Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Janiga

Lublin

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Lublinie na co dzień specjalizuje się w sprawach karnych, rodzinnych, spadkowych, cywilnych, administracyjnych, jak i również z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, zapewniając szereg usług prawnych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i również przedsiębiorców. Więcej o jej działalności na stronie internetowej: www.adwokatjaniga.pl

Oferowane usługi:
- prawo rodzinne
- prawo cywilne
- prawo karne i sprawy o wykroczenia
- prawo karne wykonawcze
- prawo administracyjne
- prawo spadkowe

Branża

Obszar działania

Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.6 / 5
Gwiazdki opinii

40 opinii

5 5
(36)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(4)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
LG  16 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mariusz Janiga to prawnik o wyjątkowych kompetencjach i ogromnym doświadczeniu. Jego profesjonalizm i zaangażowanie są widoczne w każdym aspekcie jego pracy. Mariusz potrafi doskonale doradzać i skutecznie reprezentować swoich klientów, zawsze dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Jego zdolność do szybkiego analizowania problemów prawnych oraz umiejętność negocjacji sprawiają, że jest niezastąpionym wsparciem w każdej sprawie. Polecam Mariusza każdemu, kto szuka rzetelnego i skutecznego prawnika.

A K   13 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Negatywna opinia

Nie polecam. Mecenas przegrał sprawę, która była stanowczo na moją korzyść, nie stosował się do moich próśb, a na przy wielokrotnych interakcjach sprawiał wrażenie bycia pod [...]. O nie zwróceniu dokumentów oraz kontakcie przez cały okres "współpracy" nawet nie wspomnę, dokumentów nadal nie mam, a kontakt graniczył z cudem.

Krzysztof  G. 7 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Negatywna opinia

Nie polecam tego adwokata. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego adwokata. Pobiera pieniądze za usługę, po czym kontakt z tym Panem graniczy z cudem. W moim przypadku, mimo wielokrotnych prób kontaktu, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani informacji o postępach w mojej sprawie. Brak profesjonalizmu i rzetelności. Proszę zastanowić się dwa razy przed skorzystaniem z jego usług.

Xd  Xd, 11 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Negatywna opinia

Nie polecam.

Grzegorz M. 8 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Adwokat Mariusz to profesjonalista, któremu powierzyłam analizę umowy deweloperskiej. Jego wiedza i doświadczenie były nieocenione w procesie przeprowadzania niezbędnych poprawek, które pomogły uniknąć niepotrzebnego ryzyka straty mojego majątku. Pan Mariusz wykazał się doskonałą znajomością prawa i był w stanie wskazać na kluczowe punkty w umowie, które wymagały uwagi i poprawek. Jego podejście było bardzo profesjonalne i skuteczne, a przy tym był w stanie wyjaśnić mi każdy aspekt umowy w jasny i zrozumiały sposób. Dzięki Panu czułem się pewnie podczas negocjacji i miałem poczucie, że moje interesy są reprezentowane w sposób najlepszy możliwy. Jego zaangażowanie, dokładność i skuteczność w pracy zdecydowanie zasługują na pochwałę i polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy w analizie umowy deweloperskiej lub innych sprawach prawnych. Najlepsza Kancelaria Adwokacka w Lublinie!

Kama K. 12 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa Mariusza, to adwokat z ogromnym doświadczeniem w swojej dziecinie, który podchodzi do swoich spraw z ogromną dokładnością zaangażowaniem i oddaniem, człowiek profesjonalista! Konkretny, pewny zajmowanego stanowiska, empatyczny i zawsze można liczyć na Pana Mecenasa w każdej chwili. Spokojna rozmowa i kultura osobista Pana Mecenasa sprawiły, że ten trudny czas udało mi się przetrwać wiedząc, że jestem pod dobrą „opieką” prawniczą. Polecam z całego serca! Dziękuje Panie Mecenasie i Pozdrawiam serdecznie!

Anna W. 15 marca 2023
opinia potwierdzona
Adwokat do porady prawnej, prawo karne, Lublin
Negatywna opinia

Stanowczo nie polecam. Nigdy nie oddzwonił nie skontaktował się z klientem, nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania związane ze sprawą, miał rozłożyć karę na raty - nie zrobił tego! O każdym kolejnym kroku w sprawie dowiadywał się gdy otrzymaliśmy pismo i kontaktowaliśmy się z nim. Nie polecam!

Leszek K. 8 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mariusz jest jednym, jak nie najlepszym adwokatem na cały Lublin. Pozdrawiam.

Elżbieta K. 26 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan mecenas doradził nam w sprawie, uświadomił w pewnych kwestiach, dał nam pełną poradę, pomógł nam zrozumieć sprawę. Jestem mu bardzo wdzięczna, jest człowiekiem miłym, dobrze się z nim rozmawia, ale przede wszystkim jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem z tradycją pokoleniową. Polecam z całego serca, oby więcej było takich ludzi jak Pan mecenas, ludzki, wyrozumiały, udzielający pomocy. Dziękuję Panu w imieniu swoim, oraz rodziny.

