pochwały. Sprawa zachowku. Szczerze polecam.

Jolanta D. 28 września 2018
Pozytywna opinia

Pani mecenas reprezentowała mnie w postępowaniu cywilnym. Dała się poznać,jako osoba o głębokiej wiedzy prawniczej, pełna empatii połączonej z ogromną rzetelnością. Cechy te gwarantują perfekcyjne wypełnianie obowiązków w każdym obszarze podjętych zadań.

Małgorzta G. 25 września 2018
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Mecenas, jest bardzo miłą i rzetelną osobą ma indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone sprawy i co najważniejsze posiada ogromną wiedzę. Polecam każdemu poszukującego dobrego adwokata w Krakowie

Iwona S. 24 września 2018
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Pani Mecenas jest osobą bardzo rzeczową i niesamowicie skuteczną. Jej wiedza i umiejętności pozwoliły mi wygrać sprawę rozwodową z orzekaniem o winie byłego męża. Kolejna wygrana, choć bardzo skomplikowana sprawa o podział majątku, potwierdziła skuteczność Pani Mecenas Stępskiej. Godna polecenia osoba, która poza profesjonalizmem charakteryzuje się zdroworozsądkowym podejściem, które skutkuje z reguły wygraniem sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam tego prawnika.

Alicja N. 17 września 2018
Pozytywna opinia

Skuteczna, zdecydowana i profesjonalna. Tak w skrócie można określić Mecenas Stępską. W moim przypadku podjęła się sprawy majątkowej, która miała bardzo niepewny rezultat. Zawsze skrupulatnie przygotowana do rozpraw, z pełnym zaangażowaniem walczy do końca, znajdując argumenty, które pozwalają powalić przeciwnika na łopatki. Gorąco polecam Panią Mecenas.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Grunwaldzka 13, Kraków

Telefon

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KATARZYNA STĘPSKA KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Drugie imię MONIKA
Nazwisko STĘPSKA
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-22
NIP 6751260101
Regon 122398956

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Śródmieście
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31524
Poczta Kraków
Ulica ul. Grunwaldzka
Numer nieruchomości 13

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2011-09-22
Data powstania 2011-09-20
Data rozpoczęcia działalności 2011-09-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.