Kancelaria Adwokacka Damian Wójcik

Kraków

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Adwokacka adw. Damiana Wójcika w Krakowie specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz rodzinno-opiekuńczych.

Kancelaria ADW świadczy profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również pojedynczych zleceń.

Moje doświadczenie zawodowe od wielu lat związane jest z wymiarem sprawiedliwości w różnych jego formach. Zanim zostałem adwokatem przez ponad 7 lat pracowałem na stanowisku asystenta prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie w Wydziale Śledczym, a następnie Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą. W tym czasie zdobyłem wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do udzielania porad prawnych oraz reprezentowania klientów zarówno w postępowaniach przygotowawczych jak i sądowych. Praca w Prokuraturze pozwoliła mi na dogłębne poznanie zasad i mechanizmów działania organów ścigania, sądów i innych instytucji wymiaru sprawiedliwości, co z powodzeniem wykorzystuje w zawodzie adwokata.

Branża

Obszar działania

Śląskie, Świętokrzyskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

3 opinie

5 5
(3)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Kinga  31 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam adwokata Damiana Wójcika. Profesjonalista w swojej dziedzinie

Agnieszka N. 4 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nie mając nikogo z polecenia do trudnej sprawy osobistej zdecydowałam się skorzystać z oferteo, choć nie ukrywam byłam sceptyczna. Odezwał się Pan Mecenas Wójcik. Bardzo konkretnie wyjaśnił mi w jakiej sytuacji się znalazłam i jakie są dla mnie najkorzystniejsze opcje. Był szczery i nie obiecywał niemożliwego. Współpraca układała się naprawdę wzorowo. Sprawa dla mnie skończyła się sukcesem za co jestem Panu Mecenasowi bardzo wdzięczna.Przestępne honorarium rozłożone na raty to też bardzo duży plus. Polecam!

Krzysztof G. 4 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową. Dzięki jego wsparciu oraz rzeczowym poradom udało mi się przebrnąć przez ten okres o wiele spokojniej. Profesjonalista w każdym calu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Damian Wójcik
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

al. Słowackiego 11a/1 Kraków 31-159, 30-001 Kraków

WWW

adw-wojcik.pl

Telefon

504 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Adwokat Damian Wójcik Kancelaria Adwokacka
Imię (pierwsze) DAMIAN
Nazwisko WÓJCIK
Data rozpoczęcia działalności 2023-04-03
NIP 7732331504
Regon 524823055

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Śródmieście
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31159
Ulica Aleja Juliusza Słowackiego
Numer nieruchomości 11A

Kontakt

Email kancelaria@adw-wojcik.pl
Strona www www.adw-wojcik.pl

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2023-04-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.