Leszek K. 25 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecamy Pana mecenasa, jest uczciwy, miły i szczery.

Leszek K. 24 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan mecenas jest najbardziej uczciwy i profesjonalny w swoim zawodzie, jest bezkonkurencyjny na cały Lublin. Polecam z całego serca tak ludzkiego mecenasa w ostatniej chwili spadł nam jak gwiazda z nieba i wszelkie problemy nam rozwiał, a sprawa była skomplikowana i ciągnęła się latami. Polecamy serdecznie i pozdrawiamy. Dziękuję Panu.

Elżbieta K. 6 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pracowity, sumienny fachowiec i ekspert w dziedzinie prawa. Zawsze przygotowany, zawsze na czas, w stałym kontakcie gdy potrzeba. Dostajesz wsparcie, odciążenie od problemu i gwarancje na pozytywne rozwiązanie spraw. Polecam Pana Mecenasa Mariusza i serdecznie dziękuję.

Julita S. 4 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mecenas to osoba w najwyższym stopniu profesjonalna w każdej dziedzinie prawa. Prowadzone przez Niego sprawy kończą się zawsze wygraną, a negocjowane warunki są korzystniejsze niż oczekiwane. Mecenas jest Osobą bardzo empatyczną, kulturalną i zaangażowaną w prowadzoną sprawę, zawsze znajduje czas i służy pomocą. Współpraca z Panem Mecenasem to gwarancja pomyślnego zakończenia każdej sprawy. Serdecznie polecam i dziękuję za tak profesjonalną pomoc!

Ewa B. 2 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan mecenas Mariusz wykazał pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność. Poprowadził moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie już na pierwszej rozprawie zakończyła się pomyślnie, Pan mecenas jest w 100% oddany prowadzonej sprawie. Bardzo serdecznie polecam korzystanie z usług Pana Mariusza. Najlepszy adwokat!

Dariusz G. 29 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mecenas kilkukrotnie wykazał się ogromną wiedzą, empatia, podejściem do sprawy a najbardziej do Klienta. Miałem sprawy które wydawały się bez wyjścia a jednak wszystko się ułożyło. Z całego serca polecam Pana Mecenasa, jest spokojny, opanowany i empatyczny na sprawach, umie się postawić w sytacji klienta, a przede wszystkim mu pomóc!

Ania G. 6 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mecenas wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, spokojem, opanowaniem, oraz przede wszystkim ogromna wiedza prawnicza.

Agnieszka G. 23 października 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan mecenas podczas prowadzenia spraw wykazał się rzetelnością cierpliwością i spokojem w tłumaczeniu mi tego czego nie rozumiałam informował mnie na każdym etapie sprawy co się dzieje. Oczywiście pomimo skomplikowanej i trudnej sprawy dzięki Panu Mariuszowi wygraliśmy za co jestem bardzo wdzięczna i za co bardzo dziękuję. Polecam gorąco.

Jeremiasz M. 13 października 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Chciałem bardzo serdecznie podziękować panu mecenasowi za uratowanie mojego przyjaciela. Sprawa była bardzo trudna, bo chodziło o kierowanie pojazdem widomo, po spotkaniu rodzinnym, i wszystko byłoby ok, ale żona zasłabła w trakcie powrotu i mąż musiał wsiąść za stery. Nie będę przytaczał sytuacji, ale najważniejsze że pan mecenas obronił moich bliskich przed ogromnie niepotrzebnymi konsekwencjami. Polecamy 100%. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów, pozdrawiamy!

Bogdan S. 11 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne usługi, dobre podejście do klienta.

Kacper C. 8 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dzięki opiniom i poleceniu trafiłem do Pana Mariusza i nie zawiodłem się. Otrzymałem fachową pomoc, wsparcie, oraz rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania na każdym etapie sprawy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Janiga
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Fryderyka Chopina 14/55, 20-023 Lublin

WWW

adwokatjaniga.pl

Telefon

691 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARIUSZ JANIGA
Imię (pierwsze) MARIUSZ
Drugie imię KONSTANTY
Nazwisko JANIGA
Data rozpoczęcia działalności 2017-03-01
NIP 9462131161
Regon 432502862

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBELSKIE
Powiat Lublin
Gmina Lublin
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20023
Poczta Lublin
Ulica ul. Fryderyka Chopina
Numer nieruchomości 14
Numer lokalu 55

Kontakt

Email adw.mariusz.janiga@wp.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-02-23
Data powstania 2017-02-22
Data rozpoczęcia działalności 2017-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.